Už jen 2 ks za tuto cenu
Nivea Derma Dry Control Antiperspirant sprej 150ml - Klid pro Vaše pokožku s efektivní péčí proti pocení
165,56 Kč
1 103,73 Kč / 1l
plus 364,14 Kč za dopravu
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
The Essence, Pro ženy, Tělová péče, 3x15 ml1 505 399,27 Kč/1l
67 742,97 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Tělové sérum The Ordinary Salicylic Acid 0,5 %3 954,17 Kč/1l
949,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
SkinCeuticals Phyto A+ – Osvěžující pleťová péče91 384,00 Kč/1l
2 741,52 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Guerlain Orchidée Impériale The Essence-In-Lotion Gesichtslotion 125 ml17 611,28 Kč/1l
2 371,81 Kč
-170,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 201,41 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Nivea Men Citlivý Čistící Gel 100ml
2 428,90 Kč/1l
242,89 Kč
Prodejce: VISO

Antiperspirant ve spreji Deep 150 ml
523,73 Kč/1l
78,56 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nivea intenzivní hydratační krém na obličej a tělo 50ml
355,32 Kč/1kg
88,83 Kč
Prodejce: Visage

Ziaja Żel do nóg kasztanowy, 100 ml
1 380,70 Kč/1l
138,07 Kč
Prodejce: MANADA

Syoss Curl Control Kremowy żel do stylizacji włosów kręconych, 250ml
615 999,97 Kč/1kg
184,80 Kč
Prodejce: MANADA

Kneipp Derma Protect 10% Urea Sos Intensivbalsam 75 ml
2 933,33 Kč/1l
220,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Tělové mléko Ziaja s ceramidy - 400ml
501 869,55 Kč/1kg
115,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Eucerin AtopiControl balzm 400ml
629 279,97 Kč/1l
629,28 Kč
Prodejce: apohealth

Uriage Tolederm Control zklidňující krém Intensive Calming Care 40 ml
7 158,60 Kč/1kg
357,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Fresh antiperspirant Blossom 48h pro ženy 150 - Nivea
1 464,00 Kč/1l
73,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dermedic Anti Persp R Dezodorant roll-on 60g
3 851 529,43 Kč/1kg
501,73 Kč
-174,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
327,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Clarins - Men Energizing Gel 50ml
1 030,99 Kč/1kg
1 030,99 Kč
Prodejce: VISO

Ducray Keracnyl Glykol+ 30 ml - Účinný péči o problematickou pleť
15 547,00 Kč/1l
466,41 Kč
Prodejce: VISO

Autan Sprej po bodnut 25ml
13 674,00 Kč/1l
341,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Rexona 8710908760723, Ženy, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
3 593,93 Kč/1l
539,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Ziaja, Přírodní Péčí Kondicionér pro Vlasy
815,80 Kč/1l
122,37 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nový Nivea Derma Dry Control Antiperspirant sprej 150ml je optimální volbou pro ty, kteří hledají dlouhodobou a účinnou ochranu proti nadměrnému pocení. Díky jedinečné formuli skladující se z vysoce účinných složek, tento antiperspirant poskytuje trvale suchý pocit a ochraňuje Vaši pokožku před nepříjemným pocením. Jeho jemná vůně dodává svěžest a příjemný pocit po celý den. Nechte se unést účinnou péčí od Nivea Derma Dry Control.
NIVEA_Dry Confidence antiperspirant ve spreji 150ml
NIVEA_Dry Confidence antiperspirant ve spreji 150ml
- Hmotnost
- 0.2 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Voda, Hliník chlorohydrát, Isobutan, Isopropyl Palmitát, Parfum, PEG-40 Sorbitan Peroleát, Polyaminopropyl biguanid, Panthenol, Octyldodecanol, Persea Gratissima Oil, Glycerin, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Limonen, Butylphenyl Methylpropional, PEG-150 Distearate, Geraniol, Benzyl Salicylate.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 4005900952745
- Hmotnost
- 0.2 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Voda, Hliník chlorohydrát, Isobutan, Isopropyl Palmitát, Parfum, PEG-40 Sorbitan Peroleát, Polyaminopropyl biguanid, Panthenol, Octyldodecanol, Persea Gratissima Oil, Glycerin, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Limonen, Butylphenyl Methylpropional, PEG-150 Distearate, Geraniol, Benzyl Salicylate.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 4005900952745
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Nivea Derma Dry Control Antyperspirant w sztyfcie, 50ml
1 441,20 Kč/1l
84,98 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,06 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
13 561,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: FlatPrime

Luxus Europe - Stolní lampa "Písečná bouře" v červené barvě - Stolní lampa s pohyblivou pískou – LED designová lampa
1 174,00 Kč
-99,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 075,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LUXUS

Luxus Europe - Stolní lampa "Písečná bouře" modrá - Stolní lampa s pohyblivou pískou – LED designová lampa
1 174,00 Kč
-99,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 075,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LUXUS

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COSTWAY 3 TLG. Dětská sedací souprava, dětský stůl se 2 židlemi, úložným prostorem, tabulí a křídou, dětská sedací souprava pro batolata ve věku 3-7 let
1 599,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Scheppach HPC1600, Napřímený, Elektrický, 5 m, 420 l/h, 135 bar, 90 bar
2 434,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Pevný telefon Panasonic KX-TGC420, záznamník, barva: černá
1 006,30 Kč
Prodejce: PolisElectro

Audio systém Hisense Party Rocker One Plus (HP110) Bluetooth reproduktor s výkonem 300 W, vestavěným subwooferem, karaoke režimem, vestavěnou bezdrátovou nabíjecí podložkou, AUX vstupem a výstupem, USB, baterie s dlouhou výdrží 15 hodin 4 x 2500 Ah
20 976,98 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Samsung Galaxy Tab S11 Ultra , 37,1 cm (14.6"), 2960 x 1848 px, 512 GB, 12 GB, 3,3 GHz, Šedá
35 958,01 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Shop-Mediarado

Kuchyňský regál VASAGLE, volně stojící police, 40 x 60 x 167 cm, hnědá barva vintage
1 802,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Blumtal® prostěradlo 90x200cm - prostěradlo z mikrovlákna - prostěradlo Oekotext -
230,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent

Jopassy 5x LED svíčky časovač svíčka blikající plamen s dálkovým ovládáním 5 velikostí stmívatelné elektrické skutečný vosk teplá bílá
727,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

EMOS Domovní bezdrátový zvonek na 3x AA, P5723
289,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: EMOS

Stropní ventilátor Jayseuw Ø 50 cm LED stropní světlo s osvětlením a dálkovým ovládáním Stropní světlo
2 355,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SA-WLONG

Skládací stůl Camp Active Kempinkový stůl s nastavitelnou výškou 25 až 59 cm - 75 x 55 cm - Skládací pro 2 až 4 osoby - Ultralehký hliník - Bílý
964,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Nabíjecí stanice pro iPhone, Apple Watch a AirPods – bezdrátová nabíječka pro Apple
1 572,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

EXCELLENT Přepravní kufr na kolečkách 51 cm PROWORLD černý KO-FB5000240
1 160,00 Kč
Prodejce: PERLACASA

Samsung Galaxy Tab S11 Ultra, 37,1 cm (14.6"), 2960 x 1848 px, 256 GB, 12 GB, 695 g, Stříbrná
26 475,32 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: evomag

Gorenje GV663C60, Plně vestavěné, Plná velikost (60 cm), Černá, Dotyk, LED, Studený, Horký
17 347,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Prodejce: HAI-END

Aga Domácí ventilátor 41 cm Bílý
1 499,00 Kč
Prodejce: Aga24

Chante Clair Koncentrat do płukania Orchidea i Figa, 1140 ml
79,87 Kč/1l
172,01 Kč
-80,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Samsung Galaxy Tab S11 Ultra, 37,1 cm (14.6"), 2960 x 1848 px, 512 GB, 12 GB, 695 g, Šedá
33 094,14 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: evomag

INF Kartáčová hlavice pro vysavač Dyson V12 Detect Slim
2 066,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
1 468,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Krups Mini Me KP123, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1500 W, Černá, Nerezová ocel
1 896,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Luxus Europe - Stolní lampa "Písečná bouře" ve zlaté barvě - Pohyblivá stolní lampa s písečnou grafikou – LED designová lampa
1 174,00 Kč
-99,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 075,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LUXUS

Oboustranná páska Extra Strong, 3M Transparentní omyvatelná nano páska, odstranitelná beze stopy, protiskluzová oboustranná páska pro koberce, kuchyň, auto nebo kancelář
259,97 Kč/1m
779,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Inspira Microbiome Repair Pro Biotic Cream 50 ml – péče o bariéru pleti
1 401,96 Kč
Prodejce: mk-tronic
28 039,20 Kč/1l

Hydratační krém (Lait Creme Sensitive) 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
440,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 409,30 Kč/1l

Nair | Depilační krém - 57 G - hydratační - olej ze sladkých mandlí - odstraňovač chloupků



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
136,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 369,90 Kč/1l

La Roche-Posay Hyalu B5 Aquagel Żel ochronny do twarzy SPF30, 50 ml
854,75 Kč
Prodejce: apohealth
12 210 713,96 Kč/1kg

APLB Glutathione Niacinamide Ampoule Serum – sérum s 2 % niacinamidu, glutathionem a Centellou 40 ml
296,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
7 400,00 Kč/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratační krém 3x75ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(55)Počet hodnocení: 55
1 343,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 973,02 Kč/1l

OWAY Color Protection Hair Bath posilující šampon pro barvené vlasy 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 008,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 200,00 Kč/1l

V-LIFT Creme 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 627,44 Kč
Prodejce: PerfumTraders
132 548,80 Kč/1l

BB Cream bb krém SPF15 pro ženy 40 - Natural - Thalgo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
2 269,33 Kč
Prodejce: VogueVista
56 733,25 Kč/1kg

BB Cream bb krém SPF15 pro ženy 40 - Ivory - Thalgo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
2 092,82 Kč
Prodejce: VogueVista
52 320,50 Kč/1kg

Přírodní fluid pro rychlé opálení 150 ml, bronzový efekt, beta karoten a smilax, veganský - Negatan



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
588,00 Kč
-99,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
489,00 Kč
Prodejce: Netscroll
3 260,00 Kč/1l

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(180)Počet hodnocení: 180
387,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
25 800,00 Kč/1l

Eisenberg Face Refining Serum pielęgnacyjne do twarzy, 50ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 605,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
32 100,00 Kč/1l

Physiogel Daily Moisture Therapy velmi suchý Cr. 75 ml
429,20 Kč
Prodejce: apohealth
4 292,00 Kč/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(62)Počet hodnocení: 62
608,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 089,30 Kč/1l

MARY KAY Hydratační krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normální / suchá pleť 88 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 000,50 Kč
Prodejce: lithuaniashop
11 369,32 Kč/1l

La Mer Hydratační svěží krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 624,13 Kč
Prodejce: PerfumTraders
120 804,34 Kč/1l

Sesderma AZELAC RU, Univerzální pleť, Krém, 50 ml, Láhev, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
927,90 Kč
Prodejce: Serica
18 558,00 Kč/1l

Noxzema | Hydratační krém - Čisticí krém - Eukalyptus - 340g - Pleťový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
632,32 Kč/1l

Babor SeaCreation The Serum



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
3 571,35 Kč
-120,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 451,15 Kč
Prodejce: PerfumTraders
115 038,34 Kč/1l