5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Modelovací hmota červená 250 g4 169,60 Kč/1kg
1 042,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Cukrová posýpka Gingerbread 50 g486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Cukrové perličky bílé perleťové 5 mm/50 g posypka486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Dortové oplatky MOTILS mix vzor1304,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Oetker cukrová očka 0,01 kg
7 711,00 Kč/1kg
77,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
1 804,00 Kč/1kg
126,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd Crispy Donuts 65g
1 100,46 Kč/1kg
71,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FunCakes Cukrové pastové ozdoby lebky Set/8
13 333,33 Kč/1kg
85,00 Kč
-5,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Pickerd favourite sprinkles pop konfety 110g
3 294,55 Kč/1kg
362,40 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dortová poleva růžová PICK.125 g
2 542,32 Kč/1kg
317,79 Kč
Prodejce: Store-Germany

Wilton Candy Eyeballs 57 g (⌀ cca 1 cm)
35 871,05 Kč/1kg
2 044,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Deco Melts - Orange 250g
344,00 Kč/1kg
86,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes F50340, Černá, Bílá, Krabice, Dextrose (78%) (corn), starch (corn), dextrin, anti-caking agent: E572, colour: E153, stabiliser:...
3 444,44 Kč/1kg
93,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Pickerd oblíbené posypky So Blue 110g
3 613,09 Kč/1kg
397,44 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dr. Oetker 1498757005 Dr. Oetker Feine Marzipan Rübli Dekor 12 St.
9 916,50 Kč/1kg
396,66 Kč
Prodejce: Store-Germany

Oetker Cukr psací černý 0,025Kg
47,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 4880129000 Dr. Oetker Zuckerstreusel Dekor 130,0 g
92,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker okouzlující motýli ve třech barvách 12 kusů
3 564,67 Kč/1kg
106,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Denim Blue 430g
572,09 Kč/1kg
246,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wilton Mini Candy Eyeballs 57 g jsou nezbytnou pomůckou pro cukráře. Jsou ideální pro zdobení cupcaků, cake pops a jiného pečiva.
- Vytvořte jedinečné obličeje na cupcakes a dorty.
- Ideální pro dětské narozeniny.
- Velikost oční bulvy: 7 mm.
- Počet kusů: cca 375 kusů/sáček.
- Nezbytnost pro cukráře.
Složení: dextróza, maltodextrin, škrob, glukózový sirup, protispékavá látka: E470b, cukr, aroma, zahušťovadlo: E414, potahovací látky: E904, E903, barvivo: E153,sója.
Alergeny jsou uvedenytučnýmpísmem.
Nutriční hodnoty: energie 1581 kJ / 372 kcal, tuky 0,0 g, z toho nasycené 0,0 g, sacharidy 93,0 g, z toho cukry 82,0 g, bílkoviny 0,0 g, sůl 0,0 g na 100 g.
Tento produkt je: certifikován jako košer, vhodný pro vegetariány.
- Seznam přísad
- Složení: dextróza, maltodextrin, škrob, glukózový sirup, nosič, plnidlo, protispékavá látka: E470b hořečnaté soli mastných kyselin, cukr, aroma, zahušťovadlo: E414 arabská guma, potahovací látka: E904 šelak, E903 karnaubský vosk, barvivo: E153 rostlinné uhlí, SÓJA. | Vhodné pro vegetariány. Košer
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty nejsou uvedeny
- Hmotnost
- 57 g
- Potravinářský podnik
- Wilton
- Prodejní název
- Cukrová dekorace
- Výrobce
- Wilton
- Počet kusů
- 375
- Číslo produktu
- 129001710
- Kód EAN
- 708961718870708961718870070896171887
- Seznam přísad
- Složení: dextróza, maltodextrin, škrob, glukózový sirup, nosič, plnidlo, protispékavá látka: E470b hořečnaté soli mastných kyselin, cukr, aroma, zahušťovadlo: E414 arabská guma, potahovací látka: E904 šelak, E903 karnaubský vosk, barvivo: E153 rostlinné uhlí, SÓJA. | Vhodné pro vegetariány. Košer
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty nejsou uvedeny
- Hmotnost
- 57 g
- Potravinářský podnik
- Wilton
- Prodejní název
- Cukrová dekorace
- Výrobce
- Wilton
- Počet kusů
- 375
- Číslo produktu
- 129001710
- Kód EAN
- 708961718870708961718870070896171887
K tomu se hodí také

Pickerd Crispy Donuts 65g
1 100,46 Kč/1kg
71,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
1 804,00 Kč/1kg
126,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FunCakes Cukrové pastové ozdoby lebky Set/8
13 333,33 Kč/1kg
85,00 Kč
-5,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Pickerd favourite sprinkles pop konfety 110g
3 294,55 Kč/1kg
362,40 Kč
Prodejce: Store-Germany

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 315,00 Kč/1l
243,15 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Dortová poleva růžová PICK.125 g
2 542,32 Kč/1kg
317,79 Kč
Prodejce: Store-Germany

Modrá poleva v peckách Fun Cakes Deco Melts, 250 g
296,67 Kč/1kg
89,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Wilton Candy Eyeballs 57 g (⌀ cca 1 cm)
35 871,05 Kč/1kg
2 044,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Belissia sada potravinářských barev Halloween 5x10 ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a mnoho dalšího
19 377,00 Kč/1l
193,77 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Mini cukrové sněhové vločky 50g
1 740,00 Kč/1kg
87,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 T Discs, kávové kapsle
1 925,42 Kč/1kg
462,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

FunCakes Konfetové bonbony - Prášek pro výrobu konfet, 70 g
2 457,14 Kč/1kg
172,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Oetker Cukr psací černý 0,025Kg
47,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Funcakes Deco Melts - zelené 250g
384,00 Kč/1kg
96,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

FunCakes Deco Melts - červené 250g
528,00 Kč/1kg
132,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

BOXILAND® ovoce ořechy & semínka adventní kalendář 2026 bio, 24 snacků
1 453,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Pickerd oblíbené posypky So Blue 110g
3 613,09 Kč/1kg
397,44 Kč
Prodejce: Store-Germany

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Dr. Oetker 4880129000 Dr. Oetker Zuckerstreusel Dekor 130,0 g
92,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd stříbrné perly měkký dekor drobit vnější křupavé uvnitř měkké 100g
710,50 Kč/1kg
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
45,60 Kč/1kg
228,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

DKNY Be Delicious, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool,...
10 520,00 Kč/1l
1 091,00 Kč
-39,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 052,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

FunCakes Deco Melts - žlutá 250g
356,00 Kč/1kg
93,00 Kč
-4,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
89,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Relaxdays nerezová lžíce na zmrzlinu s tlačítkem, na zmrzlinu, ovoce, sušenkové těsto, velké kuličky ∅ 53 mm, lžíce na zmrzlinu, stříbrná
463,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Dekorativní figurka Grim Reaper 90cm
230,56 Kč
Prodejce: M_plus_L

FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
4 440,80 Kč/1kg
1 110,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Košíčky na muffiny 48 ks duchové a dýně Halloween
101,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Kaiser 2300646237, Plech na muffiny, Obdélníkový, Litý hliník, Rýhovaný povrch, 230 °C, Černá
553,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mini oči
Líbí se mi úžasně. Nejsou tak obrovské, lépe se tak drží. Poměr cena/výkon v pořádku, rychlé dodání čas-
Ohodnoceno dne 2. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sušené okvětní lístky chrpy růžové 50g Jedlé květiny
1 718,64 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
34 372,80 Kč/1kg

Knorr Aromat universal
4 784,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

100 kusů jedlých dortových dekorací, různé velikosti, oplatkový papír, barevné dortové dekorace s krabičkou na svatbu, narozeniny, promoci



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
503,00 Kč
Prodejce: CANDeal
1 676,67 Kč/1kg

Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
437,94 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 379,40 Kč/1l

Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 14 x 200g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
849,08 Kč
Prodejce: Lemke
303,24 Kč/1kg

Lemke marcipánová pasta Simply Pure 1 kg - jemný berlínský syrový marcipán bez alkoholu - 54% obsah mandlí - marcipánová syrová pasta na pečení



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
388,49 Kč
Prodejce: Lemke
388,49 Kč/1kg

Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 200g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
60,36 Kč
Prodejce: Lemke
301,80 Kč/1kg

HORTENSIA oplatka bílá 18ks květina na zdobení dortů a zákusků
425,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Sušené okvětní lístky chrpy 50 g Jedlé květiny
245,52 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 910,40 Kč/1kg

Modelovací hmota tmavě zelená 250 g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
335,81 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1,34 Kč/1l

Sušené květy chrpy červené 50g Jedlé květy
214,83 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 296,60 Kč/1kg

Opłatek na tort ŚWINKA PEPPA postacie wz3



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Prodejce: SuperMerchant

POKEMON POKEMON postavičky vzor dortové oplatky1



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Sušené okvětní lístky chrpy bílé 50g Jedlé květiny
184,14 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
3 682,80 Kč/1kg

CHEF tekutý kachní vývar, koncentrát do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
809,90 Kč/1l

RUF tmavý oříškový nugát 125g x 8 balení
956,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g balení po 2 kusech



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
768,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
744,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CHEF Vegan Beef Taste Liquid Concentrate Beef Flavour 1000ml
773,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,53 Kč/1l

Culinaria sladká karamelová omáčka na zmrzlinu a dezerty 800ml balení 2 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
603,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
377,37 Kč/1l