FARMONA HYDRA TECHNOLOGY Liftingový roztok s bioretinolem 500 ml
301,67 Kč
603,34 Kč / 1l
plus 136,95 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
VT Cosmetics Reedle Shot 100 50 ml11 880,00 Kč/1l
594,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
ANUA Heartleaf 70% intenzivní zklidňující krém 50 ml11 660,00 Kč/1l
583,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Naexy Phyto Collagen Recovery Cream, 50 ml5 560,86 Kč/1kg
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sérum s 10% Niacinamidem, 30 ml8 399,67 Kč/1l
251,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Farmona technology radiofrekvenční gel hydratační a zpevňující 500 ml
480,22 Kč/1l
240,11 Kč
Prodejce: Premium-Beauty

FARMONA FAR-X Active Powerful Lifting Concentrate - domácí použití 5x5ml
23 159,60 Kč/1l
578,99 Kč
Prodejce: MANADA

Farmona Filler & liftingový krém 150 ml
2 318,33 Kč/1l
347,75 Kč
Prodejce: AllYour

Nacomi Serum ultranawilżające, 40 ml
8 237,50 Kč/1l
329,50 Kč
Prodejce: MANADA

Intenzivní Omlazující Sérum s Hyaluronem, 30 ml
10 970,33 Kč/1l
329,11 Kč
Prodejce: Katomix

COSRX Hyaluronsä ure 3 20 ml
25 871,50 Kč/1l
517,43 Kč
Prodejce: Tersorte

Medik8 CALMWISE Soothing Cleanser 150 ml
6 411,00 Kč/1l
961,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Murad Regenerační krém Hydro-Hyaluronic
24 567,40 Kč/1l
1 624,20 Kč
-395,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 228,37 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

BIOLIQ Dermo, Koncentrát proti Akné, 15 ml
16 981,33 Kč/1l
254,72 Kč
Prodejce: MANADA

Novexpert Hydro-Biotic Cream 30 ml
50 086,67 Kč/1l
1 502,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

The Ordinary Argireline 10% roztok
599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

CLEANANCE COMEDOMED Intenzivní péče 30 ml
480 649,98 Kč/1l
480,65 Kč
Prodejce: apohealth

Murad Ošetření proti nedokonalostem, 30 ml
11 096,00 Kč/1kg
953,29 Kč
-65,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
887,68 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Ziaja Remodeling 60+ - Hyaluronový liftingový gel, 30 ml
13 293,33 Kč/1l
398,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

COSRX The Retinol 0.1 Cream 20 ml
36 799,00 Kč/1l
735,98 Kč
Prodejce: somnia24

Hydratační kondicionér Tolpa Dermo Hair Enzyme Humectant, 200 ml
1 379,96 Kč/1kg
344,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
HYDRA TECHNOLOGY Liftingový roztok s bioretinolem
Účel použití: všechny typy pleti, zejména zralá pleť, s jasnými známkami stárnutí, únavy, vyžadující zpevnění a rozjasnění
Aktivní složky: bioretinol, niacinamid
Účinky: okamžité napnutí a zpevnění pleti, vyhlazení a snížení viditelnosti vrásek, regenerace pleti, rozjasnění pleti a zlepšení její barvy.
Jak používat:
Naneste malé množství roztoku na vatový tampon a rozetřete, vyhněte se očnímu okolí. Roztok lze použít pro kavitační peeling a hydrabrazi (s vodíkovým čištěním). Během ošetření se může objevit štípání, brnění a zarudnutí. Intenzita a trvání vjemů závisí na individuální citlivosti a typu pleti
Farmona Professional Hydra Technology liftingový roztok s bioretinolem, 500 ml
- Hmotnost
- 550 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Farmona Professional Hydra Technology liftingový roztok s bioretinolem, 500 ml
- Výrobce
- ACTIVESHOP
- Kód EAN
- 590011797701905900117977019
- Číslo produktu
- AS-143783
- Hmotnost
- 550 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Farmona Professional Hydra Technology liftingový roztok s bioretinolem, 500 ml
- Výrobce
- ACTIVESHOP
- Kód EAN
- 590011797701905900117977019
- Číslo produktu
- AS-143783
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Farmona technology radiofrekvenční gel hydratační a zpevňující 500 ml
480,22 Kč/1l
240,11 Kč
Prodejce: Premium-Beauty

FARMONA FAR-X Active Powerful Lifting Concentrate - domácí použití 5x5ml
23 159,60 Kč/1l
578,99 Kč
Prodejce: MANADA

Gel Bielenda s ultrazvukem pro profesionální kontakt, 500g.
487 633,31 Kč/1kg
292,58 Kč
Prodejce: MANADA

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
3 673,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sada mopů na podlahu Mop s teleskopickou násadou 360° Samočisticí plochý mop s vědrem a 10 podložkami z mikrovlákna Kryt mopu s čisticí klapkou pro sadu mopů na čištění podlah
790,41 Kč
Prodejce: GreatDEshop2021

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Černá, Titanová
21 317,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: TalkPointGmbH

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

heimtexland ® záclony záclony sablé bílá transparentní volán páska záclona typ96 výška 245 cm 300cm f. deco br. 100-130cm
1 067,15 Kč
Prodejce: Heimtexland

Beauty of Joseon 8809738316146, Oční sérum, 30 ml, Unisex, Rozzařující, Univerzální pleť, Tuba
15 697,00 Kč/1l
470,91 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: BBCreamShopEU

Olvy vysavač s funkcí praní PRO – parní čistič čalouněného nábytku a koberců včetně příslušenství, čistič koberců, vysavač na mokré čištění pro pohovky, matrace, auta a koberce
3 999,98 Kč/1l
1 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

Rohová pohovka ve tvaru U s funkcí spaní Bergamo - rohová pohovka 375 cm s lůžkovou částí, manšestrová tkanina, béžová (Poso 105)
22 150,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Emporius

Šatní skříň Bella 03 s posuvnými dveřmi, 183 cm, bílá/bílá, se zrcadlem
8 579,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Dřevěný rozkládací stolek konferenční stolek zásuvka Junata
2 730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Lehmann

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
336,73 Kč/1l
336,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

vidaXL Konferenční stolek vysoký lesk bílý
2 094,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Židle do jídelny Albatros se sametovým potahem sada 6 židlí MODENA, šedá - stylový vintage design, elegantní čalouněná židle k jídelnímu stolu - židle do kuchyně nebo jídelny s vysokou nosností
4 075,99 Kč
-480,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 595,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Albatros-Shop

Neprůhledný závěs s volánkem, rozměry: 140x160 cm, barva: béžová
137,34 Kč/1m
219,75 Kč
Prodejce: Voppi

Odkládací stolek VASAGLE, sada 2 kusů, odnímatelná deska, vintage hnědočerná barva
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Mäser 931880 Kombinovaný jídelní servis Lumaca pro 6 osob, kamenina (1 sada, 30 kusů)
3 551,93 Kč
-300,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 251,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Kuketo | Silikonové formy na zmrzlinu pro 8 nanuků - opakovaně použitelné formy na nanuky s víkem - bez BPA, ohebné a vhodné do myčky nádobí
159,00 Kč
Prodejce: Kuketo

Chytrá obruč Hula Hoop nastavitelná pro trénink, fitness trenažér břicha - SPINSLIM Pink
269,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Mormark

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

heimtexland ® 2 kusy termo zatemňovací závěsy ochrana proti slunci izolace proti chladu zatemňovací závěsy řasící páska závěs typ139 stříbrná VxŠ 245 x 135 cm
727,53 Kč
Prodejce: Heimtexland

Intensive Care tělové mléko Cocoa Radiant 400 - Vaseline
1 291,05 Kč/1l
516,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Celimax Retinol Shot Tightening Serum For Firm Skin 30 ml
13 566,67 Kč/1l
407,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Duvet winter duvet 200 x 135 cm - Duvet bed quilt quilt quilt quilt quilt bedding and duvets with microfibre filling white
412,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Lavazza Qualità Oro Mountain Grown 1kg, 1 kg, Káva, Středně pražená, 1 kusů, Taška
1 060,94 Kč/1kg
1 082,16 Kč
Prodejce: egenta-shop
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Inspira Microbiome Repair Pro Biotic Cream 50 ml – péče o bariéru pleti
1 401,96 Kč
Prodejce: mk-tronic
28 039,20 Kč/1l

Hydratační krém (Lait Creme Sensitive) 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
440,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 409,30 Kč/1l

Nair | Depilační krém - 57 G - hydratační - olej ze sladkých mandlí - odstraňovač chloupků



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
136,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 369,90 Kč/1l

La Roche-Posay Hyalu B5 Aquagel Żel ochronny do twarzy SPF30, 50 ml
857,07 Kč
Prodejce: apohealth
12 243 856,82 Kč/1kg

APLB Glutathione Niacinamide Ampoule Serum – sérum s 2 % niacinamidu, glutathionem a Centellou 40 ml
296,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
7 400,00 Kč/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratační krém 3x75ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(57)Počet hodnocení: 57
1 322,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 879,69 Kč/1l

OWAY Color Protection Hair Bath posilující šampon pro barvené vlasy 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 008,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 200,00 Kč/1l

BB Cream bb krém SPF15 pro ženy 40 - Natural - Thalgo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
2 269,33 Kč
Prodejce: VogueVista
56 733,25 Kč/1kg

V-LIFT Creme 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 013,15 Kč
-154,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 858,44 Kč
Prodejce: PerfumTraders
117 168,80 Kč/1l

BB Cream bb krém SPF15 pro ženy 40 - Ivory - Thalgo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
2 092,82 Kč
Prodejce: VogueVista
52 320,50 Kč/1kg

Physiogel Daily Moisture Therapy velmi suchý Cr. 75 ml
430,37 Kč
Prodejce: apohealth
4 303,70 Kč/1l

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(182)Počet hodnocení: 182
387,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
25 800,00 Kč/1l

Přírodní fluid pro rychlé opálení 150 ml, bronzový efekt, beta karoten a smilax, veganský - Negatan



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
588,00 Kč
-99,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
489,00 Kč
Prodejce: Netscroll
3 260,00 Kč/1l

Sinoz Pink Touch Korekční krém na obličej - SPF 50+ Minerální UV filtr



4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(8)Počet hodnocení: 8
378,00 Kč
-11,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
366,66 Kč
Prodejce: Exporgin
7 333,20 Kč/1l

La Mer Hydratační svěží krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 638,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders
121 276,00 Kč/1l

Noxzema | Hydratační krém - Čisticí krém - Eukalyptus - 340g - Pleťový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
632,32 Kč/1l

Sesderma AZELAC RU, Univerzální pleť, Krém, 50 ml, Láhev, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
927,90 Kč
Prodejce: Serica
18 558,00 Kč/1l

Babor SeaCreation The Serum



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
3 571,35 Kč
-361,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 209,73 Kč
Prodejce: PerfumTraders
106 991,00 Kč/1l

La Mer The Treatment Lotion



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 659,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders
26 590,00 Kč/1l