5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Wawel Karmelki Miętowe Orzeźwiające 1 kg608,37 Kč/1kg
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Apetitki Bezy 90G5 407,00 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Apetitki Wafel Polskie Smaki Kakaowe 270G1 664,56 Kč/1kg
449,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Apetitki Wafle Krówkowe Polskie Smaki 270 G1 664,56 Kč/1kg
449,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Küfa Euka mentolové bonbony s eukalyptem cca 400 kusů 2000g
276,82 Kč/1kg
553,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4002590705354, Vitamin C, 50 g, D, e953, 977 kJ, 234 kcal
1 236,60 Kč/1kg
61,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Em eukal Manuka med plněné pastilky proti kašli sladké 75g
1 886,80 Kč/1kg
141,51 Kč
Prodejce: apohealth

Ricola 10028611, 250 g, 1675 kJ, 400 kcal, 98 g, 76 g, cukr, glukózový sirup, bylinný extrakt (1 %) z jitrocele, blatouchu, máty peprné, tymiánu, šalvěje,...
768,52 Kč/1kg
192,13 Kč
Prodejce: apohealth

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ricola Menthol Extra Stark ohne Zucker
2 659,00 Kč/1kg
132,95 Kč
Prodejce: apohealth

VIVIL® 2917 VIVIL® Limette-Minze ohne Zucker Bonbons 84,0 g
2 742,00 Kč/1kg
219,36 Kč
Prodejce: somnia24

VIVIL® 0219 VIVIL® Extra Strong Eukalyptus-Menthol Bonbons 75,0 g
4 741,20 Kč/1kg
355,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
832,86 Kč/1kg
34,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Wintergreen pastilky s příchutí eukalyptu 50g
1 573,96 Kč/1kg
177,61 Kč
-26,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
151,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed

WICK Bonbons Zitrone Ohne Zucker 91875 72g
1 775,28 Kč/1kg
127,82 Kč
Prodejce: apohealth

Wick Hustenbonbons Kirsche & Eukalyptus 395966 ohne Zucker 46g
2 369,57 Kč/1kg
109,00 Kč
Prodejce: apohealth

Ricola Original Kräuterzucker mit Zucker
1 958,40 Kč/1kg
146,88 Kč
Prodejce: apohealth

Pulmoll Eucalyptus bez cukru
887,75 Kč/1kg
71,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
162,31 Kč/1kg
79,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wedel Cukierki Bajeczny Czekoladowe 240 g
572,50 Kč/1kg
173,61 Kč
-36,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
137,40 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vivil Eukalyptus Mentol pastilky do krku s 20 bylinami bez cukru 120g
Pastilky do krku bez cukru s eukalyptem, mentolem a 20 bylinami. Jednotlivě balené bonbóny s mírnou ostrostí.
VIVIL Moltkestr.33 77654 Offenburg (D)
Lehce štiplavá svěžest s povolením volně dýchat: vložte ji do úst a po několika vteřinách pocítíte osvobozující účinek esenciálních olejů. Oživení až do konečků prstů na nohou! Bez cukru: bonbony VIVIL jsou plné bylinek a vitamínů a jsou vždy bez cukru. Sladkosti jsou také bezlepkové a bez mléčných výrobků.
Vždy s vámi : Stání ve frontě se stane pohodovým setkáním. Čekání na vlak na večírek na nástupišti. Každý se přidá, každý patří k sobě. Vítejte ve vivilizovaném světě - je jedno kdy, je jedno kde, je jedno s kým! S VIVIL máte úsměv vždy s sebou.
Bez cukru: Sladkosti VIVIL jsou plné bylinek a vitamínů a jsou vždy bez cukru. Sladkosti jsou také veganské, bezlepkové a bez mléka.
bez laktózy
bez cukru
veganské
s 20 bylinkami
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Sladidla: isomalt, maltitolový sirup, acesulfam-K, aspartam; bylinný extrakt (0,5 %), eukalyptový olej (0,1 %), mentol (0,1 %), extrakt z ječného sladu. Může obsahovat stopy: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 994 kJ Kalorická hodnota 239 kcal Tuky: 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 99,4 g, z toho cukr: 0,1 g Bílkoviny: 0,1 g Sůl: 0,01 g
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně ječmen, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 120 g
- Potravinářský podnik
- VIVIL A. MÜLLER GMBH & CO. KGMoltkestr.33 77654 Offenburg (D)
- Prodejní název
- Eukalyptovo-mentolové bonbóny bez cukru, se sladidly
- Výrobce
- VIVIL
- Číslo produktu
- 2368
- Kód EAN
- 4020400893084
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Sladidla: isomalt, maltitolový sirup, acesulfam-K, aspartam; bylinný extrakt (0,5 %), eukalyptový olej (0,1 %), mentol (0,1 %), extrakt z ječného sladu. Může obsahovat stopy: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 994 kJ Kalorická hodnota 239 kcal Tuky: 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 99,4 g, z toho cukr: 0,1 g Bílkoviny: 0,1 g Sůl: 0,01 g
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně ječmen, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 120 g
- Potravinářský podnik
- VIVIL A. MÜLLER GMBH & CO. KGMoltkestr.33 77654 Offenburg (D)
- Prodejní název
- Eukalyptovo-mentolové bonbóny bez cukru, se sladidly
- Výrobce
- VIVIL
- Číslo produktu
- 2368
- Kód EAN
- 4020400893084
K tomu se hodí také

VIVIL® 2362 VIVIL® Extra Stark ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 012,25 Kč/1kg
361,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

VIVIL® 2366 VIVIL® Zitronenmelisse ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 012,25 Kč/1kg
361,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g
470,50 Kč/1kg
56,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 2369 VIVIL® Wild Orange ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 012,25 Kč/1kg
361,47 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: VaVaDo

VIVIL® 2364 VIVIL® Waldfrucht Multivitamin Bonbons 120,0 g
3 012,25 Kč/1kg
361,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Open Food 4002590705354, Vitamin C, 50 g, D, e953, 977 kJ, 234 kcal
1 236,60 Kč/1kg
61,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Euka mentolové bonbony s eukalyptem cca 400 kusů 2000g
276,82 Kč/1kg
553,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4020400893015, Palmový olej, Vitamin C, 120 g, D, e330, e950, e951, e953, e965, e965ii, 995 kJ
3 012,25 Kč/1kg
361,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

VIVIL® 2370 VIVIL® Salbei ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 025,33 Kč/1kg
363,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Open Food 4020400893114, Palmový olej, Vitamin C, 120 g, C, e100, e140, e140ii, e141, e141i, e296, e330, e950, e951, e953, e965, e965ii, Esenciální olej, E100, E296, Peppermint Oil, E965, Koncentrát limetkové šťávy, Peppermint, E330, Juice,...
3 012,25 Kč/1kg
361,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Em eukal Manuka med plněné pastilky proti kašli sladké 75g
1 886,80 Kč/1kg
141,51 Kč
Prodejce: apohealth

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 0219 VIVIL® Extra Strong Eukalyptus-Menthol Bonbons 75,0 g
4 741,20 Kč/1kg
355,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

VIVIL® 0217 VIVIL® Extra Strong Pfefferminz Bonbons 75,0 g
2 903,20 Kč/1kg
217,74 Kč
Prodejce: somnia24

Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
1 930,92 Kč/1kg
965,46 Kč
Prodejce: kimport

VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ricola 10028611, 250 g, 1675 kJ, 400 kcal, 98 g, 76 g, cukr, glukózový sirup, bylinný extrakt (1 %) z jitrocele, blatouchu, máty peprné, tymiánu, šalvěje,...
768,52 Kč/1kg
192,13 Kč
Prodejce: apohealth

VIVIL® 2917 VIVIL® Limette-Minze ohne Zucker Bonbons 84,0 g
2 742,00 Kč/1kg
219,36 Kč
Prodejce: somnia24

Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g
457,10 Kč/1kg
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PULMOLL – Eukalyptus a mentol – Bonbóny s příchutí eukalyptu a mentolu bez cukru – 45 g
1 090,86 Kč/1kg
76,36 Kč
Prodejce: Katomix

VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fishermans Friend Salmiak čerstvé mentolové pastilky bez cukru 25g
1 530,67 Kč/1kg
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PULMOLL pastilky proti kašli bez cukru šetrné k zubům extra silné 50g
2 576,00 Kč/1kg
128,80 Kč
Prodejce: apohealth

Cool mini bonbony s mentolovou příchutí eukalyptus jednotlivě balené 1000g
257,48 Kč/1kg
257,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 232059 STORCK Campino Früchte Bonbons 325,0 g
1 729,32 Kč/1kg
562,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
832,86 Kč/1kg
34,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Gold originální instantní káva Arabica pražená káva 200g
2 847,85 Kč/1kg
569,57 Kč
Prodejce: somnia24

VIVIL® 4745 VIVIL® Creme Life Kirsche Bonbons 90,0 g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4002590703985, Vitamin C, D, 979 kJ, 235 kcal, 0,5 g, 96 g
1 696,89 Kč/1kg
76,36 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
384,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
769,06 Kč/1kg

Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,80 Kč
Prodejce: apohealth
944,59 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,75 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg

Rocket Balls šerbetové kuličky jablko s kyselým cukrem 200s 1440g



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
400,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,89 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(25)Počet hodnocení: 25
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
584,67 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg