4,9



Na základě 28 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Loreal Tecni.Art Web 7x150ml17 499,53 Kč/1l
2 624,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Loreal Volume Lift Spray Mousse 7x250ml10 919,72 Kč/1l
2 729,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 3x250ml2 230,57 Kč/1l
1 672,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Revlon Uniq One All in One 10v1, 6x150ml1 578,81 Kč/1l
1 420,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Revlon Zestaw Uniq All In One Szampon do włosów, 150ml + Odżywka, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
2 016 933,24 Kč/1kg
605,08 Kč
Prodejce: somnia24

Revlon | Sada péče o vlasy Uniq One - 150ml Coconut + 150ml Lotus - 10v1 Treatment - Intensive Care
3 219,53 Kč/1l
482,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Revlon Uniq One Coconut 10v1 2x150ml
1 493,10 Kč/1kg
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

As I Am CocoShea sprej 120 ml
2 450,00 Kč/1l
294,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Schwarzkopf Osis Upload Volume Cream 2x 200ml
2 309,65 Kč/1l
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Olejová kúra DRY & JUCKENDE 120 ml
5 436,50 Kč/1l
652,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Oriflame DUOLOGI vlasové tonikum proti vypadávání vlasů 75 ml
7 064,95 Kč/1kg
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Krém na vlasy As I Am Jamaican (454 g)
759,91 Kč/1kg
345,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Rosemary Hair Care Set
584,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Cachos Haargelatine, 1000 g
325,32 Kč/1kg
439,18 Kč
Prodejce: somnia24

L'Oréal Professionnel Professionnel Oxydant Creme 6% 3x1000ml
366,31 Kč/1l
1 098,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Cantu Men Styling Cream Pomade 8oz.
1 097,01 Kč/1kg
294,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Zansot sada pro barvení vlasů
180,00 Kč
Prodejce: Katorshop

As I Am Naturally So Much Moisture Hydrating Lotion 237ml
1 822,24 Kč/1l
431,87 Kč
Prodejce: somnia24

Novex My Little Curls Spray
372,50 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Krém na vlasy As I Am Jamaican (227 g)
1 859,03 Kč/1kg
422,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
RevlonUniq One - Regenerační kúra 3x 150ml
Ošetření poškozených vlasů *Probíhá proces redesignu produktů Revlon. Výrobky budou odeslány náhodně.
Uniq One | Multifunkční vlasová kúra 10v1 150ml
Revlon Uniq One Hair Treatment je multifunkční vlasová kúra.
Přípravek ve formě lehké mlhy lze použít na vlhké i suché vlasy. Lze jej aplikovat velmi rychle a výsledky jsou jednoduše úžasné! Vlasy jsou neuvěřitelně hladké, jemné, snadno se rozčesávají, jsou lesklé a poddajné. Pozoruhodná je také vůně přípravku - snoubí se v ní svěží, šťavnaté akordy s těmi nejkrásnějšími květinovými akcenty a svůdným nádechem pačuli a cedrového dřeva. Skutečná lahůdka pro milovníky sofistikovaných vůní!
Revlon Uniq One je prvním výrobkem svého druhu na trhu. Jedno balení nabízí až 10 různých výhod pro každý typ vlasů. Ideální pro každodenní použití. Jedinečný koncept péče o vlasy, který porušuje všechna pravidla.
Tato senzační vlasová péče napravuje suché a poškozené vlasy, dodává jim lesk a hebkost, chrání je před teplem a dodává jim pružnost. Chrání také barvené vlasy a usnadňuje narovnávání a rozčesávání pramenů. Zabraňuje také třepení konečků, dlouhodobě vlasy fixuje a dodává jim větší objem.
Multifunkční kúra Revlon Uniq Onemá také podmanivou vůni, která na vlasech vydrží dlouhé hodiny. Vůně obsahuje složky jako bergamot, ananas, hruška, pivoňka, pomerančový květ, pačuli, cedrové dřevo a malina. To je recept na skutečně fenomenální vůni, jako skutečný parfém!
- Lesk a hladkost kudrnatých vlasů,
- Ochrana před teplem,
- hedvábná hladkost,
- Ochrana barvených vlasů,
- snadnější narovnávání,
- neuvěřitelně snadné rozčesávání,
- dlouhotrvající fixace účesu,
- Ochrana konečků vlasů před roztřepením,
- snadnější modelování vlasů.
*V současné době probíhá redesign výrobků Revlon. Výrobky budou rozesílány náhodně
Obsahem je: 1. Dlouhé vlasy, 2. Dlouhé vlasy, 3:
obsahuje: 150 ml
Návod k použití:
- Aplikujte na vlhké nebo suché vlasy. Neoplachujte.
- Na vlhké vlasy - nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti 20 cm.
- Na suché vlasy - rozetřete přípravek v dlaních a naneste na vlasy od poloviny délky. množství závisí na délce vlasů.
Ošetření poškozených vlasů *Probíhá proces redesignu produktů Revlon. Výrobky budou odeslány náhodně.
Uniq One | Multifunkční vlasová kúra 10v1 150ml
Revlon Uniq One Hair Treatment je multifunkční vlasová kúra.
Přípravek ve formě lehké mlhy lze použít na vlhké i suché vlasy. Lze jej aplikovat velmi rychle a výsledky jsou jednoduše úžasné! Vlasy jsou neuvěřitelně hladké, jemné, snadno se rozčesávají, jsou lesklé a poddajné. Pozoruhodná je také vůně přípravku - snoubí se v ní svěží, šťavnaté akordy s těmi nejkrásnějšími květinovými akcenty a svůdným nádechem pačuli a cedrového dřeva. Skutečná lahůdka pro milovníky sofistikovaných vůní!
Revlon Uniq One je prvním výrobkem svého druhu na trhu. Jedno balení nabízí až 10 různých výhod pro každý typ vlasů. Ideální pro každodenní použití. Jedinečný koncept péče o vlasy, který porušuje všechna pravidla.
Tato senzační vlasová péče napravuje suché a poškozené vlasy, dodává jim lesk a hebkost, chrání je před teplem a dodává jim pružnost. Chrání také barvené vlasy a usnadňuje narovnávání a rozčesávání pramenů. Zabraňuje také třepení konečků, dlouhodobě vlasy fixuje a dodává jim větší objem.
Multifunkční kúra Revlon Uniq Onemá také podmanivou vůni, která na vlasech vydrží dlouhé hodiny. Vůně obsahuje složky jako bergamot, ananas, hruška, pivoňka, pomerančový květ, pačuli, cedrové dřevo a malina. To je recept na skutečně fenomenální vůni, jako skutečný parfém!
10 skutečných účinků Revlon Uniq One
- Obnovuje suché a poškozené vlasy,- Lesk a hladkost kudrnatých vlasů,
- Ochrana před teplem,
- hedvábná hladkost,
- Ochrana barvených vlasů,
- snadnější narovnávání,
- neuvěřitelně snadné rozčesávání,
- dlouhotrvající fixace účesu,
- Ochrana konečků vlasů před roztřepením,
- snadnější modelování vlasů.
*V současné době probíhá redesign výrobků Revlon. Výrobky budou rozesílány náhodně
Obsahem je: 1. Dlouhé vlasy, 2. Dlouhé vlasy, 3:
obsahuje: 150 ml
Návod k použití:
- Aplikujte na vlhké nebo suché vlasy. Neoplachujte.
- Na vlhké vlasy - nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti 20 cm.
- Na suché vlasy - rozetřete přípravek v dlaních a naneste na vlasy od poloviny délky. množství závisí na délce vlasů.
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 0.45 l
- Složení
- n.d
- Výrobce
- Kód EAN
- 3240406581131
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 0.45 l
- Složení
- n.d
- Výrobce
- Kód EAN
- 3240406581131
K tomu se hodí také

Unikátní vlasová kúra 10 v 1 Uniq One (Hair Treatment Celebration Edition) 150 ml
1 679,53 Kč/1l
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Revlon Uniq One All In One vlasová kúra 150 ml
1 970,40 Kč/1l
295,56 Kč
Prodejce: VISO

Revlon Uniq One All In One Shampoo 490 ml
775,51 Kč/1l
380,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon Professional Uniq One All In One posilující bezoplachový sprej pro poškozené vlasy 150 ml
1 970,40 Kč/1l
295,56 Kč
Prodejce: VISO

Uniq One bezoplachová péče All In One Hair Treatment Duo Pack pro ženy 1 - Revlon Professional
6 193,27 Kč/1l
1 857,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Rasasi Hawas For Him EDP 100 ml M
7 265,30 Kč/1l
726,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Xerjoff XJ 1861 Naxos EDP 100 ml UNISEX
42 265,60 Kč/1l
4 226,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Papyrus 88008174, Univerzální, A4 (210x297 mm), Matný, 500 listy, 80 g/m², Bílá
159,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Revlon Uniq One All In One Hair Treatment 150 ml
2 126,67 Kč/1l
319,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Elektrická vzduchová pumpa Vzduchová matrace 3 vzduchové trysky Přenosná elektrická pumpa 2 v 1 Nafouknout vyfouknout kompresor Matrace Pohovka Bazén Plovoucí kroužek Kempování 230V Retoo
1 290,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

Dětská sedačka 4BABY otočná o 360 Matt-Fix I-SIZE nastavitelná opěrka hlavy a sedák Černá
2 817,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 4Baby_Brand

Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
2 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice

LED svítilna, velmi silná, s USB nabíjením, vestavěnou baterií a funkcí powerbanky, ruční reflektor pro kempování, outdoorové aktivity a nouzové situace – Retoo
591,99 Kč
Prodejce: Retoo

Beauty of Joseon 8809782555508, Opalovací krém, Obličej a tělo, Tuba, Hydratující, Vyživující, Univerzální pleť, 50 ml
7 580,00 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

BaByliss ELIPSIS3000 STYLER, Žehlička na vlasy, Teplé, 150 °C, 230 °C, Černá, Keramický
2 386,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Opviq, model KTF-258, ventilátor do oken, bílá barva, 100% ABS, rozměry 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
2 319,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

AVANA iPhone 17 Pro Max ochrana obrazovky z pancéřového skla 9H proti špionáži 2 kusy
269,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

160 x 230 cm koberec s vysokým vlasem obývací pokoj kožešinový koberec z umělé kožešiny chlupatý neklouzavý šedý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

7denní krabička na tablety
340,57 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

PAM Flaki wołowe 500 g
198,46 Kč/1kg
99,23 Kč
Prodejce: Katomix

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
1 468,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,34 Kč/1m
730,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

FunWater stand up paddle board, SUP board set, stand up paddle board, SUP paddle board, ruční pumpa, 330x84x15cm, do 150kg
5 899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Great-Paddle-Board

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
93% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
93%4% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
4%4% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
4%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kvalita v lahvičce
Na doporučení kadeřnice jsem tento produkt vyzkoušela a mohu jen říct, že je to pro mě ten perfektní produkt. Po jeho použití jsou moje vlasy prostě v perfektním stavu. Můžu s nimi dělat, co se mi zlíbí. Navíc mi velmi příjemně voní, proto mu dávám plných 5 hvězdiček.
Ohodnoceno dne 17. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vlasy v pořádku...
Vlasy v pořádku – všechno v pořádku... to je naše oblíbená hláška, kterou si s sestrou často říkáme. A Revlon Uniq All In ONE to skutečně dokáže.
Ohodnoceno dne 23. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé doručení
Moje žena už roky používá Revlon Uniq One All In One 150 ml. Cena byla v pořádku, dodání velmi rychlé.
Ohodnoceno dne 17. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
skvělý produkt
Jsem velmi spokojená a mohu ho jen doporučit. Jsem zákaznicí značky Revlon již 2020 let.
Ohodnoceno dne 28. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno v pořádku
Všechno je v pořádku a dobře zabalené
Ohodnoceno dne 27. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vlasová kúra za skvělou cenu
Tato kúra je skvělý produkt
Ohodnoceno dne 17. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Optimální produkt, splňuje to, co slibuje
Ohodnoceno dne 6. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Skvělý produkt
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BaByliss PRO Elipsis 31mm Black BAB3000EPE + Olaplex No.0 Intenzivní tužící kúra na vlasy 155ml + Olaplex Hair Perfector No.3 100ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(613)Počet hodnocení: 613
3 723,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
14 603,65 Kč/1l

Loreal Tecni.Art Web 7x150ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 624,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
17 499,53 Kč/1l

Loreal Volume Lift Spray Mousse 7x250ml
2 729,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
10 919,72 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 3x250ml
1 672,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 230,57 Kč/1l

Revlon Uniq One All in One 10v1, 6x150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 420,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 578,81 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Professionnel Oxydant Creme 6% 3x1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 098,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
366,31 Kč/1l

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design udržovací šampon 250ml + kondicionér 250ml + maska 500ml
1 189,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 759,72 Kč/1l

Stylingový gel Shine'n Jam Extra Hold 113,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 599,91 Kč/1l

Revlon Uniq One All In One 10 v 1 3x 150ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 633,18 Kč/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Maintenance Kit VITALIZING - šampon 250ml + kondicionér 250ml
944,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 889,86 Kč/1l

Zkušební sada Nioxin System 4 SMALL 340 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
979,93 Kč
-231,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
748,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 872,32 Kč/1kg

Revlon Uniq One Treatment 150ml + Revlon Uniq One Coconut 10in1 150ml + Revlon Uniq One Lotus 150ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
699,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 555,40 Kč/1l

Revlon Uniq One Coconut 10v1 3x150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
671,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 493,18 Kč/1kg

Revlon Uniq One All in One 10v1 2x 150ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 266,20 Kč/1l

Alfaparf Yellow Liss Keratinová vyhlazující kúra (BOX)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,82 Kč/1kg

TREACLEMOON Matný cukrový anděl Geschenkset
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Oriflame DUOLOGI vlasové tonikum proti vypadávání vlasů 75 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 064,95 Kč/1kg

auna Pure Ecosilk Vegan Hair Silk 10 ml
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Oriflame Eleo Ochranný olej na vlasy 50 ml
587,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 759,80 Kč/1l

ECARLA kosmetický aplikátor bílý, 60 ml SCZ06B
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 704,83 Kč/1l