Perle di Sole tvrdé bonbony s citronovou příchutí 500 g

266,58 Kč

533,16 Kč / 1kg

plus 169,95 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 13. – čt 19. listopadu
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Cardelion Marrons Glacés – kandované kaštany 360 g, 20 kusů – veganské, bezlepkové, halal
Cardelion Marrons Glacés – kandované kaštany 360 g, 20 kusů – veganské, bezlepkové, halal
3 208,33 Kč/1kg
1 155,00 Kč
20% poukaz
Prodejce: Exporgin
Obrázek produktu pro Tvrdé karamely Cool Rocks s ovocnou příchutí v sáčku 1000g
Tvrdé karamely Cool Rocks s ovocnou příchutí v sáčku 1000g
352,07 Kč/1kg
352,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
195,41 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
390,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ricola o.Z.Box Třešňové bylinné bonbony 50 g
Ricola o.Z.Box Třešňové bylinné bonbony 50 g
2 648,80 Kč/1kg
132,44 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Perle di Sole želé bonbony s citronovou příchutí 200 g
Perle di Sole želé bonbony s citronovou příchutí 200 g
724,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
144,85 Kč
Prodejce: SolarCosa
Obrázek produktu pro Perle di Sole tvrdé bonbony s ostružinovou příchutí 200 g
Perle di Sole tvrdé bonbony s ostružinovou příchutí 200 g
719,55 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
143,91 Kč
Prodejce: SolarCosa
Obrázek produktu pro Perle di Sole želé bonbony s kávovou příchutí 150 g
Perle di Sole želé bonbony s kávovou příchutí 150 g
800,13 Kč/1kg
120,02 Kč
Prodejce: SolarCosa
Obrázek produktu pro Rossana Caramelle 175 g italské karamelové bonbóny s mléčnou náplní
Rossana Caramelle 175 g italské karamelové bonbóny s mléčnou náplní
433,26 Kč/1kg
75,82 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,01 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
1 026,04 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Cukierki twarde Roshen Bim Bom 1 kg
Cukierki twarde Roshen Bim Bom 1 kg
95,75 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
95,75 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
291,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
291,06 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Cavendish & Harvey Kyselé citronové bonbóny 200 g
Cavendish & Harvey Kyselé citronové bonbóny 200 g
621,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
124,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour
Obrázek produktu pro Open Food 4014400917772, Palmový olej, 6 g, Niacin, Vitamin E, Pantothenic acid, Vitamin B6, Folic acid,Biotin,Vitamin B12, 200 g, C, e270, e330
Open Food 4014400917772, Palmový olej, 6 g, Niacin, Vitamin E, Pantothenic acid, Vitamin B6, Folic acid,Biotin,Vitamin B12, 200 g, C, e270, e330
889,44 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
381,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Odenwaldské zázvorové bonbony s ovocnou svěží příchutí 150g
Odenwaldské zázvorové bonbony s ovocnou svěží příchutí 150g
563,80 Kč/1kg
84,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 3360102300017, Palmový olej, 50 g, C, Citrus Fruit, Fruit Extract, Sugar, Fruit, Lemon Extract, Extract, Disaccharide, Natural Orange..., 1690 kJ, 398 kcal
Open Food 3360102300017, Palmový olej, 50 g, C, Citrus Fruit, Fruit Extract, Sugar, Fruit, Lemon Extract, Extract, Disaccharide, Natural Orange..., 1690 kJ, 398 kcal
2 080,40 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Želé s příchutí pomeranče Zott 175 g
Želé s příchutí pomeranče Zott 175 g
107,70 Kč/1kg
46,09 Kč
-53%
21,54 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Winiary Citronová želé 71 g
Winiary Citronová želé 71 g
431,86 Kč/1kg
30,23 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro plněné bonbony - rakytník-pomeranč 75g
plněné bonbony - rakytník-pomeranč 75g
455,33 Kč/1kg
34,15 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Küfa A a C ovocné bonbony s pomerančem a citronem 200g
Küfa A a C ovocné bonbony s pomerančem a citronem 200g
353,35 Kč/1kg
70,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Složení:

  • Cukr
  • Glukózový sirup
  • Dextróza
  • Okyselující látka: (E330)
  • přírodní citronové aroma s dalšími přírodními aromaty
  • Barvivo: E100

Obsah:

  • 65 kusů
Seznam přísad
cukr, glukózový sirup, dextróza, okyselující činidlo: kyselina citronová, 0,1 % přírodní citronové aroma s dalšími přírodními aromaty, kurkuma přidaná kvůli barvě
Deklarovaná nutriční hodnota
EU - VÝŽIVOVÉ ÚDAJE 100 g: Energie 1640 kJ/365 kcal, Tuk 0 g, Vláknina 0 g, Bílkoviny 0 g, Sůl 0,007 g, Sacharidy 94,5 g
Hmotnost
500 g
Potravinářský podnik
Perle di Sole
Prodejní název
TVRDÉ VAŘENÉ BONBONY S CITRONOVOU PŘÍCHUTÍ A PLNĚNÉ KYSELÝM PRÁŠKEM
Výrobce
Číslo produktu
PAP0607
Kód EAN
8010746109860

Seznam přísad
cukr, glukózový sirup, dextróza, okyselující činidlo: kyselina citronová, 0,1 % přírodní citronové aroma s dalšími přírodními aromaty, kurkuma přidaná kvůli barvě
Deklarovaná nutriční hodnota
EU - VÝŽIVOVÉ ÚDAJE 100 g: Energie 1640 kJ/365 kcal, Tuk 0 g, Vláknina 0 g, Bílkoviny 0 g, Sůl 0,007 g, Sacharidy 94,5 g
Hmotnost
500 g
Potravinářský podnik
Perle di Sole
Prodejní název
TVRDÉ VAŘENÉ BONBONY S CITRONOVOU PŘÍCHUTÍ A PLNĚNÉ KYSELÝM PRÁŠKEM
Výrobce
Číslo produktu
PAP0607
Kód EAN
8010746109860
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Perle di Sole tvrdé bonbony s pomerančovou příchutí 500 g
Perle di Sole tvrdé bonbony s pomerančovou příchutí 500 g
529,68 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 15
264,84 Kč
Prodejce: SolarCosa
Obrázek produktu pro Perle di Sole tvrdé bonbony s příchutí citronu a pomeranče 500 g
Perle di Sole tvrdé bonbony s příchutí citronu a pomeranče 500 g
531,38 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 15
265,69 Kč
Prodejce: SolarCosa
Obrázek produktu pro Perle di Sole želé bonbony s pomerančovou příchutí 200 g
Perle di Sole želé bonbony s pomerančovou příchutí 200 g
721,35 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
144,27 Kč
Prodejce: SolarCosa
Obrázek produktu pro Perle di Sole tvrdé bonbony s citronovou příchutí 200 g
Perle di Sole tvrdé bonbony s citronovou příchutí 200 g
721,35 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 15
144,27 Kč
Prodejce: SolarCosa
Obrázek produktu pro Perle di Sole tvrdé bonbony s borůvkovou příchutí 200 g
Perle di Sole tvrdé bonbony s borůvkovou příchutí 200 g
719,55 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 15
143,91 Kč
Prodejce: SolarCosa
Obrázek produktu pro Perle di Sole tvrdé bonbony s ostružinovou příchutí 200 g
Perle di Sole tvrdé bonbony s ostružinovou příchutí 200 g
719,55 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
143,91 Kč
Prodejce: SolarCosa
Obrázek produktu pro Perle di Sole tvrdé bonbony s pomerančovou příchutí 1000 g
Perle di Sole tvrdé bonbony s pomerančovou příchutí 1000 g
530,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 15
530,88 Kč
Prodejce: SolarCosa
Obrázek produktu pro Perle di Sole sušenky s citronovou příchutí 200 g
Perle di Sole sušenky s citronovou příchutí 200 g
617,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
123,53 Kč
Prodejce: SolarCosa
Obrázek produktu pro Perle di Sole želé bonbony s kávovou příchutí 150 g
Perle di Sole želé bonbony s kávovou příchutí 150 g
800,13 Kč/1kg
120,02 Kč
Prodejce: SolarCosa
Obrázek produktu pro Perle di Sole bílé čokoládové kuličky plněné limoncellem 150 g
Perle di Sole bílé čokoládové kuličky plněné limoncellem 150 g
961,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
144,27 Kč
Prodejce: SolarCosa
Obrázek produktu pro Rossana Caramelle 175 g italské karamelové bonbóny s mléčnou náplní
Rossana Caramelle 175 g italské karamelové bonbóny s mléčnou náplní
433,26 Kč/1kg
75,82 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Perle di Sole tvrdé bonbony s citronovou příchutí 1000 g
Perle di Sole tvrdé bonbony s citronovou příchutí 1000 g
485,68 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 15
Použité
485,68 Kč
Prodejce: SolarCosa
Obrázek produktu pro Vlhkoměr Teploměr, Teploměr Digitální, pokojový Elektronický budík Vnitřní teplota Měření teploty Celsius Fahrenheit Meteostanice Retoo
Vlhkoměr Teploměr, Teploměr Digitální, pokojový Elektronický budík Vnitřní teplota Měření teploty Celsius Fahrenheit Meteostanice Retoo
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 242
292,99 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro Perle di Sole želé bonbony s citronovou příchutí 200 g
Perle di Sole želé bonbony s citronovou příchutí 200 g
724,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
144,85 Kč
Prodejce: SolarCosa
Obrázek produktu pro 2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2121
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore
Obrázek produktu pro COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,01 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
1 026,04 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
195,41 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
390,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
291,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
291,06 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Küfa Euka mentolové bonbony s eukalyptem cca 400 kusů 2000g
Küfa Euka mentolové bonbony s eukalyptem cca 400 kusů 2000g
276,82 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 5
553,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
434,52 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
141,22 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Cukierki twarde Roshen Bim Bom 1 kg
Cukierki twarde Roshen Bim Bom 1 kg
95,75 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
95,75 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Storck Mint Choc mátové bonbony s čokoládovým krémem 425g
Storck Mint Choc mátové bonbony s čokoládovým krémem 425g
167,58 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
71,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 76
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas
Obrázek produktu pro Tvrdé karamely Cool Rocks s ovocnou příchutí v sáčku 1000g
Tvrdé karamely Cool Rocks s ovocnou příchutí v sáčku 1000g
352,07 Kč/1kg
352,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro STORCK 232219 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 325,0 g
STORCK 232219 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 325,0 g
1 396,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
453,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Chladné sladké srdce ovocné bonbóny pytel 1000g házení materiálu
Chladné sladké srdce ovocné bonbóny pytel 1000g házení materiálu
352,07 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
352,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Tabulka bílé čokolády Perle di Sole s citronovou příchutí 100 g
Tabulka bílé čokolády Perle di Sole s citronovou příchutí 100 g
957,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
95,78 Kč
Prodejce: SolarCosa
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro SONGMICS Věšák na oblečení 2 věšáky na oblečení 2 police s nosností až 70 kg
SONGMICS Věšák na oblečení 2 věšáky na oblečení 2 police s nosností až 70 kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 648
908,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro VIVIL® 2366 VIVIL® Zitronenmelisse ohne Zucker Bonbons 120,0 g
VIVIL® 2366 VIVIL® Zitronenmelisse ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 005,17 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
360,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
504,71 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 49
105,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt

Hodnocení zákazníků

Na základě 15 hodnocení
Ohodnoceno dne 14. března 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Intenzivní chuť, ne umělá
Ohodnoceno dne 10. září 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Itálie
Ohodnoceno dne 14. března 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Lahodné
Ohodnoceno dne 13. ledna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Sladkosti
Ohodnoceno dne 13. srpna 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Lahodné citronové sladkosti
Ohodnoceno dne 13. ledna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Sladkosti
Ohodnoceno dne 26. července 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. července 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Dextro Energy Classic
Dextro Energy Classic
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
139,25 Kč
Prodejce: apohealth
940,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sladké příběhy Rocks Candies 500g
Sladké příběhy Rocks Candies 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kávové bonbóny Amo 1 kg
Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ
ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
266,21 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ
Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii
Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce
Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g
Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
935,79 Kč
-140,25 Kč
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 325,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g
Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g
Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g
Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g
PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
44,26 Kč
Prodejce: M_plus_L
650,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg