5,0



Na základě 15 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Cardelion Marrons Glacés – kandované kaštany 360 g, 20 kusů – veganské, bezlepkové, halal3 208,33 Kč/1kg
1 155,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Další informace o reklamě
Wawel Cukierki Kukułka 1 kg657,04 Kč/1kg
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Owolovo Ovocné pyré bez přidaného cukru - jablko, borůvka (200g), 1016282 029,45 Kč/1kg
405,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Alpenbauer zázvorové broskvové bonbony se sníženým obsahem cukru 60g727,50 Kč/1kg
43,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Perle di Sole tvrdé bonbony s ostružinovou příchutí 200 g
719,55 Kč/1kg
143,91 Kč
Prodejce: SolarCosa

Perle di Sole želé bonbony s pomerančovou příchutí 200 g
721,35 Kč/1kg
144,27 Kč
Prodejce: SolarCosa

Perle di Sole želé bonbony s kávovou příchutí 150 g
800,13 Kč/1kg
120,02 Kč
Prodejce: SolarCosa

plněné bonbony - rakytník-pomeranč 75g
455,33 Kč/1kg
34,15 Kč
Prodejce: taleoo

Zott jahodová želé 175 g
107,70 Kč/1kg
40,70 Kč
-47%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,54 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Odenwaldské zázvorové bonbony s ovocnou svěží příchutí 150g
563,80 Kč/1kg
84,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wawel Mieszanka Krakowska 1 kg
370,34 Kč/1kg
392,56 Kč
Prodejce: Katomix

Anýzové pastilky citron 50g
2 080,40 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

allcura ZinghaBon Ingwer-Bonbons, 76 g Bonbony
1 347,44 Kč/1kg
115,88 Kč
Prodejce: apohealth

Gelo-Bonbons, 75 g Bonbony
1 494,25 Kč/1kg
130,00 Kč
Prodejce: apohealth

Winiary Galaretka pomarańczowa 71 g
376,14 Kč/1kg
26,33 Kč
Prodejce: Katomix

Slané tyčinky s pikantní příchutí Fanex 100 g
309,60 Kč/1kg
30,96 Kč
Prodejce: Katomix

Extra® 470104 Extra® mints Bonbons 384 Dragees
1 004,51 Kč/1kg
675,03 Kč
Prodejce: somnia24

Winiary Citronová želé 71 g
431,86 Kč/1kg
30,23 Kč
Prodejce: Katomix

Haselnusswaffeln 175g
458,53 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Složení:
- Cukr
- Glukózový sirup
- Brusinková šťáva
- Okyselující látka: kyselina citronová
- Dextróza
- Barvivo: E163
Obsah:
- obsahuje: 25 kusů
- Seznam přísad
- Složení: -cukr -glukózový sirup -brusinková šťáva -kyselina: kyselina citronová -dekstróza -barvivo: E163
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Složení: -cukr -glukózový sirup -brusinková šťáva -kyselina: kyselina citronová -dekstróza -barvivo: E163
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Perle di Sole
- Prodejní název
- Tvrdé bonbony s borůvkovou příchutí
- Výrobce
- Kód EAN
- 8010746116233
- Seznam přísad
- Složení: -cukr -glukózový sirup -brusinková šťáva -kyselina: kyselina citronová -dekstróza -barvivo: E163
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Složení: -cukr -glukózový sirup -brusinková šťáva -kyselina: kyselina citronová -dekstróza -barvivo: E163
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Perle di Sole
- Prodejní název
- Tvrdé bonbony s borůvkovou příchutí
- Výrobce
- Kód EAN
- 8010746116233
K tomu se hodí také

Perle di Sole tvrdé bonbony s příchutí citronu a pomeranče 500 g
531,38 Kč/1kg
265,69 Kč
Prodejce: SolarCosa

Perle di Sole tvrdé bonbony s citronovou příchutí 200 g
721,35 Kč/1kg
144,27 Kč
Prodejce: SolarCosa

Perle di Sole tvrdé bonbony s ostružinovou příchutí 200 g
719,55 Kč/1kg
143,91 Kč
Prodejce: SolarCosa

Perle di Sole želé bonbony s pomerančovou příchutí 200 g
721,35 Kč/1kg
144,27 Kč
Prodejce: SolarCosa

Perle di Sole želé bonbony s citronovou příchutí 200 g
719,55 Kč/1kg
143,91 Kč
Prodejce: SolarCosa

Perle di Sole tvrdé bonbony s citronovou příchutí 500 g
529,68 Kč/1kg
264,84 Kč
Prodejce: SolarCosa

Perle di Sole tvrdé bonbony s pomerančovou příchutí 500 g
529,68 Kč/1kg
264,84 Kč
Prodejce: SolarCosa

Perle di Sole tvrdé bonbony s pomerančovou příchutí 1000 g
530,88 Kč/1kg
530,88 Kč
Prodejce: SolarCosa

Perle di Sole tvrdé bonbony s citronovou příchutí 1000 g
482,51 Kč/1kg
Použité
482,51 Kč
Prodejce: SolarCosa

Perle di Sole želé bonbony s kávovou příchutí 150 g
800,13 Kč/1kg
120,02 Kč
Prodejce: SolarCosa

Perle di Sole bílé čokoládové kuličky plněné limoncellem 150 g
961,80 Kč/1kg
144,27 Kč
Prodejce: SolarCosa

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
236,90 Kč/1kg
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
341,29 Kč/1kg
1 023,86 Kč
Prodejce: somnia24

KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové bonbony | Kaffeebonbons
732,50 Kč/1kg
102,55 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g
650,88 Kč/1kg
44,26 Kč
Prodejce: M_plus_L

Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
195,41 Kč/1kg
390,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

King - Pfefferminze Original Minis - 1305g
592,21 Kč/1kg
772,84 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ovocné bonbony Küfa s lahodnou malinovou příchutí 200g
353,30 Kč/1kg
70,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 217063, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, 352 kcal, 1490 kJ, 2,7 g
179,90 Kč/1kg
89,95 Kč
Prodejce: taleoo

Open Food 4014400917772, Palmový olej, 6 g, Niacin, Vitamin E, Pantothenic acid, Vitamin B6, Folic acid,Biotin,Vitamin B12, 200 g, C, e270, e330
225,22 Kč/1kg
96,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4009077026087, D, 382 kcal, 73 g, 1,9 g, 96 g, 0,76 g
1 879,47 Kč/1kg
140,96 Kč
Prodejce: apohealth

Napoleon - Candy Napoleon Citroen Bag 1 kg | Bag A 1000 gramů | 5 kusů
610,97 Kč/1kg
3 054,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g
733,00 Kč/1kg
219,90 Kč
Prodejce: Lindt

Chladné sladké srdce ovocné bonbóny pytel 1000g házení materiálu
352,07 Kč/1kg
352,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
45,58 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,64 Kč
Prodejce: Katomix

Sněhové pusinky na dorty, dezerty a zmrzlinu 100 g
423,27 Kč/1kg
83,63 Kč
-44%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,56 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Vivil Creme Life malinové ovocné pastilky bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330021-00 Werther’s® Original Stick Pack Bonbons 24x 50,0 g
423,55 Kč/1kg
508,26 Kč
Prodejce: somnia24

Sada elektrických zubních kartáčků na cesty se svorkou, nástěnným držákem, 3 kusy, vhodná na cesty
909,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Mentos Clean Breath Intense Mint 12 balení x21g Velké rodinné balení
2,26 Kč/1kg
570,47 Kč
Prodejce: Ajuy
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Intenzivní chuť, ne umělá
Velmi chutné, opravdu citronové. Trochu dražší, ale myslím, že to stojí za to. Podělte se o ně se mnou. S radostí znovu. Není všude k dostání.
Ohodnoceno dne 10. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Itálie
S výrobkem jsem spokojený. Jen bonbóny jsou trochu příliš velké, ale chutnají skvěle. Děkuji
Ohodnoceno dne 14. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Koupila jsem je náhodou. Chutnají velmi dobře. Hledala jsem je na internetu a našla tady. Trochu drahé, ale výborné.
Ohodnoceno dne 13. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sladkosti
Sladkosti jsou velmi chutné, bohužel také velmi drahé.
Ohodnoceno dne 13. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné citronové sladkosti
Citronové sladkosti jsou velmi chutné
Ohodnoceno dne 13. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sladkosti
Chutné, ale drahé
Ohodnoceno dne 26. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks



Doprava zdarma


Doprava zdarma



Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,25 Kč
Prodejce: apohealth
940,88 Kč/1kg

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
351,04 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg

Pop Rocks Strawberry 7g
483,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
60 416,25 Kč/1kg

Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
695,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
695,99 Kč/1kg

Rocket Balls šerbetové kuličky jablko s kyselým cukrem 200s 1440g



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
400,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,89 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
66,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
155,76 Kč/1kg