4,9



Na základě 14 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sirup pro SodaStream Citrus Mix 440ml, 1 kusJednorázové179,55 Kč/1l
79,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
Sirup pro SodaStream Mojito 440mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
SODASTREAM Příchuť jahoda 440 mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
SODASTREAM Příchuť ledový čaj citron 440 mlJednorázové179,55 Kč/1l
79,00 Kč
Prodejce: Planeo

SodaStream 1524207490, Sirup pro výrobník sody, Šedá, Červená, Kola, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 10 kcal, 44 kJJednorázové
361,68 Kč/1l
159,14 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 14 kcal, 57 kJJednorázové
574,02 Kč/1l
252,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorázové
501,46 Kč/1kg
251,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Classics Orange, Sirup pro výrobník sody, Oranžová, Pomeranč, 440 ml, 7 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1424227490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Šedá, Žlutá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
350,18 Kč/1l
154,08 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertní sirup, Oranžová, 440 ml, Láhev, LáhevJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 7UP, Citrón, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 2 kcal, 0,5 kJJednorázové
569,14 Kč/1l
250,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 1524211490, Sirup pro výrobník sody, Cherry, 440 mlJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1524209490, Sirup pro výrobník sody, Šedá, Oranžová, Červená, Kola, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream nápojový sirup bez cukru s příchutí červených bobulí 440 ml (balení po 2 kusech)Jednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream Sada 5 sirupů 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorázové
1 436,93 Kč/1l
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1424226490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Šedá, Žlutá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
530,16 Kč/1l
233,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 1924223490, Sirup pro výrobník sody, Modrá, Hnědá, Zelená, Bílá, Žlutá, Broskev, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1924220490, Sirup pro výrobník sody, Černá, Zlato, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
476,68 Kč/1l
209,74 Kč
Prodejce: esiteo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kolový sirup SodaStream - snadná příprava lahodných limonád
Nealkoholické nápoje a zejména limonády jsou oblíbené u mladých i starších - zejména v létě se spotřeba osvěžujících nápojů rapidně zvyšuje. Tyto chutné nápoje najdeme téměř v každé domácnosti, zejména v rodinách s dětmi. Má to jen jeden zásadní háček: nekonečnému tahání lahví není konec. Skleněné láhve jsou obzvláště těžké a výsledný depozit se v nich zbytečně hromadí. Plastové lahve zase zvyšují ekologickou stopu a produkují obrovské množství odpadu. Jednoduché řešení tohoto problému existuje již několik let - přístroj SodaStream, který během několika sekund promění vodu z kohoutku na vodu perlivou. Pokud pak přidáte trochu příchutě, například kolový sirup SodaStream, výsledkem je dokonalý požitek. Nápoje si jednoduše namícháte sami, takže můžete měnit intenzitu chuti podle svých představ, nebo vyzkoušet a namíchat jiné druhy sirupů.
Ideální pro oslavy a domácnosti s rodinami - sirup SodaStream cola
S výrobníkem SodaStream se vám zjednoduší mnoho domácích prací a budete flexibilněji organizovat své pitné návyky. Pokud se cukru raději vyhýbáte úplně, můžete se rozhodnout také pro light verzi kolového sirupu SodaStream nebo pro volné sirupy s ochuceným ovocným základem.
Kolový sirup SodaStream je vhodný nejen pro použití a konzumaci v domácnosti, ale je ideální i na letní večírky a zahradní party. Pokud pořádáte večírek, nemusíte s sebou předem tahat bedny a platit spoustu peněz za drahé hotové směsi - se sirupem SodaStream a odpovídajícími příchutěmi, jako je například sirup SodaStream Cola, připravíte lahodné koktejly nebo nealkoholické nápoje během chvilky. Přidejte například trochu vymačkané limetky a pro své hosty budete mít připravenou neodolatelnou chuť Cuba Libre. mimochodem: Sirup SodaStream cola lze použít i bez výrobníku perlivé vody - stačí přidat malé množství sirupu do sklenice nebo karafy podle vlastní chuti a smíchat s kohoutkovou nebo perlivou vodou. Sirup SodaStream Cola se dodává v lahvi o objemu 440 ml, což vystačí přibližně na 9 litrů hotového nápoje. Pro autentický chuťový zážitek je nejlepší smíchat jeden díl sirupu s 23 díly vody - ale samozřejmě nakonec záleží na vás, zda chcete jen náznak kolové chuti, nebo její plnou intenzitu.
Příprava:
1. Připravte si láhev s perlivou vodou.
2. Naplňte dávkovací uzávěr sirupem až po odměrku. Čáry pro 0,25/0,5/1 litr nápoje.
3. Držte láhev pod úhlem a pomalu přilévejte sirup.
4. Láhev uzavřete a jemně zavíčkujte. Hotovo!
- Sirup SodaStream Cola
- 440ml láhev
Dávkování: Ve sklenici nebo láhvi smíchejte 1 díl sirupu + 23 dílů vody.
Obsah: 440 ml nápojového sirupu, vystačí na 9 litrů hotového nápoje.
Součástí dodávky je:
SodaStream Cola sirup 440 ml
Nápojový sirup SodaStream s příchutí Coly vystačí až na 9 l 440 ml
Se Sodastreamem místo tahání těžkých věcí jednoduše šumíte. S nápojovým sirupem si můžete připravit svůj oblíbený nápoj v jednoduché podobě. Nejlepší na tomto sirupu je, že nepotřebujete nutně výrobník perlivé vody. Pokud máte doma neperlivou nebo perlivou vodu, můžete ji také použít k přípravě svého oblíbeného nápoje.
Ideální v létě nebo na večírcích a slavnostech. Už s sebou nemusíte tahat tolik přepravek. Se sirupem Sodastream budete mít nápoj vždy po ruce, pokud jste si ho předem namíchali podle dávkování. Žádná záloha na lahve - žádné prázdné lahve - méně plastového odpadu!
Jednoduše si připravte vlastní nápoje!
čerstvě připravený během několika sekund
jednoduše smíchejte s vodou ve sklenici nebo láhvi
podle vaší chuti
440 ml, vystačí na cca 9 litrů hotového nápoje
Dávkování: Smíchejte 1 díl sirupu + 19 dílů vody ve sklenici nebo láhvi.
Příprava:Připravtesi1. láhev s perlivou vodou.2. dávkovací uzávěr naplňte sirupem až po spodní rysku uvnitř odměrky. Pro skleněné nebo plastové láhve o objemu 1 litr.
3.
3. Držte láhev pod úhlem a pomalu přilévejte sirup. 4. Láhev uzavřete a jemně zavíčkujte. Hotovo!
Sodastream GmbH Solmsstraße 18 60486 Frankfurt nad Mohanem
Jeden SodaStream®. Nekonečné možnosti. Jednoduše nasytit, smíchat a vychutnat!
Připravte si doma své oblíbené příchutě s řadou sirupů "Classics" od SodaStream! Nostalgická chuť koly vám pomůže vylepšit vaši perlivou vodu a dodat jí osobitý nádech. S 50 % méně cukru než u běžně dostupných nápojů, a také bez vysokofruktózového kukuřičného sirupu a aspartamu, je to ideální způsob, jak si vychutnat chuť, kterou znáte a máte rádi.
- Určeno pro výrobníky perlivé vody SodaStream
- Jedna láhev sirupu umožňuje připravit přibližně 9 litrů nápoje k pití*
- Počet porcí v jedné láhvi sirupu: cca 24
*Při přípravě podle pokynů.
Ingredience: cukr, voda, barvivo: karamel, kyselina fosforečná, umělá aromata, acesulfam K, trisodná citrát, kofein, sukralóza.
Podmínky skladování: skladujte v chladném a suchém místě. Po otevření uchovávejte láhev v chladničce. Před použitím důkladně protřepejte.
SIRUP SODASTREAM COLA
sodaStream saturovaný koncentrát vám umožní vyrobit 9 l koly nebo více. Sirup lze také použít k rozpuštění ve vodě, což zaručí nefalšovanou chuť.
Obsah sirupu: oBSAH: 440 ML
Jak používat?
3 jednoduché kroky
- Napusťte čerstvou studenou vodu do přístroje SodaStream.
- Nakloňte láhev SodaStream pod mírným úhlem a do probublané vody přidejte několik kapek sirupu.
- Jemně lahví zatřepejte, aby se příchuť dobře promíchala, a ...osvěžte se bublinkami!
Koncentrovaný nápoj s kolovou příchutí. Nápoj se sníženým obsahem energie. Obsahuje cukr a sladidla
Složení: cukr, voda, potravinářské barvivo (amoniakový karamel), kyseliny (kyselina fosforečná), sladidla (acesulfam K, sukralóza), aroma, regulátor kyselosti (citronany sodné), stabilizátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), aroma: kofein
Výživová hodnota (naředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 59 kJ /14 kcal, ve 250 ml1 - 148 kj /35 kcal, (% na 250 ml **) - (2 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0g, v 250 ml1 - 0g, (% na 250 ml **) - (0%)
- Sacharidy
ve 100 ml - 3,5 g, v 250 ml1 - 8,8 g
- z toho cukry
ve 100 ml - 3,5 g, v 250 ml1 - 8,8 g, (% na 250 ml **) -(10 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - <0,01 g, ve 250 ml1 - <0,01 g, (% na 250 ml **) - <(1 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrnou dospělou osobu (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 45 porcí
Návod k přípravě: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a doplňte perlivou vodou. Nejlepší konzumace před: viz víčko nebo spodní část balení
Objednejte si nyní sirup SodaStream Cola a vychutnejte si osvěžující chuť coly kdykoli! Kupte si ho hned a pocítíte rozdíl!
SodaStream Cola 440 ml je koncentrát s klasickou, dobře známou chutí. Umožňuje vám připravit si doma oblíbenou kolu v poměru, který vám vyhovuje. Sirup působí proti únavě a podporuje metabolismus.
Koncentráty SodaStream jsou řešením, jak v duchu péče o životní prostředí výrazně snížit používání jednorázových plastových lahví.
Z jednoho balení vyrobíte přibližně 9 litrů nápoje.
Koncentráty SodaStream jsou určeny k použití v syticích zařízeních SodaStream nebo k ředění ve vodě.
Nejlépe konzumovat před: 6. července 2025
Sirup SodaStream Cola Classic 440 ml je praktické řešení pro každého, kdo si chce dopřát osvěžující colový nápoj kdykoliv doma – rychle, pohodlně a s možností upravit si výslednou chuť podle vlastních preferencí. Stačí připravit perlivou vodu ve výrobníku SodaStream a následně přidat sirup v požadovaném poměru. Během chvilky získáte hotový nápoj bez nutnosti nakupovat a přenášet těžké lahve. Jedna láhev o objemu 0,44 l vystačí až na 9 litrů nápoje, což z ní dělá ekonomickou volbu pro každodenní použití i pro návštěvy. Výhodou je také menší množství jednorázových plastových obalů – nápoje si připravujete do vlastních lahví opakovaně. Klasická cola příchuť nabízí vyváženou sladkost a typické aroma, které ocení všichni milovníci tradičních limonád. Základní informace: sirup s příchutí cola, balení v plastové lahvi, objem 440 ml (0,44 l), barva balení červeno-bílá, rozměry cca 193 × 70 × 70 mm, hmotnost 590 g. Složení: voda, cukr, kyselina fosforečná, kofein, barvivo karamel E150d, benzoesan sodu, acesulfam K, cyklaminian sodu, sukraloza.
Vystačí přibližně na 9 litrů hotového nápoje! Čerstvě připravený během několika sekund! Jednoduše smíchejte s vodou ve sklenici nebo láhvi podle své chuti!
Sodastream Cola Sirup 1424220490 440ml
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Příchuť
- Kola
- Objem
- 0.44 l
- Seznam přísad
- SodaStream®. Nekonečné možnosti. Jednoduše perlivá voda, míchejte a vychutnávejte! Vytvořte si doma své oblíbené příchutě s pomocí sirupů "Classics" od SodaStream. Nostalgická chuť koly dodá vaší perlivé vodě lahodnou a osobní notu. S 50 % méně cukru než u kupovaných nápojů a bez kukuřičného sirupu s vysokým obsahem fruktózy nebo aspartamu je to ideální způsob, jak si vychutnat chuť, kterou znáte a milujete. - Určeno pro perlivé vody SodaStream. - Jedna láhev sirupu vytvoří přibližně 9 litrů hotové limonády*. - Počet porcí v jedné láhvi sirupu: cca 24. *Při přípravě podle návodu. Ingredience: cukr, voda, barvivo: karamel, kyselina fosforečná, umělá aroma, acesulfam-K, citrát sodný, kofein, sukralóza. Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce. Před použitím důkladně protřepejte.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- SodaStream®. Nekonečné možnosti. Jednoduše perlivá voda, míchejte a vychutnávejte! Vytvořte si doma své oblíbené příchutě s pomocí sirupů "Classics" od SodaStream. Nostalgická chuť koly dodá vaší perlivé vodě lahodnou a osobní notu. S 50 % méně cukru než u kupovaných nápojů a bez kukuřičného sirupu s vysokým obsahem fruktózy nebo aspartamu je to ideální způsob, jak si vychutnat chuť, kterou znáte a milujete. - Určeno pro perlivé vody SodaStream. - Jedna láhev sirupu vytvoří přibližně 9 litrů hotové limonády*. - Počet porcí v jedné láhvi sirupu: cca 24. *Při přípravě podle návodu. Ingredience: cukr, voda, barvivo: karamel, kyselina fosforečná, umělá aroma, acesulfam-K, citrát sodný, kofein, sukralóza. Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce. Před použitím důkladně protřepejte.
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 590000 g
- Rozměry
- není uvedeno
- Potravinářský podnik
- SodaStream
- Prodejní název
- SodaStream®. Nekonečné možnosti. Jednoduše perlivá voda, míchejte a vychutnávejte! Vytvořte si doma své oblíbené příchutě s pomocí sirupů "Classics" od SodaStream. Nostalgická chuť koly dodá vaší perlivé vodě lahodnou a osobní notu. S 50 % méně cukru než u kupovaných nápojů a bez kukuřičného sirupu s vysokým obsahem fruktózy nebo aspartamu je to ideální způsob, jak si vychutnat chuť, kterou znáte a milujete. - Určeno pro perlivé vody SodaStream. - Jedna láhev sirupu vytvoří přibližně 9 litrů hotové limonády*. - Počet porcí v jedné láhvi sirupu: cca 24. *Při přípravě podle návodu. Ingredience: cukr, voda, barvivo: karamel, kyselina fosforečná, umělá aroma, acesulfam-K, citrát sodný, kofein, sukralóza. Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce. Před použitím důkladně protřepejte.
- Výrobce
- Model
- nicht spezifiziert
- Verze
- není uvedeno
- Označení množství
- není uvedeno
- Číslo produktu
- SodaCola
- Kód EAN
- 8719128117874
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Příchuť
- Kola
- Objem
- 0.44 l
- Seznam přísad
- SodaStream®. Nekonečné možnosti. Jednoduše perlivá voda, míchejte a vychutnávejte! Vytvořte si doma své oblíbené příchutě s pomocí sirupů "Classics" od SodaStream. Nostalgická chuť koly dodá vaší perlivé vodě lahodnou a osobní notu. S 50 % méně cukru než u kupovaných nápojů a bez kukuřičného sirupu s vysokým obsahem fruktózy nebo aspartamu je to ideální způsob, jak si vychutnat chuť, kterou znáte a milujete. - Určeno pro perlivé vody SodaStream. - Jedna láhev sirupu vytvoří přibližně 9 litrů hotové limonády*. - Počet porcí v jedné láhvi sirupu: cca 24. *Při přípravě podle návodu. Ingredience: cukr, voda, barvivo: karamel, kyselina fosforečná, umělá aroma, acesulfam-K, citrát sodný, kofein, sukralóza. Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce. Před použitím důkladně protřepejte.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- SodaStream®. Nekonečné možnosti. Jednoduše perlivá voda, míchejte a vychutnávejte! Vytvořte si doma své oblíbené příchutě s pomocí sirupů "Classics" od SodaStream. Nostalgická chuť koly dodá vaší perlivé vodě lahodnou a osobní notu. S 50 % méně cukru než u kupovaných nápojů a bez kukuřičného sirupu s vysokým obsahem fruktózy nebo aspartamu je to ideální způsob, jak si vychutnat chuť, kterou znáte a milujete. - Určeno pro perlivé vody SodaStream. - Jedna láhev sirupu vytvoří přibližně 9 litrů hotové limonády*. - Počet porcí v jedné láhvi sirupu: cca 24. *Při přípravě podle návodu. Ingredience: cukr, voda, barvivo: karamel, kyselina fosforečná, umělá aroma, acesulfam-K, citrát sodný, kofein, sukralóza. Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce. Před použitím důkladně protřepejte.
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 590000 g
- Rozměry
- není uvedeno
- Potravinářský podnik
- SodaStream
- Prodejní název
- SodaStream®. Nekonečné možnosti. Jednoduše perlivá voda, míchejte a vychutnávejte! Vytvořte si doma své oblíbené příchutě s pomocí sirupů "Classics" od SodaStream. Nostalgická chuť koly dodá vaší perlivé vodě lahodnou a osobní notu. S 50 % méně cukru než u kupovaných nápojů a bez kukuřičného sirupu s vysokým obsahem fruktózy nebo aspartamu je to ideální způsob, jak si vychutnat chuť, kterou znáte a milujete. - Určeno pro perlivé vody SodaStream. - Jedna láhev sirupu vytvoří přibližně 9 litrů hotové limonády*. - Počet porcí v jedné láhvi sirupu: cca 24. *Při přípravě podle návodu. Ingredience: cukr, voda, barvivo: karamel, kyselina fosforečná, umělá aroma, acesulfam-K, citrát sodný, kofein, sukralóza. Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce. Před použitím důkladně protřepejte.
- Výrobce
- Model
- nicht spezifiziert
- Verze
- není uvedeno
- Označení množství
- není uvedeno
- Číslo produktu
- SodaCola
- Kód EAN
- 8719128117874
Označování obalů podle zákona o obalech
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

SodaStream Classics Orange, Sirup pro výrobník sody, Oranžová, Pomeranč, 440 ml, 7 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 10 kcal, 44 kJJednorázové
361,68 Kč/1l
159,14 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 14 kcal, 57 kJJednorázové
574,02 Kč/1l
252,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 2270303, 440 ml, CitrónJednorázové
502,68 Kč/1l
221,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sodastream Sada 5 sirupů 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorázové
1 436,93 Kč/1l
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1047200490, Lahev na sycení CO2, Průhledná, 0,6 l, 2 kusů, CE, 205 mm
406,79 Kč
-9,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
397,00 Kč
Prodejce: Alky

Sodastream, Pepsi, Mirinda, 7up 440mlJednorázové
976,93 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1132120410, Náplň, Modrá, Růžová, 60 l, SodaStream DUO, Krabice
771,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Cola, 440 ml, 6 kusůJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 597,60 Kč
Prodejce: onoplus

SodaStream 1524207490, Sirup pro výrobník sody, Šedá, Červená, Kola, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream nápojový sirup bez cukru s příchutí červených bobulí 440 ml (balení po 2 kusech)Jednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream DUO, Černá, Nerezová ocel, 155 mm, 280 mm, 440 mm, 365 mm, 190 mm
7 757,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange , 440 ml, 6 kusůJednorázové
272,07 Kč/1l
718,27 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Terra, Černá, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
1 649,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

HEM mix vonných tyčinek + dřevěný stojan 200ks
3 930,00 Kč/1kg
393,00 Kč
Prodejce: MateMundo

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Broskev, 1 kusů, Plastová láhev, Ovocný čajJednorázové
1 439,60 Kč/1kg
143,96 Kč
Prodejce: esiteo

Beurer MP 41 Maniküre-/Pediküre-Set weiß (572.11)
1 107,27 Kč
Prodejce: TR8

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 12 kcal, 52 kJJednorázové
548,09 Kč/1l
241,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 7UP, Citrón, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 2 kcal, 0,5 kJJednorázové
569,14 Kč/1l
250,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - černá
592,37 Kč
Prodejce: M_plus_L

SodaStream 7UP, 7 Up, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 10 kcal, 44 kJJednorázové
542,34 Kč/1l
238,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Odpadkový koš 2x25 litrů Duo Bin - barva: černá
519,55 Kč
Prodejce: Special-trends

Výměnný box na lahve CO2 pro Brita Yource 4 x 425 g (60 litrů)
1 321,60 Kč/1kg
561,68 Kč
Prodejce: Sodabaer

SodaStream 1424227490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Šedá, Žlutá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
350,18 Kč/1l
154,08 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo

mayer-network 30002376 Obálky DIN dlouhé (220x110 mm), bez okénka, gumované, 72 g/m2, 25 kusů
391,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

SodaStream 1100065490, Sytící láhev + náplň, Vícebarevný, Sklo, Plast, Nerezová ocel, 60 l, 1 kusů, CE, FCC
2 061,77 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

JBL Tune 510BT, Bezdrátový, Hovory/hudba, 20 - 20000 Hz, 160 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
1 177,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
93% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
93%7% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
7%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše super
Objem 2,64 l
Kupuji již léta, vše je skvělé, snadné objednání a rychlé dodání
Ohodnoceno dne 17. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše super
Objem 2,64 l
Zboží, poměr cena/výkon a dodání zcela v pořádku. Rád bych si koupil znovu.
Ohodnoceno dne 29. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Objem 2,64 l
Odpovídalo popisu
Ohodnoceno dne 13. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Soda
Objem 0,44 l
Prostě dobré
Ohodnoceno dne 6. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Cola
Objem 2,64 l
Super
Ohodnoceno dne 23. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší cola
Objem 2,64 l
Žádná cola nechutná lépe
Ohodnoceno dne 20. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Objem 2,64 l
Velmi rychlé dodání, vše podle očekávání.
Ohodnoceno dne 13. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,44 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l