4,9



Na základě 14 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
SODASTREAM Příchuť jahoda 440 mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
SODASTREAM Příchuť ledový čaj citron 440 mlJednorázové179,55 Kč/1l
79,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
SodaStream 22702992, 440 mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
Teisseire Nápojový sirup citron/citron 0% - 600ml (1 balení)Jednorázové625,40 Kč/1kg
630,80 Kč
-193,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
437,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

SodaStream Nápojový sirup Nealkoholický nápoj s příchutí citronu a limetky 440 ml (balení 6 ks)Jednorázové
249,07 Kč/1l
657,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1524207490, Sirup pro výrobník sody, Šedá, Červená, Kola, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertní sirup, Oranžová, 440 ml, Láhev, LáhevJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream nápojový sirup bez cukru s příchutí červených bobulí 440 ml (balení po 2 kusech)Jednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 7UP, Citrón, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 2 kcal, 0,5 kJJednorázové
569,14 Kč/1l
250,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorázové
501,46 Kč/1kg
251,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 1524211490, Sirup pro výrobník sody, Cherry, 440 mlJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1924223490, Sirup pro výrobník sody, Modrá, Hnědá, Zelená, Bílá, Žlutá, Broskev, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1524209490, Sirup pro výrobník sody, Šedá, Oranžová, Červená, Kola, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 10 kcal, 44 kJJednorázové
361,68 Kč/1l
159,14 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 14 kcal, 57 kJJednorázové
574,02 Kč/1l
252,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sirup SodaStream Classics Cola (pro výrobníky perlivé vody SodaStream), 440 mlJednorázové
306,66 Kč/1l
134,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Classics Orange, Sirup pro výrobník sody, Oranžová, Pomeranč, 440 ml, 7 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup bez cukru s příchutí růžového grapefruitu 440mlJednorázové
623,27 Kč/1kg
274,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

SodaStream 1924220490, Sirup pro výrobník sody, Černá, Zlato, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
476,68 Kč/1l
209,74 Kč
Prodejce: esiteo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SODASTREAM CITRONOVO-LIMETKOVÝ SIRUP BEZ CUKRU
Soda stream saturační koncentrát vám umožní vyrobit z 9l limetkového a citronového nápoje . Sirup lze použít i k rozpuštění ve vodě, což zaručí nefalšovanou chuť.
Obsah sirupu: OBSAH SIRUPU: 440 ML
Koncentrovaný nápoj s příchutí citronu a limetky bez cukru Nápoj se sníženou energetickou hodnotou. Obsahuje sladidla.
Složení: voda, kyselina (kyselina citronová), sladidla (cyklamát sodný, acesulfam K, aspartam), regulátor kyselosti (citronany sodné), aroma, konzervant (sorban draselný).
Výživová hodnota (naředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 1 kJ /0 kcal, ve 250 ml1 - 2 kJ /0 kcal, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0%)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- z toho cukry
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0,03 g, v 250 ml1 - 0,07 g, (% na 250 ml **) - (1 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrnou dospělou osobu (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 36 porcí
Návod k přípravě: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a doplňte perlivou vodou.
Nejlepší konzumace před: viz víčko nebo spodní část balení.
SodaStream nápojový sirup s příchutí citronu a limetky bez cukru 440ml
Jednoduše šumivý nápoj místo tahání těžkých věcí se Sodastreamem. S nápojovým sirupem si můžete připravit svůj oblíbený nápoj v jednoduché podobě. Nejlepší na tomto sirupu je, že nepotřebujete nutně výrobník perlivé vody. Pokud máte doma neperlivou nebo perlivou vodu, můžete ji také použít k přípravě svého oblíbeného nápoje.
Ideální v létě nebo na večírcích a slavnostech. Už s sebou nemusíte tahat tolik přepravek. Se sirupem Sodastream budete mít svůj nápoj vždy po ruce, pokud jste si ho předem namíchali podle dávkování. Žádná záloha na lahve - žádné prázdné lahve - méně plastového odpadu!
Jednoduše si připravte vlastní nápoje!
čerstvě připravený během několika vteřin
Jednoduše smíchejte s vodou ve sklenici nebo láhvi
podle své chuti
440 ml, což vystačí na cca 9 litrů hotového nápoje
Dávkování: Smíchejte 1 díl sirupu + 19 dílů vody ve sklenici nebo láhvi.
Příprava:
1.Připravte si láhev s perlivou vodou.
2. Naplňte dávkovací uzávěr sirupem až po spodní rysku uvnitř odměrky. Pro skleněné nebo plastové láhve o objemu 1 litr.
3. Držte láhev pod úhlem a pomalu přilévejte sirup.
4. Láhev uzavřete a jemně zavíčkujte. Hotovo!
Solmsstraße 18
60486 Frankfurt am Main
SodaStream sirup citronovo-limetkový bez cukru 440ml - pro vodu s příchutí
Lidé by měli vypít alespoň 1,5 litru vody denně. V každodenním životě to však často není tak snadné, zejména proto, že voda nemá zrovna nejzajímavější chuť. Právě zde přichází na řadu SodaStream Citronovo-limetkový sirup bez cukru 440ml. S citronovo-limetkovou variantou bez cukru můžete své vodě dodat zvláštní chuťový zážitek. Díky SodaStream Lemon-Lime Sirupu bez cukru 440ml je vypití 1,5 litru vody denně hračkou - a to i pro lidi, kteří moc nepijí.
Zvláštností sirupu SodaStream Lemon-Lime Syrup bez cukru 440ml je nízkokalorický způsob přípravy bez přidaného cukru. To znamená, že si můžete okořenit chuť vody bez pocitu viny. Navíc je jeho příprava opravdu snadná. Stačí mít připravenou láhev sycené vody, naplnit dávkovací uzávěr SodaStream Lemon-Lime Syrup bez cukru 440ml až po odměrku, držet láhev pod úhlem a přidat sirup. Dávkovací uzávěr má čáry pro 0,25, 0,5 a 1 litr, takže můžete míchat podle potřeby. Ze 440 ml sirupu SodaStream můžete připravit přibližně 9 litrů hotových nápojů.
Výhody sirupu SodaStream
Snadná příprava a lahodná chuť nejsou jedinými výhodami sirupu SodaStream Lemon-Lime bez cukru 440 ml. Se sirupem SodaStream se také obejdete bez neustálého přenášení těžkých lahví domů. A díky citronovo-limetkovému sirupu bez cukru SodaStream 440ml už nemusíte kupovat sladké nápoje a nosit je domů. Vyhnete se tak zálohovaným lahvím a spoustě plastového odpadu. Můžete použít i neperlivou vodu z kohoutku nebo kupovanou perlivou vodu - sirup SodaStream citronovo-limetkový bez cukru 440 ml lze smíchat s jakoukoli vodou.
Objevte s námi i další příchutě lahodného sirupu SodaStream. Máme něco pro každou chuť - od cassis po bezový květ. Se sirupy SodaStream se každý může stát častým pijákem. Svěží příchutě, jako je například sirup SodaStream Lemon-Lime, jsou ideální pro teplé dny, večírky nebo jednoduše jako každodenní nápoj.
- Nápojový sirup SodaStream bez cukru Lemon-Lime
- 440ml láhev
- bez cukru
SodaStream nápojový sirup bez cukru citrón-limetka 440ml
- Typ produktu:
- Sirup pro výrobník sody
- Barva:
- Zelená, Šedá, Žlutá
- Příchuť:
- Citrón, Limetka
- Objem:
- 440 ml
- Maximální kapacita:
- 9 l
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Typ balení:
- Láhev
- Neobsahuje:
- Cukr
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.44 l
- Seznam přísad
- Informace najdete v popisu.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Informace najdete v popisu.
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 440 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- Nápojový sirup s příchutí citronu a limetky. Se sladidly.
- Výrobce
- Číslo produktu
- 1424227490
- Kód EAN
- 7290113762473
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.44 l
- Seznam přísad
- Informace najdete v popisu.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Informace najdete v popisu.
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 440 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- Nápojový sirup s příchutí citronu a limetky. Se sladidly.
- Výrobce
- Číslo produktu
- 1424227490
- Kód EAN
- 7290113762473
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

SodaStream 1524207490, Sirup pro výrobník sody, Šedá, Červená, Kola, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertní sirup, Oranžová, 440 ml, Láhev, LáhevJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream nápojový sirup bez cukru s příchutí červených bobulí 440 ml (balení po 2 kusech)Jednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Nealkoholický nápoj s příchutí citronu a limetky 440 ml (balení 6 ks)Jednorázové
249,07 Kč/1l
657,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1024243490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Purpurová, Bílá, Žlutá, Mučenka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 7UP, Citrón, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 2 kcal, 0,5 kJJednorázové
569,14 Kč/1l
250,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 1524211490, Sirup pro výrobník sody, Cherry, 440 mlJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorázové
501,46 Kč/1kg
251,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Broskev, 1 kusů, Plastová láhev, Ovocný čajJednorázové
1 439,60 Kč/1kg
143,96 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1924220490, Sirup pro výrobník sody, Černá, Zlato, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
476,68 Kč/1l
209,74 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup bez cukru s příchutí růžového grapefruitu 440mlJednorázové
623,27 Kč/1kg
274,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

SodaStream 1924223490, Sirup pro výrobník sody, Modrá, Hnědá, Zelená, Bílá, Žlutá, Broskev, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1524209490, Sirup pro výrobník sody, Šedá, Oranžová, Červená, Kola, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1047200490, Lahev na sycení CO2, Průhledná, 0,6 l, 2 kusů, CE, 205 mm
406,79 Kč
-9,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
397,00 Kč
Prodejce: Alky

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

6x SodaStream Lemon Lime Sirup bez cukru 440mlJednorázové
252,91 Kč/1l
667,67 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1741260410, Lahev na sycení CO2, Černá, Průhledná, 1 l, 2 kusů, 170 mm, 85 mm
483,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 2270303, 440 ml, CitrónJednorázové
502,68 Kč/1l
221,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 1424226490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Šedá, Žlutá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
530,16 Kč/1l
233,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 14 kcal, 57 kJJednorázové
574,02 Kč/1l
252,57 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: CoffeeFriend

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 597,60 Kč
Prodejce: onoplus

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

SodaStream 1024269490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Bílá, Žlutá, Bezový květ, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Classics Orange, Sirup pro výrobník sody, Oranžová, Pomeranč, 440 ml, 7 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1132120410, Náplň, Modrá, Růžová, 60 l, SodaStream DUO, Krabice
771,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 10 kcal, 44 kJJednorázové
361,68 Kč/1l
159,14 Kč
Prodejce: esiteo

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5Jednorázové
120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Třída 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazům, Odolnost proti výkyvům teplot, Odolné vůči vodě, Odolnost vůči rentgenu, Černá
511,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

SodaStream Terra, Černá, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
1 649,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
93% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
93%7% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
7%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super rychlý
Objem 0,44 l
Položka zakoupena již několikrát. Pokaždé stejně dobrý, až na to, že byla vyměněna odměrka, která je nyní naprosto ne... Protože už není vidět odměrka.
Ohodnoceno dne 10. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bez cukru a přesto chutné!
Objem 0,44 l
Objednané různé druhy sirupu. Zatím velká spokojenost. Velmi chutné i bez cukru!
Ohodnoceno dne 1. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sirup
Objem 2,64 l
rychle dodáno i han se tringe dange
Ohodnoceno dne 6. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Objem 2,64 l
Změna chuti vody
Ohodnoceno dne 2. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,44 l
Ohodnoceno dne 21. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 2,64 l
Ohodnoceno dne 10. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,44 l
Ohodnoceno dne 1. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,44 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l