4,3



Na základě 14 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Activlab Super Protein Pudding 450 g, čokoládová příchuť, proteinový dezert, bez přidaného cukru, s nízkým obsahem tuku545,13 Kč/1kg
245,31 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Danie Teriyaki Pam 90 g4 825,11 Kč/1kg
434,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Krem pistacjowy 15% tłuszczu 200 g1 362,28 Kč/1kg
340,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Frischli ovocný pudink jahoda lahodný dezertní krém 5000g138,12 Kč/1kg
690,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli vanilkový mléčný pudink z jemného nízkotučného mléka 5000g
106,55 Kč/1kg
532,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SANSEI Proteinový pudink konopný čokoládový 300g bez cukru, FIT, bez lepku, vláknina
663,33 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: Sansei

Winiary Vanilkový pudink 60 g
280,50 Kč/1kg
43,47 Kč
-61%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
16,83 Kč
Prodejce: Katomix

Gellwe Pudink s příchutí smetany 40 G
231,75 Kč/1kg
35,13 Kč
-73%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
9,27 Kč
Prodejce: Katomix

Cykoria Čokoládový pudink bez cukru 40 g
274,25 Kč/1kg
37,20 Kč
-70%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10,97 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary Budyń czekoladowy 63 g
240,43 Kč/1kg
16,83 Kč
Prodejce: Katomix

KRÉMOVÁ PUDINKA BEZ LEPKU 40 g - CELIKO
6 370,25 Kč/1kg
254,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Dr. Oetker Pistáciový pudink bez lepku 43 g
546,40 Kč/1kg
27,32 Kč
Prodejce: Katomix

Dr. Oetker Vanilkový pudink 40 g
298,75 Kč/1kg
11,95 Kč
Prodejce: Katomix

Skyr sojowy Alpro Waniliowy 150 g
254,63 Kč/1kg
73,77 Kč
-44%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,74 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Dr. Oetker Čokoládový pudink 45 g
356,00 Kč/1kg
44,20 Kč
-59%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17,80 Kč
Prodejce: Katomix

Emix Želé s příchutí hrušky 75 g
216,50 Kč/1kg
43,16 Kč
-59%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17,32 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary Jahodová želé 39 g
738,00 Kč/1kg
55,84 Kč
-47%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
29,52 Kč
Prodejce: Katomix

Dr. Oetker Budyń Słony Karmel 43 g
346,40 Kč/1kg
17,32 Kč
Prodejce: Katomix

Homogenizovaný sýr straciatella Rolmlecz 200 g
134,60 Kč/1kg
53,66 Kč
-49%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
26,92 Kč
Prodejce: Megasam24PL

GELLWE pudink s vanilkovou příchutí 40 g x 20 kusů
179,00 Kč/1kg
7,16 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Frischli krémový pudink čokoládový 85g - Čokoládový pudink - Výrobce: frischli Milchwerke GmbH Zentrale Bahndamm 4, 31547 Rehburg-Loccum 1 balení
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÉ MLÉKO, 11% SÝR, cukr, modifikovaný škrob, 2% nízkotučný kakaový prášek, přírodní aroma, zahušťovadlo karagenan
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 553 kj Energie kcal 132 kcal Tuky 6,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 4GRM Sacharidy 16GRM Sacharidy, z toho cukr 12GRM Bílkoviny 3,2GRM Sůl 0,1GRM
- Hmotnost
- 90 g
- Potravinářský podnik
- frischli Milchwerke GmbH ZentraleBahndamm 4, 31547 Rehburg-Loccum
- Prodejní název
- Čokoládový pudink se smetanou
- Výrobce
- frischli Milchwerke
- Číslo produktu
- 870016
- Kód EAN
- 4045500028105
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÉ MLÉKO, 11% SÝR, cukr, modifikovaný škrob, 2% nízkotučný kakaový prášek, přírodní aroma, zahušťovadlo karagenan
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 553 kj Energie kcal 132 kcal Tuky 6,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 4GRM Sacharidy 16GRM Sacharidy, z toho cukr 12GRM Bílkoviny 3,2GRM Sůl 0,1GRM
- Hmotnost
- 90 g
- Potravinářský podnik
- frischli Milchwerke GmbH ZentraleBahndamm 4, 31547 Rehburg-Loccum
- Prodejní název
- Čokoládový pudink se smetanou
- Výrobce
- frischli Milchwerke
- Číslo produktu
- 870016
- Kód EAN
- 4045500028105
K tomu se hodí také

Frischli krémový pudink ořechový nugát 85g
122,67 Kč/1kg
11,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli krémový pudink vanilkový 85g
122,67 Kč/1kg
11,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli krémový pudink panna cotta 85g
122,67 Kč/1kg
11,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli karamelový pudink se smetanou vhodný pro vegetariány 85g
139,44 Kč/1kg
12,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli krémový pudink krupicový 85g
139,44 Kč/1kg
12,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli ovocný dezert jahoda bez 85g
150,56 Kč/1kg
13,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli mléčný pudink vanilkový 85g
128,67 Kč/1kg
11,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli Buttermilk Dessert 85g
150,56 Kč/1kg
13,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli ovocný dezert lesní ovoce s 85g
150,89 Kč/1kg
13,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli mléčný pudink čokoládový 85g
128,22 Kč/1kg
11,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli mléčný pudink máslové sušenky 85g
128,22 Kč/1kg
11,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli Buttermilk Dessert 85g
150,56 Kč/1kg
13,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

GymBeam tekut vajen blek - praktick forma 100% vajenho blku, rychl a plnohodnotn zdroj blkovin, ideln pro proteinov koktejly, peen a vaen
620,15 Kč/1kg
620,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Maggi Wirtshaus šunkové nudle pikantní se smaženou cibulkou a slaninou 168g
331,19 Kč/1kg
55,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

10 listů (25 g) JHFOODS Yaki Sushi Nori GOLD | Kvalitní pražené mořské řasy
4 622,40 Kč/1kg
124,62 Kč
-9,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
115,56 Kč
Prodejce: LAVONIO

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Danmis Jogurt kozi truskawkowy 125 g
0,23 Kč/1kg
28,15 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Meica 6 vegetariánských párků bezmasá alternativa 200g
475,55 Kč/1kg
95,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
558,57 Kč
Prodejce: somnia24

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Játrová klobása Palatinate - sklenice 160g
578,94 Kč/1kg
92,63 Kč
Prodejce: taleoo

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Krakus Šunka Premium 300 g
335,83 Kč/1kg
105,47 Kč
-4,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,75 Kč
Prodejce: Katomix

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,52 Kč/1kg
52,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
71% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
71%7% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
7%7% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
7%7% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
7%7% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
7%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chutná dobře
S tímto výrobkem jsem se seznámila v domově důchodců a byla jsem nadšená. Hned jsem objednala větší množství, protože mým vnoučatům (1 a 4 roky) bude určitě také chutnat.
Ohodnoceno dne 1. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Steffen
Jsem velmi spokojen, jako vše od Frischli.
Ohodnoceno dne 9. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Jsem velmi spokojen
Ohodnoceno dne 28. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Znovu a znovu
Ohodnoceno dne 28. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Chutnalo dobře, ale nic zvláštního
Ohodnoceno dne 25. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Activlab Super Protein Pudding 450 g, čokoládová příchuť, proteinový dezert, bez přidaného cukru, s nízkým obsahem tuku
245,31 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
545,13 Kč/1kg

Danie Teriyaki Pam 90 g
434,26 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 825,11 Kč/1kg

Krem pistacjowy 15% tłuszczu 200 g
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg

KRÉMOVÁ PUDINKA BEZ LEPKU 40 g - CELIKO
254,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
6 370,25 Kč/1kg

Frischli krémový pudink vanilkový chutná jako domácí 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
555,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
111,12 Kč/1kg

Frischli mléčný pudink čokoládový 85g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(14)Počet hodnocení: 14
11,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
128,22 Kč/1kg

Frischli krémový pudink čokoládový 85g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(14)Počet hodnocení: 14
11,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
122,67 Kč/1kg

Frischli mléčný pudink máslové sušenky 85g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(14)Počet hodnocení: 14
11,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
128,22 Kč/1kg

Frischli mléčný pudink vanilkový 85g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(14)Počet hodnocení: 14
11,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
128,67 Kč/1kg

Frischli vanilkový mléčný pudink z jemného nízkotučného mléka 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
532,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
106,55 Kč/1kg