5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Eveline Cosmetics Hand&Nail Therapy – krém na ruce, hydratace, zklidnění3 356,00 Kč/1l
33,56 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics

Další informace o reklamě
Sinoz - Hydrapro Intensive Moisturizing Hand Cream, 50ml - Intenzivně hydratační krém na ruce6 094,00 Kč/1l
304,70 Kč
Prodejce: Exporgin

Další informace o reklamě
Regenerační krém Solverx pro atopickou pokožku rukou - 50 ml5 860,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Vaseline, Intensive Care, Krem do rąk, 200ml (PRODUKT Z NIEMIEC)2 403,50 Kč/1l
480,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Rituals The Ritual of Sakura Recovery balzám na ruce (70 ml)
4 626,67 Kč/1kg
347,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

APIS Be Beauty Pielęgnacyjny krem do rąk, 300ml
590,07 Kč/1l
177,02 Kč
Prodejce: LaRoseCare

Regenerační krém na ruce (Reparative Hand Cream), 100 ml
243 319,99 Kč/1l
243,32 Kč
Prodejce: apohealth

Kneipp Kneipp Handcreme 75 ml
1 467,60 Kč/1l
110,07 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Balzám na ruce pro suchou pokožku Shea (Hand Balm) 100 ml
4 738,40 Kč/1l
473,84 Kč
Prodejce: VISO

Hydratační krém na ruce bez parfemace Skin Relief (Moisturising Hand Cream) 75 ml
237,85 Kč
Prodejce: VISO

Vyživující balzám na ruce s dřevitou vůní (Reverence Aromatique Hand Balm), 75 ml
11 000,00 Kč/1l
925,00 Kč
-100,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
825,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Balzám na ruce pro suchou pokožku Shea (Hand Balm) 30 ml
5 000,00 Kč/1l
240,69 Kč
-90,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Zklidňující krém na ruce s 5 % ureou Urea (Relief Hand Cream) 75 ml
2 173,33 Kč/1l
255,80 Kč
-92,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
163,00 Kč
Prodejce: MANADA

SENI care Handcreme mit 3% UREA
2 229,30 Kč/1l
222,93 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Krém na ruce AtopiControl (Hand Cream) 75 ml
4 146,40 Kč/1l
346,36 Kč
-35,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
310,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

OnlyBio Hydratační krém na ruce Kokos, 50 ml
5 098,40 Kč/1l
254,92 Kč
Prodejce: MANADA

Farmona - Meruňková Hydratační Maska na Ruce 300ml - Hand Repair
906,97 Kč/1l
272,09 Kč
Prodejce: AllYour

Sensitive krém na ruce Calming Hand Cream pro ženy 50 - Weleda
1 802,40 Kč/1l
180,24 Kč
Prodejce: apohealth

Bulfresh – Krém na ruce 75 ml 7 Oils of Life
1 919,87 Kč/1l
143,99 Kč
Prodejce: RosesOils

Pečující balzám na ruce a nehty (Hand and Nail Treatment Balm) 100 ml
6 775,70 Kč/1kg
677,57 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tento krém na ruce byl speciálně vyvinut pro zjemnění a hydrataci suchých rukou. Vaše ruce budou vyživené a hebké jako hedvábí díky výživnému oleji ze sladkých mandlí a zklidňující indické růži. Aktivní složky, které jsou přátelské k mikrobiomu, posilují ochrannou bariéru a zároveň udržují zdravý vzhled a rovnováhu pokožky. Krém na ruce se rychle vstřebává a lze jej používat kdykoli během dne.
Mléko na ruce obsahuje 97 % složek přírodního původu, které poskytují optimální péči o pokožku. Zbývající 3 % tvoří složky, které jsou zodpovědné za účinnost a bezpečnost složení.
Použití: /Dennějemně vmasírujte krém do pokožky rukou a kůžičky, abyste ji hydratovali a vyživili.
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Rituals se řadí pod krémy na ruce a byl vytvořen speciálně pro ženy. Toto balení obsahuje 70 ml vámi vybraného produktu. Péče o pleť je zase o krok jednodušší!
Pro suchou pokožku Rituals Ayurveda Recovery balzám na ruce
Rituály Rituál ájurvédy, krém na ruce, 70 ml
- Hmotnost
- 80 g
- Objem
- 70 ml
- Složení
- Rituály Rituál ájurvédy, krém na ruce, 70 ml
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 8719134143348
- Číslo produktu
- 1114334
- Hmotnost
- 80 g
- Objem
- 70 ml
- Složení
- Rituály Rituál ájurvédy, krém na ruce, 70 ml
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 8719134143348
- Číslo produktu
- 1114334
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Rituals Foaming Shower Gel, Sprchový gel, 220 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť
3 238,55 Kč/1l
712,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Merax polyratanový lounge zahradní obývací set pro 3-4 osoby, 5dílná sedací souprava s pohovkou, stolem, taburetem a polštáři, balkonový nábytek, zahradní nábytek, šedý
8 286,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

vidaXL Vánoční girlanda s LED světly 10 m
132,43 Kč/1m
1 324,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

SodaStream 1132120410, Náplň, Modrá, Růžová, 60 l, SodaStream DUO, Krabice
771,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Zipro One S Cvičební kolo pro domácnost Magnetické kolo do 110 kg Magnety Cvičební kolo Fitness kolo Fitness kolo Domácí trenažér Kardio kolo Počítač Fitness vybavení pro domácnost
2 429,00 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Plastové ozdoby na vánoční stromeček 45 kusů - růžové - nerozbitné vánoční ozdoby nerozbitné - ozdoby na vánoční stromeček
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

COSTWAY 3dílná LED rodina sobů, vánoční dekorace, svítící vánoční postava soba s 255 teplými bílými světly, vánoční světla Vánoční dekorace pro venkovní i vnitřní použití
3 278,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

SONGMICS Čalouněná židle s kovovými nohami, sametová, tmavě šedá
1 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Poly ratanová sedací souprava Jídelní stůl Obývací pokoj Zahradní nábytek Zahradní souprava 1x stůl + 2x židle + 1x lavice + 2x taburet - šedý
9 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Homelody, kuchyňská baterie, nerezová ocel, kuchyňská armatura s otočnou hlavicí o 360°, kuchyňská baterie s 3 režimy, sprchová hlavice, vysokotlaká směšovací baterie do kuchyně se sprchou
836,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Canon PIXMA TS3350, InkJet, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Černá
7 798,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Skládací stůl 182 x 76 x 74 cm (D x Š x V) bílý – skládací s funkcí kufru – kempingový stůl, zahradní stůl, tržní stůl, bleší trh, kufrový stůl
1 386,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Keter Garden Storage Box City 113 L
4 259,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

HOME DELUXE - Polyratanové závěsné křeslo CIELO - včetně rámu, sedáku a opěradla
8 515,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Zahradní domek 21051, XL, kůlna na nářadí, 2,77 x 1,91 m, antracitový (InternetovaZahrada)
9 437,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Přikrývka 135x200 cm, celoroční přikrývka, 100% mikrovlákno, vhodná pro alergiky, sleepling Basic 100
605,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sleepling

vidaXL Sob a sáně Vánoční dekorace 160 LED 130 cm Akryl
1 335,22 Kč
-187,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 147,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

HP DeskJet 2720e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Šedá
14 682,99 Kč
Prodejce: Technology-Germany

Ochranný kryt pavilonu 3x3m Vodotěsný průhledný
2 648,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ADGO® Stojanový skládací sušák na prádlo XXL 3-stupňový Šedá
759,00 Kč
Prodejce: ADGOshop

Electronic Arts FC 24, PS5, PlayStation 5, E (bez omezení)
426,40 Kč
Prodejce: ak-trade

Elektrické mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs Classics 23460-56, Keramický mechanismus, LED, Nerezová ocel
616,49 Kč
Prodejce: FANEO

LED - Pavilon 3x4m Minzo Zahradní pavilon Solární pavilon Zahradní stan Designový pavilon
6 990,00 Kč
-700,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

sada 6 elastických potahů na židle jídelní židle elastický potah na židle omyvatelný elastický potah na jídelní židle svatební potah kancelářský potah bankety párty dekorace, šedý
849,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Jednoduše super Skvělé Taková skvělá vůně Tak příjemná a hladká
Ohodnoceno dne 25. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Super ruční brzda, používám ji už léta
Ohodnoceno dne 29. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý krém na ruce
Velmi rychle se vstřebává. Vytváří skutečné dětské ruce.
Ohodnoceno dne 3. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vaseline | Intensive Care 100ml - krém na ruce, s ovsem, hydratace, silné nehty, jemné ruce



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
129,99 Kč
-19,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 109,90 Kč/1l

Vaseline | Intensive Care 100ml - krém na ruce, s keratinem, hydratační, silné nehty, jemné ruce



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 629,90 Kč/1l

Satin Hands Set White Tea & Citrus Hand Softener
1 326,48 Kč
Prodejce: lithuaniashop
2 652,96 Kč/1kg

Sisley Sisleya L'Integral - Krém na stárnutí rukou, 75ml
2 707,66 Kč
Prodejce: PerfumTraders
36 102,13 Kč/1l

Health&Beauty Intenzivní krém na ruce a nehty z černého bahna 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 570,40 Kč/1l

Estée Lauder Re-Nutriv Intenzivní Krém pro Ruce 100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 501,36 Kč
Prodejce: PerfumTraders
15 013,60 Kč/1l

Krém na ruce a nehty - 100 ml | MARTINA GEBHARDT
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 327,00 Kč/1l

Vichy Liftactiv Pigment Specialist B3 Krem na przebarwienia z czystym retinolem na noc, 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
964,78 Kč
Prodejce: apohealth
19 295,60 Kč/1l

Obnovující krém na ruce Sisley Reparatice
1 476,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders
19 687,60 Kč/1l

Ziaja Kozie Mleko Zestaw świąteczny Mydło 500 ml + Mleczko 400 ml + Krem 50 ml + Krem do rąk 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
420 263,64 Kč/1kg

Č.52 - Krém na ruce 75ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
446,68 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 955,73 Kč/1l

Health&Beauty multivitaminový ošetřující krém na ruce pro muže 200 ml
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 433,15 Kč/1l

Lirene Vyhlazující krém na ruce 75 ml
462,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 173,07 Kč/1l

Basis Sensitiv – Krém na ruce, 75 ml | LAVERA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
398,13 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 308,40 Kč/1l

Kamill Classic, Krémová, Suchá pokožka, Hydratující, 30 ml, 1 kusů
437,94 Kč
Prodejce: SuperMerchant
14 598,00 Kč/1l

Bettys Aloe Vera gel 92% na tělo, obličej a ruce 300ml
499,00 Kč
-50,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
449,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
14 966,67 Kč/1l

Byredo Gypsy Water krém na ruce 30 ml UNISEX
1 134,64 Kč
Prodejce: PerfumTraders
37 821,33 Kč/1l

Beauty Formulas Maska na dłonie z olejkiem kokosowym, 1 para
394,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
24 672 500,06 Kč/1kg

Bochko krm na opruzeniny 50 ml.
218,00 Kč
Prodejce: LittleFarm
4 360,00 Kč/1l

Sudocrem Antiseptický hojivý krém 60 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(75)Počet hodnocení: 75
389,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
5 571,29 Kč/1kg