3,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hermès H24 deospray pro muže 150 ml4 383 800,11 Kč/1kg
876,76 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Extase, Dezodorant Flowers,150 ml1 019 950,03 Kč/1kg
203,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
NIVEA Protect & Care, Ženy, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 200 ml, 48 h1 465,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Luminous Emerald - deodorant s rozprašovačem, 75 ml1 479,87 Kč/1l
110,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop

Rituals Homme 24H antiperspirant ve spreji deospray pro muže 50 ml
5 195,40 Kč/1l
259,77 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Rituals Jing antiperspirant ve spreji
2 124,67 Kč/1l
318,70 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Collistar 7007851, Ženy, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 100 ml, 24 h
4 340,20 Kč/1l
434,02 Kč
Prodejce: VISO

Rexona 8717163340561, Ženy, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
620,00 Kč/1l
93,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Rexona 8712561844857, Ženy, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
381,40 Kč/1l
117,09 Kč
-59,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
57,21 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Rexona 8710447211229, Ženy, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
421,93 Kč/1l
125,11 Kč
-61,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
63,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Rexona 8712561845069, Ženy, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
2 266,00 Kč/1l
339,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Guerlain Coriolan Deodorant ve spreji 100 ml
19 260,20 Kč/1l
1 926,02 Kč
Prodejce: Rareparfum

AXE Anarchy For Her, Ženy, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
1 140,00 Kč/1l
171,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Rexona 8712561319409, Ženy, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
592,00 Kč/1l
88,80 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dezodorant ve spreji Axe Musk 150ml
153 399,99 Kč/1l
153,40 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Rituals The Ritual Of Karma DEO ve spreji 75 ml
4 226,67 Kč/1l
317,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rexona 8712561844703, Ženy, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
421,93 Kč/1l
114,76 Kč
-51,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
63,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sebamed Antiperspirant ve spreji 75 ml
2 020,67 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Farfalla KPDSPMD, Ženy, Parfémovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 100 ml, 24 h
2 885,90 Kč/1l
288,59 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Vhodné pro:
- Ženy
- Typ produktu:
- Antiperspirant
- Model:
- Sprejový deodorant
- Typ dávkovače:
- Sprej
- Parfémováno:
- Ano
- Objem:
- 150 ml
- Doba ochranny:
- 24 h
- Vhodné pro typy kůže:
- Univerzální pleť
- Vůně:
- Třešňový květ, Květinový, Rýžové mléko, Květ sakury
- Počet přiložených produtků:
- 1 kusů
Rice Milk & Cherry Blossom Rituals Sakura 24hodinový antiperspirační sprej
- Hmotnost
- 139 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- V popisu
- Výrobce
- Počet kusů
- 2
- Kód EAN
- 8719134163681
- Hmotnost
- 139 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- V popisu
- Výrobce
- Počet kusů
- 2
- Kód EAN
- 8719134163681
K tomu se hodí také

Gold Creatine, 300 g
784,30 Kč/1l
235,29 Kč
Prodejce: Katomix

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Creative Home Dřevěný Chlebník | 38 x 28,5 x 17,5 cm | Ideální Chlebník na Chléb, Rohlíky a Koláče | Chlebník s Víkem na Rohlíky | Přírodní Chlebník | Nádoba na Chléb do Každé Kuchyně
809,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CreativeBrandsEU

Giorgio Armani toaletní voda Giorgio Armani Emporio Armani She Eau de Toilette 100ml
10 946,70 Kč/1l
1 094,67 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kávovar MEDION s termoskou a časovačem (kávovar na filtrovanou kávu, 8 šálků, 1,2 litru, 900 W, 3 úrovně, funkce udržování teploty, časovač, proti odkapávání, displej, MD18458) nerezová ocel
1 672,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: FlatPrime

Dvouplášťový skleník Wiltec z hliníku, 100 x 120 x 40 cm, zeleninový záhon s uzamykatelnou střechou a 4 křídly, odolný proti povětrnostním vlivům, ochrana proti UV záření
1 465,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Kuchyňská police 22*18cm Výsuvné pekařské police Bílá skříňová police
674,20 Kč
Prodejce: GreatDEshop2021

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

Tetra Pond Multi Mix 10L
154,83 Kč/1l
1 548,34 Kč
Prodejce: M_plus_L

Ochranný kryt pro Samsung Galaxy A15 4G/5G Case Transparent Slim Cover Clear Case
190,00 Kč
Prodejce: CoolGadget

Tefal BG90E5, Černá, Červená, Termoplastik, Stolní, Otočné, Rošt, 368 mm
1 991,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Clinique Happy For Men, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Alcohol denat., water\aqua\eau, fragrance (parfum), limonene, linalool, benzyl salicylate,...
8 026,30 Kč/1l
802,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Pěnový sprchový gel 50 ml / Sprchový olej 75 ml / Tělové mléko 70 ml / Sprej na vlasy a tělo 20 ml – Malá dárková sada Rituals Sakura
885,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Rituály Rituál ájurvédy Zkušební sada
7 263,68 Kč/1kg
907,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Rituals Foaming Shower Gel, Sprchový gel, 220 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť
3 238,55 Kč/1l
712,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Rituals Homme Shower Foam 50 ml M
5 482,00 Kč/1l
274,10 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Rituals The Ritual of Sakura Cherry Blossom Hair & Body Mist 50 ml
11 300,00 Kč/1l
565,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Adventní kalendář RITUALS Classic 2025 – 24 kosmetických překvapení
3 445,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Rituals The Ritual of Karma 8719134152777, Opalovací krém, Obličej, Tuba, Hydratující, Ochana, 50 ml, Dospělí
8 900,00 Kč/1l
445,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Pěnivý sprchový gel Duschgel Rituals Sakura
2 657,50 Kč/1l
531,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Rituals The Ritual Of Karma mléko na opalování SPF 30 200 ml
2 491,15 Kč/1l
498,23 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Rituals Sport 8719134163100, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Unisex, Tělo a vlasy, Univerzální pleť
2 393,55 Kč/1l
478,71 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Třpytivý tělový olej 30ml/krém na obličej SPF30 50ml/Milky sprej SPF30 50ml Rituals Karma Summer Sun Care Set
6 761,54 Kč/1l
879,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sprchová pěna 50ml/2-in1 Hair And Body Wash 70ml/Tělové mléko 70ml/Antiperspirant Spray 50ml Rituals Homme Pánská sada pro péči o tělo
881,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rituals The Ritual of Karma Instant Care Hand Lotion 70 ml
4 742,86 Kč/1l
332,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sprej na vlasy a tělo 20 ml / Hydratační tělové mléko 70 ml / Pěnový sprchový gel 50 ml / Tělové mléko ve formě pěny 50 ml. Sada Rituals Karma (malá)
2 061,61 Kč/1kg
870,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Indický olej z růže a sladkých mandlí Rituals Ayurveda Přírodní suchý olej na tělo a vlasy
7 801,20 Kč/1l
780,12 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%50% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
50%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rituály 24 hodin splňují, co slibují. Používám ji již dlouho. Rychlé dodání. Mnohokrát děkuji. Myslím, že Kaufland je skvělý.
Objem 0,15 lPočet kusů 2
Rituals 24 Std splňuje to, co slibuje. Používám ho již mnoho let. Rychlé dodání, za to moc děkuji. Myslím, že Kaufland je skvělý.
Ohodnoceno dne 11. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bezchybné
Objem 0,15 lPočet kusů 2
Super
Ohodnoceno dne 27. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Podle popisu měly být v jedné objednávce dva kusy, viz snímek obrazovky, proč jsem při objednávce 5 položek místo 10 kusů dostal pouze 5?
Objem 0,15 lPočet kusů 2
Podle popisu měly být v jedné objednávce dva kusy, viz snímek obrazovky, proč jsem při objednávce 5 položek dostal místo 10 kusů pouze 5?
Ohodnoceno dne 28. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,15 lPočet kusů 2
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mitchum | Deodorant gel - Powder Fresh - 96 g - 48hodinová ochrana - Dermatologicky testováno



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
181,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 895,73 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Powder Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
207,99 Kč
-97,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Cool Rush Deodorant v tyčince Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
214,99 Kč
-72,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 881,45 Kč/1l

Ultra Max deodorant bez vůně A&H 73 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 520,41 Kč/1l

Deodorant tyčinka Levandule Essentials A&H 71 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
298,99 Kč
-123,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 478,73 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Fiji - 85 g - Bez hliníku - Dlouhotrvající ochrana - Svěží pocit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 823,41 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Coconut Palm - 73g - Vůně palem - Old Spice Fiji
389,99 Kč
-71,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
318,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 369,73 Kč/1l

A&H Juniper Berry Stick Deodorant 71g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Mitchum Shower Fresh Deodorant pro ženy 63 g
155,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,79 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 36,9 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 465,85 Kč/1l

Arm & Hammer Essentials tuhý dezodorant 71g | Bez hliníku | Citrusovo-pomerančová vůně
214,44 Kč
-45,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
168,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,14 Kč/1l

Arm & Hammer - Tuhý Deodorant Bez Parfemace 71g - Essentials Unscented - Bez Hliníku
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 013,94 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, pudr Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 39,6 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez hliníku - Účinná ochrana - Šetrný k pokožce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 058,71 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 39,6 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pro muže 96 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 031,15 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Deodorant Extreme Blast Degree pro muže 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

Deodorant pro muže Cool Comfort Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika - deodorant s rozprašovačem deodorant limetka šalvěj (5 x 75 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
999,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
2 664,00 Kč/1l