4,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.467,62 Kč/1kg
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
ŁAKOĆ WARSZAWSKI - Ovesné sušenky s čokoládou a vanilkou, bez lepku 150g3 193,63 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Wicklein Elisen perník s marcipánem a čokoládou 150g balení po 6 kusech1 068,50 Kč/1kg
961,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Bahlsen Deloba porcované balení máslových sušenek s ovocnou náplní 1040g533,96 Kč/1kg
672,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.
683,43 Kč/1kg
675,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
708,33 Kč/1kg
699,12 Kč
Prodejce: somnia24

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,93 Kč/1kg
798,61 Kč
Prodejce: somnia24

Hellma 70103882 Jemné sušenky Black & White - kakao / vanilka, 200 kusů
440,13 Kč/1kg
492,95 Kč
Prodejce: somnia24

Hellma 70000173 Mandle v kakaové skořápce 380 kusů
1 300,37 Kč/1kg
1 185,94 Kč
Prodejce: somnia24

HELLMA Edles Geb„ck Vanille, einzeln verpackt, im Karton
664,80 Kč/1kg
465,36 Kč
Prodejce: somnia24

Hellma 70101544 Feines Gebäck 3er Mix
428,61 Kč/1kg
480,04 Kč
Prodejce: somnia24

Hellma jemné sušenky 3 mix čokoláda karamel vanilka 1100g
316,15 Kč/1kg
389,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cantucci sušenky s pistáciemi a citronem, 180 g
619,11 Kč/1kg
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sendvičové sušenky kakaové s krémovou náplní 185g
306,59 Kč/1kg
56,72 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lubisie piškotové sušenky s jablečno-jahodovou náplní 30 g
2 984 333,41 Kč/1kg
327,77 Kč
-238,24 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
89,53 Kč
Prodejce: Katomix

Manner Snack Minis mléčné čokoládové křupavé kakaové oplatky 5 x 25 g
513,60 Kč/1kg
64,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ovesné sušenky 175g
375,43 Kč/1kg
65,70 Kč
Prodejce: taleoo

Familijne Oplatky s příchutí smetany 180 g x 24 kusů
249,39 Kč/1kg
44,89 Kč
Prodejce: Katomix

Roshen oplatky s kakaovou příchutí 216 G
1 872,23 Kč/1kg
411,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vneste stylové požitkářství do každé chvíle u kávy: Barista Selection Crisp & Creamy Mix obsahuje 200 jemně odvážených křehkých sušenek (cca 4,94 g/kus) ve dvou chuťových variantách:
Čokoládová náplň (cca 40 % krému ): s kakaem, lískovými oříšky a jemným čokoládovým krémem pro klasickou chuť sušenek.
Citronová náplň (cca 40 % krému): svěží a ovocná s jemnou citrusovou příchutí, ideální pro osvěžující svačinu.
Obě varianty kombinují křupavé, jemné sušenky s bohatým krémem - ideální ke kávě a čaji. Stylové velkoobjemové balení je ideální do kanceláří, na konference, do hotelů nebo jako malý dárek pro hosty. podle odborných standardů Hellma - pro chvíle požitku na úrovni.
Složení
Čokoládová náplň
Křehké těsto s cca 40 % čokoládového krému (cukr, rostlinné oleje - palmový, sójový, slunečnicový, kakaový 9 %, pasta z lískových oříšků, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota 3 %, čokoláda 2,5 %), pšeničná mouka, palmový olej, cukr, vejce, glukózový sirup, kakaový prášek 2,2 %, máslo, sůl, kypřící látky (hydrogenuhličitan sodný a amonný), emulgátor: sójový lecitin, aromata.
Citronová náplň
Křehké těsto s cca 40 % citronového krému (cukr, rostlinné oleje - palmový, sójový, slunečnicový, sušené plnotučné mléko, pšeničný škrob, kukuřičný škrob, sušený vaječný žloutek, koncentrát citronové šťávy 1 %), pšeničná mouka, rostlinné oleje, cukr, glukózový sirup, vejce, sušené plnotučné mléko a syrovátka, máslo, emulgátor: sójový lecitin, sůl, kypřící látky, aromata.
Alergeny: lepek (pšenice), mléko, vejce, může obsahovat stopy sóji a ořechů.
Tabulka nutričních hodnot (na 100 g)
| Výživová hodnota | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2 242 kJ / 537 kcal |
| Tuk | 24 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 14 g |
| Sacharidy | 60 g |
| - z toho cukr | 31 g |
| Bílkoviny | 6 g |
| Sůl | 0,51 g |
Výrobce: Hellma Gastronomie-Service GmbH,Forchheimer Str. 4, 90425 Norimberk, Německo
Složení: (cukr, rostlinné oleje (palmový, SÓJOVÝ, slunečnicový), kakaový prášek 9 %, LÍSKOVÝ OŘECH, MLÉČNÝ PRÁŠEK, kakaová hmota 3 %, čokoláda 2,5 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: SOJALECITHIN; aromata), emulgátor: SOJALECITHIN; aromata) PŠENIČNÁ MOUKA, palmový olej, cukr, VEJCE, glukózový sirup, kakaový prášek 2,2 %, MÁSLO, sůl, kypřící látky: hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan amonný; emulgátor: SOJALECITHIN, aromata.- Křehké těsto s citronovou krémovou náplní - citronový krém 40 % (cukr, rostlinné oleje (palmový, SÓJOVÝ, slunečnicový), PŠENIČNÝ MLÉČNÝ PRÁŠEK, PŠENIČNÝ škrob, kukuřičný škrob, VEJCOVÝ PRÁŠEK, koncentrát citronové šťávy 1 %, maltodextrin, emulgátor: PŠENIČNÁ MOUKA, rostlinné oleje (palmový, slunečnicový), cukr, glukózový sirup, VEJCE, PŠENIČNÝ MLÉČNÝ PRÁŠEK, PŠENIČNÝ PRÁŠEK, MÁSLO, emulgátor: SOJALECITHIN; sůl, kypřící látky: hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan amonný; aromata.
Výživové údaje:
Výživové hodnoty (na 100 g) Kalorická hodnota v KJ 2 242,00 Kalorická hodnota v KCAL 537,00
Tuk v gramech 31,00 Tuk, včetně nasycených tuků. 13,00
Sacharidy v gramech 59,00 Sacharidy, z toho cukry 32,00 Cukr 32,00
Vláknina v gramech 1,00
Bílkoviny v gramech 5,60
Sůl v gramech 0,48
Alergeny:
Glutenh. Obiloviny a glutenh. Obiloviny a výrobky z obilovin obsahující lepek, pšenice, ořechy a výrobky z ořechů, lískové oříšky, vejce a výrobky z vajec, sója a výrobky ze sóji, může obsahovat stopy hořčice a výrobků z hořčice
Přídatné látky:
s antioxidantem
Čisté množství: 988 g
Právní název: Křehké pečivo s citronovou nebo čokoládovou krémovou náplní
Distributor: PortionPack Europe L.J. Costerstraat 12 3261 LH Oud-Beijerland Nizozemsko
Křupavé sušenky Crisp & Creamy Mix od společnosti HELLMA jsou k dispozici v citronové a čokoládové příchuti. Jemné křehké sušenky z italské pekařské tradice zaujmou jemně se rozplývající krémovou náplní.
- Obsah balení: 200 sušenek, jednotlivě balených, každá o hmotnosti 4,94 g
- Čistá hmotnost: 988 g
Výrobce / Vyrobeno pro:
HELLMA Gastronomie-Service GmbH, Forchheimer Straße 4, 90425 Norimberk - Německo
Číslo výrobku výrobce: 70103912
Crisp & Creamy Mix od společnosti HELLMA jsou originální italské sušenky, které jsou třídou samy o sobě. Díky svému modernímu designu se skvěle hodí do každého sofistikovaného a kultivovaného prostředí. Černý design je atraktivním společníkem šálku a vyzařuje atmosféru italské kávové kultury. Obrázek sušenky na obalu vybízí k její konzumaci. Tento výrobek se skvěle hodí do každého kavárenského baru.
Křehké a krémové křehké těsto s náplní, citronem a čokoládouPolyuretan= 1 balení = 200 kusů
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Ingredience: Dort s křehkým těstem a čokoládovou náplní - Čokoládová náplň 40 % (cukr, rostlinné oleje [palmový, sójový, slunečnicový], kakaový prášek 9 %, ořechová pasta, sušené mléko, kakaová hmota 3 %, čokoláda 2,5 % [cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecithin])
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g / 100 ml - energie: 2283 kJ / 547 kcal, tuky: 33 g, nasycené mastné kyseliny: 14,3 g, sacharidy: 54,6 g, cukr: 27,9 g, bílkoviny: 6,4 g, sůl: 0,5 g
- Hmotnost
- 988 g
- Potravinářský podnik
- HELLMA Gastronomie Service GmbH Forchheimer Strasse 4 90425 Nürnberg Deutschland
- Prodejní název
- Křehké těsto s citronovou nebo čokoládovou krémovou náplní
- Výrobce
- Hellma
- Počet kusů
- 200
- Číslo produktu
- 70103912
- Kód EAN
- 4003148739128
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Ingredience: Dort s křehkým těstem a čokoládovou náplní - Čokoládová náplň 40 % (cukr, rostlinné oleje [palmový, sójový, slunečnicový], kakaový prášek 9 %, ořechová pasta, sušené mléko, kakaová hmota 3 %, čokoláda 2,5 % [cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecithin])
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g / 100 ml - energie: 2283 kJ / 547 kcal, tuky: 33 g, nasycené mastné kyseliny: 14,3 g, sacharidy: 54,6 g, cukr: 27,9 g, bílkoviny: 6,4 g, sůl: 0,5 g
- Hmotnost
- 988 g
- Potravinářský podnik
- HELLMA Gastronomie Service GmbH Forchheimer Strasse 4 90425 Nürnberg Deutschland
- Prodejní název
- Křehké těsto s citronovou nebo čokoládovou krémovou náplní
- Výrobce
- Hellma
- Počet kusů
- 200
- Číslo produktu
- 70103912
- Kód EAN
- 4003148739128
K tomu se hodí také

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.
683,43 Kč/1kg
675,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.
467,62 Kč/1kg
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
708,33 Kč/1kg
699,12 Kč
Prodejce: somnia24

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,93 Kč/1kg
798,61 Kč
Prodejce: somnia24

Hellma 70000173 Mandle v kakaové skořápce 380 kusů
1 300,37 Kč/1kg
1 185,94 Kč
Prodejce: somnia24

Hellma 70101544 Feines Gebäck 3er Mix
428,61 Kč/1kg
480,04 Kč
Prodejce: somnia24

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

HELLMA Mandeln in Kakaohlle, Genieáerbox
3 954,86 Kč/1kg
284,75 Kč
Prodejce: somnia24

HELLMA 70101526 Espresso-Bohnen in Zartbitterschokolade Genießerbox
6 286,36 Kč/1kg
276,60 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
897,58 Kč/1kg
848,21 Kč
Prodejce: somnia24

Prato Belli Cantuccini Toskánské mandlové pečivo sypké 1000g
404,22 Kč/1kg
404,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HELLMA Edles Geb„ck Vanille, einzeln verpackt, im Karton
664,80 Kč/1kg
465,36 Kč
Prodejce: somnia24

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Hellma jemné sušenky 3 mix čokoláda karamel vanilka 1100g
316,15 Kč/1kg
389,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath máslové sušenky bez cukru 200g
361,70 Kč/1kg
72,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Belli Cantuccini alla Mandorla Toskánské mandlové pečivo 250g
466,56 Kč/1kg
116,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládové bonbóny Maitre Truffout červené/zlaté Mléčná čokoláda s lískooříškovou náplní
1 084,99 Kč/1kg
1 084,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
1 157,40 Kč/1kg
231,48 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g
1 733,51 Kč/1kg
232,29 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 70101392 Mini sušenkové kuličky
1 231,36 Kč/1kg
635,38 Kč
Prodejce: somnia24

Hellma 70103882 Jemné sušenky Black & White - kakao / vanilka, 200 kusů
440,13 Kč/1kg
492,95 Kč
Prodejce: somnia24

Merax rohová pohovka pro 5 osob, velká pohovka ve tvaru L Cloud, s prostřední konzolí, USB porty a držáky na nápoje, otočná konzole s úložným prostorem, pohovka, šedá
18 645,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

4-zrnné celozrnné čokoládové sušenky - bezlepkové 150g
707,40 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: taleoo

Daelmans 70103858 Daelmans JUMBO STROOPWAFEL Kekse 1404 g
405,89 Kč/1kg
649,43 Kč
Prodejce: somnia24

Rohová pohovka Beautysofa 295 cm, moderní pohovka, pohovka s černými kovovými nohami – provedení s rohem: vlevo, čalouněný roh, model VOLARE L – světle béžová barva Vega 02
31 599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SofaStyle

Milka Sensations Kakaové sušenky s čokoládovými kousky a vanilkovou náplní 156 G
833,50 Kč/1kg
133,36 Kč
Prodejce: VISO

Designový konferenční stolek sada 2 hranatých optik z bílého mramoru | Wohnling
5 068,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FineBuy_de

Macarons de Pauline chocolate 6 makronkových koláčků s náplní 72g
1 971,53 Kč/1kg
141,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Chutnají prostě výborně.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg