QTX SNOW-5L kapalina na vodní bázi pro použití ve všech běžných
526,80 Kč
105,36 Kč / 1l
plus 99,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sněhový stroj VEVOR, 1200 W, sněhový stroj s výškově nastavitelným stojanem, stroj na sněhové vločky s bezdrátovým dálkovým ovládáním, dělo na umělý sníh8 849,25 Kč
Prodejce: BlissShopping

Další informace o reklamě
VEVOR sněhové dělo, 650 W sněhové dělo, umělé sněhové dělo, stroj na sněhové vločky, stroj na umělé sněhové vločky pro vnitřní a venkovní použití na dovolenou, DJ párty, vánoční dekorace1 284,99 Kč/1l
1 284,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Další informace o reklamě
Náplň QTX Snow, 1l238,80 Kč/1l
238,80 Kč
Prodejce: Music_Center

Antari Snow Liquid SL-5AN 5 litrů - Premium fein
117,30 Kč/1l
586,48 Kč
Prodejce: TRIKON

Hazerová kapalina, koncentrovaná – 5 litrů, šetrná k životnímu prostředí
1 727,20 Kč
Prodejce: FLBcommerce

Cameo HAZE 5L Náplň do hazerů 5 L
201,80 Kč/1l
1 009,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

D-5 Haze fluid 1 litr pro hazer
268,80 Kč
Prodejce: TRIKON

Showgear Fog Fluid High Density 5 litrů - vysoce koncentrovaný
73,31 Kč/1l
366,55 Kč
Prodejce: TRIKON

EUROLITE D-5 Haze Fluid 5 litrů pro Hazer
229,71 Kč/1l
1 148,53 Kč
Prodejce: TRIKON

Showgear Snow/Foam Concentrate 1 litr 1 litr - na vodní bázi
244,37 Kč/1l
244,37 Kč
Prodejce: TRIKON

HAZEBASE Base*Hazer speciální kapalina 25l kanystr
370,46 Kč/1l
9 261,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TRIKON

Antari Hazer Fluid HZL-5W 5 litrů - na vodní bázi
1 974,78 Kč
Prodejce: TRIKON

EUROLITE UV bublinková kapalina 5l žlutá
185,72 Kč/1l
928,60 Kč
Prodejce: TRIKON

EUROLITE bublinková kapalina 1l
195,49 Kč/1l
195,49 Kč
Prodejce: TRIKON

SMOKE-CO2-5L Ibiza Light dýmová kapalina
123,00 Kč/1l
615,00 Kč
Prodejce: RICOMsecure

Cameo DJ 5L Náplň do výrobníků mlhy 5 L
121,80 Kč/1l
609,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

HQ Power High-density hazer liquid 5L
129,26 Kč/1l
646,29 Kč
Prodejce: PolisElectro

EUROLITE Snow Fluid HD, 1l
219,93 Kč/1l
219,93 Kč
Prodejce: TRIKON

Chladič Čerpadla Kx450 24- Mg
6 018,42 Kč
Prodejce: TTW-Offroad
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kapalina na vodní bázi pro použití ve všech běžných výrobnících sněhu. Autenticky vypadající sníh, který vydrží až o 30 % déle než jiné standardní kapaliny. Bez zápachu a mastných zbytků. Balení 5l kanystr.
- Výrobce
- QTX Sound
- Objem
- 5 l
- Číslo produktu
- SA160579
- Kód EAN
- 5015972029190
- Výrobce
- QTX Sound
- Objem
- 5 l
- Číslo produktu
- SA160579
- Kód EAN
- 5015972029190
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Sněhový stroj VEVOR, 1200 W, sněhový stroj s výškově nastavitelným stojanem, stroj na sněhové vločky s bezdrátovým dálkovým ovládáním, dělo na umělý sníh
8 849,25 Kč
Prodejce: BlissShopping

Náplň QTX Snow, 1l
238,80 Kč/1l
238,80 Kč
Prodejce: Music_Center

Sněžný stroj VEVOR, 2000 W, houpací sněžný stroj s 5litrovou nádrží, kabelové a bezdrátové dálkové ovládání pro výrobu sněhových vloček, stroj na výrobu umělého sněhu
638,80 Kč/1l
4 495,99 Kč
-1 302,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 193,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

VEVOR sněhové dělo, 650 W sněhové dělo, umělé sněhové dělo, stroj na sněhové vločky, stroj na umělé sněhové vločky pro vnitřní a venkovní použití na dovolenou, DJ párty, vánoční dekorace
1 284,99 Kč/1l
1 284,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Antari Snow Liquid SL-5AN 5 litrů - Premium fein
117,30 Kč/1l
586,48 Kč
Prodejce: TRIKON

1500W 3v1 mlhový stroj DMX LED světlo RGB mlhový stroj s dálkovým ovládáním Fogger
3 048,00 Kč
Prodejce: Easybuy

Sonello dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo roleta Klemmrollo roleta s ochranou proti slunci okenní roleta na okna a dveře zebra roleta roleta s bočním vedením 30 cm x 130 cm Grey
550,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group

Profesionální zastřihovač vlasů, zastřihovač vousů, přesný modelování, stříhání vousů, 4 řezné Délky, Akumulátorové 2 hodiny práce Retoo
1 135,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

VEVOR 2x Spark Machine 700 W Pyrotechnický stroj Stroj na ohňostroje z hliníkové slitiny DMX Controller Nastavitelný 2-5 m Studená jiskra 7 min na jedno nabití Ideální pro svatby, DJ show, párty
12 376,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

VEVOR pěnový stroj na párty, 115 W pěnový stroj, pěnový stroj se stojanem, stroj na mýdlové bubliny
3 450,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Mlhový stroj 3500W Stroj na suchý led pro halloweenské vánoční svatební a jevištní představení
5 922,00 Kč
-234,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 687,49 Kč
Prodejce: GreatDEshop2021

Eurolite Snow 3001 Snow machine Schwarz - Grau (51706290)
3 199,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Green_Country

Sada 2 držáků solárních panelů NuaSol | PV & solar, tašková střecha, hliníkový profil
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Pavilon Wiltec 3 x 3 m v modré barvě s UV ochranou 50+, zahradní pavilon s odnímatelnými bočnicemi, párty stan s okny např. pro terasu a festivaly
1 478,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

12barevný 500Watt mlhový stroj s dálkovým ovládáním 9 LED světel Kouřový efekt pro DJ Disco Vánoční večírek
1 904,06 Kč
Prodejce: Easybuy

BeamZ 160.582, Kapalina připravená k použití, 5000 ml, Žlutá, Dóza
229,84 Kč/1l
1 149,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

12barevný vnitřní LED sněžný stroj s dálkovým ovládáním 3 režimy osvětlení jevištní efekt 900W pro DJ diskotéku vánoční večírek
2 032,00 Kč
Prodejce: Easybuy

Antari Snow Liquid SL-5A 5 litrů - premium
190,61 Kč/1l
953,04 Kč
Prodejce: TRIKON

COSTWAY 4 v 1 stolní fotbal, multifunkční stůl s stolním fotbalem, kulečníkem, stolním tenisem a airhockeyem, kombinovaná herní sada pro děti i dospělé, rozměry 125 x 97 x 83 cm
3 025,95 Kč
-259,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 766,77 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: FDSGmbH

Showgear Snow/Foam Liquid 5 litrů 5 litrů - připraveno k použití
63,54 Kč/1l
317,68 Kč
Prodejce: TRIKON

13-barevný 500 W mlhový stroj s dálkovým ovládáním 18 LED RGB světel Stage Effect Smoke Machine pro DJ Disco Christmas Party
1 205,10 Kč
Prodejce: Easybuy

karpal Fog Machine 500W Kouřový stroj Profesionální a přenosný Halloween pro svatební divadlo Party Club DJ efekt
1 035,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Sněhová kapalina EUROLITE LD, 5l
102,63 Kč/1l
513,17 Kč
Prodejce: TRIKON

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

LEADZM, zahradní altán 3 x 3 metry se 3 bočními stěnami, přenosný, vodotěsný, párty stan s spirálovými trubkami, bílý
1 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Volný výběh Wiltec pro králíky 180 x 75 x 75 cm, venkovní výběh a kotec pro malá zvířata pro králíky, zajíce, morčata, volný výběh jako králíkárna
1 038,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Balkonová elektrárna 1000 W Dvouplášťový solární systém sklo/sklo Připraveno k zapojení WIFI Mini fotovoltaický systém Možnost rozšíření 800 W bez licence, černá barva
11 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Skupina trupu Turbo pro Mercedes C320 E320 E280 CDI OM642 165KW 765155-5007S
2 581,20 Kč
Prodejce: maXpeedingrodsOfficialStore

67mm mlhovinový filtr pro krajinářskou a portrétní fotografii s 18x nanoobalem
1 914,79 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

82mm difuzní filtr s nanopovlakem a efektem mlhy pro fotografování
2 106,09 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Výměna regulátoru tlaku paliva a dávkovací jednotky vstřikování pro Acura Integra GSR 1,8 l (1994–2001), barva titanová
794,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Kovová lžíce na boty Classic 65 cm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
196,00 Kč
Prodejce: JMFA

Zpětný ventil palivového filtru 1J0127247J – černý plastový zpětný ventil palivového filtru pro model A3 (8L1) 1,9, modelový rok 1996 až 2003
344,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Vzduchový filtr pro závěsný motor,Vzduchový filtr motoru,Vzduchové filtry pro závěsný motor,35 897575T01,897575T01,35 897575T02,897575T02
944,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Náplň QTX Snow, 1l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
238,80 Kč
Prodejce: Music_Center
238,80 Kč/1l

Paulmann Lampenschirm E14 Öffnung ca. 3 cm Wobble Dichroic Glas Ersatzglas, Schirm, Ersatzschirm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
141,30 Kč
-12,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
128,79 Kč
Prodejce: Lichtquelle-Mili