4,5



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bio tekuté mýdlo Elisir de Dolce Vita 500 ml716,00 Kč/1l
358,00 Kč
Prodejce: DrTafficz

Další informace o reklamě
Sírové mýdlo3 649,10 Kč/1l
364,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Malizia White Musk Flüssigseife 1000ml293,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Barwa Mydło siarkowe w płynie, 300ml711 400,03 Kč/1kg
248,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Beauterra Marseille Jabón Vainilla y Miel 1000ml
438,25 Kč/1l
438,25 Kč
Prodejce: somnia24

Beauterra Marseille Bambucké máslo Jab 1000ml
430,03 Kč/1l
430,03 Kč
Prodejce: somnia24

Beauterra Marseille Jabón Oliva 1000ml
946,52 Kč/1l
946,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

JABÓN NATURAL s heřmánkem 125 g
2 365,52 Kč/1kg
295,69 Kč
Prodejce: somnia24

Melos - Oliven Seife 100g
375,40 Kč/1kg
37,54 Kč
Prodejce: taleoo

Luksja Mydło w płynie AS Energizing 500 ml
0,27 Kč/1kg
267,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Dermomed Mandlové Tekuté Mýdlo s Pumpičkou 1000 ml
60,86 Kč/1l
86,00 Kč
-29%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,86 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Mýdlo MARSEILLE s pomerančovým květem, náplň 900 ml
378,09 Kč/1l
340,28 Kč
Prodejce: somnia24

MARSEILLE Levandulové mýdlo 100 ml
2 909,70 Kč/1l
290,97 Kč
Prodejce: somnia24

Heno De Pravia Original Handseife 300ml
1 009,40 Kč/1l
302,82 Kč
Prodejce: VogueVista

Vea Marseille Seife 100 g
213 619,99 Kč/1l
213,62 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Palmolive, Naturals, Tekut mdlo s mandlovm mlkem, npl, 500 ml
136,96 Kč/1l
68,48 Kč
Prodejce: LAVONIO

Compagnie De Provence Marseille tekuté mýdlo 495ml
1 328,87 Kč/1l
657,79 Kč
Prodejce: M_plus_L

KATRIN 86542 KATRIN Green Flüssigseife 0,5 l
406,72 Kč/1l
203,36 Kč
Prodejce: M_plus_L

Becher 1558000 Flüssigseife 2,0 l
202,50 Kč/1l
404,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Handsan Tekuté mýdlo Kuchyňské mýdlo 300ml
227,00 Kč/1l
68,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tekuté mýdlo Beauterra Marseille Universal Orange Blossom Hands 1 l je exkluzivní, vysoce kvalitní přípravek pro péči o tělo. Pokud hledáte ty nejlepší výrobky pro osobní hygienu, 100 % originální výrobky Beauterra jsou přesně to, co hledáte.
- Druh:
- Hygiena
- Dermokosmetika
- Parafumerie
- Vlastnosti:
- Hydratační
- Čistící přípravek
- Vyživující
- Chrání pleť
- Složení:
- Olivový olej
- Edta tetrasodná
- Glutaman diacetát tetrasodný
- Tokoferol
- Voda (Aqua)
- Kokosový olej (Cocos nucifera)
- Vonná látka (parfém)
- Hydroxyethylcelulóza
- Linalool
- Olea europaea (olivový) ovocný olej
- Hydrogenovaný ricinový olej Peg-40
- Glycerin
- Geraniol
- Kokoát draselný
- Aroma: pomerančový květ
- Doporučené použití:
- Ruce
- Univerzální
- Všechny typy pleti
- Vlastnosti:
- Vegan
- Netestováno na zvířatech
- Přírodní složky
- Bez parabenů
- Udržitelné balení
- Pohlaví: unisex
- Formát: Dávkovač
- Strukturování: gel
- Objem: 1 litr
Tekuté mýdlo Beauterra Marseille Universal Orange Blossom Hands 1 l je exkluzivní, vysoce kvalitní přípravek pro péči o tělo. Pokud hledáte ty nejlepší výrobky pro osobní hygienu, 100 % originální výrobky Beauterra jsou přesně to, co hledáte.
- Vlastnosti produktu: - Vhodný pro každodenní použití:
- Vegan
- Přírodní složky
- Udržitelné balení
- Objem: 1 litr
- Pohlaví: Unisex
- Složení:
- Složení: tetrasodium edta
- Diacetát glutamátu tetrasodného
- Tokoferol
- Kokosový olej (Cocos nucifera)
- Vonná látka (parfém)
- Hydroxyethylcelulóza
- Linalool
- Olea europaea (olivový) ovocný olej
- Hydrogenovaný ricinový olej Peg-40
- Glycerin
- Geraniol
- Kokoát draselný
- Olivový olej
- Druh:
- Dermokosmetika
- Parapharmacy
- Hygiena
- Část těla:
- Ruce
- Univerzální
- Vlastnosti:
- Hydratační
- Čistící prostředek
- Vyživující
- Chrání pleť
- Příchuť: pomerančový květ
Mýdlo Beauterra Marseille Orange Blossom 1000 ml
Beauterra Marseille Jabón Flor De Naranjo 1000ml
- Hmotnost
- 1080 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Složení: (VODA), KOKOÁT DRASELNÝ, PARFUM (VŮNĚ), GLYCERIN, OLIVÁT DRASELNÝ, HYDROXYETHYLCELULÓZA, HYDROGENOVANÝ RICINOVÝ OLEJ PEG-40, LINALOOL, GLUTAMÁT DIACETÁT TETRASODNÝ, KOKOSOVÝ OLEJ, EDTA TETRASODNÁ, GERANIOL, TOKOFEROL, OLEJ Z PLODŮ OLEA EUROPAEA (OLIVY), CI 14700 (ČERVENÁ 4), CI 17200 (ČERVENÁ 33).
- Výrobce
- Beauterra
- Kód EAN
- 3401360094505
- Číslo produktu
- Marseille
- Hmotnost
- 1080 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Složení: (VODA), KOKOÁT DRASELNÝ, PARFUM (VŮNĚ), GLYCERIN, OLIVÁT DRASELNÝ, HYDROXYETHYLCELULÓZA, HYDROGENOVANÝ RICINOVÝ OLEJ PEG-40, LINALOOL, GLUTAMÁT DIACETÁT TETRASODNÝ, KOKOSOVÝ OLEJ, EDTA TETRASODNÁ, GERANIOL, TOKOFEROL, OLEJ Z PLODŮ OLEA EUROPAEA (OLIVY), CI 14700 (ČERVENÁ 4), CI 17200 (ČERVENÁ 33).
- Výrobce
- Beauterra
- Kód EAN
- 3401360094505
- Číslo produktu
- Marseille
K tomu se hodí také

Beauterra Marseille Jabón Lavanda 1000ml
446,47 Kč/1l
446,47 Kč
Prodejce: somnia24

Beauterra Marseille Jabón Vainilla y Miel 1000ml
438,25 Kč/1l
438,25 Kč
Prodejce: somnia24

Mýdlo Beauterra Marseille Antique Rose 300ml
1 072,43 Kč/1l
321,73 Kč
Prodejce: somnia24

Mýdlo Beauterra Marseille s vanilkou a medem 300 ml
1 022,83 Kč/1l
306,85 Kč
Prodejce: somnia24

Ajmal Amber Zest EDP 100 ml UNISEX
6 549,10 Kč/1l
654,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Armaf Odyssey Dubai Chocolat EDP 100 ml UNISEX
5 398,70 Kč/1l
539,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Lattafa Niche Emarati Al Dana EDP 100 ml UNISEX
9 010,00 Kč/1l
901,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

ECRAN SUNNIQUE - Sprej na opalování - Spray Protector Invisible FPS30- Sprej na ochranu před sluncem 250ml
2 059,48 Kč/1l
514,87 Kč
Prodejce: somnia24

Dolce & Gabbana Spray The One For Men Gold Intenzivní parfémovaná voda
18 997,10 Kč/1l
1 899,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

French Avenue Inej Parfum EDP 80 ml UNISEX
15 311,75 Kč/1l
1 224,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Salvatore Ferragamo Oceani Di Seta Woda perfumowana, 50 ml
28 442,80 Kč/1l
1 422,14 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Rodial sada péče o obličej Bee Venom Little Luxuries
22 268,60 Kč/1l
1 113,43 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

We Are Paradoxx Professional Repair Shampoo 975 ml
935,28 Kč/1l
911,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wet Brush - Speed Dry Hairbrush - Hair brush that speeds up drying
197,12 Kč
-7,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
189,64 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Strivectin Peptight Zpevňující sérum na krk Roller
20 440,00 Kč/1l
1 022,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dolce&Gabbana K, Pánské, 100 ml, Tekutý parfém, Šafrán, Fík, Kůže
17 160,90 Kč/1l
1 716,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Rabanne Million Gold For Her, Ženy, 30 ml, Doplňovací láhev, Růže, Bílá květina, Pižmo
79 109,00 Kč/1l
2 373,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Perfumes - Tolene EDP 80ml
8 112,50 Kč/1l
748,30 Kč
-99,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
649,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Riiffs Prive Noir EDP 100 ml M
4 064,30 Kč/1l
406,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Habik for Women, Ženy, 100 ml
7 697,60 Kč/1l
769,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Carolina Herrera 212 VIP Rosé Elixir parfémovaná voda pro ženy 30 ml
58 860,67 Kč/1l
1 765,82 Kč
Prodejce: somnia24

Lattafa The Kingdom, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Levandule, Máta, Šalvěj lékařská, Pomerančový květ, Tabákový, Vanilka
6 090,00 Kč/1l
609,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Beauty of Joseon 8809875906477, Unisex, 30 ml
10 300,00 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Tree Hut Bambucký cukrový peeling Coco Colada 510g
559,39 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Nusuk Fawah parfémovaná voda unisex 80 ml
5 686,63 Kč/1l
469,69 Kč
-14,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
454,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Eisenberg Żel pod oczy z efektem liftingującym przeciw obrzękom, 30ml
40 300,00 Kč/1l
1 209,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Xerjoff " V " Soprano Eau De Parfum 100 ml (unisex)
43 625,70 Kč/1l
4 362,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bounce, Noční krém, Ženy, Univerzální pleť, Obličej, Krk, Proti stárnutí, Proti vráskám, Zpevňující, Hydratační, Prosvětlující, Zvětšující objem, Ochana, 50 ml
43 206,00 Kč/1l
2 160,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Hollister California Festival Vibes for Her EDP 100 ml W
4 940,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Mercedes-Benz Ultimate EDP 120 ml M
6 366,67 Kč/1l
764,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
skvělé, levandule
Dlouho jsem hledala levandulové mýdlo. Levandulové tekuté, skvělá alternativa.
Ohodnoceno dne 7. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kvalita a dobrá cena
Pomalejší dodání,produkt je velmi kvalitní a osvěžující.Dobře zabaleno.Jsem spokojena.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 352,75 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 431,48 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Elisir de Dolce Vita 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
358,00 Kč
Prodejce: DrTafficz
716,00 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Maestrale 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
358,00 Kč
Prodejce: DrTafficz
716,00 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg