4,9



Na základě 24 hodnocení
Revlon Equave Anti Brassine, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Blonďaté vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Rozplétání vlasů, Hydratující, 200 ml
273,00 Kč
1 365,00 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml2 142,33 Kč/1l
642,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Profesionální kondicionér pro barvené vlasy O'shy Color, 1000 ml303,00 Kč/1l
303,00 Kč
Prodejce: EDANTI

Další informace o reklamě
Goldwell Color Výživný balzám pro barvené vlasy, 1000ml / - Vyživující balzám pro intenzivní péči o barvené vlasy, 1000ml. Pro zachování barvy a lesku, s certifikovanými složkami.720,93 Kč/1l
720,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Tresemmé | Kondicionér na vlasy Revitalized Color - 828 ml - Ochrana barvy - Esence ibišku - Péče o vlasy338,15 Kč/1l
584,99 Kč
-305,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
279,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Dvoufázový kondicionér pro výživu a hydrataci Equave Instant Beauty (Hydro Nutritive Detangling Conditioner), 500 ml
1 416,76 Kč/1l
708,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Revlon Professional Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 500 ml
744,00 Kč/1l
372,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon Equave Curls Definition, Unisex, Profesionální kondicionér, Kudrnaté vlasy, Všechny barvy, Rozplétání vlasů, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 200 ml
1 159,15 Kč/1l
231,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Bezoplachový kondicionér proti lámání dlouhých vlasů Equave (Instant Detangling Anti-Breakage Conditioner), 200 ml
2 753,55 Kč/1l
550,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Revlon Pro Equave 3 Phases, Vlasový sprej, Ženy, Všechny vlasy, 200 ml, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyživující, Lesklý, Změkčující, Sprej
1 256,15 Kč/1l
251,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Revlon, Equave Blonde Detangling, Vlasový kondicionér 200ml - Pro snadné rozčesávání, posiluje blond vlasy
1 434,65 Kč/1l
286,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Bonacure, Ženy, Neprofesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, 1000 ml, Tuba
490,00 Kč/1l
490,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Bumble And Bumble Seaweed Shampoo for Nourishing Hydration, 60 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Kudrnaté vlasy, Všechny barvy
29 850,00 Kč/1l
1 791,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Bumble And Bumble Seaweed Conditioner for Nourishing Hydration, Ženy, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Vyživující, 200 ml
3 325,00 Kč/1l
665,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

KERASILK 4021609850496, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, 200 ml, Láhev
2 870,00 Kč/1l
574,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.5 Bond Maintenance, Ženy, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Lesklý, Změkčující, 100 ml
3 070,00 Kč/1l
514,81 Kč
-207,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
307,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon UniqOne Curls, Unisex, Profesionální kondicionér, Kudrnaté vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Rozplétání vlasů, Vyživující, Ochana, Oprava, Lesklý, Změkčující, 230 ml
1 121,96 Kč/1l
258,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

RAUSCH 15864, Ženy, Neprofesionální kondicionér, Padání vlasů, Všechny barvy, Proti ztrátě vlasů, Posilující, 200 ml
2 073,75 Kč/1l
414,75 Kč
Prodejce: apohealth

Schwarzkopf Bonacure, Ženy, Neprofesionální kondicionér, Suché vlasy, Všechny barvy, Hydratující, 400 ml
1 099,05 Kč/1l
439,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Revlon Orofluido Radiance Argan, Ženy, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Rozplétání vlasů, Hydratující, Oprava, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, 250 ml
715,04 Kč/1l
178,76 Kč
Prodejce: MANADA

KERASILK 4021609850632, Ženy, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Kudrnaté vlasy, Všechny barvy, Vyhlazující, Změkčující, 200 ml, Láhev
4 220,00 Kč/1l
844,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Vhodné pro:
- Unisex
- Model:
- Profesionální kondicionér
- Vhodné pro tyto typy vlasů:
- Všechny vlasy, Blonďaté vlasy
- Vhodné pro vlasy barvy:
- Všechny barvy
- Kondicionér efekt:
- Ochara barvy, Rozplétání vlasů, Hydratující
- Objem:
- 200 ml
- Typ dávkovače:
- Sprej
- Nesplachovací:
- Ano
- Ochrana proti UV záření:
- Ano
- Složení:
- AQUA/WATER/EAU, CYCLOPENTASILOXANE, CETRIMONIUM CHLORIDE, COCODIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED KERATIN, COCODIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZEDWHEAT PROTEIN, DIMETHICONE, DIMETHICONOL, DISILOXANE, GLUCONOLACTONE, LACTIC ACID, PEG-12 DIMETHICONE, PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENYL TRIMETHICONE, POLYQUATERNIUM-4, PROPYLENE GLYCOL, PARFUM (FRAGRANCE), CITRAL, LIMONENE, LINALOOL, SODIUM BENZOATE, CALCIUM GLUCONATE, EXT. VIOLET 2 (CI 60730). B03450.
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Kondicionér Revlon Equave Anti-Brassiness Instant Detangling Conditioner je profesionální dvoufázový kondicionér. Okamžitě vlasy rozplétá a působí jako podkladový kondicionér, takže je prvním krokem v péči o blond, bílé, zesvětlené nebo odbarvené vlasy. Bezoplachový kondicionér má lehké dvoufázové složení, které neutralizuje nežádoucí žluté tóny, které se mohou objevit u blond, bílých a zesvětlených vlasů. Vlasy se okamžitě 9× snadněji rozčesávají, zatímco vysoká koncentrace fialových pigmentů eliminuje nežádoucí teplé podtóny a poskytuje svěží, chladné barevné tóny. Rozčesané vlasy jsou o 89 % hladší a poskytuje také tepelnou ochranu až do 220°.
Díky odborně vyvinuté technologii Kinetic Technology? se v kondicionéru pro bezoplachové použití setkává pohyb s inovací. Protřepáním dvoufázového bezoplachového kondicionéru se obě fáze smíchají a okamžitě vlasy rozčešou a neutralizují žlutou barvu.
Vlastnosti kondicionéru Revlon Equave Anti-Brassiness Instant Detangling Conditioner
- Rozčesávací účinek
- Působí proti krepatění vlasů
- Účinek proti žloutnutí
- Tepelná ochrana až do 220 °C
- Speciálně pro blond, bílé a odbarvené vlasy
Použití kondicionéru Revlon Equave Anti-Brassiness Instant Detangling Conditioner
Protřepejte. Nastříkejte. Rozčešte. Bezoplachový kondicionér lze nastříkat na vlhké nebo suché vlasy, jednoduše bez oplachování. Pro dodatečný neutralizační účinek aplikujte na suché vlasy. Nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti asi 20 cm.
O značce Revlon Equave
Revlon Professional Equave účinně kombinuje rozčesávání s přípravky na ochranu a specifickou péči o různé typy vlasů. Řada snadno použitelných bezoplachových kondicionérů umožňuje individuální řešení péče.
| Množství | 200 ml |
|---|---|
| Název značky | REVLON Professional |
| Typ výrobku | Kondicionér |
| Typ vlasů | blond vlasy |
| Účinek | Proti žloutnutí, Zkrocení, Rozčesávání, Osvěžení barvy, Hydratace, Hladkost, Lesk, Kondicionér |
| Složení | Aqua/Water/Eau Cyclopentasiloxane, Cetrimonium Chloride, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Dimethicone, Dimethiconol, Disiloxane, Gluconolactone, Kyselina mléčná, PEG-12 dimetikon, PEG-60 H,ydrogenovaný ricinový olej, fenyltrimethicon, polyquaternium-4, propylenglykol, parfum (vůně), citral, limonen, linalool, benzoát sodný, glukonát vápenatý, ext. Violet 2 (CI 60730). B03450 |
| EAN | 8432225137025 |
Blonďaté, bílé a odbarvené vlasy často ztrácejí svou přirozenou, krásnou barvu a stávají se nažloutlými. Tento účinný bezoplachový kondicionér pro blond, bílé a odbarvené vlasy má nové složení s vysokým podílem fialových pigmentů a účinně neutralizuje nežádoucí žluté tóny. Usnadňuje tak dosažení požadovaného studeného barevného tónu a zanechává vlasy čisté a lesklé.
[Klíčové výhody]
Rozčesávací dvoufázový kondicionér pro blond, bílé a odbarvené vlasy neutralizuje nežádoucí žluté tóny a usnadňuje dosažení ideálního studeného odstínu a zanechává vlasy čisté a lesklé.
[Vlastnosti]
- Vyživuje a osvěžuje blond barvu
- Zabraňuje vzniku žlutého odstínu
- Tepelná ochrana do 220°
- Uhlazuje vlasy
- Zabraňuje usazování statické elektřiny
- Lahvička vyrobená z 30 % z RPET
[Použití]
Protřepejte pro aktivaci kinetické technologie s dvojím účinkem: okamžitý kondicionér a účinek proti žloutnutí. Naneste na vlhké nebo suché vlasy a pročešte. Neoplachujte. Zabraňte kontaktu vlhkých vlasů s oblečením. Stříkejte ze vzdálenosti asi 20 cm od vlasů.
Složení
AQUA/WATER/EAU, CYCLOPENTASILOXANE, CETRIMONIUM CHLORIDE, COCODIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED KERATIN, COCODIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZEDWHEAT PROTEIN, DIMETHICONE, DIMETHICONOL, DISILOXANE, GLUCONOLACTONE, KYSELINA MLÉČNÁ, PEG-12 DIMETIKON, PEG-60 HYDROGENOVANÝ RICINOVÝ OLEJ, FENYLTRIMETHICON, POLYQUATERNIUM-4, PROPYLENGLYKOL, PARFUM (VŮNĚ), CITRAL, LIMONEN, LINALOOL, BENZOAN SODNÝ, GLUKONÁT VÁPENATÝ, EXT. FIALOVÁ 2 (CI 60730). B03450.
REVLON Equave Anti-Brassiness Blonde Detangling Conditioner 2-fázový, 200 ml
Okamžitá péče pro zesvětlené, odbarvené a přírodní blond vlasy.
Výtažky z hroznů a zeleného čaje poskytují aktivní ochranu. Chrání barvu vlasů před oxidací, slunečním zářením a znečištěním životního prostředí. Usnadňuje rozčesávání vlasů, opravuje je a hydratuje vnitřní stranu vlasů. Vlasy se stávají lesklými a hedvábnými. Složky neutralizují žlutý nádech blond, odbarvených, zesvětlených nebo šedivých vlasů a dodávají jim zářivost. Barva zůstává krásná po delší dobu.
Jak používat
Dobře protřepejte, aby se obě fáze promíchaly. Naneste na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte! Pokračujte ve stylingu jako obvykle.
Hydratační bezoplachový kondicionér
Rozčesávací péče ve spreji bez oplachování pro blond, odbarvené, zesvětlené nebo šedivé vlasy.
Dobře protřepejte, nastříkejte na vlhké nebo suché vlasy a pročešte. Neoplachujte.
Revlon Professional Equave Anti-Brassiness Instant Detangling Conditioner 200 ml je hydratační bezoplachový kondicionér, který usnadňuje rozčesávání vlasů, poskytuje jim hydrataci a pomáhá neutralizovat nežádoucí žluté tóny blond, šedých a melírovaných vlasů. Lehké bezoplachové složení nezatěžuje vlasy a zanechává je hebké, lesklé a snadno upravitelné. Vlastnosti hydratační bezoplachový kondicionér pro blond, šedé a melírované vlasypomáhá neutralizovat nežádoucí žluté tónyusnadňuje rozčesávání vlasůhydratuje bez zatížení vlasůbezoplachové složení pro rychlou a pohodlnou aplikaciKlíčové benefity zanechává vlasy jemné a snadno upravitelnépomáhá udržovat chladnější vzhled blond odstínůdodává vlasům hebkost a přirozený lesk lámání vlasů při rozčesávánívhodný pro pravidelnou péči mezi mytím vlasůPoužití před použitím důkladně protřepejtenastříkejte hydratační bezoplachový kondicionér do ručníkem vysušených nebo suchých délek a konečků vlasůrovnoměrně pročešte pro lepší rozprostření přípravkuneoplachujtevlasy upravte podle potřeby
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Revlon Professional z kolekce Equave byly vytvořeny pro šedivé vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.
Revlon kondicionér ve spreji Revlon Equave Blonde Detangling Conditioner Spray 200ml nyní AKCE v Beauty Plaza.
Revlon EQUAVE Anti-Brassiness Instant Detangling Conditioner 2
- Model
- Equave
- Verze
- Unisex
- Hmotnost
- 241 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, CYCLOPENTASILOXANE, CETRIMONIUM CHLORIDE, COCODIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED KERATIN, COCODIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, DIMETHICONE, DIMETHICONOL, DISILOXANE, GLUCONOLACTONE, LACTIC ACID, PEG-12 DIMETHICONE, PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENYL TRIMETHICONE, POLYQUATERNIUM-4, PROPYLENE GLYCOL, PARFUM (FRAGRANCE), CITRAL, LIMONENE, LINALOOL, SODIUM BENZOATE, CALCIUM GLUCONATE, EXT. VIOLET 2 (CI 60730).
- Výrobce
- Kód EAN
- 8432225137025
- Číslo produktu
- 7268564000
- Model
- Equave
- Verze
- Unisex
- Hmotnost
- 241 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, CYCLOPENTASILOXANE, CETRIMONIUM CHLORIDE, COCODIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED KERATIN, COCODIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, DIMETHICONE, DIMETHICONOL, DISILOXANE, GLUCONOLACTONE, LACTIC ACID, PEG-12 DIMETHICONE, PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENYL TRIMETHICONE, POLYQUATERNIUM-4, PROPYLENE GLYCOL, PARFUM (FRAGRANCE), CITRAL, LIMONENE, LINALOOL, SODIUM BENZOATE, CALCIUM GLUCONATE, EXT. VIOLET 2 (CI 60730).
- Výrobce
- Kód EAN
- 8432225137025
- Číslo produktu
- 7268564000
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Dvoufázový kondicionér pro výživu a hydrataci Equave Instant Beauty (Hydro Nutritive Detangling Conditioner), 500 ml
1 416,76 Kč/1l
708,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Revlon Equave Strengthening, Unisex, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Jemné vlasy, Všechny barvy, Rozplétání vlasů, Hydratující, Posilující, Hlasitost, 200 ml
1 245,00 Kč/1l
249,00 Kč
Prodejce: Anteros

Revlon Professional Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 500 ml
744,00 Kč/1l
372,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon Professional Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 200 ml
1 415,00 Kč/1l
283,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon, Equave Blonde Detangling, Vlasový kondicionér 200ml - Pro snadné rozčesávání, posiluje blond vlasy
1 434,65 Kč/1l
286,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Revlon Pro Equave 3 Phases, Vlasový sprej, Ženy, Všechny vlasy, 200 ml, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyživující, Lesklý, Změkčující, Sprej
1 256,15 Kč/1l
251,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Revlon Equave Color, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Barevné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Rozplétání vlasů, Hydratující, 200 ml
1 295,00 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: Anteros

Revlon Equave Curls Definition, Unisex, Profesionální kondicionér, Kudrnaté vlasy, Všechny barvy, Rozplétání vlasů, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 200 ml
1 159,15 Kč/1l
231,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Čalouněná postel ProximaX 140x190 cm s funkcí nakládání, LED a výškově nastavitelným čelem, manželská postel s lamelovým roštem a 4 zásuvkami, úložný prostor na prádlo, šedá barva
5 085,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: UnboxGermany

Revlon Equave Sun Protection, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Rozplétání vlasů, Hydratující, Ochana, Revitalizační, 200 ml
1 135,00 Kč/1l
227,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon Equave Detox Micellar, 485 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Všechny barvy
867,44 Kč/1l
420,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixir 100 ml
3 288,30 Kč/1l
328,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
9 580,00 Kč/1l
479,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
11 990,00 Kč/1l
1 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Loreal Tecni. ART Volume Rootlift 2 x 250 ml pěnová sada pro lifting kořenů
1 735,86 Kč/1l
867,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml
274,12 Kč/1kg
274,12 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml
1 642,50 Kč/1l
492,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sada čistících ubrousků Sleepy – 6 barev a vůní
727,53 Kč
-17,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
710,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Jemné vlasy, Výživa, Ochana
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

COSRX Advanced Snail Power Essence 96% 100 ml
419,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBCreamShopEU

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights šampon 1000ml + kondicionér 1000ml
612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

L´Oréal Professionnel Infinium Infinium Pure Strong lak na vlasy pro silnou fixaci 500 ml
3 224,58 Kč/1l
1 612,29 Kč
Prodejce: VogueVista

ProfiCare PC-HAS 3132, Kadeřnický kartáč, Teplé, Černá, Růžové zlato, Stříbrná, 1000 W, AC, 220-240 V
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy
406,23 Kč/1l
406,23 Kč
Prodejce: MANADA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
92% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
92%8% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
8%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super kondicionér
Objem 0,2 l
Moje žena je dlouholetou fanynkou tohoto produktu a jeho výsledků.
Ohodnoceno dne 18. září 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé a spolehlivé dodání,
Objem 0,2 l
Lak na vlasy Leichtkam zachránil vlasy mých dětí. Usnadňuje rozčesávání a usnadňuje úpravu suchých vlasů.
Ohodnoceno dne 13. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi pozitivní
Objem 0,2 l
Vše v pořádku - super-rychlé dodání - skvělé. Rádi znovu.
Ohodnoceno dne 16. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání!
Objem 0,2 l
Položka je vyzkoušená a levná!
Ohodnoceno dne 24. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zboží odpovídá popisu. Vše v pořádku
Objem 0,2 l
Vše je skvělé. Kvalita je jako vždy špičková.
Ohodnoceno dne 5. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
TOP produkt
Objem 0,2 l
Vlasy jsou po něm krásné a hebké. Jsem více než spokojená
Ohodnoceno dne 15. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé služby + super kvalita
Objem 0,2 l
Skvělá kvalita
Ohodnoceno dne 17. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Snadné česání
Objem 0,2 l
Tento výrobek si kupuji znovu a znovu. Jinak bych své dlouhé a poměrně jemné vlasy nedokázala rozčesat.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 289,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 159,72 Kč/1l

Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
642,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 142,33 Kč/1l

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 934,65 Kč/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
8 399,30 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
839,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

Milk_Shake Silver Shine Conditioner 1000 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
804,30 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
804,30 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
877,24 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
692,93 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg