3,7



Na základě 3 hodnocení
Počet kusů:
1- 1
- 10
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Axe Dark Temptation DEO ve spreji 150 ml M1 033,33 Kč/1l
155,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Sebamed Antiperspirant ve spreji 75 ml2 020,67 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

AXE Aqua Bergamot Bodyspray, Pánské, Parfémovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 72 h
3 637,13 Kč/1l
545,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

AXE Purple Patchouli, Pánské, Parfémovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 72 h, Pačuli
13 622,80 Kč/1l
681,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Axe Premium Bodyspray Copper Santal Deodorant bez hliníkových solí se 72hodinovou ochranou proti tělesnému pachu 150 ml 6 kusů
1 515,00 Kč/1l
1 363,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Axe, Wild Green Mojito Cedarwood, deodorant, 150ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
720,00 Kč/1l
108,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Deo Axe Dark Temptation 6 x 150ml Deospray Deodorant Bodyspray Herren
7 952,73 Kč/1l
1 339,13 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 192,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Axe Marine DEO ve spreji 48 Fresh 150 ml M
1 046,67 Kč/1l
157,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Axe Musk DEO ve spreji 150 ml M
1 053,33 Kč/1l
158,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Axe Deodorant ve spreji Aqua Bergamot 150 ml - 1 kus
3 728,60 Kč/1l
681,14 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
559,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Dezodorant ve spreji Axe Musk 150ml
151 429,99 Kč/1l
151,43 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Deodorant Axe ve spreji (150 ml)
14 110,20 Kč/1l
827,36 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Axe Excite Desodorante 150ml sprej
1 538,60 Kč/1l
76,93 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Osvěžovač vzduchu Axe Gold Dark Vainilla 150ml sprej
5 236,60 Kč/1l
261,83 Kč
Prodejce: somnia24

Axe Africa DEO ve spreji 150 ml M
1 026,67 Kč/1l
154,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Deodorant Axe ve spreji s vůní moře (150 ml)
13 622,80 Kč/1l
802,99 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
681,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Deodorant ve spreji Bergamot & Sandalwood (Deodorant Spray) 125 ml
1 360,00 Kč/1l
170,00 Kč
Prodejce: pronepo

Axe, Dezodorant Anarchy For Her, 150 ml
384 650,01 Kč/1kg
76,93 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Axe Gold DEO ve spreji 150 ml M
1 053,33 Kč/1l
158,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Deodorant Axe ve spreji s vůní pižma (150 ml)
13 622,80 Kč/1l
681,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Deodorant ve spreji Axe Aqua Bergamot 150 ml je exkluzivní, vysoce kvalitní přípravek pro péči o tělo. Pokud hledáte ty nejlepší produkty osobní hygieny, 100 % originální výrobky Axe jsou přesně to, co hledáte.
- Typ: Dámské toaletní vody, které jsou určeny k péči o pokožku:
- Vhodné pro deodoranty
- Deodorant ve spreji
- Pohlaví: muži
- Formát: sprej
- Způsob texturování: mlha
- Doporučené použití: Všechny typy pleti
- Složení:
- Propan
- Alfa-isomethyl-ionon
- Butan
- Citronellol
- Kumarin
- Hexyl cinnamal
- Isobutan
- Izopropylmyristát
- Limonen
- Linalool
- Citral
- Geraniol
- Alcohol denat (ethylalkohol)
- Parfém
- Objem: 150 ml
Osvěžovač vzduchu Axe Aqua Bergamot ve spreji 150 ml
- Hmotnost
- 130 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Složení: denátový alkohol, butan, izobutan, propan, neodekanoát zinku, parfém, isopropylmyristát, alfa-isomethylionon, citral, citronellol, kumarin, geraniol, hexylcinnamal, limonen, linalool.
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8720181297571
- Číslo produktu
- Aqua Bergamot
- Hmotnost
- 130 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Složení: denátový alkohol, butan, izobutan, propan, neodekanoát zinku, parfém, isopropylmyristát, alfa-isomethylionon, citral, citronellol, kumarin, geraniol, hexylcinnamal, limonen, linalool.
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8720181297571
- Číslo produktu
- Aqua Bergamot
K tomu se hodí také

AXE Aqua Bergamot Bodyspray, Pánské, Parfémovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 72 h
3 637,13 Kč/1l
545,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Axe Blue Lavander Desodorante Spray 150ml
1 941,40 Kč/1l
291,21 Kč
Prodejce: somnia24

Axe Copper Santal Desodorante Spray 150ml
1 978,67 Kč/1l
296,80 Kč
Prodejce: somnia24

Axe, Wild Green Mojito Cedarwood, deodorant, 150ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
720,00 Kč/1l
108,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Philips Airfryer XXL HD9650/90
13 374,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Puluomis tříúrovňová stojací lampa stojací lampa stojací lampa, E27 interiérové osvětlení do ložnice obývacího pokoje dřevěná police černá 160cm
999,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
365,92 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams

Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Kardamom, Skořicová, Zázvor, 1 kusů
6 877,30 Kč/1l
687,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 278,10 Kč/1l
2 327,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
6 140,00 Kč/1l
614,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Tělový sprej Axe Anarchy pro ženy (6 x 150 ml) – balení
1 222,22 Kč/1l
1 100,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Maison Alhambra - Hercules EDP 100ml
6 108,10 Kč/1l
610,81 Kč
Prodejce: FragraDE

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
855,71 Kč/1kg
616,11 Kč
Prodejce: somnia24

Waterdrop Vodní filtrační vložka, náhradní pro Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1 , kompatibilní s konvicí Brita® SÜD(12)
669,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

caso® 3320 MG 20 menu Microwelle 800 W silber
3 359,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

SHARP YC-MG02ES Mikrovlnná trouba s grilem (mikrovlnná trouba: 800 W, gril: 1000 W)
6 203,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Jago Stojací lampa se stativem, Ø 45 cm, 145 cm
2 084,00 Kč
-416,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 667,20 Kč
Prodejce: Kokiska

Samsung EP-TA800NWEGEU, Vnitřní, AC, 5 V, Bílá
273,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Samsung Galaxy Watch Ultra , 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Dotyková obrazovka, 32 GB, GPS, 60,5 g
9 065,25 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Rayhaan – Aquatica 100 ml
9 000,00 Kč/1l
900,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

ECG FT 23A, Domácí vrtulový ventilátor, Bílá, Podlaha, Plast, 52 dB, 23 cm
1 294,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový, Suchý, Bezsáčkové, 1,5 l, Pěna, HEPA
2 766,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Postranní stolek VASAGLE, s kolečky, tvar C, pojízdný konferenční stolek, vintage hnědá barva
649,00 Kč
Prodejce: Houseland

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Zvolte velikost: 50 ml
22 147,40 Kč/1l
1 107,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Beautiful-Balance-Drogerie

Cestovn konvice Navaris o objemu 0,5 litru - 16 x 11 x 17 cm - mal mini konvice s pkonem 1100 W na cesty, kempovn, karavaning nebo na cesty - s
1 541,40 Kč
-1 059,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
481,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia

Dezodorant s vůní Divoké Bergamotky a Růžového Pepře, 150 ml
2 316,40 Kč/1l
115,82 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sprchový gel Wild Green Mojito & Cedrové Dřevo, 400 ml - Osvežující vonné propojení pro dokonalou péči o vaši pokožku.
239,77 Kč/1l
110,00 Kč
-14,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,91 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Relaxdays – krabička na léky s pouzdrem, 7 dní, 4 přihrádky, týdenní krabička na léky na cesty, pouzdro na léky, černá
539,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

SONGMICS Nástěnné zrcadlo, kulaté koupelnové zrcadlo s kovovým rámem, Ø 61 cm, inkoustově černé
1 776,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%33% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
33%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Objednal jsem si 10 kusů a obdržel jsem 1 kus. Jsem velmi nespokojená.
Počet kusů 10Objem 0,15 l
Objednal jsem si 10 kusů a obdržel jsem 1 kus. Jsem velmi nespokojen. Nikomu nedoporučuji - právě naopak.
Ohodnoceno dne 7. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 10Objem 0,15 l
Ohodnoceno dne 20. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 1Objem 0,15 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Powder Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
207,99 Kč
-97,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Mitchum Shower Fresh Deodorant pro ženy 63 g
155,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,79 Kč/1l

Cool Rush Deodorant v tyčince Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
214,99 Kč
-72,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 881,45 Kč/1l

Sportovní deodorant Degree pro muže 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
214,99 Kč
-65,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 39,6 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, pudr Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 39,6 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 36,9 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 465,85 Kč/1l

Deodorant tyčinka Levandule Essentials A&H 71 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
298,99 Kč
-123,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 478,73 Kč/1l

A&H Juniper Berry Stick Deodorant 71g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Secret - Dámský Antiperspirant v Tuhém Stiku 48g - Powder Fresh
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 437,29 Kč/1l

Arm & Hammer Essentials tuhý dezodorant 71g | Bez hliníku | Citrusovo-pomerančová vůně
214,44 Kč
-45,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
168,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,14 Kč/1l

Arm & Hammer - Tuhý Deodorant Bez Parfemace 71g - Essentials Unscented - Bez Hliníku
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 013,94 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Coconut Palm - 73g - Vůně palem - Old Spice Fiji
389,99 Kč
-71,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
318,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 369,73 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Fiji - 85 g - Bez hliníku - Dlouhotrvající ochrana - Svěží pocit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 823,41 Kč/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pro muže 96 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 301,98 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez hliníku - Účinná ochrana - Šetrný k pokožce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 058,71 Kč/1l

Deodorant Extreme Blast Degree pro muže 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

Deodorant pro muže Cool Comfort Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika - deodorant s rozprašovačem deodorant limetka šalvěj (5 x 75 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
999,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
2 664,00 Kč/1l