Už jen 3 ks za tuto cenu
Revox B77, Japanese Routine, Ultra-Moisturising, Cream Mask, For Face, 30 ml
99,05 Kč
3 301,67 Kč / 1l
plus 120,26 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
FARMONA DERMAACNE + stahující maska 200 ml1 269,95 Kč/1l
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Babor SeaCreation vyživující maska The Mask 50 ml59 826,20 Kč/1kg
2 991,31 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Guinot, Hydra Sensitive, Hydrating, Cream Mask, For Face, 50 ml17 816,00 Kč/1l
890,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
GUAM Algacollagen Replumping Tonifying Seaweed-Collagen Face Mask 75 ml7 333,33 Kč/1l
550,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Novexpert Ultra-Nourishing Sos maska 50ml
12 008,60 Kč/1l
600,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Gallinee, Microbiome Skincare, Purifying, Scrub Mask, For Face, 50 ml
11 618,00 Kč/1l
580,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kvitok Energizující pleťová maska pro zralou pleť 30 ml
7 566,67 Kč/1l
227,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Coxir Ultra Hyaluronová gelová maska 80 ml
5 000,25 Kč/1l
400,02 Kč
Prodejce: swee

Guinot, Pur Equilibre, Purifying, Cream Mask, For Face, 50 ml
19 780,20 Kč/1l
989,01 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

ACNESTIL ATTIVA+ Krém proti skvrnám 40 ml
13 830,75 Kč/1l
553,23 Kč
Prodejce: somnia24

Hydratační krémová maska (Hydrating Cream Mask) 30 ml
26 900,00 Kč/1l
807,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Jowa plumping water mask 50 ml
13 137,40 Kč/1l
656,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Apivita Hyaluronic Hydra Haarmaske 200ml
2 859,10 Kč/1l
571,82 Kč
Prodejce: somnia24

Elemis Pro-Collagen Hydra-Gel maska na oči
202 000,00 Kč/1l
1 212,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Babor Skinovage maska Vitalizing Mask 50 ml
13 409,40 Kč/1l
670,47 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Skin Naturals pleťová maska Niacinamide Ampoule pro ženy 1 - Garnier
13 763 000,35 Kč/1kg
275,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Bioderma Sensibio Maska - Zklidňující a Hydratační Pleťová Maska, 75 ml
5 324,80 Kč/1l
399,36 Kč
Prodejce: LAVONIO

I Love, Skin Superstar, Detoxifying, Sheet Mask, For Face, 10 ml
94,66 Kč/1kg
47,33 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Guinot, Guinot, Anti-Wrinkle, Cream Mask, For Face, 50 ml
21 091,80 Kč/1l
1 054,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Denní krém Revox B77 Japanese Ritual 30 ml je kvalitní přípravek určený pro náročné lidi, kteří dbají o svůj vzhled a hledají tu nejlepší kosmetiku pro zvýraznění své krásy. Pokud patříte mezi ně, jsou pro vás 100 % originální produkty Revox B77 jako stvořené.
- Typ: Kosmetika
- Vlastnosti: Složení: 1: Difázové
- Pohlaví: ženy
- Texturace: krémová
- Doporučené použití: Všechny typy pleti
- Složení:
- Složení: sorban draselný
- Benzoan sodný
- Tokoferylacetát
- Extrakt z Undaria pinnatifida
- Močovina
- Voda (Aqua)
- Alantoin
- Ceteareth-20
- Kyselina citronová
- Glyceryl stearát
- Hexyl cinnamal
- Hydrolyzovaný rýžový protein
- Linalool
- Myristylmyristát
- Oktadecyl di-t-butyl-4-hydroxyhydrocinnamát
- Extrakt z Oryza sativa
- Peg-100 stearát
- Fenoxyethanol
- Glycerol
- Objem: 30 ml
Revox B77, Japanese Routine, Ultra-Moisturising, Cream Mask, For Face, 30 ml
JAPONSKÝ RITUÁL 3minutová maska na obličej, ultrahydratační, 30 ml
- Objem
- 30 ml
- Složení
- voda, kaolin, urea, cetearylalkohol, kaprylový/kaprinový triglycerid, glycerin, ceteareth-20, extrakt z rýže, extrakt z Oryza sativa, stearát glycerylový, PEG-100 stearát, myristyl myristát, extrakt z květů třešně/Prunus serrulata, máslo bambucké/Butyrospermum parkii, hydrolyzovaný rýžový protein, extrakt z wakame, extrakt z Undaria pinnatifida, alantoin, fenoxyethanol, acetát vitamínu E, tokoferyl acetát, akryloyldimetyltaurát amoniový/kopolymer VP, parfém, kyselina citronová, benzoát sodný, sorbát draselný, oktadecyl di-t-butyl-4-hydroxyhydrocinnámát, hexyl cinnamal, linalool.
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 5060565105300
- Objem
- 30 ml
- Složení
- voda, kaolin, urea, cetearylalkohol, kaprylový/kaprinový triglycerid, glycerin, ceteareth-20, extrakt z rýže, extrakt z Oryza sativa, stearát glycerylový, PEG-100 stearát, myristyl myristát, extrakt z květů třešně/Prunus serrulata, máslo bambucké/Butyrospermum parkii, hydrolyzovaný rýžový protein, extrakt z wakame, extrakt z Undaria pinnatifida, alantoin, fenoxyethanol, acetát vitamínu E, tokoferyl acetát, akryloyldimetyltaurát amoniový/kopolymer VP, parfém, kyselina citronová, benzoát sodný, sorbát draselný, oktadecyl di-t-butyl-4-hydroxyhydrocinnámát, hexyl cinnamal, linalool.
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 5060565105300
K tomu se hodí také

Shark CryoGlow, Kožní terapie světlem, Šeříková, Ošetření, 15 min, Celý obličej, Pod oko, Modrá/červená
15 671,85 Kč/1kg
7 698,75 Kč
-217,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
7 481,43 Kč
Prodejce: velmontask

Eisenberg Firming Remodelling Mask 75 ml
22 000,00 Kč/1l
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Medicube Kolagenový noční zábalový peeling 75 ml
6 453,73 Kč/1l
484,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Biodance Bio Collagen Real Deep Mask 4er Pack
2 272,45 Kč/1kg
499,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBCreamShopEU

Babor Doctor Babor Microbiomic Renewal Overnight Mask (75 ml)
9 283,33 Kč/1l
696,25 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal DX Professional Mask čistící maska pro lesk a ochranu barvených vlasů 500 ml
1 328,69 Kč/1kg
783,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

️HDeye 6200 Polomaska - opakovaně použitelná pro malování, prach, chemikálie a formaldehyd
872,50 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: Delgeo

Čisticí pleťová maska (Absolute Purifying Mask) 40 ml
15 975,75 Kč/1l
639,03 Kč
Prodejce: VISO

SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask 27 g
19 042,96 Kč/1kg
514,16 Kč
Prodejce: somnia24

Zklidňující hydratační maska (Soothing Hydrating Mask) 50 ml
10 533,00 Kč/1l
526,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Krása Joseon Revive náplasti pod oči ženšen + sítnice 60 náplastí
2 495,00 Kč/1kg
499,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Zpevňující pleťová maska Collagen Peptide (Vital Mask) 30 ks
11 788,83 Kč/1l
707,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sisley Express Flower Gel, Hydratační maska, Ženy, Normální pokožka, Hydratační, Vyhlazující, Gel, 60 ml
41 893,17 Kč/1l
2 513,59 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Oční polštářky proti stárnutí kolagenové oční polštářky proti tmavým kruhům a vráskám
129,54 Kč/1l
13,99 Kč
Prodejce: p-beauty

Pleťový peeling s extraktem zeleného čaje, 35 g, pro důkladné čištění pórů
5 971,43 Kč/1l
209,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

AHAVA Overnight Deep Wrinkle Mask, Ženy, Zpevňující, Hydratační, Vyhlazující, Krémová, 1 kusů
28 290,40 Kč/1kg
1 414,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Color Fresh Color Depositing Mask - Mint 150 ml
761,13 Kč/1l
114,17 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

MEDI-PEEL Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch 60 ks - oční náplasti
1 732,17 Kč/1kg
311,79 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Filorga Meso-Mask Protivrásková Maska, 50ml
20 629,80 Kč/1l
1 031,49 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Pleťová maska Garnier Skin Active, 1 % kyselina hyaluronová a vodní meloun
8 556,00 Kč/1l
42,78 Kč
Prodejce: ALG-Outlet

Dermalogica AGE smart MultiVitamin Power Recovery Masque 75ml
21 740,13 Kč/1l
1 630,51 Kč
Prodejce: PolisElectro

Mary Kay Clear Proof hloubkově čisticí maska s dřevěným uhlím 114g
6 284,40 Kč/1l
942,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

COSRX Master Patch Original Fit Hojivé náplasti na ekzémy 24ks.
704 800,02 Kč/1kg
70,48 Kč
Prodejce: LaRoseCare

Numero Nabłyszczająca maska z drogocennymi olejkami, 1000ml
5 111,50 Kč/1l
511,15 Kč
Prodejce: MANADA

Pleťová maska Feluna s chladivým gelem
1 692,00 Kč/1l
169,20 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

VT Cosmetics Cica Collagen Mask 30 ks
825,54 Kč/1kg
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Kolagenová Maska pro Výživu a Hydrataci Pleti
779,80 Kč/1l
38,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Missha, Rýže, Listová Maska - Čistá a Jemná Přísada Pro Vaši Přírodní Krásu
480 000,01 Kč/1kg
48,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Hydratační maska pro kudrnaté vlasy Ice Cream (Curl Mask) 500 ml
322,32 Kč/1l
183,03 Kč
-21,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
161,16 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artègo Good Society 46 Nourishing Boost vyživující maska pro tenké, slabé a lámavé vlasy 250 ml
902,68 Kč/1l
225,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

LIROMA® LED pleťová maska – světelná terapie obličeje 7 barev, infračervené světlo, dálkové ovládání, časovač, maska na obličej a krk
5 999,00 Kč
Prodejce: Triple-A
8 822,06 Kč/1kg

Beautifly Aura Glam LED collagen mask
5 915,34 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 099,43 Kč/1kg

LIMBA MASKA PROTEIN TREATMENT regenerace na studeno, podklad - 750ml
1 679,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 239,99 Kč/1l

Felps Brazilian Nuts Keratin Nutritive Mask - 300Gr
1 344,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
4 483,30 Kč/1l

La Mer Liftingová a zpevňující maska
6 168,45 Kč
Prodejce: PerfumTraders
123 369,00 Kč/1l

Ybera GENOMA Maska Pro-Geno 500 g - maska na vlasy
1 316,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 633,98 Kč/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal DX Professional Mask čistící maska pro lesk a ochranu barvených vlasů 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
783,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 328,69 Kč/1kg

Hydratační maska Egostyle Isabelle Lancray (50 ml)
1 831,70 Kč
Prodejce: VogueVista
36 634,00 Kč/1l

FELPS SOS maska 50g x10 (sada)
1 108,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
7 393,27 Kč/1l

Collagen oční gel Crystal Collagen Eye Mask pro ženy 7 - Pilaten
12,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,00 Kč/1l

Hydrogelová maska na oči Aliver - 60 ks
347,45 Kč
Prodejce: Aliver
2 043,82 Kč/1kg

IDC Institute - Hydrogelové Náplasti pod Oči - Collagen Essence - Maska na Oči - 60 kusů
227,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 799,83 Kč/1l

Farmona | Pleťová maska - s ceramidy a peptidy - estetická péče proti stárnutí - 200 ml
318,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 594,95 Kč/1l

Comformidable Bio Collagen pleťová maska Calm Balance – 4 kusy – Kolagenová hydrogelová maska pro noční použití, vhodná pro citlivou pleť
509,00 Kč
Prodejce: DR-Commerce
3 742,65 Kč/1l

Farmona Professional Algae Mask Omładzająca maska algowa ze śluzem ślimaka, 160g
282,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 572 166,64 Kč/1kg

Babor SeaCreation vyživující maska The Mask 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 991,31 Kč
Prodejce: PerfumTraders
59 826,20 Kč/1kg

Pleťová maska Feluna s chladivým gelem



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
169,20 Kč
Prodejce: Geheimshop-de
1 692,00 Kč/1l

ROYAL ROUTINE Sada 5 kusů - Hydratační masky na obličej
511,00 Kč
Prodejce: NIKCORP
5 110,00 Kč/1l

Maska na oči Feluna s chladivým gelem



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
120,51 Kč
Prodejce: Geheimshop-de
1 205,10 Kč/1l

Biodance Bio Collagen-Real Deep Mask 34G x 4 (Pink)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
343,00 Kč
Prodejce: LittleFarm
2 522,06 Kč/1kg