4,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)719,20 Kč/1l
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml600,82 Kč/1l
600,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!542,97 Kč/1l
542,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Bioderma Atoderm Sprchový gel, 1l - Čistý a jemný sprchový gel pro citlivou pokožku, hydratuje a chrání. Navržen dermatology, vhodný i pro dětskou pokožku.448,00 Kč/1l
448,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sprchový olej pro suchou a citlivou pokožku Ultra-Hydrating (Shower Oil), 500 ml
794,18 Kč/1l
397,09 Kč
Prodejce: TR8

Relipidační sprchový olej pro citlivou pokožku pH5 (Shower Oil) 400 ml
586 629,97 Kč/1l
586,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Eucerin Zklidňující sprchový olej 400 ml
1 047,50 Kč/1l
419,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sprchový gel & olej pH5 (Shower Gel & Oil), 400 ml
703 999,97 Kč/1l
704,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Eucerin Atopicontrol Oleogel olej do koupele a sprchy 400 ml
1 706,62 Kč/1l
682,65 Kč
Prodejce: somnia24

Sprchový gel UreaRepair (Shower Gel), 400 ml
1 198,50 Kč/1l
479,40 Kč
Prodejce: apohealth

Eucerin Ph5 sprchový olej pro citlivou pokožku 400 ml
1 143,50 Kč/1l
457,40 Kč
Prodejce: apohealth

Bioderma Atoderm Sprchový olej
389 999,98 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Nuxe Prodigieux Parfémovaný sprchový olej 200ml
250 999,99 Kč/1kg
251,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

2 x alverde Naturkosmetik - Krémová sprcha Ultra Sensitive (2 x 200 ml)
724,67 Kč/1l
289,87 Kč
Prodejce: Dekoteam_24

Sprchov gel s rovm olejem
672,76 Kč/1l
168,19 Kč
Prodejce: RosesOils

Sprchový gel 3 v 1 Homme (Shower Gel) 200 ml
268 619,99 Kč/1kg
268,62 Kč
Prodejce: VISO

Eucerin pH5 Wash Lotion 400 ml
1 027,50 Kč/1l
411,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Luksja Sprchový gel Arganový olej 500 ml
115,98 Kč/1l
57,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop

Bioderma Atoderm Intensive Gel Moussant 200 ml
1 625,00 Kč/1l
325,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jemný sprchový olej určený pro suchou a citlivou pokožku obličeje i těla. Díky kombinaci glycerinu a derivátu olivového oleje jemně čistí, intenzivně hydratuje a vyživuje pokožku, aniž by ji vysušoval nebo narušoval její ochrannou bariéru. Jeho sametová textura se při kontaktu s vodou mění na jemnou pěnu, která se snadno oplachuje a zanechává pokožku hydratovanou, zklidněnou a příjemně provoněnou hned po sprše.
Sprchový olej Topicrem Ultra Moisturising je exkluzivní, vysoce kvalitní přípravek pro péči o tělo. Pokud hledáte ty nejlepší produkty osobní hygieny, 100 % originální výrobky Topicrem jsou přesně to, co hledáte.
- Složení:
- Peg-200 hydrogenovaný glycerylpalmát
- Peg-7 glycerylkokoát
- Vůně (parfém)
- Kyselina citronová
- Voda (aqua)
- Laurethsulfát sodný
- Benzoan sodný
- Formát: Dávkovací zařízení
- Texturace: olej
- Doporučené použití:
- Citlivá pokožka
- Suchá pokožka
- Pohlaví: Unisex
- Objem: 1 litr
- Typ: sprchový olej
- Vlastnosti:
- Hydratační
- Komplex péče
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Topicrem se řadí pod sprchové gely a byl vytvořen speciálně unisex. Toto balení obsahuje 1000 ml vámi vybraného produktu. Péče o tělo je zase o krok jednodušší!
Kupte si Topicrem Oil Topicrem Ultra Hydratant Shower Oil 1000ml nyní v Beauty Plaza.
Topicrem Uh Sprchový olej 1000 ml
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 3700281705225
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 3700281705225
K tomu se hodí také

Topicrem Peelingujący krem na noc przeciw przebarwieniom, 40ml
13 388 500,34 Kč/1kg
803,31 Kč
Prodejce: somnia24

Exfoliační mýdlo (Unifying Exfoliating Bar) 150 g
2 521,27 Kč/1kg
378,19 Kč
Prodejce: somnia24

Topicrem Ultra-Moisturizing hydratační tělové mléko Body Milk 1000 ml
605,83 Kč/1l
605,83 Kč
Prodejce: somnia24

Topicrem MELA sérum Anti-Dark Spot Radiance Serum 30 ml
27 408,00 Kč/1l
822,24 Kč
Prodejce: somnia24

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
135,06 Kč/1kg
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mustela Hydra Bebe Mleczko do ciała, 750 ml
625,21 Kč/1l
468,91 Kč
Prodejce: NutraBestBG

ZMH LED stropní světlo Teplý bílý stropní lampa 25,5CM 17W Moderní černý geometrický design lampa do ložnice obývacího pokoje chodby vstupu kuchyně
910,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: ZMH

Apple iPhone 15 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titanová
Zrepasovaný
20 564,03 Kč
Prodejce: NESATEC

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml
890,00 Kč/1l
445,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Topicrem MELA hydratační tělové mléko Unifying Ultra-Moisturizing Milk 200 ml
2 553,50 Kč/1l
510,70 Kč
Prodejce: somnia24

Sprchový olej pro suchou a citlivou pokožku Ultra-Hydrating (Shower Oil), 500 ml
794,18 Kč/1l
397,09 Kč
Prodejce: TR8

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Intensive Care tělové mléko Cocoa Radiant 400 - Vaseline
1 295,62 Kč/1l
518,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

HYDRA+ GESICHTSROUTINETASCHE 2 Stü ck
188 164,99 Kč/1l
376,33 Kč
Prodejce: somnia24

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace
1 789,95 Kč/1l
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% Serum 30 ml
22 335,33 Kč/1l
670,06 Kč
Prodejce: somnia24

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
6 315,90 Kč/1l
631,59 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: ePubIsland

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml
814,00 Kč/1l
407,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Topicrem Ultra-Moisturizing Sparkling Body hydratační tělové mléko se třpytkami 200 ml
1 561,40 Kč/1l
312,28 Kč
Prodejce: NutraBestBG

DA EMOLIENT BALM CASE 2 ksü ck
380 099,98 Kč/1l
760,20 Kč
Prodejce: somnia24

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!
542,97 Kč/1l
542,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Ahmed Al Maghribi Marj Extrait de Parfum 60 ml UNISEX
23 016,33 Kč/1l
1 380,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Uriage - Cleasing Cleansing Oil for Face and Body (Cleasing Soothing Oil) 500ml
447,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Xerjoff XJ 1861 Naxos EDP 100 ml UNISEX
45 349,40 Kč/1l
4 534,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BestBuyPerfumes

Aga Domácí ventilátor 41 cm Bílý
1 499,00 Kč
Prodejce: Aga24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gel pod sprchu pro tělo s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI
520,00 Kč/1l

Natureza SOS Bath of Vitamins maska na vlasy 1000 ml
1 226,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 226,99 Kč/1l

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
948,98 Kč
Prodejce: Provantis
189,80 Kč/1l

Čisticí přípravek Octenisan 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
165,69 Kč
Prodejce: apohealth
331,38 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Homme SG 200 ml M
413,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 067,40 Kč/1l

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista
2 736,28 Kč/1l

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,84 Kč
Prodejce: Serica
817 839,96 Kč/1l

5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
899,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
719,20 Kč/1l

La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
600,82 Kč
Prodejce: Serica
600,82 Kč/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559,86 Kč/1l

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista
3 783,16 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika MEN - Sprchový gel 3v1 Active Nature (5 x 200 ml)
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
799,00 Kč/1l

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
542,97 Kč
Prodejce: Serica
542,97 Kč/1l

L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista
3 349,68 Kč/1l

Sprchový gel AVON Secret Lagoon 720ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml
562,44 Kč
Prodejce: Serica
1 124,88 Kč/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 447,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders
7 235,85 Kč/1l

Sprchový gel s vůní maliny a rybízového likéru (Shower Gel) 720 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

Bioderma Atoderm, Sprchový gel, 1000 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
442,22 Kč
Prodejce: Serica
442,22 Kč/1l

LaQ, Čistící gel a šampon pro krávy, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1l