5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bramborové lupínky Wiejskie Ziemniaczki s příchutí kopru 130 g3 438 076,91 Kč/1kg
446,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sýrové bramborové lupínky 100 g3 575,33 Kč/1kg
429,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Przysnacki Chipsy o smaku Cheddar i czerwonej cebuli 125 g3 441,85 Kč/1kg
447,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Przysnacki Chips Cheese-Ketchup 120 G3 668,67 Kč/1kg
440,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
433,27 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chips, 165 g, PRINGLES, pikantní
652,94 Kč/1kg
111,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Przysnacki chipsy s příchutí sýra 130 g
298,60 Kč/1kg
74,65 Kč
Prodejce: Katomix

Chipsy jabłkowe Kresto 40 g
1 512,50 Kč/1kg
102,51 Kč
-42,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,50 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Lorenz 72035 Crunchips Paprika 20x25g
1 134,84 Kč/1kg
567,42 Kč
Prodejce: somnia24

Lay's slané chipsy 200 g
522,76 Kč/1kg
109,78 Kč
Prodejce: Katomix

křupky s kečupem50 g Biosaurus
907,20 Kč/1kg
45,36 Kč
Prodejce: taleoo

Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí papriky 130 g
3 470 538,45 Kč/1kg
451,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sonko Cizrnové chipsy s čedarem 60 g
1 341,83 Kč/1kg
150,99 Kč
-70,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,51 Kč
Prodejce: Katomix

Maniokové chipsy - Slanina 60g
1 299,17 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Tortilla chips s příchutí sýra Kukuruku 450 g
246,13 Kč/1kg
172,55 Kč
-56,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
115,68 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Doritos Chipsy Kukurydziane Ostra Papryka 180 g
482,79 Kč/1kg
91,73 Kč
Prodejce: Katomix

Crunchips 310470 Crunchips Paprika Chips 150,0 g
442,53 Kč/1kg
66,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Linkosuo Žitné krekry Original
3 333,27 Kč/1kg
499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Gemüse Chips - mit Süßkartoffel 100g
1 038,00 Kč/1kg
130,10 Kč
-26,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
103,80 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lay's Salted Světová jednička mezi bramborovými lupínky představuje další křupavé dílo: bramborové lupínky Lay's Salted jsou jako stvořené pro příjemný večer. Bramborové lupínky jsou ideální pro sdílení s blízkými - co může být lepšího než povídání s přáteli nebo rodinou u chutného nápoje a slané svačinky? Chipsy Lay's jsou také nezbytnou součástí filmového večera nebo seriálového maratonu! Kombinace křupavosti a slané, pikantní chuti je činí nezaměnitelnými. Podrobnosti o produktu: - Solené bramborové lupínky Lay's - balení 150 g - pečené v přírodním rostlinném oleji - ideální na večírky Lay's Všechno to začalo v kuchyni v Texasu. Tam v roce 1932 C. E. Doolin a Herman Lay současně založili dvě společnosti, které se později spojily se společností PepsiCo a vytvořily Lay's. Dnes se Lay's prodává po celém světě a je světovou jedničkou mezi chipsy. Od roku 2000 jsou chipsy Lay's k dostání v Německu.
- Seznam přísad
- Složení / Ingredience Ingredience: Brambory, rostlinné oleje (kukuřičný, slunečnicový, řepkový v proměnných hmotnostních poměrech), sůl. Návod k použití Skladujte v chladu a suchu. Nutriční hodnoty Nutriční tabulka pro 100g Energie: 2289 kJ / 687 kcal Tuky: 34 g z toho nasycené tuky: 4,2 g Sacharidy: 53 g z toho cukry: 0,5 g Bílkoviny: 6,1 g Sůl: 1,1 g
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Na 100Energie517kcalTuky30g-Nasycené mastné kyseliny3gSacharidy52g-Cukr2,2g-Vláknina4,6gBílkoviny6,8gSůl0,67g
- Hmotnost
- 1750 g
- Potravinářský podnik
- PepsiCo Deutschland GmbH D-63263 Neu-Isenburg
- Prodejní název
- Svačiny - Bramborové lupínky
- Výrobce
- F-H-S International
- Číslo produktu
- 614389
- Kód EAN
- 4062139005871
- Seznam přísad
- Složení / Ingredience Ingredience: Brambory, rostlinné oleje (kukuřičný, slunečnicový, řepkový v proměnných hmotnostních poměrech), sůl. Návod k použití Skladujte v chladu a suchu. Nutriční hodnoty Nutriční tabulka pro 100g Energie: 2289 kJ / 687 kcal Tuky: 34 g z toho nasycené tuky: 4,2 g Sacharidy: 53 g z toho cukry: 0,5 g Bílkoviny: 6,1 g Sůl: 1,1 g
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Na 100Energie517kcalTuky30g-Nasycené mastné kyseliny3gSacharidy52g-Cukr2,2g-Vláknina4,6gBílkoviny6,8gSůl0,67g
- Hmotnost
- 1750 g
- Potravinářský podnik
- PepsiCo Deutschland GmbH D-63263 Neu-Isenburg
- Prodejní název
- Svačiny - Bramborové lupínky
- Výrobce
- F-H-S International
- Číslo produktu
- 614389
- Kód EAN
- 4062139005871
K tomu se hodí také

Chips "Funny Frisch" od Heidi Klum, příchuť pečeného kuřete, speciální edice, 130 g
451,62 Kč/1kg
58,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 28g ] DONGWON Kořeněné mořské řasy nori, sušené a pražené (8x3,5g) z Koreje](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/710e27377f6d7ed3c07d6391ff857f5b.webp)
[ 28g ] DONGWON Kořeněné mořské řasy nori, sušené a pražené (8x3,5g) z Koreje
16 371,00 Kč/1kg
163,71 Kč
Prodejce: LAVONIO

Doritos - Chipsy Doritos Bits Twisties Honey BBQ Bag 30gr | 30 ks
21 481,00 Kč/1kg
644,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

XOX Chips "Pepper Devil" s příchutí habanero, extra pikantní, s čistou chilli chutí, 125g
572,80 Kč/1kg
71,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lay's Mega Box Pack 20 534 g - Křupavé bramborové lupínky, ideální na večírky
797,58 Kč/1kg
425,91 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

MISTER FREE'd – Tortilla chipsy z modré kukuřice – bez lepku a veganské – 135 g
3 985,11 Kč/1kg
537,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Chipsy Lay's Oven Baked s příchutí smetanových žampionů 110 g
451,27 Kč/1kg
89,38 Kč
-44%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
49,64 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Tyrrells Handcooked Sea Salt und Cider Ocet Chips vegan 150g
744,33 Kč/1kg
111,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sal de Ibiza Chips Truffles, bramborové chipsy s bílými lanýžemi
1 546,88 Kč/1kg
193,36 Kč
Prodejce: artbook-service

Brets křupavé chipsy s příchutí sýra Jura 125g
1 102,72 Kč/1kg
143,92 Kč
-6,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
137,84 Kč
Prodejce: Katomix

Kukuřičné křupky Cheetos s příchutí sýra 85 G
531,22 Kč/1kg
47,81 Kč
Prodejce: Katomix

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch Chipsfrisch bramborové lupínky maďarské 12er VPE (balení 12x40g)
2 653,31 Kč/1kg
1 273,59 Kč
Prodejce: Store-Germany

Henderson and Sons Tortilla Chips Hot Chilli Taste Potato Chips 450g
209,24 Kč/1kg
94,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Sour Cream & Onion 40g
1 035,77 Kč/1kg
80,79 Kč
Prodejce: VISO

funny-frisch 11696 funny-frisch Chipsfrisch Peperoni Chips 150,0 g
2 472,80 Kč/1kg
370,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Maretti Bruschette Chips oven baked Pizza mit Pizzageschmack 150g
394,47 Kč/1kg
59,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dlouhé chipsy Bramborová pochoutka Slanina 75 g
507,47 Kč/1kg
38,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pringles Hot Ones Los Calientes, příchuť barbecue, 158 g
754,81 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
1 415,71 Kč/1kg
520,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Palapa Tortilla Chips natural se solí Kukuřičné tortillové chipsy 450g
290,98 Kč/1kg
130,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
493,07 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thajské sladké chilli chipsy Lay's Sensations, 150 g – pikantně-sladká svačina
885,07 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Amica Chips Alfredo's Bramborové chipsy s příchutí lanýžů 100 g
716,60 Kč/1kg
71,66 Kč
Prodejce: Spielgeist

Sáček Doritos flamin' hot (20x 44gr)
2 089,75 Kč/1kg
1 838,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g
3 210,82 Kč/1kg
353,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Cyrilovy Bramburky české hořčičné chipsy 100 g
333,80 Kč/1kg
33,38 Kč
Prodejce: foodperium

Fripsy křupavé tyčinky, kuřecí příchuť, 50 g
284,60 Kč/1kg
14,23 Kč
Prodejce: LAVONIO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

Chipsy ziemniaczane W kotle Praż o smaku cebulki 125 g
447,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 441,85 Kč/1kg

Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
451,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 470 538,45 Kč/1kg

Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
429,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 575,33 Kč/1kg

Takis Blue Heat rolované kukuřičné lupínky s příchutí chilli 92g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(28)Počet hodnocení: 28
150,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 625,14 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

He Fong Custard Mochi Himbeer 168g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
521,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 107,08 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

Dr. Kargssýrové a cibulové krekry pikantní pikantní křupavé 85g
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
822,56 Kč/1kg

Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg

Palapa Cheese Chips křupavý kukuřičný snack s příchutí sýra 450g
130,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,17 Kč/1kg

Bramborové lupínky Koikeya s příchutí octa Umeboshi japonské 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
79,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
791,20 Kč/1kg

XOX Party Flips Peanut Style křupavý arašídový snack se sladkou kukuřicí 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
89,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,44 Kč/1kg

Crunchips Pálivá paprika 150g



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,07 Kč/1kg

Superbon Chips Piments bramborové lupínky pálivé a pikantní křupavé 135g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
74,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,67 Kč/1kg

Pringles Salt Vinegar chipsy s příchutí soli a octa 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,00 Kč/1kg

Chio Tortillas Original Salted vegetarisch vegan Chipstüte 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
46,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
427,09 Kč/1kg

Pringles – brambůrky se solí a octem, balení Stapelchips, 185 g
80,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
433,51 Kč/1kg

Pringles Sour Cream and Onion Příchuť zakysaná smetana a cibule 70g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
345,93 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
4 941,86 Kč/1kg

Pringles Hot Smokin BBQ Ribs Stacking Chips s příchutí barbecue 160g
80,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
501,63 Kč/1kg