5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Yildriz – Sambal – omáčka Original – 535 ml1 033,96 Kč/1kg
553,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
Vandevi, žlutý prášek, 50 g28 890,00 Kč/1kg
28,89 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Marináda Tandoori, 310 g357,98 Kč/1kg
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Sladká sójová omáčka242,41 Kč/1l
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore

SEMPIO Doenjang Korejská sójová pasta VEGAN 460 g
261,30 Kč/1kg
120,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

SEMPIO Gochujang Korejská chilli pasta VEGAN 250 g
595,00 Kč/1kg
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
171,31 Kč/1l
119,92 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
600,00 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO
![Obrázek produktu pro [ 500ml ] Megachef PREMIUM rybí omáčka [ bez lepku ] a bez glutamátu / Rybí omáčka](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f1725ca3e5dc60398294cbbb81ae026e.webp)
[ 500ml ] Megachef PREMIUM rybí omáčka [ bez lepku ] a bez glutamátu / Rybí omáčka
360,82 Kč/1l
180,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Omáčka Shibanuma Teriyaki 1 l
415,98 Kč/1l
415,98 Kč
Prodejce: LAVONIO

Koningsvogel Sambal Badjak 280g
702,57 Kč/1kg
196,72 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Yamasa Teriyaki omáčka 300ml
912,43 Kč/1l
273,73 Kč
Prodejce: Katomix

Kalábrijská chilli omáčka, 190 g
878,68 Kč/1l
166,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

O 'Food Gochujang na bibimbap 300 g
780,10 Kč/1kg
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Chilli omáčka Sriracha (chilli 56 %) 740 ml
247,56 Kč/1kg
203,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Pálivá chilli omáčka (sriracha) 712 g
221,13 Kč/1kg
165,85 Kč
Prodejce: LAVONIO

KONINGSVOGEL Sambal Oelek 270 g | pikantní omáčka | Spicy Sauce
728,59 Kč/1kg
196,72 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

bibigo Omáčka Bulgogi – pikantní 500 g
532,02 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hosan Paprika Chilipulver Gochugaru 500 g
Vážení zákazníci, všichni výrobci každých pár let mění obaly svých produktů i etikety (nálepky). Může se stát, že nebudeme vždy mít aktuální informace, ale vždy je neprodleně aktualizujeme.
Pokud jde o stupeň pálivosti, nemůžeme poskytnout žádné informace o tom, jak pálivý produkt je. V popisu produktu však uvedeme všechny informace od výrobce, které jsou na produktu uvedeny. Pálivost není vždy stejná, protože každý vnímá pálivost jinak. Děkujeme za pochopení.
Červené chilli v prášku na kimchi a na dochucení a zjemnění mnoha dalších pokrmů.
Složení:
Červené chilli v prášku (hrubé)
Upozornění pro alergiky:
Čistá hmotnost/čistý obsah:
500 g
Dovozce/výrobce:
Dovozce: Heuschen & Schrouff OFT B.V., P.O. Box 30202, 6370 KE Landgraaf, Nizozemsko
Výrobce: Hosan Co., LTD, 57, Iseopdaecheon-ro 263beon-gil, Hobeop-myeon, Icheon-si, Gyeonggi-do, Korejská republika
Požadavky na skladování/uchovávání:
Skladujte v suchu.
Země původu/původ:
Číně. Baleno v Koreji.
Datum minimální trvanlivosti:
MFG = datum výroby
Datum výroby je uvedeno na mnoha produktech, nezaměňujte jej s datem minimální trvanlivosti (MHD).
Minimálně 3 měsíce od odeslání. Obvykle déle. Pro přesné datum nás prosím kontaktujte.
Příprava:
Průměrné nutriční hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | 1558 kJ 370 kcal |
| Tuk - z toho nasycené mastné kyseliny | 10 g 2,1 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 57 g 12 g |
| Vláknina | g |
| bílkoviny | 13 g |
| Sůl | 0,1 g |
- Seznam přísad
- Viz popis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz popis
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Hosan
- Prodejní název
- Hosan Paprika Chilipulver Gochugaru 500g Hosan
- Výrobce
- Hosan
- Kód EAN
- 8809059296219
- Seznam přísad
- Viz popis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz popis
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Hosan
- Prodejní název
- Hosan Paprika Chilipulver Gochugaru 500g Hosan
- Výrobce
- Hosan
- Kód EAN
- 8809059296219
K tomu se hodí také

Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
125,31 Kč/1l
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
618,51 Kč/1kg
736,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TRS Tamarind, 400 g
366,90 Kč/1kg
146,76 Kč
Prodejce: CasteloStore

Mori Nu Tofu soft obohacuje různé pokrmy 305g
383,34 Kč/1kg
116,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Conimex – Ketjap Manis (sladká sójová omáčka) – 1 l
324,64 Kč/1l
324,64 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
325,49 Kč/1l
276,67 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lanýžová omáčka (Salsa Tartufata), 500 g
1 338,00 Kč/1l
669,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Kikkoman Teriyaki s praženými sezamovými semínky 250ml
871,56 Kč/1l
217,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sladká sójová omáčka
242,41 Kč/1l
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore

S&B Kari koření 85 g | Orientální kari koření | Oriental Curry Powder
2 037,88 Kč/1kg
173,22 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Asian Home Gourmet červená kari pasta pro jemné thajské kari Kaang Deang 50g
1 217,20 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g
714,29 Kč/1kg
100,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Kohout sladká chilli omáčka na kuřecí maso a maso ovocně pikantní 650ml
91,97 Kč/1kg
120,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka Buldak, pikantní kuřecí carbonara, krémová, kořeněná, 165 ml
512,38 Kč/1kg
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
165,11 Kč/1l
165,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 416061, Melasa, Přírodní
73 080,00 Kč/1l
73,08 Kč
Prodejce: taleoo

ABC Chilli omáčka Sambal Asli 335 ml
380,39 Kč/1l
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Omáčka Kikkoman Teriyaki BBQ s medem a kouřovou příchutí, láhev 250 ml
604,68 Kč/1l
151,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
228,54 Kč/1l
159,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pro vegany 1000ml
0,38 Kč/1l
380,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka W&S Tiptree na steaky.
735,31 Kč/1l
191,18 Kč
Prodejce: artbook-service

Lukull pepřová omáčka krémově pikantní pro zjemnění masových pokrmů 1000ml
270,19 Kč/1l
322,18 Kč
-51,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SEMPIO Gochujang Korejská chilli pasta VEGAN 250 g
595,00 Kč/1kg
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

OFOOD Korejská marináda Gochujang Bulgogi 280g
569,32 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Vandevi, žlutý prášek, 50 g
28 890,00 Kč/1kg
28,89 Kč
Prodejce: CasteloStore

Remia Satésaus Hot 325g – Pikantní smetanová arašídová omáčka, připravená k jídlu
375,69 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hikari Miso Shiro light 1 kg
115,39 Kč/1kg
115,39 Kč
Prodejce: Katomix

Tamari - silné 1L
361,62 Kč/1l
361,62 Kč
Prodejce: taleoo

Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
171,31 Kč/1l
119,92 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
817,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
686,55 Kč/1kg

Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
125,31 Kč/1l

Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
368,06 Kč/1kg

Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
885,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
110,68 Kč/1l

Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
100,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
714,29 Kč/1kg

Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
165,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
165,11 Kč/1l

Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
159,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
228,54 Kč/1l

Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
736,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
618,51 Kč/1kg

Sladká sójová omáčka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
242,41 Kč/1l

Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
315,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,58 Kč/1kg

Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,71 Kč/1l

Kari pasta Korma, 290 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
359,17 Kč/1kg

Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,40 Kč/1kg

Pasta Tikka Masala, 283 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg

Pataks Vindaloo, 283 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg

Marináda Tandoori, 310 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
357,98 Kč/1kg

Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
587,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,30 Kč/1l

Vandevi, žlutý prášek, 50 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,89 Kč
Prodejce: CasteloStore
28 890,00 Kč/1kg