5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4





4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9Nejprodávanější





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2

Další informace o reklamě
Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 mlJednorázové264,80 Kč/1l
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 mlJednorázové222,98 Kč/1kg
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 1000 mlJednorázové242,92 Kč/1l
242,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové1 379,48 Kč/1kg
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Johns Natural Cordial Lime Juice Sirup Flasche mit 0,7 litruJednorázové
138,31 Kč/1l
96,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí limetky, vhodný pro klasické koktejly, jemná ovocná chuť, 1000 mlJednorázové
243,99 Kč/1l
243,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorázové
503,88 Kč/1l
503,88 Kč
Prodejce: somnia24

Monin, základ pro limonádu, koncentrát s ovocnou chutí, 1000 mlJednorázové
249,92 Kč/1l
249,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí máty, intenzivně osvěžující, s výraznou a aromatickou chutí, objem 1000 mlJednorázové
224,72 Kč/1l
224,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Monin Grenadine ideální pro koktejly a limonády 1000 mlJednorázové
225,35 Kč/1l
225,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Johns Grenadine, skleněná láhev, ovocná, sladká, klasická, jemná, 700 mlJednorázové
217,89 Kč/1l
152,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí pomeranče, vhodný do koktejlů, přírodní aroma, 1000 mlJednorázové
278,85 Kč/1l
278,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Jahodový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, vynikající, 1000 mlJednorázové
264,80 Kč/1l
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Open Food 3052911606724, 250 ml, 332 kcal, 80,3 g, 0,012 g, 80,3 g, 0,03 gJednorázové
479,04 Kč/1l
119,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Sicilský citronový sirup k míchání se sodou 500mlJednorázové
476,36 Kč/1l
238,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Riemerschmid Maracuja, 700 mlJednorázové
930 942,89 Kč/1l
651,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin, ovocná pyré, příchuť marakuji, exotická, 1000 mlJednorázové
285,00 Kč/1kg
439,23 Kč
-40,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
399,00 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Monin Limetkový sirup s příchutí limetky, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
Přehled produktu
Sirup Monin s příchutí limetky a přírodními aromaty dodává ovocnou limetkovou chuť různým nápojům. S obsahem 1000 ml je k dispozici dostatečné množství pro mnoho nápadů na koktejly. Sirup lze dávkovat podle požadované intenzity chuti a je vhodný pro koktejly, mocktaily, limonády a další studené nápoje. Lze jej také kombinovat se sodou nebo minerální vodou pro zvýraznění chuti. Sirup Monin s příchutí limetky pro koktejly a limonády nabízí široké možnosti využití pro známé recepty i vlastní směsi s limetkovou chutí.
Klíčové vlastnosti
Sirup Monin je nabízen jako limetkový sirup a podle údajů výrobce obsahuje přírodní aroma. Jeho ovocná limetková chuť se dá univerzálně kombinovat s různými studenými nápoji a dalšími přísadami.
Produkt obsahuje 1000 ml sirupu Monin s příchutí limetky. množství lze individuálně upravit v závislosti na konkrétním receptu, množství nápoje a požadované intenzity chuti.
Tipy pro použití
Sirup Monin Lime Juice Cordial, určený pro koktejly, mocktejly a limonády, lze přidávat po částech k ostatním ingrediencím a poté důkladně promíchat. Lze jej také kombinovat se sodou nebo minerální vodou. Postupné dávkování pomáhá vyvážit ovocnou limetkovou chuť s ostatními složkami nápoje.
Často kladené otázky
Jak chutná sirup Monin Lime Juice Cordial?
Sirup má ovocnou a charakteristickou limetkovou chuť.
K čemu je sirup Monin Lime Juice Cordial vhodný?
Je vhodný pro dochucování koktejlů, mocktejlů, limonád a nápojů se sodou nebo minerální vodou.
Kolik sirupu Monin Lime Juice Cordial obsahuje?
Produkt obsahuje 1000 ml sirupu s příchutí Lime Juice Cordial.
Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 340221 DüsseldorfMonin Sirup Lime Juice Cordial 1 litr - klasika
Monin Lime Juice je ochucený koncentrát vyrobený z limetkové a citronové šťávy. Kromě cukru obsahuje sirup minimálně 50 % ovoce, a proto je ideální pro přípravu mnoha koktejlů. Sirup je skutečnou klasikou a neměl by chybět v žádném baru nebo gastronomickém zařízení. Díky své ovocné chuti je limetková šťáva Monin ideální součástí nápojů. Láhev o objemu 1 litr je velmi úsporná, takže z ní lze namíchat mnoho koktejlů.
obsah 1 litru - 3 nápady na recepty a návod k přípravě
Z limetkové šťávy Monin v 1litrové lahvi lze připravit řadu koktejlů. Nabízíme vám tři inspirace na jednoduché a chutné recepty, které můžete okopírovat.
Klasickým koktejlem, který lze připravit z limetkové šťávy Monin, je Zombie. Tento koktejl, který se skvěle hodí na večírky, je o něco silnější, ale přesto ovocný a chuťově výrazný. V šejkru energicky protřepejte po 3 PL hnědého a bílého rumu s 1 PL meruňkové brandy, 1 PL limetkové šťávy, 1 PL ananasové šťávy, 1 PL grenadiny a 1 PL Monin Lime Juice. Na závěr přidejte do sklenice drcený led a nalijte směs. Na závěr můžete koktejl ozdobit mátou a ananasem.
Velmi výjimečným koktejlem je Triple Sec Lime Margarita, pro kterou je limetkový sirup stejně vhodný. V mixéru s drceným ledem rozmixujte 10 ml limetkové šťávy Monin s 15 ml likéru Monin 38° Triple Sec Curaccao, 50 ml limetkového sirupu Monin a 40 ml tequily, dokud tekutina nebude hladká. Koktejl se podává ve sklenici na margaritu a zaujme i na pohled.
Sirup Monin Lime Juice Cordial je stejně chutný i v moctailu, nealkoholickém koktejlu. Dalším receptem je jednoduchá, ale účinná limetková limonáda. Potřebujete k ní 30 ml sirupu Monin Lime Juice Cordial, 160 ml ledového čaje a po dvou plátcích pomeranče a limetky. Plátky ovoce se natlačí na sklenici s trochou sirupu, poté se přidají kostky ledu a sklenice se dolije ledovým čajem. Limetková limonáda je osvěžující zejména v létě a lze ji připravit jen z několika málo ingrediencí.
Součástí dodávky je:Monin Sirup Lime Juice Cordial 1 litr
Monin Sirup Lime Juice Cordial 1 litr klasika
pro nekonečné množství nápadů na recepty
Inspirace pro jednoduché a chutné recepty
na koktejly, mocktaily, dezerty a mnoho dalšího
1 litr
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Voda, cukr, koncentrovaná citronová šťáva (SULFITY) 4,7 %*, koncentrovaná limetková šťáva 4 %**, přírodní citronové a limetkové aroma, konzervant: sorban draselný.*Odpovídá 25 % citronové šťávy, **25 % limetkové šťávy v konečném produktu.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 562 kj Energie kcal: 342 kcal - Sacharidy: 34,2 g - Sacharidy, z toho cukry: 34,2 g - Bílkoviny: 0,2 g - Tuky: 0 g - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Limetkový sirup
- Výrobce
- Číslo produktu
- 880695
- Kód EAN
- 3052911612626
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Voda, cukr, koncentrovaná citronová šťáva (SULFITY) 4,7 %*, koncentrovaná limetková šťáva 4 %**, přírodní citronové a limetkové aroma, konzervant: sorban draselný.*Odpovídá 25 % citronové šťávy, **25 % limetkové šťávy v konečném produktu.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 562 kj Energie kcal: 342 kcal - Sacharidy: 34,2 g - Sacharidy, z toho cukry: 34,2 g - Bílkoviny: 0,2 g - Tuky: 0 g - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Limetkový sirup
- Výrobce
- Číslo produktu
- 880695
- Kód EAN
- 3052911612626
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

Monin Jahodový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, vynikající, 1000 mlJednorázové
264,80 Kč/1l
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorázové
503,88 Kč/1l
503,88 Kč
Prodejce: somnia24

Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 1000 mlJednorázové
242,92 Kč/1l
242,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Monin Grenadine ideální pro koktejly a limonády 1000 mlJednorázové
225,35 Kč/1l
225,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí pomeranče, vhodný do koktejlů, přírodní aroma, 1000 mlJednorázové
278,85 Kč/1l
278,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 mlJednorázové
264,80 Kč/1l
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, ovocná pyré, příchuť marakuji, exotická, 1000 mlJednorázové
285,00 Kč/1kg
439,23 Kč
-40,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
399,00 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea

Johns Grenadine, skleněná láhev, ovocná, sladká, klasická, jemná, 700 mlJednorázové
217,89 Kč/1l
152,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin, sirup s příchutí máty, intenzivně osvěžující, s výraznou a aromatickou chutí, objem 1000 mlJednorázové
224,72 Kč/1l
224,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koncentrovaný džus z limetek Pulco, ovocná, svěží, aromatická, jemná chuť, 700 ml
180,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Kuyper Triple Sec likér z pomerančové kůry | 40 % obj. | 0,7 l
1 469,43 Kč/1l
1 028,60 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Schwartau Coffee Shop Topping s jemnou karamelovou příchutí 250ml
1 307,60 Kč/1l
326,90 Kč
Prodejce: somnia24

Smartphone Samsung Galaxy A20e, 14,82 cm (5,8 palce), 3 GB RAM, 32 GB úložiště, barva: černá
15 190,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: G-Electronics

Bacardi Carta Oro 37,5 % obj.
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Melounový likér Bowls 17% obj. 0,7l
1 118 714,33 Kč/1l
783,10 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Monin Sirup s příchutí kokosu, exotická a svěží chuť, jemná konzistence, 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí bílé čokolády, přírodní aroma, krémová, jemná chuť, 250 mlJednorázové
482,92 Kč/1l
120,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Sirup s příchutí bezového květu, vhodný do koktejlů a limonád, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
277,63 Kč/1l
277,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cointreau 40% 350ml
1 066,26 Kč/1l
373,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire Fruit de la Passion sirup nealkoholický nápoj 600mlJednorázové
768,45 Kč/1l
461,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin, sirup s příchutí broskve, přírodní aroma, ovocná, jemná, lahodná chuť, 250 mlJednorázové
481,00 Kč/1l
120,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná směs do koktejlůJednorázové
379,00 Kč/1kg
478,74 Kč
-99,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
379,00 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea

Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 mlJednorázové
222,98 Kč/1kg
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 3052911606571, 250 ml, 343 kcal, 85,6 g, 85,6 gJednorázové
482,32 Kč/1l
120,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
494,94 Kč/1l
346,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Mojito, mátový sirup, přírodní aroma máty, čerstvá a jemná chuť, 250 mlJednorázové
480,80 Kč/1l
120,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše perfektní
Objem 1 l
Vše perfektní a rychle dodané
Ohodnoceno dne 3. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 6 l
Ohodnoceno dne 12. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 6 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrý pomeranč oceánská modrá 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l