Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů

102,00 Kč

291,43 Kč / 1kg

plus 366,87 Kč za dopravu

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Kyselina citronová 25kg
Kyselina citronová 25kg
99,52 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 488,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
2 049,79 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
491,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Citrusový pektin 500g Brat.pl
Citrusový pektin 500g Brat.pl
850,78 Kč/1kg
439,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Vepřová želatina 280 Bloom 500g Brat.pl
Vepřová želatina 280 Bloom 500g Brat.pl
520,37 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
267,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro ÖZ – Čerstvé těstové nitky Kadayif – Andělské vlasy – Künefe (400 g)
ÖZ – Čerstvé těstové nitky Kadayif – Andělské vlasy – Künefe (400 g)
1 290,55 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 69
263,75 Kč
-5,64 Kč
258,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Choco Brookie 119g
Choco Brookie 119g
18 415,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
405,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Rogalik z nadzieniem kakaowym 110 g
Rogalik z nadzieniem kakaowym 110 g
1 002 454,54 Kč/1kg
110,27 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Hostess Snoballs Coconut and Marshmallow 6 malých koláčků 298g
Hostess Snoballs Coconut and Marshmallow 6 malých koláčků 298g
801,31 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
238,79 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Obrázek produktu pro Hostess Twinkies Banana 10 balení 385g
Hostess Twinkies Banana 10 balení 385g
620,23 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
238,79 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Obrázek produktu pro Haldiram Murukku 200 g
Haldiram Murukku 200 g
267,05 Kč/1kg
60,45 Kč
-11%
53,41 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro BobovitaKukuřičné křupky 20 g
BobovitaKukuřičné křupky 20 g
2 308,50 Kč/1kg
46,17 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Sójový granulát, 250 g
Sójový granulát, 250 g
214,55 Kč/1kg
59,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Wawel Michałki Zamkowe Bílé 245 g
Wawel Michałki Zamkowe Bílé 245 g
1 398,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
342,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Sýrové tyčinky 100g balení po 2 ks
Sýrové tyčinky 100g balení po 2 ks
1 233,45 Kč/1kg
246,69 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Laurieri Scrocchi s olivami 175 g
Laurieri Scrocchi s olivami 175 g
583,02 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Aga Holtex Mini-Baisers, 10 kusů po 80 g
Aga Holtex Mini-Baisers, 10 kusů po 80 g
608 287,52 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Bahlsen Jupiter Edelherb 200 g, Obrázek vytvořený pomocí AI
Bahlsen Jupiter Edelherb 200 g
1 262,60 Kč/1kg
252,52 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Máslové preclíky 150g balení po 6 kusech
Máslové preclíky 150g balení po 6 kusech
802,50 Kč/1kg
722,25 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro VOLLKORN-DINKELSTICKS, GESALZEN 150 g - ENVOY
VOLLKORN-DINKELSTICKS, GESALZEN 150 g - ENVOY
2 208,67 Kč/1kg
331,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Březen, 3 balení po 60 gramů - Breon
Březen, 3 balení po 60 gramů - Breon
797,50 Kč/1kg
143,55 Kč
Prodejce: italia-genuss

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Kapacita:
270 g
Počet porcí v balení:
10
Počet kusů v balení:
10 kusů


Kinder Brioss 270g: Lahodně měkký piškot s italskou mléčnou náplní Vychutnejte si lahodnou chuť Kinder Brioss, dokonalou kombinaci měkkého, přirozeně nakyslého piškotu a bohaté italské mléčné náplně. Každé 270g balení obsahuje dobroty z pšeničné mouky, nehydrogenovaných olejů a čerstvého mléka, což z něj činí zdravou volbu pro svačinu. S obsahem 114 kalorií v jedné porci a vyváženou směsí tuků, sacharidů a bílkovin představuje Kinder Brioss výživnou svačinu pro vaše nejmenší. Vychutnejte si skutečné chutě a kvalitní suroviny v každém soustu!

  • "Autentická italská receptura: přináší Itálii k vám domů"
  • "Nutričně vyvážené: Ideální pro rostoucí děti"
  • "Perfektní svačina pro každou příležitost: Ideální do školy, na piknik nebo na doma"

Složení: Složení: PŠENIČNÁ mouka 26 %, cukr, palmový olej, sušené rehydratované MLÉKO, vaječný žloutek 6,5 %, slunečnicový olej, sušené odstředěné MLÉKO 4,8 %,. Voda, PŠENIČNÁ mouka, rýžová mouka, pivovarské kvasnice. MLÉČNÉ bílkoviny, aromata, emulgátory (mono- a diglyceridy nasycených mastných kyselin), PŠENIČNÝ škrob, glukózo-fruktózový sirup, sůl, odstředěné kakao, může obsahovat stopy SÓJI a OŘECHŮ.

Výživové hodnoty na 100 g:

  • Energetická hodnota 1767 kj / 422 kcal
  • Tuk 21 g
  • z toho nasycené mastné kyseliny 8,7 g
  • z toho polynenasycené mastné kyseliny
  • Sacharidy 47 g
  • z toho cukr 25 g
  • Bílkoviny 9,4 g
  • Sůl 0,24 g


Brioss Mléčné sendvičové sušenky 10x27g - Kinder Kinder Brioss Milk Sandwich je jedinečná italská pochoutka, která potěší každý jazýček. V balení najdete 10 kusů lahodných mléčných sendvičů, které jsou ideální jako svačinka během dne nebo sladká chvilka potěšení. Správná kombinace jemného piškotového těsta a krémové mléčné náplně zaručuje jedinečnou chuť a špičkovou kvalitu, kterou je značka Kinder proslulá. Ideální volba pro milovníky sladkostí, kteří ocení jedinečný chuťový zážitek. Složení: složení: pšeničná mouka (26 %), cukr, neztužený palmový olej, sušené rekonstituované mléko (8,9 %), vaječný žloutek (6,5 %), sušené odstředěné mléko (4,7 %), voda, pšeničný lepek, rýžová mouka, pivovarské kvasnice, mléčné bílkoviny, aromata, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin), pšeničný škrob, glukózo-fruktózový sirup, sůl, kakao se sníženým obsahem tuku. Může obsahovat sóju, mandle, lískové ořechy, hořčici. Výživové hodnoty na 100 g: Energetická hodnota (421 kcal/1761 kJ) čistá hmotnost: 270 g Tuk: 21,9 g, z toho nasycené mastné kyseliny 11 g Sacharidy: 45,1 g, z toho cukry 25,4 g Bílkoviny: 9,1 g Sůl: 0,269 g Země původu: Itálie Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:
Objem
0.27 l
Seznam přísad
Složení: pšeničná mouka (26 %), cukr, nehydrogenovaný palmový olej, rekonstituované sušené mléko (8,9 %), vaječný žloutek (6,5 %), sušené odstředěné mléko (4,7 %), voda, pšeničný lepek, rýžová mouka, pivovarské kvasnice, mléčné bílkoviny, aromata, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin), pšeničný škrob, glukózo-fruktózový sirup, sůl, kakao se sníženým obsahem tuku. Může obsahovat sóju, mandle, lískové ořechy, hořčici. Nutriční hodnoty na 100 gramů: Energie (421 kcal/1761 kJ) hmotnost netto: 270 g Tuk: 21,9 g z toho nasycené mastné kyseliny 11 g Sacharidy: 45,1 g z toho cukry 25,4 g Bílkoviny: 9,1 g Sůl: 0,269 g Země původu: Itálie Skladování: skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah slunečního záření
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
350 g
Potravinářský podnik
Kinder
Prodejní název
Brioss mléčné sendvičové sušenky 10x27g - Kinder
Výrobce
Kinder
Počet kusů
1
Číslo produktu
6268
Kód EAN
8000500283158

Objem
0.27 l
Seznam přísad
Složení: pšeničná mouka (26 %), cukr, nehydrogenovaný palmový olej, rekonstituované sušené mléko (8,9 %), vaječný žloutek (6,5 %), sušené odstředěné mléko (4,7 %), voda, pšeničný lepek, rýžová mouka, pivovarské kvasnice, mléčné bílkoviny, aromata, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin), pšeničný škrob, glukózo-fruktózový sirup, sůl, kakao se sníženým obsahem tuku. Může obsahovat sóju, mandle, lískové ořechy, hořčici. Nutriční hodnoty na 100 gramů: Energie (421 kcal/1761 kJ) hmotnost netto: 270 g Tuk: 21,9 g z toho nasycené mastné kyseliny 11 g Sacharidy: 45,1 g z toho cukry 25,4 g Bílkoviny: 9,1 g Sůl: 0,269 g Země původu: Itálie Skladování: skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah slunečního záření
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
350 g
Potravinářský podnik
Kinder
Prodejní název
Brioss mléčné sendvičové sušenky 10x27g - Kinder
Výrobce
Kinder
Počet kusů
1
Číslo produktu
6268
Kód EAN
8000500283158
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 45
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop
Obrázek produktu pro Pistáciový krém 45 %, 190 g
Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 49
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro PRIM. Tahini naturalne 185 g
PRIM. Tahini naturalne 185 g
514,75 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
102,95 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
2 049,79 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
491,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Pistáciový krém 45%, 190g - balení po 2 kusech
Pistáciový krém 45%, 190g - balení po 2 kusech
855,26 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
325,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
268,42 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 9
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 31
615,36 Kč
Prodejce: somnia24
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Dubajská čokoláda ELIT - 90g
Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 26
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 11
400,00 Kč
-251,25 Kč
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Rapunzel 305588, Pomazánka z různých oříšků, Sezamové semínko, 250 g, Německo, 660 kcal, 59,2 g
Rapunzel 305588, Pomazánka z různých oříšků, Sezamové semínko, 250 g, Německo, 660 kcal, 59,2 g
391,84 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
97,96 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 10
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Bauli 102332, 500 g, 377 kcal, 7,5 g, 53 g, 29 g, 14 g
Bauli 102332, 500 g, 377 kcal, 7,5 g, 53 g, 29 g, 14 g
533,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 38
266,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
496,56 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Organické oplatky na pečení Küchle 70 mm
Organické oplatky na pečení Küchle 70 mm
1 508,89 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
54,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
268,42 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 9
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro Schogetten czekolada mleczna 100 g
Schogetten czekolada mleczna 100 g
578,82 Kč/1kg
63,67 Kč
Prodejce: Katomix
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
213,20 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
319,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Lískový krém 45 %, 190 g
Lískový krém 45 %, 190 g
815,79 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 49
155,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro KoRo MUS_005, Afghánistán, Austrálie, Chile, Itálie, Pákistán, Portugalsko, Španělsko, USA, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
KoRo MUS_005, Afghánistán, Austrálie, Chile, Itálie, Pákistán, Portugalsko, Španělsko, USA, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
1 027,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
513,61 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Svačinka s mléčným krémem 70g
Svačinka s mléčným krémem 70g
869,43 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: taleoo
TAHINI BIAŁE (PASTA SEZAMOWA) BIO 250 g - RAPUNZEL
Rapunzel 305595, Pomazánka z různých oříšků, Sezamové semínko, 250 g, Německo, 666 kcal, 60,8 g
415,04 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
103,76 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 491
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Teploměr s vlhkoměrem digitální Meteostanice hodiny Elektronický prostorový teploměr s vlhkoměrem Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami Retoo
Teploměr s vlhkoměrem digitální Meteostanice hodiny Elektronický prostorový teploměr s vlhkoměrem Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami Retoo
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 242
242,92 Kč
-113,53 Kč
129,39 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 16
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP
Lišácké nabídky
Obrázek produktu pro Projektor hvězdné oblohy Planetárium, lampa s projektorem galaxie na strop ložnice, LED projektor hvězdné oblohy pro děti, dárek pro dospělé
Projektor hvězdné oblohy Planetárium, lampa s projektorem galaxie na strop ložnice, LED projektor hvězdné oblohy pro děti, dárek pro dospělé
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 205
836,04 Kč
-18,39 Kč
817,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home
Obrázek produktu pro Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 313
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Gusto Etna Crema al Pistacchio 190 g originální italský pistáciový krém
Gusto Etna Crema al Pistacchio 190 g originální italský pistáciový krém
890,58 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
169,21 Kč
Prodejce: foodperium
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 54
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Lišácké nabídky
Obrázek produktu pro Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 77
634,45 Kč
-12,69 Kč
621,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Obrázek produktu pro Sladký pistáciový krém, 1 kg - bez palmového oleje
Sladký pistáciový krém, 1 kg - bez palmového oleje
649,00 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
649,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Hodnocení zákazníků

Na základě 10 hodnocení
Ohodnoceno dne 24. ledna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Dobrý
Ohodnoceno dne 3. října 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Nahoru
Ohodnoceno dne 9. března 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. srpna 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. listopadu 2024 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. října 2024 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. října 2024 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. srpna 2024 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Kyselina citronová 25kg
Kyselina citronová 25kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 488,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
99,52 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ciasto Kataifi (Kadayif) 200g
Ciasto Kataifi (Kadayif) 200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
510,98 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 376,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
491,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 049,79 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Vepřová želatina 180 Bloom 1kg Brat.pl
Vepřová želatina 180 Bloom 1kg Brat.pl
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
657,04 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
644,16 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Citrusový pektin 500g Brat.pl
Citrusový pektin 500g Brat.pl
439,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
850,78 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Vepřová želatina 280 Bloom 1kg Brat.pl
Vepřová želatina 280 Bloom 1kg Brat.pl
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
408,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
400,97 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Vepřová želatina 280 Bloom 500g Brat.pl
Vepřová želatina 280 Bloom 500g Brat.pl
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
267,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
520,37 Kč/1kg
Obrázek produktu pro [ 150g ] BIN BIN Reiscracker original / Rýžové krekry Original Flavor / Snack
[ 150g ] BIN BIN Reiscracker original / Rýžové krekry Original Flavor / Snack
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
549,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 666,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro [ 150g ] BIN BIN Reiscracker mit Seetang / Rýžové krekry s mořskými řasami / Snack
[ 150g ] BIN BIN Reiscracker mit Seetang / Rýžové krekry s mořskými řasami / Snack
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
543,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 626,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Boy Bawang Cornick Smažená kukuřice s česnekem 90g
Boy Bawang Cornick Smažená kukuřice s česnekem 90g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
456,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
5 077,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Choco Brookie 119g
Choco Brookie 119g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
405,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
18 415,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Quendt oplatky s čokoládovou náplní 150g
Dr. Quendt oplatky s čokoládovou náplní 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
72,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
484,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haldiram Murukku 200 g
Haldiram Murukku 200 g
60,45 Kč
-11%
53,41 Kč
Prodejce: CasteloStore
267,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein lucerna lucerna plechovka s perníkem Elisen višeň 250g
Wicklein lucerna lucerna plechovka s perníkem Elisen višeň 250g
464,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 859,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro SCHULTE 7680 SCHULTE Dominosteine Vollmilch Pralinen 175,0 g
SCHULTE 7680 SCHULTE Dominosteine Vollmilch Pralinen 175,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
486,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bahlsen Contessa perník s jemným ochuceným čokoládovým základem 200g
Bahlsen Contessa perník s jemným ochuceným čokoládovým základem 200g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
115,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
578,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kvasnicové vločky 250g Brat.pl
Kvasnicové vločky 250g Brat.pl
222,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
844,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Quendt oplatkové plátky z lískových oříšků s náplní 6 kusů 150g
Dr. Quendt oplatkové plátky z lískových oříšků s náplní 6 kusů 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
72,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
480,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lambertz Kräuter Printen kořeněné originály z Cách 200g
Lambertz Kräuter Printen kořeněné originály z Cách 200g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
75,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
378,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Maretti Bruschette Chips Mediterranean Vegetables feine Brotchips 150g
Maretti Bruschette Chips Mediterranean Vegetables feine Brotchips 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
59,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
394,47 Kč/1kg