3,7



Na základě 3 hodnocení
Avene Hyaluron Activ B3 Aquagel-Creme, Tělový BB krém, 50 ml, Bílá, Obnova, Vyhlazující, Zvětšující objem, Zpevňující, Proti stárnutí, Proti vráskám,..., Suchá pokožka, Citlivá pokožka, Sklenice
970,66 Kč
19 413,20 Kč / 1l
plus 79,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Cetaphil | Hydratační krém - 48 g - bez vůně - intenzivní hydratace - citlivá pleť14 895,62 Kč/1l
714,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Palmer's 10181043352, Krémová, Unisex, Suchá pokožka, Citlivá pokožka, Univerzální pleť, Hydratující, Změkčující, 60 g, Tuba1 849,83 Kč/1l
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Intenzivně vyživující a hydratační krém (All Purpose Skin Cream) 118 ml5 537,66 Kč/1kg
852,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Sisley Restorative Body Cream, Krémová, Ženy, Hydratační, Hydratující, Normální pokožka, 200 ml, Pumpovacíc lahvička13 696,40 Kč/1l
2 739,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

PHYSIOGEL Daily Moisture Therapy intenzivní krém pro normální až suchou pleť, 150 ml krém
2 920,00 Kč/1kg
557,72 Kč
Prodejce: apohealth

L'Occitane Shea (Karité) Ultra Rich Body Cream Refill, Krém, Ženy, Vyhlazující, Citlivá pokožka, Suchá pokožka, 200 ml, Sklenice
4 239,15 Kč/1l
847,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Bepanthol krém pro suchou, citlivou a podrážděnou pleť s
3 980,80 Kč/1kg
398,08 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Tónovací tělový krém Erborian Perfecting CC 120 ml
11 297,00 Kč/1l
1 355,64 Kč
Prodejce: somnia24

LESIMO Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou pro suchou a citlivou
799,00 Kč
Prodejce: EshopDrnek

Cetaphil Pro Urea 4 % regenerační hydratační krém, 500 ml krém
1 092,50 Kč/1l
546,25 Kč
Prodejce: apohealth

Pleťový krém Nivea 24H Hydratace a Regenerace, 50ml
3 527,00 Kč/1l
176,35 Kč
Prodejce: MANADA

Hydratační krém proti nedokonalostem pleti Azelac (Moisturizing Cream) 50 ml
17 661,00 Kč/1l
883,05 Kč
Prodejce: somnia24

DEXERYL pečující krém na suchou pokožku nebo neurodermitidu, 250 g krém
1 018,84 Kč/1kg
306,67 Kč
Prodejce: apohealth

Krémové tělové mléko pro suchou pokožku Smooth Sensation, 625 ml
620,93 Kč/1l
388,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vyživující hydratační krém pro citlivou pokožku 100% BIO 30ml
19 341,67 Kč/1l
580,25 Kč
Prodejce: somnia24

Medik8 Total Moisture denní krém na obličej 50 ml
28 708,00 Kč/1l
1 435,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Klorane Rozjasňující Krém pro Suchou Pokožku, 40ml
17 616,75 Kč/1l
704,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

noreva Exfoliační krém proti skvrnám na pleti, 30 ml krém
10 150,21 Kč/1kg
487,21 Kč
Prodejce: apohealth

SVR, Sensifine Hydra, Hydratační krém, 40 ml - Dlouhodobý!
12 939,25 Kč/1l
517,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Tělový BB krém
- Objem:
- 50 ml
- Skupina barev:
- Bílá
- Efekt péče o pleť:
- Obnova, Vyhlazující, Zvětšující objem, Zpevňující, Proti stárnutí, Proti vráskám, Lesklý, Regenerační
- Vhodné pro typy kůže:
- Suchá pokožka, Citlivá pokožka
- Typ dávkovače:
- Sklenice
- Země původu:
- Francie
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Lehký gelový krém s intenzivními hydratačními a revitalizačními účinky, který zlepšuje pružnost pleti a redukuje viditelnost jemných linek a vrásek.
Vyzkoušejte transformační účinek Avene Eau Thermale Hyaluron Active B3 Cell Renewing Aqua Gel Cream. Tento inovativní gel-krém kombinuje hydratační vlastnosti kyseliny hyaluronové s regenerační silou vitaminu B3 a obnovuje vaši pleť na buněčné úrovni. Lehké, nemastné složení se rychle vstřebává a zanechává pleť svěží, přičemž poskytuje dlouhotrvající hydrataci a posiluje kožní bariéru. Přípravek je ideální pro všechny typy pleti, zvláště vhodný je pro citlivou pleť se sklonem k podráždění. Aplikujte krém denně na vyčištěnou pleť obličeje a krku a užívejte si hladkou, zářivou pleť se zlepšenou strukturou. Balení o objemu 50 ml je ideální na doma i na cesty. Důvěřujte odborným znalostem Avene, které optimálně pečují o vaši pleť a chrání ji.
Avene Hyaluron Active B3 Gel-Cr 50 ml
- Model
- Hyaluron Activ B3
- Hmotnost
- 70 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Kyselina hyaluronová, niacinamid
- Výrobce
- Pierre Fabre Dermo Kosmetik
- Cílové skupiny
- ŽenyUnisexMuži
- Kód EAN
- 3282770393408
- Číslo produktu
- 18423764
- Model
- Hyaluron Activ B3
- Hmotnost
- 70 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Kyselina hyaluronová, niacinamid
- Výrobce
- Pierre Fabre Dermo Kosmetik
- Cílové skupiny
- ŽenyUnisexMuži
- Kód EAN
- 3282770393408
- Číslo produktu
- 18423764
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Avene Hyaluron Activ B3, Ženy, Citlivá pokožka, Univerzální pleť, 30 ml
34 997,67 Kč/1l
1 049,93 Kč
Prodejce: VISO

Avene Hyaluron Activ B3, Noční krém, Ženy, Univerzální pleť, Obličej, Krk, Proti stárnutí, Proti vráskám, Regenerační, 40 ml
26 782,00 Kč/1l
1 071,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Avene Hyaluron Activ B3, Denní a noční krém, Ženy, Citlivá pokožka, Univerzální pleť, Decollete, Obličej, Krk, Proti stárnutí, Proti vráskám, Regenerační, Vyhlazující, 50 ml
14 020,00 Kč/1l
747,00 Kč
-46,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
701,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Oční krém Hyaluron Activ B3 (Eye Cream) 15 ml
52 190,00 Kč/1l
782,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Avene Hyaluron Activ B3 zellern. Krémová náplň 50 ml
807 819,96 Kč/1l
807,82 Kč
Prodejce: apohealth

La Roche-Posay, Hyalu B5, Sérum, 30 ml - Dlouhodobá platnost!
12 473 200,32 Kč/1kg
1 247,32 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Avene Hyaluron Activ B3 Krém pro obnovu buněk 50 ml
1 015 149,95 Kč/1l
1 015,15 Kč
Prodejce: VISO

Avene Hydrance Aqua-Gel, Tělový BB krém, 50 ml, Bílá, Hydratační, Suchá pokožka, Sklenice
16 609,20 Kč/1l
830,46 Kč
Prodejce: somnia24

Avene Termální Voda, Vyživující a Osvežující Pleť, 300 ml
365,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Avene Xeracalm Intenzivní Nekomedogenní Balzám pro Velmi Suchou a Citlivou Pokožku, 400 ml
1 550,72 Kč/1l
620,29 Kč
Prodejce: VISO

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
23 722,11 Kč/1l
2 134,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW

Avene Vitamin Activ Cg, Tělový BB krém, 50 ml, Bílá, Hydratační, Suchá pokožka, Sklenice
17 777,80 Kč/1l
888,89 Kč
Prodejce: VISO

Avene Vitamin Activ Cg, Ženy, 30 ml
35 534,33 Kč/1l
1 066,03 Kč
Prodejce: VISO

Regenerační sérum Eau Thermale Avene DermAbsolu pro obnovu kontur obličeje 30ml
52 466,67 Kč/1l
1 574,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Avene Hyaluron Activ B3, Oční krém, Ženy, Univerzální pleť, Proti stárnutí, Proti tmavým kruhům, Proti vráskám, Tuba, 15 ml
81 159,34 Kč/1l
1 217,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Roche-Posay Hyalu B5 Suractivated Cream Lsf 30 50 ml
909 519,96 Kč/1l
909,52 Kč
Prodejce: apohealth

Avene Tolérance Hydra-10 Feuchtigkeitscreme, Tělový BB krém, 40 ml, Bílá, Hydratační, Suchá pokožka, Tuba
14 481,75 Kč/1l
579,27 Kč
Prodejce: NutraBestBG

VITAMIN ACTIV Cg intenzivní bělící krém s náplní 50 ml
21 077,20 Kč/1l
1 053,86 Kč
Prodejce: somnia24

La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml
29 622,33 Kč/1l
888,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

AVENE Hyaluron Activ B3 Aqua gel-krém náplň 50 ml
16 624,20 Kč/1l
831,21 Kč
Prodejce: apohealth

Avene Hyaluron Activ B3, Denní a noční krém, Ženy, Citlivá pokožka, Univerzální pleť, Decollete, Obličej, Krk, Proti stárnutí, Proti vráskám, Regenerační, Vyhlazující, 50 ml
21 200,00 Kč/1l
1 060,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Avene Hydrance Boost Serum, Oční sérum, 30 ml, Ženy, Hydratující, Hydratační, Posilující, Znovunastolení rovnováhy, Citlivá pokožka, Univerzální pleť, 1 kusů
25 966,67 Kč/1l
779,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

DERMABSOLU Intenzivní noční krém 40 ml
28 264,00 Kč/1l
1 130,56 Kč
Prodejce: apohealth

Krups Mini Me KP123, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1500 W, Černá, Nerezová ocel
1 896,71 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: everybuy_at

LED stropní svítidlo Stropní svítidlo 6067-8 100x80x17cm LED 148W dálkově ovládané světlo nastavitelná barva/jas stmívatelné bílý lakovaný kovový rám svítidla
3 621,95 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Eurotondisplay

Avene Tolérance Hydra-10, Tělový BB krém, 40 ml, Bílá, Hydratační, Suchá pokožka, Tuba
13 567,50 Kč/1l
542,70 Kč
Prodejce: apohealth

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
487,54 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Serica

heimtexland ® zatemňovací závěs tepelný závěs zatemňovací závěs závěs s očky závěs dekorační závěs neprůhledný zatemňovací závěs ochrana proti chladu ochrana proti slunci typ139 stříbrno-šedý
436,20 Kč
Prodejce: Heimtexland

VASAGLE toaletní skříňka na nožičkách, 3 velké zásuvky, 2 přihrádky za dvířky, 30 x 70 x 64 cm, bílo-cementově šedá barva
1 974,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SONGMICSHOME

Pečující pleťový gel na jizvy Cicalfate+ (Scar Gel) 30 ml
351,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%33% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
33%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Krém má lehkou konzistenci a rychle se vstřebává. Na pokožce je příjemný a má příjemnou vůni. Kvůli citlivé pokožce používám produkty Avene už roky a jsem s nimi velmi spokojená. Co se týče redukce vrásek: to, co už tam je, samozřejmě nezmizí, ale !! Avene dokáže hloubku vrásek zmenšit a člověk pak vypadá dobře !!
Ohodnoceno dne 20. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Cetaphil | Hydratační krém - 48 g - bez vůně - intenzivní hydratace - citlivá pleť
714,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
14 895,62 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 081,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 162,00 Kč/1l

Steplex Forte krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 103,33 Kč/1l

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Facial Care Set pro smíšenou/mastnou pleť bez očního krému
3 736,22 Kč
Prodejce: lithuaniashop
13 018,19 Kč/1kg

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
594,80 Kč
Prodejce: apohealth
3 991,95 Kč/1kg

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 789,95 Kč/1l

Celerit bělící krém na pigmentové skvrny, 25 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
344,00 Kč
Prodejce: apohealth
9 052,63 Kč/1kg

Krém Seno+ pro zpevnění a zvětšení objemu 200 ml - Zpevňující krém pro zvýšení objemu, s obsahem kolagenu a bambuckého másla, hydratuje a redukuje strie
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Vaseline | Hydratační mast - 368 g - Kakaové máslo - Hojivé želé - Péče o pleť
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
706,49 Kč/1l

Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
23 635,45 Kč/1l

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 766,25 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
4 359,52 Kč/1kg

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
5 245,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 973,20 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 200 ml, balení po 2 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 399,00 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 371,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 855,00 Kč/1l

Farmona Olejový krém na masáž těla a poprsí 500 ml
266,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
533,98 Kč/1l

Sisley Restorative Body Cream, Krémová, Ženy, Hydratační, Hydratující, Normální pokožka, 200 ml, Pumpovacíc lahvička



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
2 739,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders
13 696,40 Kč/1l

Mustela Hydra Bébé, 300 ml, Hypoalergenní, Dermatologicky testováno, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 143,10 Kč/1l

Estee Lauder DayWear Matte antioxidační pleťový krém Oil-Control Anti-Oxidant Moisture Gel Crème 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,40 Kč
Prodejce: Parfumart
11 684,00 Kč/1kg

MARY KAY Hydratační hydratační krém pro normální suchou pleť 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
674,52 Kč
Prodejce: lithuaniashop
7 935,53 Kč/1kg