5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dr.Oetker 875937 Dr.Oetker Vitalis Knuspermüsli Müsli 600,0 g237,33 Kč/1kg
142,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Vitalis Křupavé čokoládové müsli s mléčnou čokoládou1500g318 039,98 Kč/1kg
318,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Vitalis kaše jablečná skořicová teplá ovesná kaše 58g656,67 Kč/1kg
39,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Vitalis Křupavé vločky 0,6Kg235,07 Kč/1kg
141,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vitalis Kaše vícezrnná celozrnná se sladidlem z agáve 450g volně ložené balení
303,11 Kč/1kg
136,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF Kaše čokoládová 65g
366,77 Kč/1kg
23,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 3928661007 Kölln Hafer-Porridge FRÜCHTE 375 g, 1 St.
698,91 Kč/1kg
262,09 Kč
Prodejce: somnia24

HotHafer – Ovesná kaše s ovocem, 400 g | BAUCK MÜHLE
291,52 Kč/1kg
116,61 Kč
Prodejce: taleoo

Quaker Havermout se skořicí 330 g – snídaně z ovesných vloček s vysokým obsahem vlákniny
541,06 Kč/1kg
178,55 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ovesná kaše - ovoce 400g
312,85 Kč/1kg
125,14 Kč
Prodejce: taleoo

Dr. Oetker Müsli s vysokým obsahem bílkovin Berries & Yoghurt jemné chuti 400g
496,87 Kč/1kg
198,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker 6004580001 Dr.Oetker Vitalis Früchte Müsli 500,0 g
324,74 Kč/1kg
162,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 6750832005 Kölln HIGH PROTEIN Haferflocken 450 g, 1 St.
248,96 Kč/1kg
112,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln Krémová ovesná kaše s jemnou čokoládou 375g
337,47 Kč/1kg
128,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker Vitalis bez přidaného cukru Čisté křupavé müsli s vanilkou 420g
483,38 Kč/1kg
203,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovesná kaše malinová 500g
397,38 Kč/1kg
198,69 Kč
Prodejce: taleoo

Dr. Oetker Vitalis méně sladké křupavé müsli s malinami (425g balení) + usy blok
488,61 Kč/1kg
293,08 Kč
-43,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Müsli s lesními plody a ovocem 375g
283,65 Kč/1kg
106,37 Kč
Prodejce: taleoo

turtle 5425038430431, 300 g, Med
445,50 Kč/1kg
156,17 Kč
-22,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
133,65 Kč
Prodejce: taleoo

Dr. Oetker Vitalis čokoládové müsli
751,36 Kč/1kg
1 127,04 Kč
Prodejce: Store-Germany
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dr. Oetker Vitalis Kaše čokoládová teplá ovesná mouka 61g
Dr. Oetker Vitalis kaše čokoládová je chutná a pohodlná snídaně pro milovníky čokolády. Toto 61g balení je ideální pro jednu porci a poskytuje rychlé, výživné a chutné jídlo, které je ideální pro snídani doma nebo jako svačina na cestách.
Product features:
Složení:lahodná čokoládová příchuť: potěšte své chuťové pohárky bohatou a krémovou chutí čokolády, která se dokonale snoubí s jemnými ovesnými vločkami.
Rychlá a snadná příprava: Stačí přidat horkou vodu nebo mléko, zamíchat a nechat rozležet - kaše je připravena k podávání během několika minut.
Výživná a sytá: Celozrnné ovesné vločky jsou bohaté na vlákninu a dlouhodobě zasytí.
Všestrannost a přizpůsobivost: Přidejte čerstvé ovoce, ořechy nebo jiné posypky podle potřeby a přizpůsobte si tak svou kaši.
Praktická velikost porce: 61g balení je ideální pro sytou porci.
O společnosti Dr. Oetker:
V nabídce společnosti Dr. Oetker, která je známá svým rozmanitým sortimentem výrobků na pečení a dezertů, je Vitalis Porridge, výběr zdravých, chutných a pohodlných snídaňových řešení navržených speciálně pro moderní, rychlý životní styl.
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstr.14
33617 Bielefeld
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- 55% celozrnné OVESNÉ vločky, odstředěné sušené mléko, škrob, 7,3% sušeného agávového sirupu, 6,0% mleté čokolády (cukr, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášek, přírodní vanilkové aroma), 2,7% nízkotučného kakaového prášku, 1,8% pražených a drcených kakaových bobů. Může obsahovat: OBSAHUJE: LÍSKOVÉ OŘECHY. Kakao s certifikací Rainforest Alliance. Více informací najdete na ra.org.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 125 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 526 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 20g Sacharidy, včetně cukru: 6,6g Tuky: 2,3g Tuky, včetně nasycených tuků: 0,8g Vláknina: 2,6g Bílkoviny: 4,8g Sůl: 0,1g
- Hmotnost
- 60 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Směs na teplou ovesnou kaši s čokoládou
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 881542
- Kód EAN
- 4000521033699
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- 55% celozrnné OVESNÉ vločky, odstředěné sušené mléko, škrob, 7,3% sušeného agávového sirupu, 6,0% mleté čokolády (cukr, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášek, přírodní vanilkové aroma), 2,7% nízkotučného kakaového prášku, 1,8% pražených a drcených kakaových bobů. Může obsahovat: OBSAHUJE: LÍSKOVÉ OŘECHY. Kakao s certifikací Rainforest Alliance. Více informací najdete na ra.org.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 125 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 526 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 20g Sacharidy, včetně cukru: 6,6g Tuky: 2,3g Tuky, včetně nasycených tuků: 0,8g Vláknina: 2,6g Bílkoviny: 4,8g Sůl: 0,1g
- Hmotnost
- 60 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Směs na teplou ovesnou kaši s čokoládou
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 881542
- Kód EAN
- 4000521033699
K tomu se hodí také

Vitalis Kaše vícezrnná celozrnná se sladidlem z agáve 450g volně ložené balení
303,11 Kč/1kg
136,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vitalis kaše s jablky, skořicí a agávovým sladidlem 440g
310,00 Kč/1kg
136,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Vitalis kaše jablečná skořicová teplá ovesná kaše 58g
656,67 Kč/1kg
39,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF Kaše Himbeer White Choc 65g
366,77 Kč/1kg
23,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Vitalis kaše s bobulemi pro teplý ovesný pokrm 56g
656,67 Kč/1kg
39,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Vitalis ovesná kaše s pekanovými ořechy a mandlemi 61g
656,67 Kč/1kg
39,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF Kaše čokoládová 65g
366,77 Kč/1kg
23,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF Kaše jahodová vanilková 65g
366,77 Kč/1kg
23,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF 4384620005 RUF Porridge Classic 65,0 g
225 900,01 Kč/1kg
22,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF Bourbon vanilková kaše 65g
366,77 Kč/1kg
23,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF 4384655001 RUF PORRIDGE SCHOKO BANANE 65,0 g
366,77 Kč/1kg
23,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF 4384651009 RUF PORRIDGE BLUEBERRY YOGHURT 65,0 g
366,77 Kč/1kg
23,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vitalis kaše v sypkém balení s bobulovou směsí a sladkostí z agáve 460g
295,70 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minutové nudle s terinou ve smetanové pikantní omáčce 67g
888,36 Kč/1kg
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Vitalis kaše Classic pro teplý ovesný pokrm 58g
2 190,00 Kč/1kg
131,40 Kč
Prodejce: Store-Germany

RUF Kaše jablečná skořicová 65g
420,77 Kč/1kg
27,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF Ovesná kaše Chia Mandel 65g
366,77 Kč/1kg
23,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF Kaše brusinková Kokos 65g
366,77 Kč/1kg
23,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
262,50 Kč/1kg
78,75 Kč
Prodejce: Katomix

Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
363,53 Kč/1kg
908,82 Kč
Prodejce: somnia24

Vitalis jogurtové müsli 0,6Kg
270,62 Kč/1kg
162,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ortopedický polštář z paměťové pěny – profilovaný polštář – polštář s výřezem na krk – ergonomický polštář pro lepší spánek
580,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MediSleep

NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g
1 114,04 Kč/1kg
278,51 Kč
Prodejce: somnia24

MARLENKA® Medový dort s vlašskými ořechy - medový dort, koláč, dort (1 x 800 g)
444,19 Kč/1kg
355,35 Kč
Prodejce: eMarlenka

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

HotHafer – Ovesná kaše s ovocem, 400 g | BAUCK MÜHLE
291,52 Kč/1kg
116,61 Kč
Prodejce: taleoo

Dr.Oetker 6004580001 Dr.Oetker Vitalis Früchte Müsli 500,0 g
324,74 Kč/1kg
162,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minutová terina bramborová kaše se smaženou cibulkou krutony 59g
973,57 Kč/1kg
54,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
592,30 Kč/1kg
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 459895 Kölln Haferklecks Knusper Müsli 750,0 g
384,76 Kč/1kg
288,57 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobré produkty
Ano, výrobek je dobrý
Ohodnoceno dne 1. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
518,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 102,81 Kč/1kg

Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
426,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 066,85 Kč/1kg

Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,09 Kč/1kg

MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
461,69 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 308,45 Kč/1kg

JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 405,67 Kč/1kg

Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
389,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 039,49 Kč/1kg

GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
477,23 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 386,15 Kč/1kg

Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
316,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
309,26 Kč/1kg

Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
139,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,60 Kč/1kg

KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,48 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 132,40 Kč/1kg

SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
419,92 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 099,60 Kč/1kg

Lion Wildcrush Cerealien 600g
702,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 171,25 Kč/1kg

Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
626,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 205,46 Kč/1kg

Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
728,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 300,11 Kč/1kg

Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Ucpávky, 410 g, Čokoláda, Matice



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
901,12 Kč
-134,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
766,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 868,61 Kč/1kg

Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
481,82 Kč/1kg

Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
458,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 118,17 Kč/1kg

Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,08 Kč/1kg

Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,35 Kč/1kg

Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
189,47 Kč/1kg