Modelovací hmota světle modrá 250 g

98,00 Kč

392,00 Kč / 1kg

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

st 30. září – pá 2. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Cukrová posypka Maczek MODRÁ 50 g
Cukrová posypka Maczek MODRÁ 50 g
462,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Cukrové tyčinky MODRÉ s posypem 50 g
Cukrové tyčinky MODRÉ s posypem 50 g
462,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Dortové oplatky MOTILS mix vzor1
Dortové oplatky MOTILS mix vzor1
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Design hasičských oplatek1
Design hasičských oplatek1
304,25 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Modelovací hmota tmavě modrá 250 g
Modelovací hmota tmavě modrá 250 g
1 621,40 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
405,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Modelovací hmota žlutá 250 g
Modelovací hmota žlutá 250 g
384,00 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
96,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Potahovací hmota pastělově žlutá 250g
Potahovací hmota pastělově žlutá 250g
332,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Barevný cukr modrý 80 g
FunCakes Barevný cukr modrý 80 g
73,75 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
59,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Potahovací hmota jarní zelená 250g
Potahovací hmota jarní zelená 250g
372,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
95,00 Kč
-2,00 Kč
93,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Světle modrá plastová poleva, 100 g, 1 balení.
Světle modrá plastová poleva, 100 g, 1 balení.
5 109,80 Kč/1kg
510,98 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Velvet Vanilka 7 kg (Potahovací a modelovací hmota na dorty)
Velvet Vanilka 7 kg (Potahovací a modelovací hmota na dorty)
226,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 584,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Velvet Mandle 10 kg (Potahovací a modelovací hmota na dorty)
Velvet Mandle 10 kg (Potahovací a modelovací hmota na dorty)
225,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
2 257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes F28120, Červená, 250 g
FunCakes F28120, Červená, 250 g
508,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 10
127,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Nonpareils - světle růžové - 80g
FunCakes Nonpareils - světle růžové - 80g
950,00 Kč/1kg
90,00 Kč
-15%
76,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro RUF Sahnefest
RUF Sahnefest
116,97 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Modelovací hmota na květiny citronová 250g
Modelovací hmota na květiny citronová 250g
272,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
68,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Glazura limetková 1kg
Glazura limetková 1kg
314,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
314,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Máček zelený 80g
Máček zelený 80g
787,50 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Rexim čokoládová drobenka 200 g
Rexim čokoládová drobenka 200 g
1 925,55 Kč/1kg
453,09 Kč
-67,98 Kč
385,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Zelená špalda
Zelená špalda
115,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Cukrová modelovací pasta Light Baby Blue Model Paste 250g - Saracino

Zboží, na které se dnes díváme, je Cukrová modelovací pasta Light Baby Blue 250g - Saracino. Tato vysoce kvalitní pasta je ideální pro vytváření úžasných dekorací a vzorů na dortech, zákuscích a dalších cukrářských mistrovských dílech.

Pastu lze rozválet na tloušťku 1 mm. Můžete ji použít ke zdobení dortů a zákusků, k výrobě nejrůznějších dekorací, a pokud máte možnost, můžete z ní vytvořit i cukrové figurky. Italský výrobek, pro italský trh, jednička na trhu, špičkový výrobek od špičkové značky.

Zajímá vás, proč byste si měli vybrat právě tuto modelovací hmotu? Především je Saracino známou a oceňovanou značkou mezi profesionálními cukráři. Jejich výrobky jsou dokonale prověřené a zaručují vysokou kvalitu a trvanlivost. S touto hmotou můžete vytvářet i ty nejsložitější vzory a váš výrobek bude vypadat jako umělecké dílo.

Modelovací pasta Light Baby Blue má ještě jednu úžasnou vlastnost - je mimořádně flexibilní a snadno se používá. Ať už jste profesionální cukrář, nebo teprve začínáte, tato pasta pro vás bude dokonalým společníkem. Modrá barva je navíc jemná a decentní a dodá každému pečivu elegantní nádech.

Neztrácejte už čas hledáním té správné modelovací pasty - už teď máte před sebou skvělou nabídku od společnosti Saracino. Dodejte svému pečivu dokonalý vzhled a překvapte své hosty jedinečným zdobením. Použijte tento výrobek a dejte volný průchod své kreativitě v kuchyni. Objednejte si ještě dnes a užijte si vytváření opravdových mistrovských děl z pečiva s cukrovou modelovací pastou Light Baby Blue 250 g od společnosti Saracino!

Nezapomeňte: - napsáno profesionálním stylem: zkontrolovat - napsáno v polštině: zkontrolovat - žádný titulek ani podtitul kromě vlastního textu: zkontrolovat - nepoužívat v odpovědi emotikony: zkontrolovat - popis sestávající z alespoň 3 odstavců: zkontrolovat

Složení: Cukr 43 %, bramborová mouka, glukózový sirup, kakaové máslo, kukuřičný škrob, zahušťovadlo: E466; aromata; konzervant: E202; barviva: E133, E151 Čistá hmotnost: 250 g Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota: složení: 1683kj/ 402kcal Tuky: 9,3g, z toho nasycené mastné kyseliny: 5,7g Sacharidy: 79g, z toho cukr: 50g Bílkoviny: 0g Sůl: 0g Země původu: Itálie Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby: 1:

Informace o produktu "Saracino modelovací fondán Těstoviny Model Light Baby Blue 250g" Vysoce kvalitní modelovací hmota od italské společnosti Saracino, která byla v roce 2017 vyhlášena nejlepším výrobkem v soutěži Cake Master Awards v Anglii. Proto se na Pasta Model při modelování detailních postav a objektů spoléhá řada tvůrců dortů. Fondán je připraven k použití a není třeba přidávat CMC. Dokonalá rovnováha cukru a kakaového másla zajišťuje bezchybné výsledky bez praskání. Modelovací hmota je po malém hnětení měkká a hladká. Snadno se také přepracovává, protože se skvěle mísí a hned nevysychá. Rozměry balení: rozměry balení: 14x10x3cm Hmotnost výrobku: 10x10x10 cm: hmotnost: 0,27 kg Výrobce SKU: DEC020K025 Složení: Složení: cukr, bramborový škrob, glukózový sirup, kakaové máslo, kukuřičný škrob, zahušťovadlo: karboxymethylcelulóza; aroma (MLÉKO), konzervant: E 133. Doba použitelnosti: 1 rok: 2024 (datum spotřeby u zboží, které je expedováno nyní) Výživové údaje: 100 g obsahuje v průměru: Kalorická hodnota 1685 KJ 399 kcal Tuk 9,3 g z toho zdravé mastné kyseliny 5,7 g Sacharidy 79 g z toho cukr 49 g Bílkoviny 0 g Sůl 0 g Potravinářská společnost:Saracino srlSaracino

srl

Via Lago di Garda, 5
36040 Sarego (Vicenza)

+39 (0) 444413434
E-mail: [email protected]



Saracino je speciální modelovací hmota na výrobu květin, figurek a dekorací. Používají jí nejlepší dortoví designeři světa, má vynikající kvalitu. Je poddajná, trvanlivá, drží tvar, rychle schne, ale není suchá. Barví se potravinářskými barvami.

Složení:
cukr, bramborový škrob, glukozový sirup, kakaové máslo, kukuřičný škrob, zahušťovadlo karboxymethylcelulóza, aroma (mléko), konzervant sorban draselný, barvivo E133



Tato profesionální modelovací pasta od společnosti Saracino je ideální pro vytváření (modelování) filigránových figurek a objektů.

Na tento výrobek, který se vyznačuje jedinečnou strukturou a snadným použitím, spoléhají renomovaní umělci z celého světa.

Modelovací hmota Seracino je připravena k okamžitému použití a lze ji rozválet na tloušťku přibližně 1 mm.

Tento výrobek odolává teplotním výkyvům, aniž by popraskal nebo se rozmočil.

Barva: dětsky modrá

Obsah: 250 g

Složení: 1: Složení: cukr 43 %, bramborový škrob, glukózový sirup, kakaové máslo, kukuřičný škrob, zahušťovadlo: E466 karboxymethylcelulóza, barviva: E133, E151

alergeny: může obsahovat vejce, arašídy, sóju, mandle, lískové oříšky, pistácie a mléko!

Skladujte na chladném a suchém místě.

NUTRIČNÍ ÚDAJE NA 100 G

Kalorické hodnoty

1630,6 kJ/385,9 kcal

Tuk

7,37 g

z toho:

nasycených

55%

Sacharidy

80,3g

z toho:

Cukr

41,2 g

Bílkoviny

0,1 g

Sůl

0,1 g

Vláknina

0,0 g

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě.
Seznam přísad
Složení: Nutriční hodnoty na 100 g: Energetická hodnota: 43 %, cukr 43 %, bramborová mouka, glukózový sirup, kakaové máslo, kukuřičný škrob, zahušťovadlo: E466; aromata; konzervant: E202; barviva: E133, E151: složení: 1683kj/ 402kcal Tuky: 9,3g, z toho nasycené mastné kyseliny: 5,7g Sacharidy: 79g, z toho cukr: 50g Bílkoviny: 0g Sůl: 0g Země původu: Itálie Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby: 1:
Deklarovaná nutriční hodnota
Není k dispozici
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
Saracino
Prodejní název
Cukrová modelovací hmota
Výrobce
SARACINO
Číslo produktu
60833
Kód EAN
8051277123871

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě.
Seznam přísad
Složení: Nutriční hodnoty na 100 g: Energetická hodnota: 43 %, cukr 43 %, bramborová mouka, glukózový sirup, kakaové máslo, kukuřičný škrob, zahušťovadlo: E466; aromata; konzervant: E202; barviva: E133, E151: složení: 1683kj/ 402kcal Tuky: 9,3g, z toho nasycené mastné kyseliny: 5,7g Sacharidy: 79g, z toho cukr: 50g Bílkoviny: 0g Sůl: 0g Země původu: Itálie Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby: 1:
Deklarovaná nutriční hodnota
Není k dispozici
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
Saracino
Prodejní název
Cukrová modelovací hmota
Výrobce
SARACINO
Číslo produktu
60833
Kód EAN
8051277123871
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Modelovací hmota tmavě modrá 250 g
Modelovací hmota tmavě modrá 250 g
1 621,40 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
405,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Modelovací hmota červená 250 g
Modelovací hmota červená 250 g
4 169,60 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
1 042,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Modelovací hmota bílá 1 kg
Modelovací hmota bílá 1 kg
1 352,55 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
1 352,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
A package of FunCakes Sugar Paste in Teddy Bear Brown color, with images of decorated cupcakes and a cake.
Potahovací hmota medvědí hnědá 250g
360,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
90,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Günthart roll fondant bílý
Günthart roll fondant bílý
392,84 Kč/1kg
98,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Belissia  Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
45,60 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
228,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Fondán Mystic Turquoise / Türkisfarben 250g
FunCakes Fondán Mystic Turquoise / Türkisfarben 250g
332,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Roll Fondant Stone Grey 250g
FunCakes Roll Fondant Stone Grey 250g
336,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
488,00 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
122,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Mini cukrové sněhové vločky 50g
Mini cukrové sněhové vločky 50g
1 740,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
87,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Modelovací hmota žlutá 1 kg
Modelovací hmota žlutá 1 kg
258,00 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
258,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Deco Melts - růžová 250g
FunCakes Deco Melts - růžová 250g
408,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
102,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Pickerd oblíbené posypky So Blue 110g
Pickerd oblíbené posypky So Blue 110g
3 613,09 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
397,44 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Kuchyňský robot AREBOS 1500 W černý | 6 l mísa z nerezové oceli s příslušenstvím
Kuchyňský robot AREBOS 1500 W černý | 6 l mísa z nerezové oceli s příslušenstvím
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 293
2 162,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Obrázek produktu pro Dortová poleva růžová PICK.125 g
Dortová poleva růžová PICK.125 g
2 542,32 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 19
317,79 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Snadno rozpustná poleva v peckách 1kg bílá
Snadno rozpustná poleva v peckách 1kg bílá
340,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
340,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Potahovací hmota jarní zelená 250g
Potahovací hmota jarní zelená 250g
372,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
95,00 Kč
-2,00 Kč
93,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Städter Cake Mat 43,5 x 32 cm / H 0,8 mm obdélníkový
Städter Cake Mat 43,5 x 32 cm / H 0,8 mm obdélníkový
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
532,96 Kč
-18,94 Kč
514,02 Kč
Prodejce: Ambiente-3000
Obrázek produktu pro Oetker Bourbon vanilkový extrakt 0,035 Kg
Oetker Bourbon vanilkový extrakt 0,035 Kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
102,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Funcakes Deco Melts Lime Green 250g
Funcakes Deco Melts Lime Green 250g
392,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
98,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes F20365, Růžová, Bílá, Krabice, Sugar (79%), vegetable fat (palm kernel, palm), glucose syrup, water, humectant: E422, thickener:..., 500 g
FunCakes F20365, Růžová, Bílá, Krabice, Sugar (79%), vegetable fat (palm kernel, palm), glucose syrup, water, humectant: E422, thickener:..., 500 g
410,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
205,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Dark Blue 250g
FunCakes Rollfondant Dark Blue 250g
356,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
89,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Fancy Violet 250g
FunCakes Rollfondant Fancy Violet 250g
332,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Figurky na dort - fotbalové hřiště
Figurky na dort - fotbalové hřiště
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
187,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Snadno rozpustná poleva v peckách 1kg růžová
Snadno rozpustná poleva v peckách 1kg růžová
339,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
339,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Pickerd třpytky posyp růžové dekorace cukr růžový šumivý 34g
Pickerd třpytky posyp růžové dekorace cukr růžový šumivý 34g
1 766,18 Kč/1kg
60,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Sušené okvětní lístky chrpy růžové 50g Jedlé květiny
Sušené okvětní lístky chrpy růžové 50g Jedlé květiny
1 718,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WINOSZARNIA
34 372,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Knorr Aromat universal
Knorr Aromat universal
4 784,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro 100 kusů jedlých dortových dekorací, různé velikosti, oplatkový papír, barevné dortové dekorace s krabičkou na svatbu, narozeniny, promoci
100 kusů jedlých dortových dekorací, různé velikosti, oplatkový papír, barevné dortové dekorace s krabičkou na svatbu, narozeniny, promoci
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
503,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CANDeal
1 676,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE
Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
437,94 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
4 379,40 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 14 x 200g
Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 14 x 200g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
849,08 Kč
Prodejce: Lemke
303,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro HORTENSIA oplatka bílá 18ks květina na zdobení dortů a zákusků
HORTENSIA oplatka bílá 18ks květina na zdobení dortů a zákusků
425,21 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Lemke marcipánová pasta Simply Pure 1 kg - jemný berlínský syrový marcipán bez alkoholu - 54% obsah mandlí - marcipánová syrová pasta na pečení
Lemke marcipánová pasta Simply Pure 1 kg - jemný berlínský syrový marcipán bez alkoholu - 54% obsah mandlí - marcipánová syrová pasta na pečení
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
388,49 Kč
Prodejce: Lemke
388,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 200g
Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 200g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
60,36 Kč
Prodejce: Lemke
301,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sušené okvětní lístky chrpy 50 g Jedlé květiny
Sušené okvětní lístky chrpy 50 g Jedlé květiny
245,52 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 910,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Modelovací hmota tmavě zelená 250 g
Modelovací hmota tmavě zelená 250 g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
335,81 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1,34 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sušené květy chrpy červené 50g Jedlé květy
Sušené květy chrpy červené 50g Jedlé květy
214,83 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 296,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Opłatek na tort ŚWINKA PEPPA postacie wz3
Opłatek na tort ŚWINKA PEPPA postacie wz3
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro POKEMON POKEMON postavičky vzor dortové oplatky1
POKEMON POKEMON postavičky vzor dortové oplatky1
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro CHEF tekutý kachní vývar, koncentrát do polévek a omáček 1000ml
CHEF tekutý kachní vývar, koncentrát do polévek a omáček 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
809,90 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sušené okvětní lístky chrpy bílé 50g Jedlé květiny
Sušené okvětní lístky chrpy bílé 50g Jedlé květiny
184,14 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
3 682,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro RUF tmavý oříškový nugát 125g x 8 balení
RUF tmavý oříškový nugát 125g x 8 balení
956,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g balení po 2 kusech
Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g balení po 2 kusech
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
768,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g 3 balení
Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g 3 balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
744,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CHEF Vegan Beef Taste Liquid Concentrate Beef Flavour 1000ml
CHEF Vegan Beef Taste Liquid Concentrate Beef Flavour 1000ml
773,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,53 Kč/1l
Obrázek produktu pro Květ granátového jablka 10g LOVE NATURE
Květ granátového jablka 10g LOVE NATURE
71,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
3 086,96 Kč/1kg