5,0



Na základě 12 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 1000 mlJednorázové242,92 Kč/1l
242,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Riemerschmid Maracuja, 700 mlJednorázové930 942,89 Kč/1l
651,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Monin professional vanilkový lehký sirup na zjemnění koktejlů 700mlJednorázové956,41 Kč/1l
669,49 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Monin Vanilkový sirup jemná vanilková příchuť na pečení a vaření 700mlJednorázové343,93 Kč/1l
240,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorázové
451,24 Kč/1l
451,24 Kč
Prodejce: somnia24

Monin, sirup s příchutí bílé čokolády, přírodní aroma, krémová, jemná chuť, 250 mlJednorázové
482,92 Kč/1l
120,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná směs do koktejlůJednorázové
379,00 Kč/1kg
478,74 Kč
-99,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
379,00 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea

Monin, sirup s příchutí lískových oříšků, ideální do kávy nebo milkshaků, jemná chuť, objem 250 mlJednorázové
482,32 Kč/1l
120,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Jahodový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, vynikající, 1000 mlJednorázové
264,80 Kč/1l
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Sirup Dýňový kořeněný sirup s jemným kořením vegan 700mlVratné
926,51 Kč/1l
648,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorázové
504,96 Kč/1l
504,96 Kč
Prodejce: somnia24

MONIN® 165254 MONIN® Le Sirop de Vanille aus Madagaskar Sirup, 1,0 lJednorázové
435,31 Kč/1l
435,31 Kč
Prodejce: somnia24

Monin Sirup s příchutí kokosu, exotická a svěží chuť, jemná konzistence, 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161272 MONIN® Le Sirop de Vanille Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorázové
451,24 Kč/1l
451,24 Kč
Prodejce: somnia24

Monin, sirup s příchutí pražených lískových ořechů, ideální do kávy, jemná a lahodná chuť, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Monin Vanille z Madagaskaru, sirup pro dezerty, zmrzlinu a kávu, 250 ml
Přehled produktu
Sirup Monin Vanille z Madagaskaru dodá dezertům, zmrzlině a kávě charakteristickou vanilkovou chuť. Praktické balení o objemu 250 ml je ideální pro jednotlivé recepty a občasné použití doma. Sirup lze individuálně dávkovat podle požadované intenzity chuti. Hodí se ke kávě, cappuccinu, latte macchiato a ledové kávě. Můžete ho také použít k vylepšení mléčných koktejlů, zmrzliny, krémů, dortů a dalších sladkých pochoutek. Sirup Monin Vanille pro kávu a dezerty nabízí širokou škálu možností využití a umožňuje připravit jak známé recepty, tak i vlastní sladké kreace s vanilkovou příchutí.
Klíčové vlastnosti
Sirup Monin má příchuť vanilky z Madagaskaru a dodává různým pokrmům charakteristickou vanilkovou notu. Lze jej kombinovat s teplými kávovými specialitami, studenými nápoji a sladkými pokrmy.
Obsahuje 250 ml sirupu Monin s vanilkovou příchutí. Menší množství umožňuje dávkovat podle konkrétního receptu a požadované intenzity chuti.
Tipy pro použití
Sirup Monin Vanille pro zmrzlinu, kávu a dezerty lze v malém množství přidávat do kávy, cappuccina, latte macchiato nebo ledové kávy. Hodí se také k vylepšení mléčných koktejlů, zmrzliny, krémů a dortů. Postupné dávkování usnadňuje přizpůsobení vanilkové chuti konkrétnímu pokrmu.
Často kladené otázky
Jakou příchuť má sirup Monin?
Produkt má příchuť vanilky z Madagaskaru.
K čemu lze použít sirup Monin Vanille z Madagaskaru?
Hodí se ke kávě, kávovým specialitám, mléčným koktejlům, zmrzlině, krémům, dortům a dezertům.
Kolik sirupu Monin Vanille z Madagaskaru je obsaženo?
Produkt obsahuje 250 ml sirupu.
Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 340221 DüsseldorfLe Sirop de Monin Vanilla v praktické lahvičce o objemu 0,25 litru přináší do kuchyně a baru aromatický, sladký a kořeněný profil pravé vanilky v kompaktní formě. Tato varianta, vyráběná renomovaným francouzským výrobcem sirupů Monin, zaujme svou všestranností a vysokou kvalitou přírodních aromat. Vanilka je jednou z nejoblíbenějších chuťových složek na světě - tento sirup nabízí ideální způsob, jak ji snadno a efektivně začlenit do nejrůznějších nápojů a pokrmů.
Ať už pro soukromé použití, malé kavárny nebo mobilní bary - velikost 0,25 l je obzvláště praktická a prostorově úsporná. Sirup neobsahuje alkohol, lepek, je veganský a neobsahuje umělá barviva, takže je vynikající volbou pro širokou cílovou skupinu. Jeho bohatá květinová vůně s krémovou sladkostí dodává hřejivou hloubku klasickým i moderním receptům.
Barva: Světle zlatá s teplým leskem.
Vůně: Výrazná se sladkými, krémovými tóny vanilky a karamelu.
Chuť: Mírná, kulatá a plná s intenzivní vanilkou, jemnou sladkostí a měkkým charakterem.
Závěr: Dlouhotrvající, teplý a příjemně sladký.
Ideální ke kávovým specialitám, jako je latte macchiato, cappuccino nebo vanilkové latté. Sirup také naplno rozvine svůj potenciál v horké čokoládě, mléčných koktejlech nebo dezertech. Výborně se hodí k zjemnění zmrzliny, pudinku, palačinek nebo náplní do dortů. Obzvláště dobře ladí s lesním ovocem, ořechy, karamelem a skořicí. Všestranná přísada pro každého, kdo chce do svých receptů snadno začlenit klasickou chuť vanilky.
Vanilka se pěstuje na plantážích. Nejvíce chuti obsahují olejnatá semena, ale lahodnou vanilkovou chuť lze získat i vařením lusku. Vanilkový sirup MONIN reprodukuje jemnou, sladkou chuť vanilkových lusků z Madagaskaru a je jednou ze tří nejoblíbenějších kávových příchutí. Vyzkoušejte sami kávu s vanilkovým sirupem MONIN nebo jím ochuťte své dezerty a koktejly.
Složení: Složení: cukr, voda, přírodní aroma, vanilkový extrakt, koncentrovaná citronová šťáva, konzervant: sorban draselný
Výrobce: Monin Deutschland GmbH, Plange Mühle 3, 40221 Düsseldorf, Německo
Vanilkový sirup Monin, mezinárodně známý jako Monin Vanilla Syrup, je nezbytným doplňkem vynikající řady vysoce kvalitních sirupů Monin, které ocení zejména milovníci kávy. Tento výrobek, který demonstruje závazek společnosti Monin k francouzské kvalitě a inovacím, nabízí hlubokou, bohatou a svůdnou vanilkovou chuť, která je ideální pro proměnu jakékoli kávy ve výjimečný zážitek. Díky svému bohatému a aromatickému chuťovému profilu zachycuje Monin Vanilla Syrup podstatu pravé vanilky, což z něj činí základní ingredienci pro kávové variace. Tento sirup v sobě spojuje sladkou a plnou chuť s aromatickou hloubkou vanilky, takže je ideální pro přípravu všeho od jednoduchého vanilkového latté až po složitější kávové speciality, a díky své všestrannosti se stane oblíbeným v každé kavárně. Lze z něj připravit celou řadu lákavých kávových specialit, které osloví jak znalce kávy, tak příležitostné pijáky kávy. Recepty s vanilkovým sirupem: Klasické vanilkové latté: 15 cl teplého mléka 2 cl vanilkového sirupu Monin 1 dávka espressa Příprava: Smíchejte mléko a sirup, přidejte espresso a dobře promíchejte. Ledová vanilková káva: potřebujeme: 20 cl studené kávy 2 cl vanilkového sirupu Monin Kostky ledu Příprava: Smíchejte kávu a sirup ve sklenici s ledem. Vanilkové cappuccino: 10 cl silné uvařené kávy 2 cl vanilkového sirupu Monin Mléčná pěna Příprava: Smíchejte kávu a sirup, doplňte mléčnou pěnou. Vanilkové affogato: 1 kopeček vanilkové zmrzliny 1 šálek espressa 1 cl vanilkového sirupu Monin Příprava: Nalijte zmrzlinu do sklenice, dolijte espressem a sirupem. Vanilkové moka latté: potřebujete: 15 cl teplého mléka 1 cl čokoládového sirupu 2 cl vanilkového sirupu Monin 1 šálek espressa Příprava: Smíchejte mléko, čokoládový a vanilkový sirup, přidejte espresso. Dýňový koláč Martini: dýňový sirup: 2 cl vanilkového sirupu 1,5 cl irského smetanového likéru 1,5 cl Kahlua 3 cl sirupu Monin Pumpkin Spice 3 cl plnotučného mléka Kostky leduPříprava:Všechny ingredience nalijte do koktejlového šejkru a dobře protřepejte. Obsah přecedíme do sklenice na martini. Vanilkově fialová soda 2,5 cl vanilkového sirupu 2,5 cl fialového sirupu Kostky ledu Doplňte perlivou vodou Příprava: Není to "nóbl" nápoj, ale je ideální pro letní den nebo jako welcome drink. Nalijte všechny ingredience do sklenice na pití a podávejte. Dýňové kořeněné frappé/milkshake: potřebujete: 1 cl vanilkového sirupu Monin 3 cl sirupu z dýňového koření 100 ml plnotučného mléka Kostky leduPříprava: Nalijte všechny ingredience do šejkru a promíchejte šejkrem na mléko, dokud nebude směs pěkně krémová. Ananasovo-vanilkové daiquiri 2 cl ananasového sirupu 1 cl vanilkového sirupu 4 cl lehkého rumu 2 cl citronové šťávyPříprava:Nalijte všechny ingredience do šejkru a naplňte ledem. Dobře protřepejte a přeceďte do sklenice na coupe nebo martini. Vanilkový sirup Monin je ideální pro každého, kdo chce své kávě dodat chuť. Jeho schopnost harmonicky se snoubit s různými kávovými specialitami z něj činí neocenitelný doplněk každého kavárenského baru, kavárny nebo domácí kuchyně.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.25 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, přírodní vanilkové aroma, okyselující látka: kyselina citronová, přírodní aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 1425 kj Energie kcal: 296 kcal - Sacharidy: 84 g - Sacharidy, z toho cukry: 83,9 g - Bílkoviny: 0 g - Tuky: 0 g - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 540 g
- Potravinářský podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Vanilkový sirup
- Výrobce
- Číslo produktu
- 880532
- Kód EAN
- 3052911607059
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.25 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, přírodní vanilkové aroma, okyselující látka: kyselina citronová, přírodní aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 1425 kj Energie kcal: 296 kcal - Sacharidy: 84 g - Sacharidy, z toho cukry: 83,9 g - Bílkoviny: 0 g - Tuky: 0 g - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 540 g
- Potravinářský podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Vanilkový sirup
- Výrobce
- Číslo produktu
- 880532
- Kód EAN
- 3052911607059
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorázové
451,24 Kč/1l
451,24 Kč
Prodejce: somnia24

Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin, sirup s příchutí bílé čokolády, přírodní aroma, krémová, jemná chuť, 250 mlJednorázové
482,92 Kč/1l
120,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí lískových oříšků, ideální do kávy nebo milkshaků, jemná chuť, objem 250 mlJednorázové
482,32 Kč/1l
120,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí pražených lískových ořechů, ideální do kávy, jemná a lahodná chuť, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná směs do koktejlůJednorázové
379,00 Kč/1kg
478,74 Kč
-99,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
379,00 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea

Monin skořicový sirup intenzivní chuť přírodní aroma 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí perníků, ideální do teplých nápojů, aromatický, 250 mlJednorázové
483,28 Kč/1l
120,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Sirup s příchutí kokosu, exotická a svěží chuť, jemná konzistence, 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Sirup Dýňový kořeněný sirup s jemným kořením vegan 700mlVratné
926,51 Kč/1l
648,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí lískových oříšků a karamelu, aromatický, jemný, 250 mlJednorázové
481,12 Kč/1l
120,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Jahodový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, vynikající, 1000 mlJednorázové
264,80 Kč/1l
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorázové
504,96 Kč/1l
504,96 Kč
Prodejce: somnia24

Monin profesionální sirup s příchutí Orange Spritz 700mlVratné
487,62 Kč/1kg
663,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin jahodový sirup s přírodní příchutí 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tian Hu Shan Matcha zelený čaj mletý, práškový (80g), 57844
1 514,75 Kč/1kg
126,81 Kč
-5,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,18 Kč
Prodejce: Katomix

Monin, mandlový sirup, vhodný do pečiva, kávy a čaje, aromatický, jemný, 250 mlJednorázové
480,80 Kč/1l
120,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin bílá čokoládová omáčka s příchutí bílé čokolády 500mlJednorázové
684,42 Kč/1kg
342,21 Kč
Prodejce: somnia24

Monin, sirup z makadamových ořechů, vhodný do mléčných nápojů a koktejlů, jemná chuť, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Monin Amaretto, ideální do kávových dezertů a koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Čokoládový sirup, přírodní aroma, jemná čokoládová chuť, 250 mlJednorázové
482,92 Kč/1l
120,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorázové
449,97 Kč/1kg
314,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin, sirup s příchutí melounu, vhodný do limonád a ledového čaje, ovocná chuť, 1000 mlJednorázové
278,53 Kč/1l
278,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí broskve, přírodní aroma, ovocná, jemná, lahodná chuť, 250 mlJednorázové
481,00 Kč/1l
120,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Riemerschmid Maracuja, 700 mlJednorázové
930 942,89 Kč/1l
651,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Open Food 3052911606571, 250 ml, 343 kcal, 85,6 g, 85,6 gJednorázové
482,32 Kč/1l
120,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi chutný vanilkový sirup do kávy a dezertů
Komentář: Sirup má velmi lahodnou chuť a příjemnou vanilkovou příchuť. Výborně se hodí do kávy, dezertů nebo zmrzliny. Dobře se rozpouští a kávu obzvlášť ochutí. Kvalita je velmi dobrá a láhev vydrží dlouho. Koupila bych si ji znovu.
Ohodnoceno dne 29. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sirup Monin s příchutí vanilky
Dobrá kvalita...skvělá chuť...velmi vhodný do koktejlů
Ohodnoceno dne 27. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Chutná velmi dobře
Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l