5,0



Na základě 1 hodnocení
Treaclemoon Brazilian Love, Krémová, Unisex, Vyživující, Vyhlazující, 75 ml, Aqua (Water), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil,..., 1 kusů
300,60 Kč
4 008,00 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml22 892,10 Kč/1kg
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Naexy Hyaluronic Hundred Cream Bohatý krém s kyselinou hyaluronovou, 100 g4 055,67 Kč/1kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
IDC Institute Aloe Vera Zklidňující a Hydratační Gel - 270ml481,44 Kč/1l
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Guerlain Aqua Allegoria, Pleťová voda, Unisex, Osvěžující, Změkčující, Univerzální, 200 ml, Bergamot, Citrón5 769,95 Kč/1l
1 153,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Treaclemoon Bohaté tělové mléko s bambuckým máslem 250ml
1 159,96 Kč/1kg
289,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

AHAVA AHADNBC200, Krémová, Hydratující, Vyhlazující, 200 ml, Tuba, Paraben, Aqua (Mineral Spring Water), Ethylhexyl Palmitate, Ceteareth-30 & Cetearyl Alcohol, Glycerin,...
3 361,40 Kč/1l
672,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Jurlique Activating Water Essence+ 150 ml
8 244,00 Kč/1l
1 808,94 Kč
-572,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 236,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Clarins Eau Extraordinaire Revitalizační krém 200 ml
6 679,50 Kč/1l
1 335,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Aqua, Glyceryl Stearate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Cetyl Alcohol, Cocos Nucifera Oil, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Butyrospermu
9 285,71 Kč/1l
650,00 Kč
Prodejce: Pryor-Distribution

L'Occitane Néroli & Orchidée, Mléko, Ženy, Hydratující, Změkčující, 245 ml, Láhev, AQUA/WATER - GLYCERIN - HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL - BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA)...
5 852,08 Kč/1l
1 433,76 Kč
Prodejce: Rareparfum

L'Occitane Kumquat, Krémová, Unisex, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Univerzální pleť, 175 ml, Bambucké máslo
10 971,54 Kč/1l
1 920,02 Kč
Prodejce: Rareparfum

NIVEA 80105, Krémová, Unisex, Ochana, Normální pokožka, 250 ml, Aqua, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Glycerin, Lanolin Alcohol (Eucerit®), Paraffin,...
830,12 Kč/1l
207,53 Kč
Prodejce: M_plus_L

Clarins Eau Dynamisante Treatment Fragrance, Ženy, Univerzální pleť, Zpevňující, Sprej, ALCOHOL. AQUA/WATER/EAU. ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE. PARFUM/FRAGRANCE. GLYCERIN. BETAINE...., 200 ml
8 455,85 Kč/1l
1 691,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Aēsop Rejuvenate intenzivní tělový balzám 100 ml
13 097,60 Kč/1l
1 309,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Neutrogena Deep Moisture Bodylotion 250 ml
1 173,37 Kč/1kg
344,97 Kč
Prodejce: TR8

Elemis Pro-Collagen Glow Boost Exfoliator, Ženy, Univerzální pleť, Peeling, Vyživující, Vyhlazující, Změkčující, 1 kusů, Gel, Tuba
10 118,50 Kč/1l
1 011,85 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Cetaphil hydratační krém 473 ml
1 100,57 Kč/1l
520,57 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

L'Occitane Néroli Orchidée (Neroli Orchid), 250 ml, 1 kusů
2 132,00 Kč/1l
533,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sada Eau Extraordinaire od Clarins, 4 kusy
10 406,80 Kč/1l
1 040,68 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Depiwhite rozjasujc tlov mlko 200 ml
2 341,85 Kč/1l
468,37 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Model:
- Krémová
- Vhodné pro:
- Unisex
- Efekt péče o pleť:
- Vyživující, Vyhlazující
- Parfémováno:
- Ano
- Objem:
- 75 ml
- Složení:
- Aqua (Water), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Ceteareth-20, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Caprylic/Capric Triglyceride, Benzyl Salicylate, Citric Acid, Coumarin, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Limonene, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Hmotnost
- 80 g
- Objem
- 75 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- Treaclemoon
- Obsah balení
- 1 kus
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 000009620227296202272
- Číslo produktu
- TMBL010
- Hmotnost
- 80 g
- Objem
- 75 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- Treaclemoon
- Obsah balení
- 1 kus
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 000009620227296202272
- Číslo produktu
- TMBL010
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Treaclemoon Brazilian Love, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Změkčující, 250 ml, Kokosový olej, Makadamový olej, Láhev
1 343,48 Kč/1l
335,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Treaclemoon 101003053, Balzám, Ženy, Univerzální pleť, Oprava, 75 ml, Tuba
1 202,40 Kč/1kg
300,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Treaclemoon 101005106, 150 ml, Ženy, Univerzální pleť
2 432,73 Kč/1l
364,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kuličkový antiperspirant Pineapple Skin Care (Antiperspirant) 60 ml
1 404,83 Kč/1l
84,29 Kč
Prodejce: MANADA

Kancelářská židle Kancelářská židle Ergonomická houpací otočná židle Výkonná židle se síťovinou Herní bederní opěrka Sedadlo židle černé Retoo
1 321,99 Kč
Prodejce: Retoo

Rám postele VASAGLE, hydraulický systém, 140 x 200 cm, skládací lamelový rošt, úložný prostor pod postelí, čelo postele, rám postele, moderní
4 622,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Treaclemoon Bohaté tělové mléko s bambuckým máslem 250ml
1 159,96 Kč/1kg
289,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

COSTWAY 2ks dětský kufr + batoh, dětský vozík z plastu, dětské zavazadlo, sada dětských kufrů příruční zavazadlo cestovní zavazadlo tvrdý skořepinový kufr pro chlapce a dívky (Pink Unicorn, 12"+16")
1 285,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
2 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Šatní skříň se zrcadlem 250 cm černá/bílá Alba
11 729,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VASAGLE počítačový stůl se 2 policemi Psací stůl 100 x 75 x 50 cm hnědý vintage
1 226,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Umělá vánoční stromek ALIGHTUP, výška 180 cm, 650 PVC větví, bílý povrch
396,00 Kč/1kg
989,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Umělý vánoční stromek HOMCOM, 150 cm, s umělým sněhem, do interiéru
266,53 Kč/1kg
1 465,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Běžecký pás se sklonem 7 % - Běžecké pásy 3 v 1 do 130 kg - Nastavitelná rychlost 1-8 km/h - Běžecká plocha 38,5 x 90 cm - Růžová barva
2 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

Flieks jídelní stůl obdélníkový, kuchyňský stůl jídelní stůl s černými kovovými nohami, jídelní stůl pracovní stůl mramorový vzhled, bílý, 140x80x75cm
3 149,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

heimtexland ® 2 kusy termo zatemňovací závěsy ochrana proti slunci izolace proti chladu zatemňovací závěsy řasící páska typ139 tmavě šedá VxŠ 245 x 135 cm
727,53 Kč
Prodejce: Heimtexland

Sada cestovních kufrů s pevnou skořepinou sada kufrů sada vozíků 3 ks. ABS tmavě šedá
2 098,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Sada příborů Homla ABELE, černá, 16 kusů.
397,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Asdaaf Ameerat Al Arab EDP 100 ml W
4 940,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kufr na kolečkách WINGS HARRIER XXL 97L, černý, ABS s kombinovaným zámkem, 4 kolečka
2 092,03 Kč
-607,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 484,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

dámské kalhotky se vzorem, 5 balení, 100% bavlna L (44/46), vyšívané, vysoký pas s elastickým pasem, bokové kalhotky s vysokým komfortem nošení
314,23 Kč
Prodejce: Bestlivings

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5 Digital Edition, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
14 700,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: EE-Shop

Chytrá obruč Hula Hoop nastavitelná pro trénink, fitness trenažér břicha - SPINSLIM Pink
269,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Canon PowerShot SX740 HS, 20,3 MP, 5184 x 3888 px, CMOS, 40x, 4K Ultra HD, Stříbrná
19 000,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DL_Ventures

Kinderbett TIPI Zeltbett 90x200 Jugendbett weiß grau Holzbett Kinderzimmer Stoff
3 900,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homestyle4u

Herní židle Kancelářská židle Kancelářské židle Stolička do kanceláře Pracovní židle Počítačová židle Ergonomická židle Otočná židle Retoo
1 229,89 Kč
Prodejce: Retoo

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
30 999,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Gastromark
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychle se vstřebává a krásně voní
Tento produkt se mi velmi líbí
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 275,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 377,15 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
740,81 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 469,37 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 748,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 270,38 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
647,50 Kč
Prodejce: apohealth
6 475,00 Kč/1l

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
1 169 139,94 Kč/1l

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Tělové mléko s avokádem a jojobou - 500ml - Hydratační - Péče o pokožku - Suchá pokožka
167,64 Kč
-43,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
247,98 Kč/1l

Varikosette krém – podpora pro nohy, prokrvení a každodenní péči o pokožku, 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
858,51 Kč
Prodejce: PremiumHealth24
17 170,20 Kč/1kg

Mixa Ceramidy Protect tělový balzám 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
671,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 679,72 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 042,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 809,03 Kč/1l

ARTYZINT gel na klouby a svaly (50 ml)



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
925,11 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
20 558,00 Kč/1kg

Softto+Plus Milk Therapy lotion obličej tělo bambucké máslo protein 120 ml
480,76 Kč
Prodejce: mk-tronic
4 006,33 Kč/1l