4,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack150,16 Kč/1kg
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Meruňky Golden Crown půlky ovoce loupané lehce pocukrované 850ml141,17 Kč/1kg
67,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Cizrna Bonduelle 150g295,80 Kč/1kg
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Nakládané okurky Hofgut Schlemmer s čerstvými bylinkami ve sklenici 580ml113,29 Kč/1l
65,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut švestka půl ovoce sladká ovocná cukrová ve sklenici 720ml
144,13 Kč/1kg
56,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus švestky polovina ovoce cukr jemné ovoce 720ml
185,97 Kč/1kg
72,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut angrešt slazený ovocný bonbón ve sklenici Dobré jídlo 720ml
166,61 Kč/1kg
59,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Dunst Morello třešně bez pecky 850ml
211,27 Kč/1kg
95,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Dunst angrešt jemné ovoce slazené 4250ml
154,20 Kč/1kg
362,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Švestky s peckou, polovina ovoce 580ml
134,40 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Steinhaus Frucht Wucht malina z jablek a malin 2650ml
110,70 Kč/1l
293,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Dunst jahody jemné ovoce lehce pocukrované 2650ml
387,41 Kč/1kg
371,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus jablečné pyré jemný ovocný požitek bez přidaného cukru 850ml
84,74 Kč/1l
68,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Broskve polovina ovoce 720g
225,13 Kč/1kg
153,09 Kč
Prodejce: taleoo

Steinhaus jemné švestky mirabelle s peckou a cukrem ve sklenici 720ml
223,92 Kč/1kg
87,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Seidel švestky polovina ovoce
154,44 Kč/1kg
60,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Žampiony nakrájené na plátky 280g
312,14 Kč/1kg
87,40 Kč
Prodejce: taleoo

Steinhaus Frucht Wucht broskvové a maracujové pyré neslazené 2650g
110,70 Kč/1kg
293,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Frucht Wucht jahodové neslazené nejjemnější ovocné pyré 2650g
110,70 Kč/1kg
293,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Steinhaus Dunst Meruňky loupané, poloviny, jemné, sladké ovoce, 850 ml
Meruňky (nebo aprikózy) poloviční plody ve vodě bohaté na minerály, vitamíny (B5 a C), karoten, niacin a kyselinu listovou, s jemnou chutí.
Tip: Meruňky se hodí zejména jako náplň do koblih nebo k přípravě chutných džemů a ovocných dezertů!
Steinhaus und Co. Konserven GmbHHildegardstraße 842897 Remscheid-Lennep- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 0.85 l
- Seznam přísad
- Meruňky, voda, okyselující látka (kyselina citronová), zpevňující látka (chlorid vápenatý)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 118 kj Energie kcal 28 kcal Tuky 0,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 5,5GRM Sacharidy, z toho cukr 4,4GRM Bílkoviny 0,7GRM Sůl 0,1GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 480 g
- Potravinářský podnik
- Steinhaus und Co. Konserven GmbHHildegardstraße 8, 42897 Remscheid-Lennep
- Prodejní název
- Meruňky vařené v páře, polovina ovoce, ve vodě.
- Výrobce
- Steinhaus & Co. Konserven GmbH
- Číslo produktu
- 25332
- Kód EAN
- 4001091103003
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 0.85 l
- Seznam přísad
- Meruňky, voda, okyselující látka (kyselina citronová), zpevňující látka (chlorid vápenatý)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 118 kj Energie kcal 28 kcal Tuky 0,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 5,5GRM Sacharidy, z toho cukr 4,4GRM Bílkoviny 0,7GRM Sůl 0,1GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 480 g
- Potravinářský podnik
- Steinhaus und Co. Konserven GmbHHildegardstraße 8, 42897 Remscheid-Lennep
- Prodejní název
- Meruňky vařené v páře, polovina ovoce, ve vodě.
- Výrobce
- Steinhaus & Co. Konserven GmbH
- Číslo produktu
- 25332
- Kód EAN
- 4001091103003
K tomu se hodí také

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hofgut angrešt slazený ovocný bonbón ve sklenici Dobré jídlo 720ml
166,61 Kč/1kg
59,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut mladý hrášek velmi jemný a mrkev předvařená ve sklenici 720ml
77,12 Kč/1l
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut černé třešně ovocné sladké bez pecky a cukru 720ml
247,47 Kč/1kg
89,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml
265,52 Kč/1l
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess červené zelí klasika připravená k jídlu ve sklenici 720ml
52,87 Kč/1l
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut švestka půl ovoce sladká ovocná cukrová ve sklenici 720ml
144,13 Kč/1kg
56,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgutský jablečný kompot s malými kousky, lehce pocukrovaný 370ml
106,67 Kč/1kg
38,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,40 Kč/1kg
304,63 Kč
Prodejce: somnia24

Hofgut jablečná omáčka jemně pyré a sladká ve sklenici dobré potraviny 720ml
63,97 Kč/1kg
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Fasskraut přírodně jemný ATG 385g
161,25 Kč/1kg
62,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Německé švestky Mirabelle slazené peckovým ovocem 720ml
145,44 Kč/1kg
56,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus švestky polovina ovoce cukr jemné ovoce 720ml
185,97 Kč/1kg
72,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
126,72 Kč/1kg
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delikatesy Dittmann kapary jemně pikantní nakládané ATG 60g sklenice 90 g
635,00 Kč/1kg
67,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml
131,86 Kč/1kg
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Huertas - Dušené fazole / Fabada Asturiana - 415g
210,55 Kč/1kg
87,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus baby třešňová jablka se stopkou lehce pocukrovaná 425ml
340,57 Kč/1kg
71,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jogurt naturalny Greek Style gęsty 180 g
128,11 Kč/1kg
24,34 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Hofgut mladý hrášek velmi jemný ve sklenici Dobré jídlo předvařené 720ml
74,76 Kč/1l
53,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Eierstich je klasická polévková příloha Hotové jídlo 125g
60,13 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Grapefruitové segmenty jemné ovoce lehce pocukrované 3100ml
270,87 Kč/1kg
433,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Šunka Premium 300 g
335,67 Kč/1kg
105,47 Kč
-4,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
2 858,50 Kč/1kg
285,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 300g
162,93 Kč/1kg
51,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco čočkový guláš s klobásami pro celou rodinu 800g
347,64 Kč/1kg
278,11 Kč
Prodejce: somnia24

Emil Reimann, vánočka "Christstollen" z Drážďan s mandlemi a rozinkami, 750 g
594,07 Kč/1kg
445,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Spreewaldhof jablečný kompot jablečná omáčka s kousky cukru 360g
143,61 Kč/1kg
51,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Plátky manga v sirupu 420 - Kier
93,88 Kč/1kg
46,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
177,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
538,45 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,84 Kč/1kg

Bonduelle Bílé fazole 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,60 Kč/1kg

Delikatesy Dittmann palmová srdíčka 410g



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
204,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
816,72 Kč/1kg