Už jen 1 ks za tuto cenu
Prestige Rose a Perla hydratační krém na obličej 24 hodin s SPF15 50 ml
127,00 Kč
2 540,00 Kč / 1l
plus 99,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Zklidňující krém na obličej Lenitivo 50 ml14 460,00 Kč/1l
723,00 Kč
Prodejce: DrTafficz

Další informace o reklamě
Oriflame Novage+ Proceuticals 24h intenzivní hydratační sérum 30 ml52 737,00 Kč/1l
1 582,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Australian Gold Regenerační Pleťový Krém po Sluňení 50 ml9 787,40 Kč/1l
489,37 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Intenzivní hydratační krém na obličej Aqua Rich 60ml13 385,00 Kč/1l
803,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Prestige Rose a Pearl vyživující krém na obličej 24 hodin 50 ml
1 615,20 Kč/1l
129,00 Kč
-48,24 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Argan denní hydratační krém na obličej 100 ml
790,00 Kč/1l
79,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

Almond hydratační mandlový pleťový krém 100 ml
690,00 Kč/1l
69,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

Mandlový pleťový krém pro citlivou pleť 30 ml
8 559 000,22 Kč/1kg
342,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Denní krém SPF 20 Diamond Rose Biofresh 50 ml
7 639,40 Kč/1l
381,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Rozjasňující pleťový krém Rose Glow (Radiant Complexion Cream) 50 ml
25 230,80 Kč/1l
1 261,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Natuint Cosmetics Krém proti vráskám s kyselinou hyaluronovou 50 ml
11 800,00 Kč/1l
590,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Bielenda Zpevňující peptidy Krém na obličej na den a na noc 70+ 50 ml
4 405,60 Kč/1l
220,28 Kč
Prodejce: MANADA

Rose - Jemný krém na obličej 50ml
13 343,80 Kč/1l
667,19 Kč
Prodejce: taleoo

Frezyderm hydratační krém 24 hodin 50 ml
5 663,20 Kč/1kg
566,32 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Bielenda Intenzivní Hydratační Krém proti Vráskám 40+ 50 ml
2 960,80 Kč/1l
148,04 Kč
Prodejce: Visage

Nobilis Tilia Zklidňující krém Hypoalergenní 50 ml
9 380,00 Kč/1l
469,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Bulfresh - Pleťový krém Hrozny a růže 150 ml
838,80 Kč/1l
125,82 Kč
Prodejce: RosesOils

Eveline Cosmetics Gold Peptides – pleťový krém, hydratace, zklidnění
4 257,00 Kč/1l
212,85 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics

Intenzivní Omlazující Sérum s Hyaluronem, 30 ml
10 970,33 Kč/1l
329,11 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Krém pro intenzivní 24hodinovou hydrataci pokožky, díky komplexu kyseliny hyaluronové a alantoinu. Složení: Výtažek z perel obsahuje proteinové komplexy, aminokyseliny a polysacharidy, které zvyšují hydrataci pleti, poskytují UV ochranu a výrazně působí proti vzniku vrásek. Křišťálové kapičky bulharské růže obohacují krém o antioxidanty, zjemňují, vyhlazují a omlazují pokožku. Výtažek z bulharské růže navíc obsahuje vzácný esenciální bulharský růžový olej. Pocit 24hodinového komfortu je navíc umocněn ochranným účinkem faktoru SPF 15. Použití: Nanášejte jemnými pohyby na očištěnou pokožku obličeje a krku, vyhněte se oblasti kolem očí.
- Faktor ochrany proti UVB záření
- 15
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- INCI: AQUA, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CYCLOPENTASILOXANE, DICAPRYLYL CARBONATE, POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE, ISOPROPYL MIRYSTATE, GLYCERIN, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL (NANO), PERSEA GRATISSIMA OIL, SODIUM HYALURONATE, GLYCERYL STEARATE, STEARIC ACID, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/ VP COPOLYMER, ALLANTOIN, DIMETHICONOL, ROSA DAMASCENA FLOWER EXTRACT, PEARL POWDER, MARIS SAL, DECYL GLUCOSIDE, PROPYLENE GLYCOL, XANTHAN GUM, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, DMDM HYDANTOIN, DIAZOLYDINYL UREA, PARFUM, BENZYL ALCOHOL, CITRONELLOL, GERANIOL.
- Výrobce
- ROSAIMPEX
- Kód EAN
- 3800010516501
- Faktor ochrany proti UVB záření
- 15
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- INCI: AQUA, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CYCLOPENTASILOXANE, DICAPRYLYL CARBONATE, POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE, ISOPROPYL MIRYSTATE, GLYCERIN, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL (NANO), PERSEA GRATISSIMA OIL, SODIUM HYALURONATE, GLYCERYL STEARATE, STEARIC ACID, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/ VP COPOLYMER, ALLANTOIN, DIMETHICONOL, ROSA DAMASCENA FLOWER EXTRACT, PEARL POWDER, MARIS SAL, DECYL GLUCOSIDE, PROPYLENE GLYCOL, XANTHAN GUM, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, DMDM HYDANTOIN, DIAZOLYDINYL UREA, PARFUM, BENZYL ALCOHOL, CITRONELLOL, GERANIOL.
- Výrobce
- ROSAIMPEX
- Kód EAN
- 3800010516501
K tomu se hodí také

Prestige Rose a Pearl vyživující krém na obličej 24 hodin 50 ml
1 615,20 Kč/1l
129,00 Kč
-48,24 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Soaphoria K.seon PowerSleep Posilující noční krém 50 ml
9 300,00 Kč/1l
465,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Philips 4500 series 4500 HX6830/53 Sonický kartáček se 2 režimy a cestovním pouzdrem, Dospělý, Sonický, Denní péče, 62000 pohybů za minutu, Černá, Šedá, 2 min
3 328,81 Kč
Prodejce: Dragtek-com

SO HELL! forte
11 680,20 Kč/1l
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sérum proti akné - účinný antibakteriální komplex Totarol, 30 ml
62 533,00 Kč/1l
1 875,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Granola jahoda 300 g PROVITA
130,00 Kč/1kg
39,00 Kč
Prodejce: Covitar

Medi-Peel - Collagen Super10 Sleeping Cream - Noční krém s kolagenem 70 ml
7 141,43 Kč/1l
499,90 Kč
Prodejce: LaRoseCare

Levandulové tonikum pro citlivou pleť 150 ml
6 003,20 Kč/1l
900,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Farmstay Černé Perly a Zlaté Gelační Oční Masky, 60ks.
7 110 285,52 Kč/1kg
665,52 Kč
-167,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
497,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Sidol 126952003 Sprej do trouby
320,52 Kč
Prodejce: somnia24

Dior L’or De Vie La Crème, oční krém, ženy, všechny typy pleti, proti stárnutí, proti vráskám, posilující, vyplňující, zpevňující, 40+, kelímek
995 723,36 Kč/1l
14 935,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Rozdělovač mleté kávy Lelit PL121, 57,35 mm
1 768,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Vyžaduje se ověření věku
Potvrďte svůj věk v zákaznickém účtu v části „Moje údaje“.
Oregano 4 Life Balsamor Face & Body Wax 30ml
4 457,50 Kč/1kg
267,45 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

CODERM aktivní čisticí pěna - čistí a hydratuje
6 003,20 Kč/1l
900,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Jídelní židle Albatros sada 4 ks GARDA šedá - Pohodlná čalouněná židle pro moderní a stylový design u jídelního stolu - Kuchyňská židle nebo židle do jídelny s vysokou nosností až 110 kg
3 575,99 Kč
-479,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 096,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Albatros-Shop

Skarb Matki Olejuszka na ciemieniuszkę, 30 ml
7 466,00 Kč/1l
223,98 Kč
Prodejce: BabyExpert

Todos Frutti 93% přírodní normalizační mycí gel na obličej s D-panthenolem a extraktem z verbeny 150ml
3 724,60 Kč/1l
558,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bio pleťový olej s retinolem Absolute Berry 30 ml JouJou Botanicals
92 500,00 Kč/1l
2 775,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KrasnaKazdyDen

TTCarp mouka z tygřích ořechů 1 kg
632,70 Kč/1kg
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Medicube - Krém na opalování PDRN Pink Tone Up, 50 ml
13 842,80 Kč/1l
692,14 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kvitok Solution Krém na zpevnění kontur očí a rtů 15 ml
59 333,33 Kč/1l
890,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

INF Cestovní pouzdro kompatibilní s elektrickým zubním kartáčkem Oral-B/Oral-B Pro/Philips
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

e-FIORE - Olej z malinových semínek, 50ml
3 525,80 Kč/1l
176,29 Kč
Prodejce: LaRoseCare

Niederegger vaječný likér krémová čokoláda 100g
1 108,50 Kč/1kg
110,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sportsmen 2v1 Body & Hair - Sportovní sprchový gel a šampon
740,77 Kč/1l
162,97 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Dr. Melaxin – peelingové sérum s kyselinou kojovou a kurkumou 80 ml
696 112,52 Kč/1l
556,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Inspira Microbiome Repair Pro Biotic Cream 50 ml – péče o bariéru pleti
1 401,96 Kč
Prodejce: mk-tronic
28 039,20 Kč/1l

Hydratační krém (Lait Creme Sensitive) 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
440,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 409,30 Kč/1l

Nair | Depilační krém - 57 G - hydratační - olej ze sladkých mandlí - odstraňovač chloupků



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
136,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 369,90 Kč/1l

La Roche-Posay Hyalu B5 Aquagel Żel ochronny do twarzy SPF30, 50 ml
857,07 Kč
Prodejce: apohealth
12 243 856,82 Kč/1kg

APLB Glutathione Niacinamide Ampoule Serum – sérum s 2 % niacinamidu, glutathionem a Centellou 40 ml
296,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
7 400,00 Kč/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratační krém 3x75ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(56)Počet hodnocení: 56
1 322,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 879,69 Kč/1l

OWAY Color Protection Hair Bath posilující šampon pro barvené vlasy 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 008,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 200,00 Kč/1l

V-LIFT Creme 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 627,44 Kč
Prodejce: PerfumTraders
132 548,80 Kč/1l

BB Cream bb krém SPF15 pro ženy 40 - Natural - Thalgo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
2 269,33 Kč
Prodejce: VogueVista
56 733,25 Kč/1kg

BB Cream bb krém SPF15 pro ženy 40 - Ivory - Thalgo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
2 092,82 Kč
Prodejce: VogueVista
52 320,50 Kč/1kg

Přírodní fluid pro rychlé opálení 150 ml, bronzový efekt, beta karoten a smilax, veganský - Negatan



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
588,00 Kč
-99,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
489,00 Kč
Prodejce: Netscroll
3 260,00 Kč/1l

Physiogel Daily Moisture Therapy velmi suchý Cr. 75 ml
430,37 Kč
Prodejce: apohealth
4 303,70 Kč/1l

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(181)Počet hodnocení: 181
387,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
25 800,00 Kč/1l

Eisenberg Face Refining Serum pielęgnacyjne do twarzy, 50ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 847,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
36 940,00 Kč/1l

La Mer Hydratační svěží krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 633,96 Kč
Prodejce: PerfumTraders
121 132,00 Kč/1l

Noxzema | Hydratační krém - Čisticí krém - Eukalyptus - 340g - Pleťový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
632,32 Kč/1l

Babor SeaCreation The Serum



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
3 571,35 Kč
-120,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 451,15 Kč
Prodejce: PerfumTraders
115 038,34 Kč/1l

Sinoz Pink Touch Korekční krém na obličej - SPF 50+ Minerální UV filtr



4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(8)Počet hodnocení: 8
630,00 Kč
Prodejce: Exporgin
12 600,00 Kč/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 576,40 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 352,00 Kč/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskám na obličej



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(30)Počet hodnocení: 30
3 203,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 407,40 Kč/1l