5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
La Mer Hydratační emulze 125 ml25 701,88 Kč/1kg
6 168,45 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Florena Denní Krém s Bambuckým Máslem, 50 ml2 614,60 Kč/1l
130,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Alexya | Balzám po depilaci - 200 ml - Zklidňující a hydratační - Jemná péče o pokožku554,95 Kč/1l
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Regenerační a zklidňující krém Cicavit+ (Soothing Cream) 100 ml3 569,00 Kč/1kg
535,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Balzám Holzhacker s propolisem, 75 ml, s přírodními složkami
5 117,33 Kč/1l
383,80 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

RINGELBLUMENSALBE M VIT E, 100 ml Salbe
2 660,90 Kč/1l
266,09 Kč
Prodejce: apohealth

Weleda 009654, 75 ml
2 680,00 Kč/1l
201,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Propolisový krém 50 ml
317,18 Kč/1kg
317,18 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Měsíčková mast, 50 ml masti
5 628,60 Kč/1l
281,43 Kč
Prodejce: apohealth

DEXYANE MED zklidňující regenerační krém 100 ml
7 001,20 Kč/1l
700,12 Kč
Prodejce: somnia24

Arniková mast 1 x 100 ml
4 095,80 Kč/1l
409,58 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Arnika Krém s Extraktem, 200 ml
2 103,25 Kč/1l
420,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

BABOR SOS Calming, Citlivá pokožka, 14 ml
47 362,86 Kč/1l
663,08 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Měsíčková Mast
4 275,00 Kč/1l
213,75 Kč
Prodejce: apohealth

Měsíčková mast 75ml
2 575,20 Kč/1l
193,14 Kč
Prodejce: taleoo

Eucerin Ph5 krém F pro citlivou pleť 75 ml
6 671,73 Kč/1l
500,38 Kč
Prodejce: apohealth

Babor Skinovage zklidňující krém
26 462,80 Kč/1l
1 323,14 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Meditao Teebaum silný krém 50 ml
1 735,18 Kč/1kg
197,81 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Hydratační sérum (Moisturising Serum) 30 ml
20 661,00 Kč/1l
619,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Dermasence RosaMin denní péče SPF 50, 50 ml krém
6 768,44 Kč/1kg
649,77 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Krem Holzhacker Ringelblumen SOS je ochranná péče o pleť s extraktem z měsíčku a heřmánku, která chrání vaši pokožku před větrem, chladem a suchým vzduchem z topení a zároveň optimálně pečuje o jizvy a strije.
- Přírodní ochranná bariéra - Chrání přirozenou ochrannou vrstvu vaší pokožky před nepříznivými povětrnostními vlivy.
- Extrakt z měsíčku a heřmánku - Unikátní kombinace rostlinných složek pro příjemnou péči o pleť.
- Univerzální použití - Vhodná pro péči o jizvy a strije.
- Ochrana před povětrnostními vlivy - Chrání před vlhkým počasím, větrem a chladem, stejně jako před suchým vzduchem z topení.
- Praktické balení - 75 ml tuba, ideální pro použití doma i na cestách.
- Šetrné složení - Jemná péče pro citlivou a podrážděnou pokožku.
Naneste tenkou vrstvu krému Holzhacker Ringelblumen SOS na požadované oblasti pokožky a jemně vmasírujte. Krém se příjemně vstřebává a zanechává pocit hydratace a péče. Zejména se doporučuje používat před odchodem z domu za chladného nebo vlhkého počasí, stejně jako večer po dlouhém dni stráveném venku.
Krém Holzhacker Ringelblumen SOS je vyráběn podle osvědčeného receptu s pečlivě vybranými rostlinnými extrakty. Tradiční použití měsíčku a heřmánku v péči o pleť činí tento krém spolehlivým pomocníkem pro každodenní péči o pleť. Standardy kvality při výrobě zajišťují konzistentně vysokou kvalitu produktu.
K čemu je krém Holzhacker Ringelblumen SOS vhodný?
Krém Holzhacker Ringelblumen SOS je vhodný pro ochranu před větrem, chladem a suchým vzduchem z topení, stejně jako pro péči o jizvy a strije.
Co obsahuje krém Ringelblumen SOS?
Krém obsahuje unikátní kombinaci extraktu z měsíčku a heřmánku pro optimální péči o pleť.
Jak se krém SOS používá?
Krém SOS se nanáší tenkou vrstvou na požadované oblasti pokožky a jemně se vmasíruje.
Kolik produktu je v tubě?
Každá tuba obsahuje 75 ml tohoto příjemného krému Holzhacker Ringelblumen SOS.
Obsah balení: 1x krém Holzhacker Ringelblumen SOS 75 ml
Dopřejte své pokožce přirozenou ochranu a příjemnou péči s krémem Holzhacker Ringelblumen SOS a objednejte ho ještě dnes na Kaufland.at.
- Krém Holzhacker Ringelblumen SOS 75 ml - Ochranná péče o pleť s přírodními rostlinnými extrakty.
- Kombinace měsíčku a heřmánku - Optimální péče o citlivou pokožku a problematické oblasti.
- Ochranná bariéra proti větru a chladu - Chrání pokožku před povětrnostními vlivy a suchým vzduchem z topení.
- Přírodní rostlinné extrakty z měsíčku a heřmánku - Tradiční složky pro jemnou péči o pleť.
- Pro každodenní použití na pleť, jizvy a strije - Jemně vmasírujte pro optimální péči.
PZN Německo: 19303424
PZN Rakousko: 4348295
Holzhacker Calendula SOS mast chrání pokožku před vlhkým počasím, větrem a chladem i suchým topným vzduchem. Jedinečná kombinace měsíčkového a heřmánkového extraktu poskytuje optimální péči o pokožku, jizvy a strie a zachovává jejich ochrannou bariéru.
Riviera Calendula Mast 75 ml - Prezentace: Mast - Tematická oblast: Péče o pleť, tělo
- Model
- RBCR0075P
- Hmotnost
- 100 g
- Objem
- 75 ml
- Složení
- Aqua, Cetearyl Ethylhexanoate, Cera Alba, Propylene Glycol, Steareth-10, Steareth-7, Stearyl Alcohol, Stearyl Heptanoate, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Stearyl Caprylate, Glycine Soja Oil, Myristyl Alcohol, extrakt z květů Calendula Officinalis, extrakt z květů Chamomilla Recutita, hydrolyzovaný elastin, Isopropyl Myristate, Citrát sodný, Kyselina citronová, Butylene Glycol, Glukóza, Kyselina mléčná, Phenoxyethanol, Dimethicone, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol, Decylene Glycol, BHA, BHT, Síran sodný, Tocopherol, Benzoát sodný, Sorbát draselný, Bisabolol, Parfém, Hydroxycitronellal, Kourmarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Benzyl Benzoate, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Eugenol, CI 15985, CI 16255, CI 19140, CI 28440, CI 42090
- Výrobce
- RIVIERA Pharma & Cosmetics GmbH
- Kód EAN
- 9002757004066
- Číslo produktu
- RBCR0075P
- Model
- RBCR0075P
- Hmotnost
- 100 g
- Objem
- 75 ml
- Složení
- Aqua, Cetearyl Ethylhexanoate, Cera Alba, Propylene Glycol, Steareth-10, Steareth-7, Stearyl Alcohol, Stearyl Heptanoate, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Stearyl Caprylate, Glycine Soja Oil, Myristyl Alcohol, extrakt z květů Calendula Officinalis, extrakt z květů Chamomilla Recutita, hydrolyzovaný elastin, Isopropyl Myristate, Citrát sodný, Kyselina citronová, Butylene Glycol, Glukóza, Kyselina mléčná, Phenoxyethanol, Dimethicone, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol, Decylene Glycol, BHA, BHT, Síran sodný, Tocopherol, Benzoát sodný, Sorbát draselný, Bisabolol, Parfém, Hydroxycitronellal, Kourmarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Benzyl Benzoate, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Eugenol, CI 15985, CI 16255, CI 19140, CI 28440, CI 42090
- Výrobce
- RIVIERA Pharma & Cosmetics GmbH
- Kód EAN
- 9002757004066
- Číslo produktu
- RBCR0075P
K tomu se hodí také

Balzám Holzhacker s propolisem, 75 ml, s přírodními složkami
5 117,33 Kč/1l
383,80 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Holzhacker Franzbranntwein s arnikou a mentolem, 500 ml
892,64 Kč/1l
446,32 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

RINGELBLUMENSALBE M VIT E, 100 ml Salbe
2 660,90 Kč/1l
266,09 Kč
Prodejce: apohealth

Holzhacker, mast s olejem z kamzíka, vhodná k masáži, 75 ml
4 881,60 Kč/1l
366,12 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Riviera Juckreizstiller Cool Gel, chladivý gel, 35 ml
8 930,57 Kč/1l
312,57 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Holzhacker Krém s aloe vera, 75 ml
3 520,38 Kč/1kg
366,12 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíTřída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: ScorpionElektro

TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Samsung GU50CU7179U, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
49 664,83 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Technology-Germany

Plně automatický kávovar Grundig KVA 6230 s napěňovačem mléka, nerezový mlýnek na kávu
7 502,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Tichý, malý a kreativní mini elektrický ventilátor se čtyřmi rychlostními stupni pro domácí kancelář, přenosný stolní bezlopatkový ventilátor napájený přes USB
1 492,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Lehký pohodlný balíček Hlava Pantofle Ženy Tlusté Dno Vzduchový polštář Duté Mřížka Prodyšné Bez Podpatek Jeden Stirrup Ploché boty, světle šedá, 39
504,08 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: StarCommerce

Hadí jed mast širokospektrální 125 ml
915,38 Kč/1l
119,00 Kč
Prodejce: MBORetail

BaByliss Air Power AS6550E, Keramický, Digitální, 34,16 m/s, Námořnická modrá, Jednobarevný, 2,5 m
4 183,56 Kč/1kg
2 300,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Městský batoh Školní práce a volný čas taška DINA 4 Outdoor školní batoh Sport
749,13 Kč
Prodejce: Tasche51

Kávovar MEDION s termoskou a časovačem (kávovar na filtrovanou kávu, 8 šálků, 1,2 litru, 900 W, 3 úrovně, funkce udržování teploty, časovač, proti odkapávání, displej, MD18458) nerezová ocel
1 672,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Rakytníkový krém s heřmánkem 250 ml od Dr. Sacherse
580,40 Kč/1l
145,10 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

UISEBRT Mucholapka Okno 80 X 100cm Síť proti hmyzu Mucholapka Moskytiéra s hliníkovým rámem bez vrtání a šroubů Antracitová barva
558,99 Kč/1m
558,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Polsterbett 90x200 Grau Bettkasten Tagesbett Schlafcouch Gästebett Ausziehbar
8 032,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homestyle4u

Abbey měsíčková mast na ochranu a péči o pokožku, 100 ml mast
148,20 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

MOVA Robotic Mower ViAX 500, Robotická sekačka na trávu, 500 m², 20 cm, 2 cm, 6 cm, Rotační čepele
22 842,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

28palcové elektrokolo s motorem uprostřed, 70 Nm, 18 Ah, pro muže i ženy, trekové kolo, elektrokolo pro ženy, pedelec, městská elektrokola, snímač točivého momentu
33 089,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Van Cleef & Arpels California Rêverie, Unisex, Léto, 75 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandarinka, Neroli, Frangipani, Jasmín
46 941,06 Kč/1l
3 520,58 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Prémiové horské kolo Licorne Bike Guide ve velikostech 20, 24 a 26 palců - kolo pro dívky, chlapce, muže a ženy - 21rychlostní převody Shimano, dětské kolo, děti
6 910,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

E-Bike E Mountainbike 26 Zoll Pedelec 170 - 190 cm MTB E Bike
24 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Dřevěný rozkládací stolek konferenční stolek zásuvka Junata
2 730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24

Lehký pohodlný balíček Hlava Pantofle Ženy Tlusté Dno Vzduchový polštář Duté Mřížka Prodyšné Bez Podpatek Jeden Stirrup Ploché boty, modrá, 41
504,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší mast na pokožku!
Nejlepší mast na pokožku vůbec! A velmi rychlé doručení! Jsem velmi spokojená a určitě si tam zase něco objednám!
Ohodnoceno dne 21. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejprodávanější a nejlepší produkt
Vždy ho používám na podráždění kůže a k ošetření drobných poranění. Velmi rychlé dodání!
Ohodnoceno dne 9. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Payot Nutricia Výživný uklidňující krém 50 ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 515,90 Kč
Prodejce: VogueVista
50 318,00 Kč/1l

Haut krém pro zralé a suché Haut HSR Lifting (bohatý krém) 50ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(61)Počet hodnocení: 61
1 748,63 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 972,60 Kč/1l

Payot Roselift Liftante krém 50 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
1 140,05 Kč
Prodejce: PerfumTraders
22 801,00 Kč/1l

Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čištění - Péče o pleť - Pro každodenní odlíčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
240,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 434,24 Kč/1l

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočí, Ženy, 1 kusů, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(14)Počet hodnocení: 14
2 115,05 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
705 016,66 Kč/1l

E.Lauder Advanced Night Repair



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(332)Počet hodnocení: 332
2 150,37 Kč
Prodejce: LOGNOW
21 503,70 Kč/1l

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na řasy Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(24)Počet hodnocení: 24
1 756,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
878 464,96 Kč/1l

Ilon Protect Salbe 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
407,54 Kč
Prodejce: apohealth
3 513,28 Kč/1kg

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
10 731,40 Kč
Prodejce: PerfumTraders
214 628,00 Kč/1l

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
7 498,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
249 960,01 Kč/1l

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(15)Počet hodnocení: 15
1 007,44 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 037,20 Kč/1l

Vichy Nutrilogie 2 Intenzivní krém



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
586,23 Kč
Prodejce: apohealth
11 724,60 Kč/1l

La Mer Hydratační emulze 125 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 168,45 Kč
Prodejce: PerfumTraders
25 701,88 Kč/1kg

Zklidňující pleťový balzám Créme N°2 (Soothing Minimalist Cream) 40 ml
1 621,99 Kč
Prodejce: VogueVista

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Refill Facial Serum 30 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 041,07 Kč
Prodejce: PerfumTraders
168 035,67 Kč/1l

La Mer Hydratační jemný krém 30ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(31)Počet hodnocení: 31
4 272,77 Kč
Prodejce: PerfumTraders
142 425,67 Kč/1l

Bálsám z aksamitníku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
168,47 Kč
Prodejce: apohealth
673,88 Kč/1l

MARY KAY Denní krém TimeWise Daytime Defender UVA Protection SPF 30 Day Care 29 ml
1 075,73 Kč
Prodejce: lithuaniashop
37 094,14 Kč/1l

Sesderma Reti Age gelový krém Anti-aging Gel Cream 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
931,04 Kč
Prodejce: Serica
18 620,80 Kč/1l

Sesderma C-VIT, Obličejové tonikum, Ženy, 50 ml, Smíšená pleť, Rozzařující, Revitalizační
967,98 Kč
Prodejce: Serica
19 359,60 Kč/1l