4,9



Na základě 11 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Monin Mojito, sirup s příchutí máty, přírodní aroma máty, čerstvá a jemná chuť, 1000 mlJednorázové265,66 Kč/1l
265,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 1000 mlJednorázové242,92 Kč/1l
242,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 mlJednorázové222,98 Kč/1kg
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Monin Růžový sirup, přírodní aroma, jemná růžová vůně, aromatický, 1000 mlJednorázové269,12 Kč/1l
269,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí kiwi, přírodní aroma pro koktejly a limonády, objem 1000 mlJednorázové
266,13 Kč/1l
266,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Le Sirop de Monin LAVENDEL 0,7lJednorázové
942,30 Kč/1l
659,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin profesionální sirup s příchutí květinové levandule 700mlJednorázové
512,99 Kč/1l
426,17 Kč
-67,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
359,09 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin, sirup s příchutí melounu, vhodný do limonád a ledového čaje, ovocná chuť, 1000 mlJednorázové
278,53 Kč/1l
278,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup z brusinek, přírodní aroma, ovocná chuť, vynikající, 1000 mlJednorázové
277,63 Kč/1l
277,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin profesionální sirup s příchutí rozkvetlých fialek 700mlJednorázové
903,03 Kč/1l
632,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin, sirup s příchutí pomeranče, vhodný do koktejlů, přírodní aroma, 1000 mlJednorázové
278,85 Kč/1l
278,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin Sirup s příchutí fialky, vhodný do limonád a koktejlů, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
269,12 Kč/1l
269,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná směs do koktejlůJednorázové
379,00 Kč/1kg
478,74 Kč
-99,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
379,00 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea

Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin Jahodový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, vynikající, 1000 mlJednorázové
264,80 Kč/1l
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí okurky, přírodní aroma, svěží, jemná, chutná, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
277,63 Kč/1l
277,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorázové
450,28 Kč/1l
450,28 Kč
Prodejce: somnia24

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorázové
503,88 Kč/1l
503,88 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Monin, levandulový sirup, ideální do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 ml
Přehled produktu
Sirup Monin s příchutí levandule obohacuje teplé i studené nápoje o charakteristickou levandulovou chuť. Díky svému obsahu 1000 ml je k dispozici dostatečné množství pro širokou škálu receptů. Sirup lze dávkovat podle požadované intenzity chuti a je obzvláště vhodný do kávy, limonád a ledového čaje. S jeho pomocí lze také vylepšit chuť cappuccina, latte macchiata nebo chlazených kávových variant. Sirup s příchutí levandule, určený do kávy a nápojů, umožňuje vytvářet rozmanité a originální kombinace a lze jej použít jak pro známé recepty, tak i pro vlastní kávové a nápojové kreace.
Hlavní vlastnosti
Sirup Monin má příchuť levandule a dodává různým nápojům výraznou levandulovou notu. Lze jej kombinovat jak s teplými kávovými specialitami, tak i se studenými nápoji.
Produkt obsahuje 1000 ml sirupu Monin s příchutí levandule. Množství ho sirupu lze individuálně upravit v závislosti na konkrétním receptu, množství nápoje a požadované intenzity chuti.
Tipy pro použití
Sirup s příchutí levandule, určený do kávy, limonád a ledového čaje, lze přidávat po částech přímo do nápoje. V cappuccino nebo latte macchiato doplňuje stávající chutě, zatímco limonádám a ledovému čaji dodává charakteristickou levandulovou notu. Postupné dávkování pomáhá vyvážit chuť a sladit ji s ostatními ingrediencemi.
Často kladené otázky
Jak chutná sirup Monin s příchutí levandule?
Sirup má charakteristickou a výraznou chuť levandule.
K čemu je sirup Monin s příchutí levandule vhodný?
Je vhodný k dochucování kávy, cappuccino, latte macchiato, limonád, ledového čaje a chlazených kávových nápojů.
Kolik sirupu Monin s příchutí levandule je v balení?
Produkt obsahuje 1000 ml sirupu s příchutí levandule.
Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 340221 DüsseldorfLevandulový sirup Monin, mezinárodně známý jako "Monin Lavender Syrup", je sofistikovaný a aromatický sirup, který přináší jedinečnou a svůdnou vůni do různých nápojů. Tento levandulový sirup, který je součástí působivé řady vysoce kvalitních sirupů Monin, symbolizuje bezkonkurenční francouzskou jemnost a inovace, jimiž je společnost Monin proslulá. Na trhu se levandulový sirup Monin etabloval jako základní ingredience, proslulá svou schopností dodávat koktejlům, čaji a dalším speciálním nápojům hlubokou a přirozenou levandulovou vůni. to, co činí levandulový sirup Monin obzvláště jedinečným, je jeho bohatá a autentická levandulová chuť. Tento sirup je vyroben z pečlivě vybraných surovin a zaručuje jemný a skutečný chuťový zážitek. Díky svému výraznému a uklidňujícímu profilu je sirup ideální pro vylepšení široké škály nápojů, od elegantních koktejlů po osvěžující limonády a ochucené čaje. levandulový sirup Monin je nejen nezbytným doplňkem profesionálního koktejlového baru, ale také vynikající volbou pro kreativní amatérské barmany. Tento sirup otevírá nesčetné možnosti experimentování s kombinacemi chutí a vnáší do domácích nápojů zvláštní nádech rafinovanosti. Díky své všestrannosti jej lze použít do nejrůznějších nápojů, což z něj činí neocenitelnou ingredienci v každé kuchyni nebo baru. zde je pět kreativních receptů, které ilustrují použití levandulového sirupu Monin: Levandulové mojito: vhodný recept: 3 cl levandulového sirupu Monin 4 cl bílého rumu Čerstvá máta, limetka a perlivá voda Postup: Mátu a limetku rozmixujte, přidejte sirup a rum a dolijte perlivou vodou. Levandulové martini: 1: levandulový sirup Monin: 3 cl levandulového sirupu Monin 5 cl vodky 2 cl čerstvě vymačkané limetkové šťávy Postup: Všechny ingredience protřepejte s ledem a přeceďte do sklenice na martini. Levandulová limonáda: složení: 3 cl Monin Levandulový sirup 15 cl čerstvě vymačkané citronové šťávy Perlivá voda Postup: Smíchejte sirup a citronovou šťávu, dolijte perlivou vodou a podávejte s ledem. Levandulový ledový čaj: složení: 3 cl levandulového sirupu Monin 20 cl studeného černého čaje Kostky ledu Postup: Sirup smíchejte se studeným čajem a podávejte na kostkách ledu. Levandulový francouzský 75: složení: 2 cl levandulového sirupu Monin 4 cl ginu 2 cl čerstvě vymačkané citronové šťávy Šampaňské nebo šumivé víno Postup: Gin, sirup a citronovou šťávu protřepejte s ledem, přeceďte do sklenice na šampaňské a dolijte šumivým vínem. Levandulová margarita 2 cl levandulového sirupu Monin 4 cl tequily 1 cl likéru triple sec nebo sirupu 2 cl citronové šťávyProvedení:Všechny ingredience nalijte do šejkru a dobře naplňte ledem. Nyní důkladně protřepejte. Obsah přecedíme do sklenice na margaritu. Levandulová limonáda 2 cl levandulového sirupu Monin 2 cl citronové šťávy 21 cl limonádyDokončení:Nalijte všechny ingredience do sklenice na highball a podávejte. Levandulový Mezcal Sour 2 cl Monin Levandulový sirup 5 cl mezcalu 2 cl citronové šťávy 1 cl vaječného bílkuVylijte všechny ingredience do šejkru a dobře je naplňte ledem. Nyní důkladně protřepejte. Obsah přeceďte do sklenice na martini. Levandulový sirup Monin je ideálním řešením pro každého, kdo chce svým nápojům dodat jedinečnou a okouzlující chuť. Díky své hluboké levandulové chuti a široké škále použití je důkazem závazku společnosti Monin ke kvalitě a inovacím v oblasti vývoje chutí. Je ideální jak pro profesionální barmany, tak pro nadšené amatérské barmany, kteří chtějí svým nápojům dodat sofistikovaný a aromatický rozměr. Tento sirup nabízí bezkonkurenční příležitost k vylepšení různých nápojů, od jednoduchých limonád až po složité koktejly.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, éterický olej z levandule, kyselina citronová, konzervační látka: sorban draselný, barviva: červená allura, modrá brilantová. Červená allura: Může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 1352 kj Energie kcal: 334 kcal - Sacharidy: 80 GRM - Sacharidy, z toho cukry: 80 GRM - Bílkoviny: 0 GRM - Tuky: 0 GRM - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1500 g
- Potravinářský podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Lavendel Sirup
- Výrobce
- Obsah balení
- 1 láhev
- Číslo produktu
- 880578
- Kód EAN
- 3052911612862
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, éterický olej z levandule, kyselina citronová, konzervační látka: sorban draselný, barviva: červená allura, modrá brilantová. Červená allura: Může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 1352 kj Energie kcal: 334 kcal - Sacharidy: 80 GRM - Sacharidy, z toho cukry: 80 GRM - Bílkoviny: 0 GRM - Tuky: 0 GRM - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1500 g
- Potravinářský podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Lavendel Sirup
- Výrobce
- Obsah balení
- 1 láhev
- Číslo produktu
- 880578
- Kód EAN
- 3052911612862
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

Monin Růžový sirup, přírodní aroma, jemná růžová vůně, aromatický, 1000 mlJednorázové
269,12 Kč/1l
269,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin profesionální sirup s příchutí Orange Spritz 700mlVratné
487,62 Kč/1kg
663,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Profesionální sirup Monin s příchutí čerstvých jahod 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1l
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Sirup Dýňový kořeněný sirup s jemným kořením vegan 700mlVratné
926,51 Kč/1l
648,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin, sirup s příchutí pomeranče, vhodný do koktejlů, přírodní aroma, 1000 mlJednorázové
278,85 Kč/1l
278,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 mlJednorázové
222,98 Kč/1kg
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin profesionální sirup s příchutí rozkvetlých fialek 700mlJednorázové
903,03 Kč/1l
632,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin, sirup s příchutí růžového grapefruitu, ovocný, sladký, aromatický, jemný, 1000 mlJednorázové
265,77 Kč/1l
265,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin jahodový sirup s přírodní příchutí 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorázové
449,97 Kč/1kg
314,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Sarti Rosa Aperitivo ovocná, sladká chuť z Itálie 700ml
822,03 Kč/1l
575,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin, sirup s příchutí melounu, vhodný do limonád a ledového čaje, ovocná chuť, 1000 mlJednorázové
278,53 Kč/1l
278,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup malinový, ideální pro koktejly, ovocná, jemná, lahodná chuť, objem 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin bazalkový sirup s přírodní příchutí, ideální do koktejlů, 1000 mlJednorázové
277,63 Kč/1l
277,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Jahodový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, vynikající, 1000 mlJednorázové
264,80 Kč/1l
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí broskve, přírodní aroma, ovocná, jemná, lahodná chuť, 250 mlJednorázové
481,00 Kč/1l
120,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin sirup Zimní koření, vánoční edice, ideální pro svařené víno se skořicí a hřebíčkem, koření, 0,7 lJednorázové
548,81 Kč/1kg
384,17 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Sirup Monin s příchutí vodního melounu, ideální do koktejlů a smoothies, 1000 ml
328,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Mojito, sirup s příchutí máty, přírodní aroma máty, čerstvá a jemná chuť, 1000 mlJednorázové
265,66 Kč/1l
265,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, základ pro limonádu, koncentrát s ovocnou chutí, 1000 mlJednorázové
249,92 Kč/1l
249,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Sirup s příchutí fialky, vhodný do limonád a koktejlů, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
269,12 Kč/1l
269,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 3052911606724, 250 ml, 332 kcal, 80,3 g, 0,012 g, 80,3 g, 0,03 gJednorázové
479,04 Kč/1l
119,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin sirup COCKTAIL SYRUPS SET 5x0,05l
628,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

KlarsteinJet Set, sušička prádla, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, bílá
8 192,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Klarstein

Teploměr na potraviny Teploměr na potraviny Teploměr na pečení sondou
195,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Monin, sirup z makadamových ořechů, vhodný do mléčných nápojů a koktejlů, jemná chuť, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí okurky, přírodní aroma, svěží, jemná, chutná, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
277,63 Kč/1l
277,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
91% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
91%9% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
9%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 29. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 25. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 1. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 27. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 27. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 25. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 16. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l