Tigullio Pomodori Secchi e Pistacchi, Pestová omáčka, 185 g, Ořechy, Gluten, Sklenice

69,07 Kč

363,53 Kč / 1l

plus 108,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

út 6. – st 7. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Barilla Pesto Pomodori Secchi s křupavými kousky rajčat 200g
Barilla Pesto Pomodori Secchi s křupavými kousky rajčat 200g
567,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pesto alla Genovese bazalková omáčka klasická italská 500 g
Pesto alla Genovese bazalková omáčka klasická italská 500 g
581,62 Kč/1kg
481,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Tigullio Pesto Alla Genovese Pesto mit Nüssen (500ml Glas)
Tigullio Pesto Alla Genovese Pesto mit Nüssen (500ml Glas)
503,68 Kč/1l
251,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Tigullio Pesto ricotta s lanýži a pepřem 185 g
Tigullio Pesto ricotta s lanýži a pepřem 185 g
439,24 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
81,26 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Tigullio Ricotta e pistacchio, Pestová omáčka, 185 g, Ořechy, Vejce, Gluten, Sklenice
Tigullio Ricotta e pistacchio, Pestová omáčka, 185 g, Ořechy, Vejce, Gluten, Sklenice
428,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
81,32 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Tigullio Cacio e Pepe italská omáčka z pecorino sýra a pepře 185 g
Tigullio Cacio e Pepe italská omáčka z pecorino sýra a pepře 185 g
426,32 Kč/1l
81,00 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Sos pesto z bazylią 190 g
Sos pesto z bazylią 190 g
594,74 Kč/1kg
113,00 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Tigullio Gran Pesto Senz’Aglio, Pestová omáčka, 190 g, Ořechy, Gluten, Sklenice
Tigullio Gran Pesto Senz’Aglio, Pestová omáčka, 190 g, Ořechy, Gluten, Sklenice
578,89 Kč/1l
109,99 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro IUTAM Symposium on Surface Effects in the Mechanics of Nanomaterials and Heterostructures
IUTAM Symposium on Surface Effects in the Mechanics of Nanomaterials and Heterostructures
69,07 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Bazalkové pesto podle starého receptu Bartolomea Venturina 180 g
Bazalkové pesto podle starého receptu Bartolomea Venturina 180 g
622,22 Kč/1kg
112,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro Pistáciové pesto, 190 g
Pistáciové pesto, 190 g
1 047,37 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Mutti Pesto Giallo 180 g italské pesto rajčata olivy ricotta a kešu ořechy
Mutti Pesto Giallo 180 g italské pesto rajčata olivy ricotta a kešu ořechy
918,94 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
165,41 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pesto - Divoký česnek bez sýra 125ml
Pesto - Divoký česnek bez sýra 125ml
932,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
116,50 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Barilla Pesto Ricotta e Noci 190 g italské pesto s ricottou a ořechy
Barilla Pesto Ricotta e Noci 190 g italské pesto s ricottou a ořechy
425,11 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
80,77 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Červené pesto s ořechy Łowicz 180 g
Červené pesto s ořechy Łowicz 180 g
424,22 Kč/1kg
76,36 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rapunzel 1203385, Pestová omáčka, 120 g, Ořechy, 2311 kJ, 560 kcal, 3,3 g
Rapunzel 1203385, Pestová omáčka, 120 g, Ořechy, 2311 kJ, 560 kcal, 3,3 g
812,67 Kč/1kg
97,52 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro PPURA 379864, Pestová omáčka, 120 g, Itálie, Sklenice
PPURA 379864, Pestová omáčka, 120 g, Itálie, Sklenice
751,50 Kč/1kg
90,18 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro The creamy - Pesto Calabrese 125g
The creamy - Pesto Calabrese 125g
721,44 Kč/1kg
90,18 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro PPURA 379861, Pestová omáčka, 120 g, Itálie, Sklenice
PPURA 379861, Pestová omáčka, 120 g, Itálie, Sklenice
752,08 Kč/1kg
90,25 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro PPURA 379860, Pestová omáčka, 120 g, Itálie, Sklenice
PPURA 379860, Pestová omáčka, 120 g, Itálie, Sklenice
866,83 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Tigullio pesto sušené rajčata a pistácie

Sušené rajčata a pistácie jsou výsledkem bohatých zkušeností společnosti Tigullio, která spojila výraznou chuť sušených rajčat s lahodností pistácií. Objevte tuto chutnou novinku a dodáte svým pokrmům jedinečný charakter.

Těstoviny nebo gnocchi s hotovým pestem jsou rychlý a chutný recept na oběd v italském stylu. Pesto se také skvěle hodí na sendviče.



Typ produktu:
Pestová omáčka
Obsah:
185 g
Název typu alergenu:
Ořechy
Neobsahuje:
Gluten
Typ balení:
Sklenice


Z velkých zkušeností Tigullio pocházejí sušená rajčata a pistácie, kde se snoubí výrazná chuť sušených rajčat s dobrotami pistácií. Objevte tuto chuťovou novinku, která dodá vašim pokrmům zvláštní nádech. Chcete-li si vychutnat veškerou chuť sušených rajčat a pistácií Tigullio, stačí přidat trochu soli do vody na vaření těstovin a lžičkou zředit každou porci omáčky před smícháním s těstovinami. Skladujte při pokojové teplotě. Po otevření by se měla uchovávat v chladničce nejdéle 5 dní s přidáním olivového oleje. FORMA: 190 g sklenice.



Omáčky Tigullio jsou jedinečnou řadou s originální chutí a rustikálním charakterem - vedoucí značkou na italském trhu v této kategorii.

Nezapomenutelná chuť sušených rajčat a sladkost pistácií spojená v jedno. Jedinečné setkání slaného a sladkého, které překvapí od prvního ochutnání.


Složení: slunečnicový olej, rajčatová dřeň 30 %, sušená rajčata 7,9 %, glukózový sirup, polosušená rajčata 6,8 %, brambory, sůl, sušená syrovátka (obsahuje mléko), bramborová vláknina, pistácie 1 %, petržel, česnek, koncentrát z mrkve a černého rybízu, regulátor kyselosti: kyselina citronová. Může obsahovat: další ořechy a vejce. Bezlepkový výrobek.

Výživová hodnota na 100 g:

Energetická hodnota: 1556 kJ /377 kcal

Tuk 33 g

z toho nasycené mastné kyseliny 3,4 g

Sacharidy 16 g

z toho cukry 9,8 g

Vláknina 2,6 g

Bílkoviny 2,5 g

Sůl 2,9 g

Objem
190 ml
Seznam přísad
slunečnicový olej, rajčatový protlak 30 %, sušené rajčata 8,1 %, glukózový sirup, polosušené rajčata 6,8 %, brambory, sůl, sušená mléčná syrovátka, bramborová vláknina, pistácie 1 %, petržel, česnek, koncentrát z mrkve a černého rybízu, regulátor kyselosti: kyselina citronová. Může obsahovat stopové množství jiných ořechů a vajec.
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty (na 100 g): Energetická hodnota 1556 kJ/ 376 kcal; Tuky 33 g, z toho nasycené mastné kyseliny 3,4 g; Sacharidy 16 g, z toho cukry 9,8 g; Vláknina 2,6 g; Bílkoviny 2,5 g; Sůl 2,9 g
Alergeny
Může obsahovat stopy skořápkových plodů
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
Star Stabilimento Alimentare S.p.A., Via Matteotti 142, 20864 Agrate Briaza, Itálie. +39800274094
Prodejní název
Tigullio pesto sušené rajčata a pistácie 185 g
Výrobce
TIGULLIO
Kód EAN
8000050024645

Objem
190 ml
Seznam přísad
slunečnicový olej, rajčatový protlak 30 %, sušené rajčata 8,1 %, glukózový sirup, polosušené rajčata 6,8 %, brambory, sůl, sušená mléčná syrovátka, bramborová vláknina, pistácie 1 %, petržel, česnek, koncentrát z mrkve a černého rybízu, regulátor kyselosti: kyselina citronová. Může obsahovat stopové množství jiných ořechů a vajec.
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty (na 100 g): Energetická hodnota 1556 kJ/ 376 kcal; Tuky 33 g, z toho nasycené mastné kyseliny 3,4 g; Sacharidy 16 g, z toho cukry 9,8 g; Vláknina 2,6 g; Bílkoviny 2,5 g; Sůl 2,9 g
Alergeny
Může obsahovat stopy skořápkových plodů
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
Star Stabilimento Alimentare S.p.A., Via Matteotti 142, 20864 Agrate Briaza, Itálie. +39800274094
Prodejní název
Tigullio pesto sušené rajčata a pistácie 185 g
Výrobce
TIGULLIO
Kód EAN
8000050024645
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Tigullio Pesto ricotta s lanýži a pepřem 185 g
Tigullio Pesto ricotta s lanýži a pepřem 185 g
439,24 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
81,26 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Tigullio Carciofi e noci, Pestová omáčka, 185 g, Ořechy, Gluten, Sklenice
Tigullio Carciofi e noci, Pestová omáčka, 185 g, Ořechy, Gluten, Sklenice
601,63 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
81,22 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Tigullio Ricotta e pistacchio, Pestová omáčka, 185 g, Ořechy, Vejce, Gluten, Sklenice
Tigullio Ricotta e pistacchio, Pestová omáčka, 185 g, Ořechy, Vejce, Gluten, Sklenice
428,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
81,32 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Tigullio Cacio e Pepe italská omáčka z pecorino sýra a pepře 185 g
Tigullio Cacio e Pepe italská omáčka z pecorino sýra a pepře 185 g
426,32 Kč/1l
81,00 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Tigullio salsa z vlašských ořechů 185 g
Tigullio salsa z vlašských ořechů 185 g
439,03 Kč/1l
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
81,22 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Tigullio Peperoni e Noci, Pestová omáčka, 185 g, Ořechy, Gluten, Sklenice
Tigullio Peperoni e Noci, Pestová omáčka, 185 g, Ořechy, Gluten, Sklenice
325,04 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
81,26 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Bazalkové pesto podle starého receptu Bartolomea Venturina 180 g
Bazalkové pesto podle starého receptu Bartolomea Venturina 180 g
622,22 Kč/1kg
112,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro Rosso Gargano 8033837720027, Rajčatový, 400 g, Cín
Rosso Gargano 8033837720027, Rajčatový, 400 g, Cín
64,80 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
25,92 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Tigullio Gran Pesto Senz’Aglio, Pestová omáčka, 190 g, Ořechy, Gluten, Sklenice
Tigullio Gran Pesto Senz’Aglio, Pestová omáčka, 190 g, Ořechy, Gluten, Sklenice
578,89 Kč/1l
109,99 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro IUTAM Symposium on Surface Effects in the Mechanics of Nanomaterials and Heterostructures
IUTAM Symposium on Surface Effects in the Mechanics of Nanomaterials and Heterostructures
69,07 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Janovské pesto v extra panenském olivovém oleji Anfossi 185 g
Janovské pesto v extra panenském olivovém oleji Anfossi 185 g
737,84 Kč/1kg
136,50 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Spine Surgery Basics
Spine Surgery Basics
83,51 Kč
-17%
69,07 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro 40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 235
314,77 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Barilla Pesto Pomodori Secchi s křupavými kousky rajčat 200g
Barilla Pesto Pomodori Secchi s křupavými kousky rajčat 200g
567,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Barilla 10013555, Pesto, 190 g, CE, 325 kcal, 1343 kJ, 29 g
Barilla 10013555, Pesto, 190 g, CE, 325 kcal, 1343 kJ, 29 g
361,37 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
68,66 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
147,72 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 22
59,09 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Pesto - Bazalka s pecorinem 130g
Pesto - Bazalka s pecorinem 130g
655,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
85,15 Kč
Prodejce: taleoo
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Barilla Penne Rigate Protein Plus s hrachovým proteinem 400g
Barilla Penne Rigate Protein Plus s hrachovým proteinem 400g
226,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
90,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusů
Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusů
597,26 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sos pesto z bazylią 190 g
Sos pesto z bazylią 190 g
594,74 Kč/1kg
113,00 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 54
48,20 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Pistáciové pesto, 190 g
Pistáciové pesto, 190 g
1 047,37 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Passata 500 g - originální italská rajčatová omáčka ideální na těstoviny, pizzu a omáčky
Passata 500 g - originální italská rajčatová omáčka ideální na těstoviny, pizzu a omáčky
66,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
33,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Pesto - Divoký česnek bez sýra 125ml
Pesto - Divoký česnek bez sýra 125ml
932,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
116,50 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Mutti Passata 400 g italská rajčatová omáčka
Mutti Passata 400 g italská rajčatová omáčka
98,50 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
39,40 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caffè Borbone Cialda, Kávová kapsle, Káva, 8.5/10, 5/10, Caffe Borbone, 7,2 g
Caffè Borbone Cialda, Kávová kapsle, Káva, 8.5/10, 5/10, Caffe Borbone, 7,2 g
133 209,72 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 49
959,11 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Obrázek produktu pro Open Food 8007153001016, Olivový olej, 1000 ml, D, 824 kcal, 3450 kJ, 91,6 g
Open Food 8007153001016, Olivový olej, 1000 ml, D, 824 kcal, 3450 kJ, 91,6 g
419,92 Kč/1l
419,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Barilla 10007706, Ricotta, 400 g, CE, 96 kcal, 402 kJ, 5,8 g
Barilla 10007706, Ricotta, 400 g, CE, 96 kcal, 402 kJ, 5,8 g
339,47 Kč/1l
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Caputo Lievito 100 g italské instantní sušené droždí na pizzu
Caputo Lievito 100 g italské instantní sušené droždí na pizzu
739,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 26
73,91 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Mutti Pesto Giallo 180 g italské pesto rajčata olivy ricotta a kešu ořechy
Mutti Pesto Giallo 180 g italské pesto rajčata olivy ricotta a kešu ořechy
918,94 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
165,41 Kč
Prodejce: Katomix

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 31. července 2025 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Didden Pesto Dressing s olivovým olejem Pesto Dressing mit Olivenöl 240ml
Didden Pesto Dressing s olivovým olejem Pesto Dressing mit Olivenöl 240ml
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rukojeť postřikovače spouštěcí pistole Zemědělské postřikovače Příslušenství Součást Zahradní kontrola plevelů #1
Rukojeť postřikovače spouštěcí pistole Zemědělské postřikovače Příslušenství Součást Zahradní kontrola plevelů #1
394,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Oro di Parma Sugo typická italská rajčatová omáčka bylinky 400g
Oro di Parma Sugo typická italská rajčatová omáčka bylinky 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
68,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
171,55 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Barilla Pesto Rosso, 200 g, CE, Plechovka, 1 kusů
Barilla Pesto Rosso, 200 g, CE, Plechovka, 1 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
114,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
602,16 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Barilla Pesto Pomodori Secchi s křupavými kousky rajčat 200g
Barilla Pesto Pomodori Secchi s křupavými kousky rajčat 200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
567,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusů
Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
597,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pesto alla Genovese bazalková omáčka klasická italská 500 g
Pesto alla Genovese bazalková omáčka klasická italská 500 g
481,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
581,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Casa Rinaldi Pesto Genovese s olivovým olejem silně ochucené čerstvé 180g
Casa Rinaldi Pesto Genovese s olivovým olejem silně ochucené čerstvé 180g
218,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
625,54 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tigullio Pesto Alla Genovese Pesto mit Nüssen (500ml Glas)
Tigullio Pesto Alla Genovese Pesto mit Nüssen (500ml Glas)
251,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
503,68 Kč/1l