DermoMed 8054633839515, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť
53,55 Kč
82,38 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť2 736,28 Kč/1l
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť3 783,16 Kč/1l
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Bioderma Atoderm, Sprchový gel, 1000 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Citlivá pokožka442,22 Kč/1l
442,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Sisley Izia sprchový gel pro ženy 250 ml5 543,68 Kč/1l
1 385,92 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Dermomed, Żel pod prysznic z pompką, iris, 1000 ml
76,19 Kč/1l
76,19 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tonicita Duschgel 750ml - Dermomed
81,47 Kč/1l
78,09 Kč
-21%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
61,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Treaclemoon Wild Cherry Magic, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální
726,98 Kč/1l
363,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sprchový gel CLASSIC 600 ml
486,38 Kč/1l
291,83 Kč
Prodejce: somnia24

VIDAL Sprchový gel Olio di Argan - Arganový olej 250 ml
154,80 Kč/1l
38,70 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Treaclemoon 101001134, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť
726,98 Kč/1l
363,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Caudalie 3522930003816, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť
1 285,00 Kč/1l
257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť
3 359,62 Kč/1l
1 679,81 Kč
Prodejce: Rareparfum

Weleda 6753X9, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť
935,00 Kč/1l
187,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

L'Occitane Néroli & Orchidée, Sprchový gel, 245 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť
3 868,33 Kč/1l
973,52 Kč
-25,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
947,74 Kč
Prodejce: Rareparfum

Propolia 3760001821086, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť
1 302,30 Kč/1l
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Weleda Inspire, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť
935,00 Kč/1l
187,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

L'Occitane Verbena Agrumi, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť
3 172,20 Kč/1l
793,05 Kč
Prodejce: VogueVista

Kneipp 918524, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť
901,00 Kč/1l
180,20 Kč
Prodejce: M_plus_L

Propolia 3760001821079, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť
1 083,35 Kč/1l
260,46 Kč
-43,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
216,67 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Sprchový gel
- Objem:
- 650 ml
- Cílová skupina:
- Dospělí
- Vhodné pro:
- Unisex
- Účel:
- Tělo
- Vhodné pro typy kůže:
- Univerzální pleť
- Parfémováno:
- Ano
- Vůně:
- Arganový ořech
- Efekt péče o pleť:
- Čisticí, Osvěžující
- Typ dávkovače:
- Pumpovacíc lahvička
- Materiál dávkovače:
- Plast
- Dermatologicky testováno:
- Ano
- Složení:
- Aqua [Water], Sodium laureth sulfate, Sodium chloride, Cocamidopropyl betaine, Parfum [Fragrance], Glycerin, C12-13 alkyl lactate, Tetrasodium glutamate diacetate, Argania spinosa kernel oil**, Sodium cocoamphoacetate, Sodium hyaluronate, Benzyl alcohol, Citric acid, Hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chloride, Limonene, Coumarin, Linalool, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone, CI 19140 [Yellow 5], CI 16255. **Olio di Argan da agricoltura biologica – Argan oil from organic farming.
- Země původu:
- Itálie
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Dermomed Argan Sprchový Gel ve velké lahvici o objemu 650 ml je špičkovým produktem pro vaši každodenní hygienu. Díky obohacení o arganový olej nabízí tento sprchový gel intenzivní hydrataci a zanechává vaši pokožku hebkou a jemnou. Své smysly rozzáří vůně arganových plodů, která zanechává svěží a relaxační pocit. Dermomed Argan Sprchový Gel je ideální pro ty, kteří hledají péči o tělo ve sprchovém rituálu. Buďte připraveni na osvěžující a revitalizující sprchový zážitek každý den s tímto vynikajícím produktem Dermomed.
- Hmotnost
- 0.8 g
- Objem
- 650 ml
- Složení
- Arganový sprchový gel Dermomed Bagnodoccia je bohatým zdrojem péče o vaši pokožku. Obohaťte svou koupelovou rutinu touto luxusní formulí obsahující vybrané složky pro hydrataci a regeneraci pokožky. Ochutnejte krásu marockého arganového oleje každý den ve sprše a dopřejte své pokožce tu nejlepší péči, kterou si zaslouží. / / Sladký mandlový olej, glycerin, arganový olej, aqua, coco-betaine, sodium chloride, parfum, benzoate sodium, limonen.
- Výrobce
- DERMOMED
- Kód EAN
- 8054633839515
- Hmotnost
- 0.8 g
- Objem
- 650 ml
- Složení
- Arganový sprchový gel Dermomed Bagnodoccia je bohatým zdrojem péče o vaši pokožku. Obohaťte svou koupelovou rutinu touto luxusní formulí obsahující vybrané složky pro hydrataci a regeneraci pokožky. Ochutnejte krásu marockého arganového oleje každý den ve sprše a dopřejte své pokožce tu nejlepší péči, kterou si zaslouží. / / Sladký mandlový olej, glycerin, arganový olej, aqua, coco-betaine, sodium chloride, parfum, benzoate sodium, limonen.
- Výrobce
- DERMOMED
- Kód EAN
- 8054633839515
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l
189,80 Kč/1l
948,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dermalogica čistící pěna Clearing Skin Wash 500 ml
3 398,10 Kč/1l
1 699,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Thierry Mugler Angel Parfémovaný sprchový gel 200ml
6 136,70 Kč/1l
1 227,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Fenjal Sprchový olej Classic Přírodní olej a klasická vůně 225ml
637,38 Kč/1l
143,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Isdin Germisdin Original sprchový gel bez mýdla 1000ml
383,00 Kč/1l
383,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!
542,97 Kč/1l
542,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Eau De Rochas - sprchový gel, 500 ml
1 280,20 Kč/1kg
768,12 Kč
Prodejce: somnia24

Dior Fahrenheit, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Pánské, Tělo, AQUA (WATER) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● POLYSORBATE 20 ● PARFUM (FRAGRANCE) ● LAURETH-3...
6 072,95 Kč/1l
1 214,59 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Clinique Aromatics Elixir Body Wash, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální
6 375,05 Kč/1l
1 275,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

AXE COLLISION Duschgel
216,00 Kč/1l
54,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Koupelový a sprchový gel Rhubarb & Rose (Bath & Shower Gel) 300 ml
2 877,67 Kč/1l
863,30 Kč
Prodejce: EasoMagno

Irish Spring | Sprchový gel 5 v 1 - 591 ml - Čisticí - Hydratační - Šampon
329,93 Kč/1l
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Magno Classic, Sprchový gel, 550 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Smíšená pleť
245,45 Kč/1l
135,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Marbert Gel Man Classic koupelový a sprchový gel
1 224,27 Kč/1l
489,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml
559,86 Kč/1l
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Versace Versense Bath & Shower Gel 200Ml
1 881 319,91 Kč/1kg
470,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sprchový gel Fa – Bali Kiss, 250 ml
9 645,60 Kč/1l
754,25 Kč
-271,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
482,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Regenerační pleťový krém pro mastnou a aknózní pleť Isorepair (Cream) 50 ml
12 080,00 Kč/1l
604,00 Kč
Prodejce: apohealth

Thierry Mugler, Alien, Shower Gel & Shampoo 2-In-1, 200 ml
9 749,75 Kč/1l
1 949,95 Kč
Prodejce: mein-Lieblingsduft

Royal Oud - sprchový gel, 250 ml
1 172,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nuxe, Sweet Lemon, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 750 ml
638,23 Kč/1l
478,67 Kč
Prodejce: NutraBestBG

ALLERGIKA čisticí tekutina pro velmi citlivé oči a obličej, 200 ml roztok
406,80 Kč
Prodejce: apohealth

BALNEUM INTENSIV Sprchový a mycí gel 200 ml PZN 01541330
1 223,15 Kč/1l
244,63 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Sprchový gel Expedition Reserve (A Rich Luxurious & Cleansing Body Wash) 250 ml
3 174,68 Kč/1l
793,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sprchový gel pro muže NightPanther (Body-Hair-Face Wash), 1000 ml
202,75 Kč/1l
202,75 Kč
Prodejce: LAVONIO

Collistar Talasso Shower Cream, Sprchový krém, 250 ml, Adults, -, Ženy, Tělo, Mandle
6 724,60 Kč/1l
1 681,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml
600,82 Kč/1l
600,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Baldessarini Sprchový Gel pro Muže 150 ml
1 960,20 Kč/1l
294,03 Kč
Prodejce: somnia24
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gel pod sprchu pro tělo s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI
520,00 Kč/1l

Natureza SOS Bath of Vitamins maska na vlasy 1000 ml
1 226,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 226,99 Kč/1l

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
948,98 Kč
Prodejce: Provantis
189,80 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Homme SG 200 ml M
413,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 067,40 Kč/1l

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista
2 736,28 Kč/1l

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,84 Kč
Prodejce: Serica
817 839,96 Kč/1l

5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
899,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
719,20 Kč/1l

La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
600,82 Kč
Prodejce: Serica
600,82 Kč/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559,86 Kč/1l

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
542,97 Kč
Prodejce: Serica
542,97 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika MEN - Sprchový gel 3v1 Active Nature (5 x 200 ml)
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
799,00 Kč/1l

Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml
562,44 Kč
Prodejce: Serica
1 124,88 Kč/1l

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista
3 783,16 Kč/1l

Sprchový gel AVON Secret Lagoon 720ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista
3 349,68 Kč/1l

Bioderma Atoderm, Sprchový gel, 1000 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
442,22 Kč
Prodejce: Serica
442,22 Kč/1l

Sprchový gel s vůní maliny a rybízového likéru (Shower Gel) 720 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

LaQ, Čistící gel a šampon pro krávy, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 447,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders
7 235,85 Kč/1l

AVON Senses White Lily Duschcreme 250 ml
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1l