5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lucaffe Classic, 1 kg1 004,81 Kč/1kg
1 004,81 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Organic Schirmer Cafe Creme aromatický, harmonický 1000g848,95 Kč/1kg
848,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Cafe Intencionecological Espresso Intensive Bohnen geröstet 1000g912,50 Kč/1kg
912,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Pprodomo Crema 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
478,63 Kč/1kg
478,63 Kč
Prodejce: Katomix

Kávová zrna Dallmayr Crema d’Oro, 1 kg
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
661,06 Kč/1kg
330,53 Kč
Prodejce: Zyrafka

Dallmayr Home Barista Caffè Crema Dolce, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Cappuccino, Latte macchiato, Světlé pražení, Alois Dallmayr Kaffee OHG , Dienerstr. 14 -15, 80331, Munich, Germany, 1 kusů, Rainforest Alliance
705,73 Kč/1kg
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dallmayr Coffee 355 000 000 Dallmayr Cremad'Oro Selection
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Movenpick Caffe Crema zrnková káva 500g
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Dallmayr Crema d'Oro intensa 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Středně pražená, 1 kusů, 1 kg, Taška
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza 4720034002 Káva Crema e Gusto - 1 000 g
869,44 Kč/1kg
869,44 Kč
Prodejce: somnia24

Eilles Gourmet Coffee Bean
781,38 Kč/1kg
390,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Espresso Palazzo 655000000 1.000g
794,58 Kč/1kg
794,58 Kč
Prodejce: somnia24

Dallmayr Home Barista Crema e Aroma, 1 kg, Cappuccino, Espresso, Latte macchiato, Ristretto, 8/10, 1 kusů
691,83 Kč/1kg
691,83 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
797,05 Kč/1kg
797,05 Kč
Prodejce: egenta-shop

Gina Caffè Crema zrnková káva 1 kilogram
332,09 Kč/1kg
332,09 Kč
Prodejce: Katomix

Dallmayr 040750000 Dallmayr Ethiopia Kaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 750,0 g
1 018,76 Kč/1kg
764,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Caffè Crema Gustoso | ganze Bohne | 1000g
885 429,96 Kč/1kg
885,43 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tento plný café crème má obzvlášť výraznou, pikantní chuť a je skutečnou lahůdkou i jako cappuccino nebo latte macchiato.
- Seznam přísad
- Zrnková káva
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Alois Dallmayr KG, Dienerstraße 14-15, 80331 München, Deutschland
- Prodejní název
- Dallmayr Cafe Creme Ticino - 1 kg zrnkové kávy Vending & Office
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 715000000
- Kód EAN
- 4008167071563
- Seznam přísad
- Zrnková káva
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Alois Dallmayr KG, Dienerstraße 14-15, 80331 München, Deutschland
- Prodejní název
- Dallmayr Cafe Creme Ticino - 1 kg zrnkové kávy Vending & Office
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 715000000
- Kód EAN
- 4008167071563
K tomu se hodí také

Kávová zrna Dallmayr Crema d’Oro, 1 kg
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
5 381,82 Kč/1kg
296,00 Kč
Prodejce: Anteros

Meica Rindswürstchen 180g
720,33 Kč/1kg
129,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Cappuccino, Káva, Espresso, Tmavě pražená
735,63 Kč/1kg
735,63 Kč
Prodejce: VISO

Nescafe Gold originální instantní káva Arabica pražená káva 200g
2 834,60 Kč/1kg
566,92 Kč
Prodejce: somnia24

Sendez 6 sklenic na latte macchiato 300 ml s rukojetí a 6 lžiček z nerezové oceli Sklenice na kávu Sklenice na čaj
399,99 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Dallmayr Pprodomo Crema 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
478,63 Kč/1kg
478,63 Kč
Prodejce: Katomix

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
661,06 Kč/1kg
330,53 Kč
Prodejce: Zyrafka

Dallmayr Home Barista Caffè Crema Dolce, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Cappuccino, Latte macchiato, Světlé pražení, Alois Dallmayr Kaffee OHG , Dienerstr. 14 -15, 80331, Munich, Germany, 1 kusů, Rainforest Alliance
705,73 Kč/1kg
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
720,18 Kč/1kg
720,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Coffee 355 000 000 Dallmayr Cremad'Oro Selection
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Movenpick Caffe Crema zrnková káva 500g
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Caffè Crema Gustoso | ganze Bohne | 1000g
885 429,96 Kč/1kg
885,43 Kč
Prodejce: somnia24

Dallmayr Crema d'Oro intensa 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Středně pražená, 1 kusů, 1 kg, Taška
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
11 731,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Eilles Gourmet Coffee Bean
781,38 Kč/1kg
390,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 Kg
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
642,54 Kč/1kg
642,54 Kč
Prodejce: Zyrafka

Eduscho 476323 Káva "Eduscho Caffé Crema" celozrnná
756,02 Kč/1kg
756,02 Kč
Prodejce: VISO

Kávová zrna Tchibo Barista Caffè Crema, 1 kg
815,14 Kč/1kg
815,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, 65 mm, 105 mm
1 076,00 Kč/1kg
538,00 Kč
Prodejce: somnia24

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusů, Taška
584,00 Kč/1kg
632,00 Kč
-48,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
584,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Dallmayr Espresso Palazzo 655000000 1.000g
794,58 Kč/1kg
794,58 Kč
Prodejce: somnia24

Dallmayr 040750000 Dallmayr Ethiopia Kaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 750,0 g
1 018,76 Kč/1kg
764,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší káva
Velmi dobrá chuť, nízká kyselost, naprosto doporučeno
Ohodnoceno dne 17. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
lahodná káva
velmi dobrá zrna
Ohodnoceno dne 3. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Illy 22984, Automatický napěňovač/ohřívač mléka, Bílá, Nerezová ocel, 250 ml, Horký a studený, Dotyk



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 237,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
8 983,94 Kč/1kg

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

Dallmayr prodomo celozrnná káva Premium 500g 12 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 733,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mövenpick Espresso celá zrna Arabica Robusta 1000g 4 balení
3 801,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 4 ks)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 996,92 Kč
-296,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 700,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed
425,06 Kč/1kg

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g balení 4 ks
3 251,27 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 192,61 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 926,10 Kč/1kg

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 204,96 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 204,96 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 246,24 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 246,24 Kč/1kg

Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg
870,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
805,56 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 311,21 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 311,21 Kč/1kg

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 155,36 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 155,36 Kč/1kg