5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Herbatniki kruche Be-Be 16 g19 091,00 Kč/1kg
381,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mc Vities Digestive Original294,76 Kč/1kg
73,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti160,00 Kč/1kg
28,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Coppenrath Mini máslo Spekulatius bez cukru a laktózy 150g573,87 Kč/1kg
86,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezcukrové sušenky 170 g Gullón
479,00 Kč/1kg
81,43 Kč
Prodejce: Katomix

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gullon shark bezlepkové kakaové sušenky (250g), 43152
510,08 Kč/1kg
127,52 Kč
Prodejce: Katomix

Coppenrath kroužky z lískových oříšků bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CITRONOVÉ SUŠENKY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU 130 g - FLORBU
2 428,85 Kč/1kg
315,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Ciastka kruche z cukrem 168 g
202,72 Kč/1kg
88,39 Kč
-58%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
36,49 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Leibniz máslové sušenky 50 g
409,60 Kč/1kg
20,48 Kč
Prodejce: Katomix

Delicje Szampańskie Sušenky s želé s příchutí malin obalené v čokoládě 147 g
295,63 Kč/1kg
75,13 Kč
-37%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,30 Kč
Prodejce: Katomix

Krakuski máslové sušenky 201 g
218,20 Kč/1kg
43,64 Kč
Prodejce: Katomix

Sušenky do tiramisu Den 500 g
235 596,15 Kč/1kg
178,38 Kč
-55,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
122,51 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Ciastka Gullón markizy kakaowe bez cukru 250 g
353,04 Kč/1kg
88,26 Kč
Prodejce: Katomix

Roshen oplatky s kakaovou příchutí 216 G
1 872,09 Kč/1kg
411,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Wicklein Burggraf Norimberské oplatky perníkové mléčná čokoláda 200g
439,15 Kč/1kg
87,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oreo sušenky s mléčnou čokoládou 246 g
593,32 Kč/1kg
166,13 Kč
Prodejce: VISO

Oplatkové rohlíčky - hořká čokoláda 125g
1 040,80 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Objednejte si nyní lahodné sušenky Gullon bez cukru! Ideální svačina pro ty, kteří dbají na svou linii. Kupte si je a vychutnejte si jejich chuť!
- Seznam přísad
- V popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Gullon Biscuits LTD. 16 Great Queen St. London WC2B 5AH Vereinigtes Königreich
- Prodejní název
- GULLON
- Výrobce
- Číslo produktu
- 5289
- Kód EAN
- 8410376052893
- Seznam přísad
- V popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Gullon Biscuits LTD. 16 Great Queen St. London WC2B 5AH Vereinigtes Königreich
- Prodejní název
- GULLON
- Výrobce
- Číslo produktu
- 5289
- Kód EAN
- 8410376052893
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Bezcukrové sušenky 170 g Gullón
479,00 Kč/1kg
81,43 Kč
Prodejce: Katomix

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

WEEKSY Chocolate Chip Cookies 120g BOGUTTI
2 496,50 Kč/1kg
399,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mc Vities Digestive Original
294,76 Kč/1kg
73,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sušenky s 20% čokoládou bez cukru 135 g Bogutti
2 275,43 Kč/1kg
398,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti
160,00 Kč/1kg
28,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Coppenrath ovesné sušenky bez cukru s lehce oříškovou příchutí 200g
457,10 Kč/1kg
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gullon shark bezlepkové kakaové sušenky (250g), 43152
510,08 Kč/1kg
127,52 Kč
Prodejce: Katomix

Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath máslové sušenky bez cukru 200g
361,70 Kč/1kg
72,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g
457,10 Kč/1kg
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gullon Čokoládové sušenky bez cukru 130 g
2 245,23 Kč/1kg
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Coppenrath kroužky z lískových oříšků bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 175g
573,66 Kč/1kg
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CITRONOVÉ SUŠENKY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU 130 g - FLORBU
2 428,85 Kč/1kg
315,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Sušenky bez cukru s ořechy 135g BOGUTTI
182,35 Kč/1kg
31,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
357,39 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Gullon Ciasteczka Twins z kremem kakaowym bez cukru 147 g
3 568,80 Kč/1kg
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Chupa Chups Bez cukru 10 lízátek 110G Bez cukru Cherry Cola Jahoda
1 009,83 Kč/1kg
121,18 Kč
Prodejce: Ajuy

Coppenrath Mini máslo Spekulatius bez cukru a laktózy 150g
573,87 Kč/1kg
86,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

KAKAO COOKIES S KRÉMEM S BROWNOVOU PŘÍCHUTÍ V DEZERTNÍ ČOKOLÁDĚ BEZ PŘIDANÉHO CUKRU 128 g - REIN&GUT
379,06 Kč/1kg
50,67 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
48,52 Kč
Prodejce: Katomix

GymBeam ZERO SYRUP okolda - sirup bez cukru, poleva, bez tuku, ideln pro zjemnn pokrm a dezert, bez lepku, bez laktzy, vegetarinsk a vegansk
423,69 Kč/1l
135,58 Kč
Prodejce: LAVONIO

ALLNUTRITION NUTLOVE 500 g White Choco Peanut (bílá čokoláda-arašíd-himalájská sůl) / Ochucené oříškové másla / Lahodné oříškové máslo s čokoládou bez přidaného cukru, soli a palmového oleje
1 007,48 Kč/1l
503,74 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: HAPPY_GIFTERS

HOME DELUXE Mobilní klimatizace KIMO - 9000 BTU | mobilní klimatizace, mobilní klimatizace, přenosná klimatizace
10 939,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: Home-Deluxe-GmbH

Ergonomická matrace ze studené pěny 140 x 200 cm - H3 pevný komfort ležení - 11 cm vysoká, prodyšná s pratelným potahem - Vyrobeno v Německu
2 509,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jednoduše vynikající
Velmi jemné a chutné sušenky bez cukru, ale přesto sladké. Koupím si je znovu, ráda doporučuji.
Ohodnoceno dne 22. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,65 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,18 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
608,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,75 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
99,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
497,00 Kč/1kg

Manner Rumová lanýžová srdce Oplatková srdce s rumovým lanýžovým krémem 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
167,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
557,53 Kč/1kg

Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
160,00 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg