Oliwa z oliwek extra vergine Monini z bazylią 250 ml

203,84 Kč

815,36 Kč / 1l

plus 441,22 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Oliwa z oliv extra panenská, z Kréty, odrůda Koroneiki, nefiltrovaná, objem 500 ml
Oliwa z oliv extra panenská, z Kréty, odrůda Koroneiki, nefiltrovaná, objem 500 ml
8 360,00 Kč/1l
418,00 Kč
Prodejce: EDANTI
Obrázek produktu pro Extra panenský olivový olej Koroneiki z Kréty, lisovaný za studena, 750 ml
Extra panenský olivový olej Koroneiki z Kréty, lisovaný za studena, 750 ml
6 373,33 Kč/1l
478,00 Kč
Prodejce: EDANTI
Obrázek produktu pro Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
316,53 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 9
1 582,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Extra panenský olivový olej Physis Of Crete 0,2 3l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
Extra panenský olivový olej Physis Of Crete 0,2 3l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
371,86 Kč/1l
1 115,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Monini extra panenský olivový olej s citronovou příchutí 250 ml
Monini extra panenský olivový olej s citronovou příchutí 250 ml
851,44 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
212,86 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Skleněná lahev, Salát, Řecko, 900 kcal
Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Skleněná lahev, Salát, Řecko, 900 kcal
679,64 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 32
365,03 Kč
-25,21 Kč
339,82 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Extra panenský olivový olej s příchutí pomeranče 250 ml
Extra panenský olivový olej s příchutí pomeranče 250 ml
1 016,28 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
254,07 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Physis Of Crete Extra panenský olivový olej 0,2 1l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
Physis Of Crete Extra panenský olivový olej 0,2 1l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
543,81 Kč/1l
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
543,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Oliwa z oliwek extra virgin z białymi truflami 250 ml
Oliwa z oliwek extra virgin z białymi truflami 250 ml
473,19 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
222,40 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro Přírodní olivový olej z řeckého ostrova Kréta, 3 litry, lisovaný za studena, extra panenský, extra virgin olivový olej, prémiová kvalita Zeytinyagi kanystr
Přírodní olivový olej z řeckého ostrova Kréta, 3 litry, lisovaný za studena, extra panenský, extra virgin olivový olej, prémiová kvalita Zeytinyagi kanystr
322,67 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 29
968,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sympathischerladen
Obrázek produktu pro Open Food 3445020222709, Olivový olej, 500 ml, B, 796 kcal, 3330 kJ, 90 g
Open Food 3445020222709, Olivový olej, 500 ml, B, 796 kcal, 3330 kJ, 90 g
486,42 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
243,21 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Monini Classico extra panenský olivový olej ze zralých oliv 1000ml
Monini Classico extra panenský olivový olej ze zralých oliv 1000ml
575,18 Kč/1l
575,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
OLIWA Z OLIWEK EXTRA VIRGIN ŁAGODNA BIO 1 L - BIO PLANETE
Open Food 3445020223508, Olivový olej, 1000 ml, C, Palmový olej, 819 kcal, 91 g
389,28 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
389,28 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Open Food 8007153008060, Olivový olej, 1000 ml, C, Palmový olej, 824 kcal, 3389 kJ
Open Food 8007153008060, Olivový olej, 1000 ml, C, Palmový olej, 824 kcal, 3389 kJ
531,96 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
531,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Olivový olej z pokrutin Olivenöl 1l - Levante
Olivový olej z pokrutin Olivenöl 1l - Levante
507,41 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
507,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Olej - Olivový/italský extra panenský olivový olej 100ml
Olej - Olivový/italský extra panenský olivový olej 100ml
1 822,40 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
182,24 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Extra panenský olivový olej ochucený bazalkou 250 ml. - Casa Rinaldi
Extra panenský olivový olej ochucený bazalkou 250 ml. - Casa Rinaldi
1 743,96 Kč/1l
435,99 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Panenský citronový olej extra 250 ml – Levante
Panenský citronový olej extra 250 ml – Levante
1 353,44 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
338,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Natives Olivenöl Extra 500 ml ARISTEON
Natives Olivenöl Extra 500 ml ARISTEON
1 654,90 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
827,45 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Monini Oliwa Extra Virgin 2 l
Monini Oliwa Extra Virgin 2 l
670,04 Kč/1l
1 340,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Bazalkový olej 250ml - Monini

Bazalkový olej Monini je jedinečný produkt, který kombinuje vysoce kvalitní olivový olej s intenzivní vůní čerstvé bazalky. Tato 250ml láhev obsahuje pravý olivový olej, který byl jemně obohacen o přírodní extrakt z bazalky, což vytváří mimořádný chuťový zážitek.

Bazalkový olej Monini je pečlivě připraven z nejkvalitnějších oliv, které jsou sklízeny a lisovány tradičním způsobem, aby si zachovaly plnou chuť a vůni. Přídavek bazalky mu dodává výraznou, svěží chuť a vůni, která se skvěle hodí k různým pokrmům.

Tento olej je ideální pro použití v kuchyni, aby dodal pokrmům jedinečnou chuť a vůni bazalky. Jeho intenzivní vůně a svěží chuť se skvěle hodí do salátů, těstovin, polévek, omáček a ke grilované zelenině. Lze jej také použít jako přísadu do pesta, omáček na pizzu nebo na dochucení sendvičů, kterým dodá jemný bazalkový nádech.

Bazalkový olivový olej Monini je balen v elegantní lahvičce o objemu 250 ml, která chrání obsah před světlem, takže zůstává dlouho čerstvý a skvěle chutná.

Pokud hledáte výrobek, který dodá vašim pokrmům intenzivní chuť a vůni bazalky, je bazalkový olej Monini ideální volbou. Jeho autentická chuť čerstvé bazalky oživí vaše kulinářské experimenty a dodá jim jedinečný charakter a svěžest.

Složení: extra panenský olivový olej 97,8 %, přírodní aroma 2 %, bazalka 0,2 % čistá hmotnost: 250 ml Výživové hodnoty na 100 g: Energetická hodnota 3404 kj/ 828 kcal Tuk 92 g, z toho nasycené mastné kyseliny 14 g Sacharidy 0 g včetně cukrů 0 g Bílkoviny 0 g Sůl 0 g Země původu: Itálie Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:

Dodaj odrobinę włoskiego smaku do swoich potraw! Zamów oliwę Monini z bazylią już dziś!

Objem
0.25 l
Seznam přísad
Složení: extra panenský olivový olej 97,8 %, přírodní aroma 2 %, bazalka 0,2 %Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 3404 kj/ 828 kcalTuky 92 g včetně nasycených mastných kyselin 14 gSacharidy 0 g včetně cukrů 0 gBílkoviny 0 gSůl 0 gZemě původu: Skladování: uchovávejte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního zářeníDatum spotřeby: 1.1:
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
460 g
Potravinářský podnik
Monini
Prodejní název
Bazalkový olej 250ml - Monini
Výrobce
Země původu
Itálie
Kód EAN
80508878

Objem
0.25 l
Seznam přísad
Složení: extra panenský olivový olej 97,8 %, přírodní aroma 2 %, bazalka 0,2 %Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 3404 kj/ 828 kcalTuky 92 g včetně nasycených mastných kyselin 14 gSacharidy 0 g včetně cukrů 0 gBílkoviny 0 gSůl 0 gZemě původu: Skladování: uchovávejte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního zářeníDatum spotřeby: 1.1:
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
460 g
Potravinářský podnik
Monini
Prodejní název
Bazalkový olej 250ml - Monini
Výrobce
Země původu
Itálie
Kód EAN
80508878
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Oliwa z oliwek extra virgin z czosnkiem i chili 250 ml
Oliwa z oliwek extra virgin z czosnkiem i chili 250 ml
473,19 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
222,40 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro Monini extra panenský olivový olej s citronovou příchutí 250 ml
Monini extra panenský olivový olej s citronovou příchutí 250 ml
851,44 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
212,86 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Oliwa z oliwek extra virgin z białymi truflami 250 ml
Oliwa z oliwek extra virgin z białymi truflami 250 ml
473,19 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
222,40 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro Oliwa z oliwek extra virgin z rozmarynem 250 ml
Oliwa z oliwek extra virgin z rozmarynem 250 ml
758,04 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
189,51 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro tillvex® lehátko skládací do 200 kg černé | lehátko odolné proti povětrnostním vlivům na balkon, zahradu a terasu | venkovní lehátko nastavitelné se silným polštářem | relaxační lehátko s polštářkem pod krk, držákem na nápoje a polštářkem
tillvex® lehátko skládací do 200 kg černé | lehátko odolné proti povětrnostním vlivům na balkon, zahradu a terasu | venkovní lehátko nastavitelné se silným polštářem | relaxační lehátko s polštářkem pod krk, držákem na nápoje a polštářkem
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 158
2 336,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company
Obrázek produktu pro Extra panenský olivový olej s příchutí pomeranče 250 ml
Extra panenský olivový olej s příchutí pomeranče 250 ml
1 016,28 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
254,07 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Voděodolný chránič matrace 90 x 200 - bezpečná ochrana matrace
Voděodolný chránič matrace 90 x 200 - bezpečná ochrana matrace
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 959
859,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 11
400,00 Kč
-251,25 Kč
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Barilla Mini Farfalle italské těstoviny malé mašličky 500 g
Barilla Mini Farfalle italské těstoviny malé mašličky 500 g
94,30 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 7
47,15 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
171,65 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Double White 40er (40x18,2g)
Double White 40er (40x18,2g)
1 827,42 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
1 330,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Hela Kečup Mayo Mix Česnek s veganskou majonézou 300ml
Hela Kečup Mayo Mix Česnek s veganskou majonézou 300ml
212,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
74,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hofgut mladý hrášek velmi jemný a mrkev předvařená ve sklenici 720ml
Hofgut mladý hrášek velmi jemný a mrkev předvařená ve sklenici 720ml
77,12 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 19
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 380g
Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 380g
405,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
101,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Oh Aik Guan sezamový olej z pražených sezamových semínek Sezamový olej 650ml
Oh Aik Guan sezamový olej z pražených sezamových semínek Sezamový olej 650ml
465,57 Kč/1l
302,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ruf Einhorn Cup Cakes
Ruf Einhorn Cup Cakes
263,05 Kč/1kg
110,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Iden-Berlin dřevěná vajíčka na zavěšení 24ks 2cm různé barvy
Iden-Berlin dřevěná vajíčka na zavěšení 24ks 2cm různé barvy
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
213,59 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 8
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro OLVITA Avokádový olej lisovaný za studena 250 ml
OLVITA Avokádový olej lisovaný za studena 250 ml
1 160,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
290,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typ 405
Pšeničná mouka typ 405
24,54 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
122,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Olej - Panenský kokosový 100ml
Olej - Panenský kokosový 100ml
1 040,20 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Celé kari G.Kečup D.800ml
Celé kari G.Kečup D.800ml
104,30 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro BOXILAND® ovoce ořechy & semínka adventní kalendář 2026 bio, 24 snacků
BOXILAND® ovoce ořechy & semínka adventní kalendář 2026 bio, 24 snacků
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 264
1 453,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella
Obrázek produktu pro Ovčí sýr Pecorino Romano TEM 150 g
Ovčí sýr Pecorino Romano TEM 150 g
1 142,13 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
214,42 Kč
-43,10 Kč
171,32 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
2 469,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
370,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Open Food 8007153008060, Olivový olej, 1000 ml, C, Palmový olej, 824 kcal, 3389 kJ
Open Food 8007153008060, Olivový olej, 1000 ml, C, Palmový olej, 824 kcal, 3389 kJ
531,96 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
531,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Maitre Truffout Čokoládové bonbóny Mléčná čokoláda Mléčná smetana a cereálie
Maitre Truffout Čokoládové bonbóny Mléčná čokoláda Mléčná smetana a cereálie
1 052,99 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 052,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
435,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
65,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodnocení zákazníků

Na základě 6 hodnocení
Ohodnoceno dne 22. listopadu 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Super chutné, mohu vřele doporučit.
Ohodnoceno dne 28. července 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Dobrý olej
Ohodnoceno dne 21. června 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. června 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. března 2025 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Voliotis Nativní olivový olej „Green“ 5 l – z Řecka
Voliotis Nativní olivový olej „Green“ 5 l – z Řecka
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 890,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
378,05 Kč/1l
Obrázek produktu pro Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 9
1 582,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
316,53 Kč/1l
Obrázek produktu pro Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - 5 litrů
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - 5 litrů
3 219,00 Kč
Doprava zdarma20% poukaz
Prodejce: YESEATIS
643,80 Kč/1l
Obrázek produktu pro Open Food, 8009923200407, Olivový olej, E, 822 kcal, 91,6 g, 14 g
Open Food, 8009923200407, Olivový olej, E, 822 kcal, 91,6 g, 14 g
1 501,35 Kč
Prodejce: EDANTI
300,27 Kč/1l
Obrázek produktu pro Extra panenský olivový olej Physis of Crete 5 l se zeleným silikonovým kartáčkem - prémiový olivový olej z Kréty, lisovaný za studena, dárková sada
Extra panenský olivový olej Physis of Crete 5 l se zeleným silikonovým kartáčkem - prémiový olivový olej z Kréty, lisovaný za studena, dárková sada
1 687,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
337,58 Kč/1l
Obrázek produktu pro Voliotis Řecké olivové oleje EV Green 1 l PELION
Voliotis Řecké olivové oleje EV Green 1 l PELION
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
531,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
531,68 Kč/1l
Obrázek produktu pro Olivový olej 1 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
Olivový olej 1 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 9
508,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
508,26 Kč/1l
Obrázek produktu pro Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení s lahví 750 ml a Parmigiano Reggiano DOP Cantarelli 30 měsíců
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení s lahví 750 ml a Parmigiano Reggiano DOP Cantarelli 30 měsíců
1 789,00 Kč
Doprava zdarma20% poukaz
Prodejce: YESEATIS
2 385,33 Kč/1l
Obrázek produktu pro Olivový olej 0,2 % extra panenský 5 l Cretan Olive Mill
Olivový olej 0,2 % extra panenský 5 l Cretan Olive Mill
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 6
1 629,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
325,84 Kč/1l
Obrázek produktu pro Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení se 2 lahvemi o objemu 750 ml
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení se 2 lahvemi o objemu 750 ml
1 919,00 Kč
Doprava zdarma20% poukaz
Prodejce: YESEATIS
1 279,33 Kč/1l
Obrázek produktu pro Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení se 2 lahvemi po 500 ml
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení se 2 lahvemi po 500 ml
1 759,00 Kč
Doprava zdarma20% poukaz
Prodejce: YESEATIS
1 759,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kleos Natives, extra panenský olivový olej, řecký prémiový olej, lisovaný za studena, 3 litry (3000 ml)
Kleos Natives, extra panenský olivový olej, řecký prémiový olej, lisovaný za studena, 3 litry (3000 ml)
969,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
323,22 Kč/1l
Obrázek produktu pro Extra panenský olivový olej Physis Of Crete 0,2 3l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
Extra panenský olivový olej Physis Of Crete 0,2 3l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
1 115,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
371,86 Kč/1l
Obrázek produktu pro Open Food 8001302001322, Olivový olej, 1000 ml, E, 824 kcal, 3390 kJ, 91,6 g
Open Food 8001302001322, Olivový olej, 1000 ml, E, 824 kcal, 3390 kJ, 91,6 g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
743,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
743,90 Kč/1l
Obrázek produktu pro Pantaleo Olio 100% Italiano 750 ml italský extra panenský olivový olej
Pantaleo Olio 100% Italiano 750 ml italský extra panenský olivový olej
586,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
781,53 Kč/1l
Obrázek produktu pro Olivový olej z pokrutin Olivenöl 1l - Levante
Olivový olej z pokrutin Olivenöl 1l - Levante
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
507,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
507,41 Kč/1l
Obrázek produktu pro Physis Of Crete Extra panenský olivový olej 0,2 1l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
Physis Of Crete Extra panenský olivový olej 0,2 1l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
543,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
543,81 Kč/1l
Obrázek produktu pro Green Amour Extra panenské olivové oleje 500 ml, lisované za studena, kyselost 0,3 %
Green Amour Extra panenské olivové oleje 500 ml, lisované za studena, kyselost 0,3 %
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
535,00 Kč
30% poukaz
Prodejce: Exporgin
1 070,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení s lahví 750 ml
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení s lahví 750 ml
1 039,00 Kč
Doprava zdarma20% poukaz
Prodejce: YESEATIS
1 385,33 Kč/1l
Obrázek produktu pro Open Food 8007153005595, Olivový olej, 1000 ml, D, 824 kcal, 91,6 g, 14 g
Open Food 8007153005595, Olivový olej, 1000 ml, D, 824 kcal, 91,6 g, 14 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
639,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
639,20 Kč/1l