5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g1 198,47 Kč/1kg
431,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Spiechlerz Rusiecki Smalec s masem a slaninou 160 g2 701,25 Kč/1kg
432,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Filety ze sleďů Appel v pikantním pepřovém krému 200g244,90 Kč/1l
48,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Saupiquet tuňák naturale bez oleje tuňák v kouscích konzerva 185g591,14 Kč/1kg
109,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
795,62 Kč/1kg
147,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Beef Dripping Premium 320g Agro-Top
166,69 Kč/1kg
91,68 Kč
Prodejce: Katomix

Filety ze sardelí z Kantaberského moře, 50 g
3 100,00 Kč/1kg
155,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Szproty Wędzone w Oleju 250 g
442,76 Kč/1kg
110,69 Kč
Prodejce: Katomix

Lisner Filety z makreli w sosie pomidorowym 170 g
522,06 Kč/1kg
88,75 Kč
Prodejce: Katomix

Szprot w sosie meksykańskim Graal 170g
342,76 Kč/1kg
58,27 Kč
Prodejce: Katomix

Tuńczyk kawałki w sosie własnym Graal 170 g
437,41 Kč/1kg
74,36 Kč
Prodejce: Katomix

Filety z makreli w sosie pomidorowym 160 g
420,56 Kč/1kg
67,29 Kč
Prodejce: Katomix

Makrela w sosie pomidorowym Graal 300 g
271,33 Kč/1kg
105,82 Kč
Prodejce: Katomix

Ortiz – filety z ančoviček v olivovém oleji – 450 g
5 270,71 Kč/1kg
2 371,82 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Spichlerz Rusiecki Mięso z nutą cebuli 280g
203,50 Kč/1kg
105,82 Kč
Prodejce: Katomix

Paprykarz szczeciński Graal 300 g
173,10 Kč/1kg
51,93 Kč
Prodejce: Katomix

Filety z sardeli Graal w oliwie z oliwek 50 g
1 458,83 Kč/1kg
87,53 Kč
Prodejce: Katomix

Sałatka z łososiem meksykańska Contimax 170 g
271,85 Kč/1kg
54,37 Kč
Prodejce: Katomix

Pasztet PODLASKI drobiowy 155g
188,71 Kč/1kg
29,25 Kč
Prodejce: Katomix

Szproty wędzone w sosie pomidorowym 250 g
463,24 Kč/1kg
115,81 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zamów teraz Lisner Tuńczyk w oleju i ciesz się smakiem! Idealny wybór dla zdrowej diety!
Složení: kousky tuňáka [Euthynnus (Katsuwonus) pelamis L.]*, slunečnicový olej, voda, kuchyňská sůl
Výživové hodnoty na 100 g produktu:
- Energie 858 kcal / 205 kJ
- Tuk: 11,7 g
- z toho nasycené mastné kyseliny: 2,3 g
- Sacharidy: 0 g
- z toho cukry: 0 g
- Bílkoviny: 25 g
- Sůl: 1,42 g
- Objem
- 0.17 l
- Seznam přísad
- Kousky tuňáka [Euthynnus (Katsuwonus) pelamis L.]*, slunečnicový olej, voda, kuchyňská sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 210 g
- Potravinářský podnik
- Lisner
- Prodejní název
- Tuňák v rostlinném oleji
- Výrobce
- Lisner
- Kód EAN
- 5900344201406
- Objem
- 0.17 l
- Seznam přísad
- Kousky tuňáka [Euthynnus (Katsuwonus) pelamis L.]*, slunečnicový olej, voda, kuchyňská sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 210 g
- Potravinářský podnik
- Lisner
- Prodejní název
- Tuňák v rostlinném oleji
- Výrobce
- Lisner
- Kód EAN
- 5900344201406
K tomu se hodí také

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
297,22 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4587, 320 g, 160 g, 2 kusů, 233 kcal, 975 kJ
154 339,99 Kč/1kg
154,34 Kč
Prodejce: taleoo

Ovčí sýr Pecorino Romano TEM 150 g
1 142,13 Kč/1kg
171,32 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
43,64 Kč
Prodejce: Katomix

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
3 964,45 Kč/1kg
436,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Innichner máslový sýr z mléka od krav pasoucích se na loukách, cca 600 g - Sennerei Drei Zinnen
872,87 Kč/1kg
523,72 Kč
Prodejce: italia-genuss

GymBeam tekut vajen blek - praktick forma 100% vajenho blku, rychl a plnohodnotn zdroj blkovin, ideln pro proteinov koktejly, peen a vaen
271,20 Kč/1kg
271,20 Kč
Prodejce: FIT1EU

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
306,90 Kč/1kg
306,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Slunečnicový olej Bartek 1 litr na smažení
114,11 Kč/1l
114,11 Kč
Prodejce: Katomix

Sada hrnců a pánví Just Perfecto JL-28, 15 cm, litina, mramorová povrchová úprava, indukce, příslušenství, béžová
2 812,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lebula

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

Tuňák ve vlastní šťávě Lisner 170g
408,67 Kč/1kg
85,82 Kč
Prodejce: Katomix

Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
795,62 Kč/1kg
147,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Saupiquet tuňák naturale bez oleje tuňák v kouscích konzerva 185g
591,14 Kč/1kg
109,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Beef Dripping Premium 320g Agro-Top
166,69 Kč/1kg
91,68 Kč
Prodejce: Katomix

Filety z makreli w oleju roślinnym Lisner 170g
522,06 Kč/1kg
88,75 Kč
Prodejce: Katomix

Brettlspeck, bůček, cca 1 kg. - Masna Hell
788,23 Kč/1kg
788,23 Kč
Prodejce: italia-genuss

JH Foods Yaki Nori mořská řasa zelená pražená 10 listů mořské řasy 25g
4 280,00 Kč/1kg
107,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Krakus Vepřové sádlo se slaninou a cibulí 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Kuřecí prsní řízek Krakus 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Filet z Kurczaka 300 g
382,00 Kč/1kg
114,60 Kč
Prodejce: Katomix

Sardinky v rajčatech 120g
316,67 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kier Filé z makrely v oleji 170 G
288,24 Kč/1kg
49,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Filet z tuňáka
Dobře dodané, vynikající. Vždy se rád vrátím.
Ohodnoceno dne 18. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
394,52 Kč
Prodejce: Serica
3 156,16 Kč/1kg

WADAKYU Bonito Flocken 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 398,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 796,26 Kč/1kg

Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
351,06 Kč
Prodejce: Serica
2 808,48 Kč/1kg

Ramirez sardinky v rajčatové omáčce - 125g plechovka, portugalská rybí specialita
351,91 Kč
Prodejce: Serica
2 815,28 Kč/1kg

Ruski Mięsiwo v omáčce 300 g
456,28 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 520,93 Kč/1kg

La Perla kousky tuňáka ve vlastní šťávě a nálevu 1705g 3-pack
1 212,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,18 Kč/1kg

Spiechlerz Rusiecki Smalec s masem a slaninou 160 g
432,20 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 701,25 Kč/1kg

Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 199,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,78 Kč/1kg

Profi Pasztet z Papryką 250g
415,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 661,28 Kč/1kg

Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 627,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,15 Kč/1kg

Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g
431,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 198,47 Kč/1kg

Anchovies fillets in oil 45 g
428,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 521,78 Kč/1kg

Zimmermann křupavé bavorské šunkové párky 8 kusů ATG 250g plechovka 550g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
218,83 Kč/1kg

Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 kusů ATG 250g plechovka 565g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
138,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
212,34 Kč/1kg

Zimmermann Regensburger párky 4 kusy ATG 250g plechovka 550g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
168,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
259,06 Kč/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
189,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
379,94 Kč/1kg

Mušle La Comtesse v rajčatové omáčce



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
192,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,74 Kč/1kg

Mayflower Seafood Gourmet Ice mořský krab Čerstvě ulovený kvalitní 185g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
179,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
945,68 Kč/1kg

Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
147,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
294,86 Kč/1kg

Sywan party rolky ze sleďových filetů v marinádě ATG 500g 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
129,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
129,99 Kč/1kg