5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g1 121,33 Kč/1kg
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Schulte jablečný crumble thaler 2500g238,32 Kč/1kg
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Open Food 5000396053456, Palmový olej, 100 g, 90 g, e442, e476, e500, e500ii, 1990 kJ, 476 kcal12 371,33 Kč/1kg
1 113,42 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LU Pim's Orange příchuť 150g – ovocná pomerančová náplň s čokoládou
1 133,80 Kč/1kg
170,07 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Otevřít Jídlo 5000396045802, e296, vápník, železo, niacin, thiamin, celozrnná pšeničná mouka 16%, sůl může obsahovat stopy mléka pro alergeny, 1500en zaandam,..., 483 kcal, 7 g, 63,6 g
305,25 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4779036940289, e223, e330, e476, e492, e500, e500i, e503, e503i, Antioxidant, Palmový olej, Bambucké máslo, Sůl, E503i, E223, Mléčné výrobky, Palmový olej a tuk, E500i, E500, Vejce..., 150 kcal, 2 g, 18 g, 12 g
2 043,82 Kč/1kg
481,99 Kč
-134,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
347,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Open Food 4779036940326, E223, E330, E492, E500, E500i, E503, E503i, uhličitan amonný, vanilin), čokoládová poleva (cukr, slunečnicový olej), invertní cukrový sirup (glukóza..., 509 kcal, 6,6 g, 64,09 g, 38,5 g
2 835,24 Kč/1kg
481,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Mulino Bianco 8076809572873, Sušenka, Přírodní, 350 g, Geneticky modifikovaný organismus (GMO), Konzervant, 486 kcal, 2036 kJ
274,14 Kč/1kg
95,95 Kč
Prodejce: Spielgeist

Otevřít Potraviny 8851019210124, enzym (papain) obsahuje ječmen, barviva (e 120), rostlinné oleje (obsahují..., 523 kcal, 9,5 g, 66,7 g, 36,5 g, 23,8 g
1 056,44 Kč/1kg
47,54 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Lyofilizovaná jahoda v prášku Kresto 15 g
4 476,50 Kč/1kg
102,16 Kč
-12,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
89,53 Kč
Prodejce: Katomix

Gullón Celozrnné sušenky classic bez přídavku cukru se sladidlem (280g), 43155
352,48 Kč/1kg
102,22 Kč
Prodejce: Katomix

Werz 1476, Jáhlové vločky, 250 g, Brown millet, Přírodní
583,32 Kč/1kg
145,83 Kč
Prodejce: taleoo

7Days Rogal z nadzieniem waniliowo-truskawkowym 110g
306,00 Kč/1kg
33,66 Kč
Prodejce: Katomix

ALLNUTRITION NUTLOVE Cookies 130 g okoldov kousky / Zdrav potraviny / Lahodn cookies inspirovan krmem ze srie NUTLOVE
2 264,85 Kč/1kg
294,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Nairn's Volkoren bezlepkové celozrnné krekry 160 g - křupavé a s vysokým obsahem vlákniny
1 062,94 Kč/1kg
170,07 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Open Food 4006952003089, e503, e503ii, sojamehl, magermilchpulver, kokosraspeln, backtriebmittel (ammoniumhydrogencarbonat,..., 491 kcal, 5,9 g, 71 g, 32 g
183,64 Kč/1kg
45,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Podpłomyki Kupiec truskawka-śmietanka 70 g
492,43 Kč/1kg
73,72 Kč
-53%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
34,47 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nečekejte, objednejte si Belvita Musli s ovocem ještě dnes a užívejte si každý den chutnou a zdravou snídani! Kupte si ji hned teď!
- Seznam přísad
- Složení: pšeničná mouka 36 %, müsli 33,3 % [celozrnné obiloviny 24 % (ovesné vločky 11,1 %, pšeničné vločky 9,9 %, celozrnná mouka z špaldy 1 %, ječné vločky 1 %, žitné vločky 1 %), rozinky 7 %, sušené kousky ovoce 2,3 % (fruktozoglukózový sirup, glukózový sirup, zahuštěné džusy a pyré (jablečné, broskvové, meruňkové, pomerančové), cukr, pšeničné otruby, zvlhčující látka (glycerol), palmový olej, regulátor kyselosti (kyselina citronová), zahušťovadlo (pektiny), aroma, antioxidant (kyselina askorbová), slunečnicový olej)], cukr, řepkový olej, kandovaná pomerančová kůra [pomerančová kůra 1 %, cukr, glukózo-frukózový sirup, regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma], minerální látky (uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, elementární železo), kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany sodné), emulgátory (sójový lecitin, E 472e), sůl, aroma, odtučněné mléko v prášku.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- najdete v popisu
- Hmotnost
- 0.33 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Polska Production Sp. z o.o.
- Prodejní název
- BELVITA
- Výrobce
- belVita
- Počet kusů
- 70
- Kód EAN
- 7622210289995
- Seznam přísad
- Složení: pšeničná mouka 36 %, müsli 33,3 % [celozrnné obiloviny 24 % (ovesné vločky 11,1 %, pšeničné vločky 9,9 %, celozrnná mouka z špaldy 1 %, ječné vločky 1 %, žitné vločky 1 %), rozinky 7 %, sušené kousky ovoce 2,3 % (fruktozoglukózový sirup, glukózový sirup, zahuštěné džusy a pyré (jablečné, broskvové, meruňkové, pomerančové), cukr, pšeničné otruby, zvlhčující látka (glycerol), palmový olej, regulátor kyselosti (kyselina citronová), zahušťovadlo (pektiny), aroma, antioxidant (kyselina askorbová), slunečnicový olej)], cukr, řepkový olej, kandovaná pomerančová kůra [pomerančová kůra 1 %, cukr, glukózo-frukózový sirup, regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma], minerální látky (uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, elementární železo), kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany sodné), emulgátory (sójový lecitin, E 472e), sůl, aroma, odtučněné mléko v prášku.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- najdete v popisu
- Hmotnost
- 0.33 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Polska Production Sp. z o.o.
- Prodejní název
- BELVITA
- Výrobce
- belVita
- Počet kusů
- 70
- Kód EAN
- 7622210289995
K tomu se hodí také

belVita Snídaňové cereální sušenky s lesním ovocem 300 g (6 x 50 g)
300,00 Kč/1kg
121,49 Kč
-22,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
99,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Otevřít Potraviny 7622210025791, e1200, e450, e472e, e500, e503, minerální, calcium_carbonate, magnesium_carbonate, elemental_iron, Sypká látka, Sůl, Celozrnné obiloviny, Oves, Mléčné výrobky, Celozrnná ječná mouka, E504,..., 435 kcal, 7.8 g, 66 g
1 376,73 Kč/1kg
454,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

belVita Snídaňové cereální sušenky s kakaovou příchutí a kousky čokolády 300 g
293,94 Kč/1kg
121,49 Kč
-24,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Belvita ciastka zbożowe z miodem, orzechami i czekoladą 300 g
1 376,73 Kč/1kg
454,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Tefal YS22Q25, 6 l, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna, Černá, Nerezová ocel, 22 cm, Nerezová ocel, 6 člověk/lidí
2 139,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palců kolo pro dívky muže a ženy 21 rychlostí (6 rychlostí pro 20 palců) Holland městské kolo
7 550,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

KuchenMeister čokoládový piškotový dort s čokoládovými lupínky 400g
198,77 Kč/1kg
79,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rohová pohovka s pevným lůžkem, dvojlůžko s pružinovou matrací a úložným prostorem, šedohnědá/béžová / 15102
45 990,00 Kč
Prodejce: luma-home

Rohová sedací souprava s funkcí spaní a lůžkem NOEMI 145x235 cm, rohová sedací souprava manšestrová černá, sedací souprava ve tvaru L, univerzální otoman, pohovka s vlnovou pružinou - PS 135
13 289,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: e-zimpaz

Jídelní stůl VASAGLE, rozkládací kuchyňský stůl pro 2-4 osoby, pro malé místnosti, vintage hnědý
2 398,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Vánoční stromek - španělská jedle - elegantní a tradiční tvar - kovový stojan - 2,20 m
303,39 Kč/1kg
3 155,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Pistáciový krém 45%, 190g - balení po 2 kusech
855,26 Kč/1l
325,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Nawarra 8er Cream Kakao
291,00 Kč/1kg
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Beukelaer Cereola Klasický
400,93 Kč/1kg
60,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mramorovaný dort s polevou z plnotučného mléka, 100g | HAMMERMÜHLE
1 217,40 Kč/1kg
121,74 Kč
Prodejce: taleoo

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada dětského nábytku: stůl + 2 židle, barva bílá, Kesper
1 233,14 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

LU Pim's Orange příchuť 150g – ovocná pomerančová náplň s čokoládou
1 133,80 Kč/1kg
170,07 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Poly ratanová sedací souprava Jídelní stůl Obývací pokoj Zahradní nábytek Zahradní souprava 1x stůl + 2x židle + 1x lavice + 2x taburet - šedý
9 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Idohome Rohová pohovka – obývací pokojová pohovka s funkcí spaní a úložným prostorem, rohová pohovka, čalouněný nábytek, pohovka, moderní pohovka v barvě Creme Poso 100 Paris ve tvaru U
16 549,26 Kč
-890,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
15 659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IDOHOME

Dior Sauvage Elixir Parfém 60 ml M
27 053,50 Kč/1l
1 623,21 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,93 Kč/1kg
798,61 Kč
Prodejce: somnia24

Kompresorový chladicí box AREBOS 43L | až -20°C | 12/24V a 230V s APP
4 370,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší sušenky
Velmi chutné !
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg