Xylitolové žvýkačky - ovocné žvýkačky s vitamíny bez cukru 50g

66,22 Kč

1 324,40 Kč / 1kg

plus 320,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

so 3. – čt 8. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro De Bron ovocná žvýkačka sour in poker game ovocná žvýkačka bez cukru 1000g
De Bron ovocná žvýkačka sour in poker game ovocná žvýkačka bez cukru 1000g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 17
360,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro De Bron ovocné žvýkačky dvojité třešně bez cukru sladké ovocné měkké 1000g
De Bron ovocné žvýkačky dvojité třešně bez cukru sladké ovocné měkké 1000g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 9
308,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Směs žvýkaček na víno bez cukru s ovocnou příchutí 3000g
Směs žvýkaček na víno bez cukru s ovocnou příchutí 3000g
245,23 Kč/1kg
735,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 20
255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Xylitoloví gumoví medvídci - bez cukru 50g
Xylitoloví gumoví medvídci - bez cukru 50g
1 333,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
103,30 Kč
-36,65 Kč
66,65 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 175g
Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 175g
573,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Tyčinky pro štěstí - jahoda 75g
Tyčinky pro štěstí - jahoda 75g
1 036,00 Kč/1kg
72,52 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Nimm2 Směšné kyselé ovocné želé 100 g
Nimm2 Směšné kyselé ovocné želé 100 g
958,20 Kč/1kg
95,82 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Ovocné žvýkačky - Veggie Winegums 100g
Ovocné žvýkačky - Veggie Winegums 100g
518,80 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Marakujiové želé (žvýkačky) bez přidaného cukru, 100 g
Marakujiové želé (žvýkačky) bez přidaného cukru, 100 g
590,91 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Marakujiové želé (žvýkačky) bez přidaného cukru, 250 g
Marakujiové želé (žvýkačky) bez přidaného cukru, 250 g
456,60 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Ovocné žvýkačky bez cukru, oslazené stévií 1000g
Ovocné žvýkačky bez cukru, oslazené stévií 1000g
340,69 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
340,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 1000g
Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 1000g
340,69 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
340,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Jahodové želé Chupa Chups Pinkies 90 g
Jahodové želé Chupa Chups Pinkies 90 g
432,78 Kč/1kg
82,14 Kč
-52%
38,95 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Ovocná žvýkačka bez želatiny ovocná lahodná vegetariánská 1000g
Ovocná žvýkačka bez želatiny ovocná lahodná vegetariánská 1000g
228,91 Kč/1kg
228,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nekuřácká krabička s ovocnými žvýkačkami 25g
Nekuřácká krabička s ovocnými žvýkačkami 25g
66,08 Kč/1kg
68,33 Kč
-3%
66,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mango žvýkačky (želatinové bonbóny) bez přidaného cukru, 100g
Mango žvýkačky (želatinové bonbóny) bez přidaného cukru, 100g
590,91 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Ovocné žvýkačky bez cukru se sladidly, bez želatiny, s vitamíny s příchutí pomeranče a broskve.

Seznam přísad
Sladidla: maltitolový sirup, xylitol; želírující látka: pektin, okyselující látka: kyselina citronová; přírodní aromata, barvicí rostlinné výtažky (červená ředkev, světlice barvířská, černý bez), směs vitaminů (vitamin E, thiamin, riboflavin, niacin, kyselina pantotenová, vitamin B6, kyselina listová, vitamin B12, vitamin C, biotin), leštící látka: karnaubský vosk. Žádná legenda o složení (100 % konvenční složky)
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g: Energie: 911 kJ / 219 kcal Tuky: méně než 0,5 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,4 g z toho mononenasycené mastné kyseliny: méně než 0,5 g Sacharidy: 85 g z toho cukry: méně než 0,5 g z toho polyoly: 76 g z toho škroby: méně než 0,5 g Bílkoviny: méně než 0,5 g Sůl: 0,62 g
Hmotnost
50 g
Potravinářský podnik
BIRKENGOLD
Prodejní název
Xylitolové žvýkačky - ovocné žvýkačky s vitamíny bez cukru 50g
Výrobce
Birkengold
Kód EAN
9120048830757

Seznam přísad
Sladidla: maltitolový sirup, xylitol; želírující látka: pektin, okyselující látka: kyselina citronová; přírodní aromata, barvicí rostlinné výtažky (červená ředkev, světlice barvířská, černý bez), směs vitaminů (vitamin E, thiamin, riboflavin, niacin, kyselina pantotenová, vitamin B6, kyselina listová, vitamin B12, vitamin C, biotin), leštící látka: karnaubský vosk. Žádná legenda o složení (100 % konvenční složky)
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g: Energie: 911 kJ / 219 kcal Tuky: méně než 0,5 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,4 g z toho mononenasycené mastné kyseliny: méně než 0,5 g Sacharidy: 85 g z toho cukry: méně než 0,5 g z toho polyoly: 76 g z toho škroby: méně než 0,5 g Bílkoviny: méně než 0,5 g Sůl: 0,62 g
Hmotnost
50 g
Potravinářský podnik
BIRKENGOLD
Prodejní název
Xylitolové žvýkačky - ovocné žvýkačky s vitamíny bez cukru 50g
Výrobce
Birkengold
Kód EAN
9120048830757
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Xylitoloví gumoví medvídci - bez cukru 50g
Xylitoloví gumoví medvídci - bez cukru 50g
1 333,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
103,30 Kč
-36,65 Kč
66,65 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 175g
Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 175g
573,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro De Bron ovocná žvýkačka sour in poker game ovocná žvýkačka bez cukru 1000g
De Bron ovocná žvýkačka sour in poker game ovocná žvýkačka bez cukru 1000g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 17
360,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro De Bron ovocné žvýkačky dvojité třešně bez cukru sladké ovocné měkké 1000g
De Bron ovocné žvýkačky dvojité třešně bez cukru sladké ovocné měkké 1000g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 9
308,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro De Bron sweet mini fruits ovocná směs bez cukru 1000g
De Bron sweet mini fruits ovocná směs bez cukru 1000g
308,51 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 17
308,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Chupa Chups Bez cukru 10 lízátek 110G Bez cukru Cherry Cola Jahoda
Chupa Chups Bez cukru 10 lízátek 110G Bez cukru Cherry Cola Jahoda
1 009,83 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
121,18 Kč
Prodejce: Ajuy
Obrázek produktu pro Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
1 499,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Coppenrath Mini máslo Spekulatius bez cukru a laktózy 150g
Coppenrath Mini máslo Spekulatius bez cukru a laktózy 150g
573,87 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
86,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ravazzi ovocná žvýkačka medvědi bez cukru tuhá veganská ovocná žvýkačka 1000g
Ravazzi ovocná žvýkačka medvědi bez cukru tuhá veganská ovocná žvýkačka 1000g
362,56 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
362,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
GUMA DO ŻUCIA Z KSYLITOLEM O SMAKU OWOCOWYM 12 SZTUK (17 g) - BIRKENGOLD
Xylitolové žvýkačky - ovoce 17g
3 051,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Ovocné žvýkačky bez cukru, oslazené stévií 1000g
Ovocné žvýkačky bez cukru, oslazené stévií 1000g
340,69 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
340,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ovocná guma cola v lahvích nealkoholická bez cukru slazená stévií 175g
Ovocná guma cola v lahvích nealkoholická bez cukru slazená stévií 175g
573,66 Kč/1kg
2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5Počet hodnocení: 2
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Čokoládové vločky Insula na pečení a posypání Obsah 500 g
Čokoládové vločky Insula na pečení a posypání Obsah 500 g
299,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli The Squiggles 150g
Trolli The Squiggles 150g
192,13 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Hitschies Kyselé dračí jazyky Brizzl kuličky 100 g
Hitschies Kyselé dračí jazyky Brizzl kuličky 100 g
1 358,80 Kč/1kg
135,88 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g
Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g
159,58 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ravazzi ovocná žvýkačka cola bez cukru tuhá veganská ovocná žvýkačka 1000g
Ravazzi ovocná žvýkačka cola bez cukru tuhá veganská ovocná žvýkačka 1000g
363,89 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
363,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 1000g
Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 1000g
340,69 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
340,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
1 336,80 Kč/1kg
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 4
233,94 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro Trolli Bizzl Mix 150g
Trolli Bizzl Mix 150g
831,47 Kč/1kg
124,72 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Ovocné gumové lahve ovocné bez cukru slazené stévií 300g
Ovocné gumové lahve ovocné bez cukru slazené stévií 300g
381,50 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
114,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Red Band Super Štika s ovocnou příchutí 5 druhů 1200g
Red Band Super Štika s ovocnou příchutí 5 druhů 1200g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
263,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml
Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml
1 763,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
846,28 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Katjes Wunderland kyselé veganské ovocné žvýkačky kouzelně lahodné 175g
Katjes Wunderland kyselé veganské ovocné žvýkačky kouzelně lahodné 175g
217,67 Kč/1kg
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hitschies kyselé dračí jazýčky Kyselé ovocné žvýkačky s cukrem 125g
Hitschies kyselé dračí jazýčky Kyselé ovocné žvýkačky s cukrem 125g
883,36 Kč/1kg
110,42 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
291,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
291,06 Kč
Prodejce: somnia24

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g
Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g
Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
314,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 047,93 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g
Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 059,86 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 38
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze
Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g
Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
550,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g
Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g
Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g
Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g
Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
24,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli The Squiggles 150g
Trolli The Squiggles 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
192,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
164,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
20,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Jablečný sad 150g
Trolli Jablečný sad 150g
124,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
827,27 Kč/1kg