5,0



Na základě 4 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - pružnost - objem - rychleschnoucí1 882,14 Kč/1l
1 693,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml461,93 Kč/1kg
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost texturizační sprej pro zpevnění vlasů 200 ml2 274,65 Kč/1l
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Matná pomáda na vlasy532,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eBrandsGlobal

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml
288,00 Kč/1kg
296,00 Kč
-8,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
288,00 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml
274,12 Kč/1kg
274,12 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell StyleSign Curls Bundling Gel 150 ml
2 256,87 Kč/1l
338,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Goldwell StyleSign Smooth Air-Dry BB Cream 125 ml
3 282,72 Kč/1l
410,34 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Lakmé K.Finish Curls Curl Activator Gel – gel na vlasy pro vlnité vlasy, 150 ml
1 546,67 Kč/1l
252,78 Kč
-20,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
232,00 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Gelová pomáda pro kudrnaté a vlnité vlasy Curl (Gel Pomade) 100 ml
6 390,00 Kč/1l
639,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Goldwell StyleSign Smooth Weightless Shine-Oil 100 ml
3 147,80 Kč/1l
314,78 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Redken Sculpting Curl Gel tvarující gel pro vlnité a kudrnaté vlasy 250 ml
3 774,44 Kč/1l
943,61 Kč
Prodejce: somnia24

Goldwell StyleSign Smooth Weightless Shine-Oil vyživující olej pro lesk vlasů 50 ml
6 730,80 Kč/1l
336,54 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Stylesign Curls Defining Cream 75 ml
4 487,20 Kč/1l
336,54 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Stylingový gel Syoss Gel (250 ml) 250 ml
725,48 Kč/1l
191,62 Kč
-10,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,37 Kč
Prodejce: Scentist

Maria Nila Coils & Curls Weightless Curl Gel stylingový gel pro vlnité a kudrnaté vlasy 125 ml
5 104,40 Kč/1l
638,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Stylesign Heat Styling Form - & Finish-Spray 75 ml
3 945,33 Kč/1l
295,90 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sebastian Gel Forte gel na úpravu vlasů 200 ml
4 673,45 Kč/1l
934,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Alcina gelový vosk 60 ml
6,08 Kč/1l
365,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Gel na vlasy se silnou fixací (Forming Gel) 100 ml
6 548,30 Kč/1l
654,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Stylingový gelový vosk spojuje kadeře do vln a kudrlin, vlasy jsou oslnivě lesklé a hydratované. Gel s texturou vosku pro definici kudrnatých a vlnitých vlasů okamžitě oživý mdlé či matné lokny a dodává jim zdravý upravený vzhled plný lesku. Šetrné složení neobsahuje sulfáty, silikony ani alkohol.
Gelový vosk Goldwell StyleSign High Shine 100 ml
Okamžitě zpevňuje lokny a hydratuje je, aby byly pružné a maximálně lesklé
VÝHODY
" Okamžitě spojuje a hydratuje kadeře pro pružnou povrchovou úpravu s maximálním leskem
" Kombinuje vlhkost gelu s leskem vosku
" Chrání před poškozením vlivem tepla
IDEÁLNÍ PRO STŘEDNĚ SILNÉ AŽ SILNÉ VLASY
BALENÍ ZVÝRAZŇUJE
" Při výrobě této tuby bylo použito nejméně 26 % materiálů PCR
" Méně plastového odpadu díky tenčímu materiálu a menšímu víčku
" Snížení hmotnosti ve srovnání s předchozím obalem (>69 %)
HLAVNÍ BODY UDRŽITELNOSTI
" Dermatologicky testováno
" Žádné složky živočišného původu
" Bez sulfátů
" Bez alkoholu
" Bez silikonů
CURLS
Okamžitě dodá kadeřím a vlnám krásnou kudrnatost a definuje je až na 72 hodin. Pro vyživené a hydratované, pružné kudrny
s kontrolou krepatění.
Použití:
- Vložte do ručníkem vysušených nebo suchých vlasů.
Goldwell StyleSign Curls Gelový vosk s vysokým leskem 100 ml
Nástupce produktu CreativeTexture Crystal Turn 2
Pro středně silné až silné vlasy
Držení: 1/5
Lesk: 3/3
Okamžitě tuží kadeře a hydratuje je pro pružný vzhled s maximálním leskem. Kombinuje hydrataci gelu s leskem vosku. Chrání před poškozením teplem.
Použití: Vpracujte do ručníkem vysušených nebo suchých vlasů.
Složení: Vodu/vodu, minerální olej/Paraffinum Liquidum/Huile minérale, sorbitol, oleth-5, oleth-3 fosfát, butylenglykol, glycerin, tetrahydroxypropyl ethylendiamin, ceteareth-20, sorbitan kaprylát, Propandiol, cetrimonium chlorid, panthenol, kaprylový/kaprový triglycerid, BHT, extrakt z Himanthalia elongata, kyselina benzoová, vůně/Parfum, alfa-isomethyl-ionon, hexyl-cinnamal, limonen, linalool.
- Pro tuto zkumavku bylo použito nejméně 26 % materiálů PCR
- Méně plastového odpadu díky tenčímu materiálu a menšímu víčku
- Snížení hmotnosti ve srovnání s předchozím obalem (>69 %)
- Dermatologicky testováno
- Žádné složky živočišného původu
- Bez sulfátů
- Bez alkoholu
- Bez silikonů
Okamžitě dodá kadeřím a vlnám krásnou kudrnatost a definuje je až na 72 hodin. Pro upravené, hydratované kudrny plné pružnosti a kontroly krepatění.
- kombinuje vlhkost gelu s leskem vosku
- bez složek živočišného původu
- bez sulfátů
- bez minerálních olejů
[Použití]
Vpracujte do ručníkem vysušených nebo suchých vlasů.
Složení
Voda/Aqua/Eau, minerální olej/Paraffinum Liquidum/Huile minérale, sorbitol, oleth-5, oleth-3 fosfát, butylenglykol, glycerin, tetrahydroxypropyl ethylendiamin, ceteareth-20, sorbitan kaprylát, Propandiol, Cetrimonium chlorid, Panthenol, Triglycerid kaprylový/kaprový, BHT, Himanthalia Elongata extrakt, Kyselina benzoová, Vůně/Parfum, Alfa-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Goldwell Stylesign Curls Gelový vosk s vysokým leskem 100 ml
Gelový vosk Goldwell Stylesign Curls High Gloss je dokonalým řešením pro všechny, kteří chtějí mít dokonale tvarované kudrny s dlouhotrvajícím leskem. Tento inovativní produkt kombinuje tvarovatelnost gelu s pružností vosku pro dokonalou kontrolu nad stylingem.
Díky speciálně vyvinutému složení dodává tento gelový vosk vašim kadeřím přirozený lesk a zároveň jim poskytuje dlouhotrvající definici. Krotí krepatění a dodává kadeřím strukturu, aniž by je zatěžoval.
Díky své lehké textuře se gelový vosk snadno roztírá po vlasech a nezanechává žádné zbytky. Ať už máte přirozené vlny, nebo pevně definované kadeře, tento výrobek je ideální pro všechny typy kudrlin.
Pořiďte si nyní Goldwell Stylesign Curls High Gloss Gel Wax 100 ml a zažijte dokonale definované kudrny se zářivým leskem po celý den!
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Vosky na vlasy značky Goldwell z kolekce StyleSign byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 100 ml.
Zutaten: složení: wasser/aqua/eau, mineralöl/paraffinum liquidum/huile minérale, sorbitol, oleth-5, oleth-3 phosphat, butylenglykol, glycerin, tetrahydroxypropylethylendiamin, ceteareth-20, sorbitan kaprylát, Propandiol, Cetrimoniumchlorid, Panthenol, Caprylic/Capric Triglyceride, Bht, Himanthalia elongata-Extrakt, Benzoesäure, Parfum, Alpha-Isomethylionon, Hexylcinnamal, Limonen, Linalool.
GW STS vysoce lesklý gelový vosk 100 ml StyleSign Curl
- Hmotnost
- 113 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Voda/Aqua/Eau, minerální olej/Paraffinum Liquidum/Huile minérale, sorbitol, oleth-5, oleth-3 fosfát, butylenglykol, glycerin, tetrahydroxypropyl ethylendiamin, ceteareth-20, sorbitan kaprylát, propandiol, cetrimonium chlorid, panthenol, kaprylová/kapalinová kyselina, propanediol
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 4021609520078
- Číslo produktu
- 56114
- Hmotnost
- 113 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Voda/Aqua/Eau, minerální olej/Paraffinum Liquidum/Huile minérale, sorbitol, oleth-5, oleth-3 fosfát, butylenglykol, glycerin, tetrahydroxypropyl ethylendiamin, ceteareth-20, sorbitan kaprylát, propandiol, cetrimonium chlorid, panthenol, kaprylová/kapalinová kyselina, propanediol
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 4021609520078
- Číslo produktu
- 56114
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(192)Počet hodnocení: 192




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(51)Počet hodnocení: 51




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(13)Počet hodnocení: 13




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8Nejprodávanější




3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(64)Počet hodnocení: 64




4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(11)Počet hodnocení: 11




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(46)Počet hodnocení: 46




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(57)Počet hodnocení: 57




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4





4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(62)Počet hodnocení: 62




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(13)Počet hodnocení: 13




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(15)Počet hodnocení: 15




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(33)Počet hodnocení: 33




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(150)Počet hodnocení: 150




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(14)Počet hodnocení: 14




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5

Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost texturizační sprej pro zpevnění vlasů 200 ml
2 274,65 Kč/1l
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml
288,00 Kč/1kg
296,00 Kč
-8,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
288,00 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Podpůrný polštář Emma Classic 80x40 cm
1 897,96 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Posypová sůl 25 kg
14,61 Kč/1kg
365,20 Kč
Prodejce: Chlorito

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml
461,93 Kč/1kg
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml
274,12 Kč/1kg
274,12 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 200 ml, Zvětšující objem, 1 kusů
1 784,65 Kč/1l
356,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml
342,93 Kč/1kg
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wahl Profi Detailer LI, Červená, Stříbrná, Obdélník, 3,8 cm, Baterie, 100 min, Zabudovaná baterie
4 659,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell - Stylesign Texture Dry Spray Wax 150ml
674,44 Kč/1kg
674,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
1 176,00 Kč/1l
294,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
597,29 Kč/1l
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Moisture Kick Spray Conditioner bezoplachový kondicionér pro normální až suché vlasy 200 ml
1 259,65 Kč/1l
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell StyleSign Curls Bundling Gel 150 ml
2 256,87 Kč/1l
338,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Bezoplachové ošetření vlasů Ultimate Repair (Miracle Hair Rescue), 30 ml
23 757,00 Kč/1l
712,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Goldwell StyleSign Texture Roughman Texturizing Paste stylingová pasta pro matný efekt 150 ml
6 220,80 Kč/1l
933,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Blondor barva na vlasy Multi Blonde pro ženy 800 - Wella Professionals
1 054,50 Kč/1l
843,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell Dlouhodobá Ošetřující Kúra pro Poškozené Vlasy
2 379,65 Kč/1l
475,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Ultra silný strukturující krémový vosk Flexwax (Ultra Strong Cream Wax), 85 ml
13 934,12 Kč/1l
1 184,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
1 659,97 Kč/1l
497,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů
1 586,43 Kč/1l
475,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 506,80 Kč/1l
1 825,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Comair HSM Black Eagle Clipper 2 nástavce hřebenů, baňka s olejem profesionální zastřihovač vlasů
2 342,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Wella Ultimate Repair Miracle Hair Rescue 95 ml
13 110,53 Kč/1l
1 245,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Schwarzkopf Professional Osis+ Session Extra Strong Hold Hairspray 300 ml
906,67 Kč/1l
272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella SP Balance Scalp Energy Serum 100 ml
9 060,70 Kč/1l
906,07 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlý servis
Dobrý produkt Zbytek tuby se obtížně vytlačuje
Ohodnoceno dne 24. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pro vysoce vyčesané účesy je to naprostá bomba
Je to úžasně krásné
Ohodnoceno dne 23. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - pružnost - objem - rychleschnoucí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 693,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 882,14 Kč/1l

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Rychleschnoucí - Objem a pružnost



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
874,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 944,29 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 579,30 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(13)Počet hodnocení: 13
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
461,93 Kč/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill 2 x 100 ml sada texturního krému



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
440,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 204,65 Kč/1l

Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost texturizační sprej pro zpevnění vlasů 200 ml



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 274,65 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
342,93 Kč/1kg

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 2x10g
454,93 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
426,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
21 346,50 Kč/1kg

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Modelační Pasta pro Vlasy, 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
390,95 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 606,33 Kč/1l

Hydratační krém pro vlnité vlasy Stylesign Curls & Waves (Moisturizing Curl Cream Curl Control 2) 150 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
363,93 Kč
-21,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 286,20 Kč/1l

American Crew Formovací krém 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3,29 Kč/1l

Matná pomáda na vlasy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Originální pomáda na vlasy
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Stylingový gel 125 ml
532,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 261,28 Kč/1l

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Black 55 g
1 913,11 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 783,82 Kč/1kg

Silhouette Super Hold Gel - Silně Fixující Stylingový Gel na Vlasy, 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,72 Kč/1l

Stylingová pasta 110ml
519,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 723,45 Kč/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ G. Force Mocno utrwalający żel do włosów, 150ml
203,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 353,80 Kč/1l

Farmona Radical Trychologiczny szampon przyspieszający wzrost włosów, 200ml
399,19 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 995,95 Kč/1l

Hegron osvěžující pudr na vlasy 10 g
258,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
959,22 Kč/1kg