5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Crest | Zubní pasta - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - s fluoridem - bělící formule - bezpečná pro sklovinu2 731,08 Kč/1l
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Crest | Zubní pasta 3D White Radiant Mint - 93 g - Bělicí - Friský dech - Fluoridová ochrana2 096,67 Kč/1l
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
R.O.C.S. Whitening zubní pasta 75ml | Bez fluoridu | S vápníkem pro bílé zuby2 599,87 Kč/1l
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Parodontax | Zubní pasta - bělení zubů - s fluoridem - kompletní ochrana - 75 ml1 906,53 Kč/1l
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Zubní pasta Blend-A-Med Cool Water, Ochrana a upevnění pro zdravé zuby, 75 ml
629,60 Kč/1l
69,88 Kč
-32%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,22 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Blend-a-med pasta 3D White 10x75ml
508,39 Kč/1l
381,29 Kč
Prodejce: LAVONIO

Blend-A-Med Delicate White Pasta do zębów, 75 ml
629,60 Kč/1l
69,88 Kč
-32%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,22 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Blend-a-med pasta 3D White Lux Charcoal 4x75ml
866,20 Kč/1l
259,86 Kč
Prodejce: LAVONIO

Blend-a-med pasta 3D White 4x75ml
513,97 Kč/1l
154,19 Kč
Prodejce: LAVONIO

Crest | Zubní pasta - zářivá máta - 24g - bělící zubní pasta - Crest 3d White
369,90 Kč/1l
36,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Colgate Zahnpasta Max White Optic, 75 ml
16 546,00 Kč/1l
1 240,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

12x OralB zubní pasta Vitalize 3D White 75ml, zubní pasta na čištění zubů, pro svěží dech a ústní hygienu, posiluje dásně a zubní sklovinu, tuby
702,67 Kč/1l
844,46 Kč
-212,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Blend-a-med Complete Protect Expert Pasta do zębów, 75ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
2 028 222,19 Kč/1kg
182,54 Kč
Prodejce: M_plus_L

Blend-A-Med Zubní pasta s osvěžující chladivou příchutí, 75 ml
990,67 Kč/1l
74,30 Kč
Prodejce: LAVONIO

3D WHITE revitalizační bělící zubní pasta 75ml
2 203,73 Kč/1l
165,28 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Oral-B 8006540006276 PRO-SCIENCE Zahncreme 75 ml
4 184,53 Kč/1l
313,84 Kč
Prodejce: CoverKingz

3D WHITE LUXE PERFECTION zubní pasta 2 x 75 ml
2 279,07 Kč/1l
341,86 Kč
Prodejce: somnia24

Colgate ZC Sensation White Aktivní uhlí 75ml
1 120,93 Kč/1l
84,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Curaprox 73320644, Univerzální, 90 ml, Dospělý, Švýcarsko, Plast, Laurylsulfát sodný (SDS (SLS)), Triklosan
6 588,11 Kč/1l
659,39 Kč
-66,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
592,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

Marvis Whitening Mint, Bělicí zubní pasta, 85 ml, Dospělý
4 238,82 Kč/1l
360,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Blend-a-med | Zubní pasta 3D White Luxe - 75 ml - bělící - s aktivním uhlím - ochrana zubů a dásní
Objevte revoluční zubní pastuBlend-a-med 3D White Luxe, speciálně vyvinutou pro účinné čištění a bělení zubů. Díky jedinečné síle aktivního uhlí tato zubní pasta zajistí nejen zářivý úsměv, ale také ochranu vašich dásní. Užijte si svěží mátovou příchuť a výhody každodenního bělení zubů s pouhými 75 ml této vysoce kvalitní zubní pasty.
Přehled produktůZubní pasta Blend-a-med3D White Luxe nabízí šetrné složení, které bylo klinicky testováno a je bezpečné pro vaši zubní sklovinu. Účinně odstraňuje zabarvení a poskytuje dlouhotrvající svěžest. Tato zubní pasta je ideální pro každodenní použití a chrání před nepříjemným zápachem z úst.
Klíčové vlastnosti a specifikaceZubní pastaBlend-a-med 3D White Luxe v sobě spojuje řadu výhod:
- Účinné bělení zubů: odstraňuje až 100 % povrchového zabarvení a zajišťuje zářivý úsměv.
- Bezpečné používání: Zubní pasta je vhodná pro všechny typy zubů, které jsou v kontaktu s pokožkou: Šetrné složení je vhodné pro každodenní použití a chrání zubní sklovinu.
- Aktivní uhlí: Podporuje odstraňování usazenin a zajišťuje svěží dech.
- Dlouhotrvající svěžest: Svěží mátová příchuť zajišťuje pocit čistoty po celý den.
- Klinicky testováno: Účinnost a bezpečnost zubní pasty byla klinicky ověřena.
Výhody a použitíZubní pastaBlend-a-med 3D White Luxe je ideální volbou pro každého, kdo oceňuje šetrné a účinné bělení zubů. Nejenže důkladně čistí, ale také chrání dásně a zajišťuje dlouhotrvající svěžest a zářivý úsměv.
Výhody produktu: - Zubní pasta je vhodná pro každodenní použití:
- Zářivý úsměv: odstraňuje zabarvení a poskytuje viditelné bělení.
- Šetrné čištění: Složení je šetrné k zubní sklovině a je vhodné pro každodenní použití.
- Svěží dech: Svěží mátová příchuť bojuje proti nepříjemnému dechu a zajišťuje příjemný pocit v ústech.
- Klinicky testováno: Účinnost je klinicky ověřena pro větší bezpečnost.
- Snadné použití: Díky praktické 75 ml tubě je ideální na cesty i na doma.
Proč si vybrat tento výrobekVyberte si zubní pastuBlend-a-med 3D White Luxe pro účinné a bezpečné bělení zubů. Užijte si sílu aktivního uhlí v kombinaci s osvěžující mátovou příchutí, která chrání vaše zuby a dásně. Tato zubní pasta je ideální volbou pro každodenní péči o váš chrup.
Nečekejte, objednejte si ještě dnes a užijte si zářivý úsměv! Kupte si ho hned teď!
- Model
- 3D White Luxe
- Hmotnost
- 1000 g
- Stupeň oděru
- Nízká
- Objem
- 75 ml
- Složení
- Složení: Nevztahuje se '. "Upozorňujeme, že seznamy složek výrobků naší značky jsou pravidelně aktualizovány. Aktuální seznam složek naleznete na obalu výrobku, abyste se ujistili, že je vhodný pro vaše osobní použití. " (U výrobků doplňovaných v obchodě je třeba získat nejaktuálnější seznam složek na prodejním místě po doplnění výrobku)."
- Výrobce
- Blend-A-Med
- Kód EAN
- 8006540881804
- Model
- 3D White Luxe
- Hmotnost
- 1000 g
- Stupeň oděru
- Nízká
- Objem
- 75 ml
- Složení
- Složení: Nevztahuje se '. "Upozorňujeme, že seznamy složek výrobků naší značky jsou pravidelně aktualizovány. Aktuální seznam složek naleznete na obalu výrobku, abyste se ujistili, že je vhodný pro vaše osobní použití. " (U výrobků doplňovaných v obchodě je třeba získat nejaktuálnější seznam složek na prodejním místě po doplnění výrobku)."
- Výrobce
- Blend-A-Med
- Kód EAN
- 8006540881804
K tomu se hodí také

Zubní pasta Blend-A-Med Cool Water, Ochrana a upevnění pro zdravé zuby, 75 ml
629,60 Kč/1l
69,88 Kč
-32%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,22 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Blend-a-med pasta 3D White 10x75ml
508,39 Kč/1l
381,29 Kč
Prodejce: LAVONIO

Rychlost 12 x LED solární lampa země zapuštěná reflektor solární zemní světlo zemní lampa venkovní 8Leds, teplá bílá
1 754,25 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: NetworkTechnologies

Zubní pasta Blend-a-med 75ml 3D CHARCOAL
559,60 Kč/1l
41,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Blend-A-Med Delicate White Pasta do zębów, 75 ml
629,60 Kč/1l
69,88 Kč
-32%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,22 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Blend-a-med pasta 3D White Lux Charcoal 4x75ml
866,20 Kč/1l
259,86 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
947,24 Kč
Prodejce: FANEO

Lattafa Yara EDP Yara 25 ml + EDP Yara Candy 25 ml + EDP Yara Moi 25 ml + EDP Yara Tous 25 ml W
12 744,20 Kč/1l
1 274,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

Giorgio Armani Si Eau de Parfum 100ml
22 430,00 Kč/1l
2 243,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Apple Watch Series 8 45mm A2771 Červený hliníkový sportovní náramek Červený GPS Neu
Použité
12 570,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Škrabadlo Feandrea XXL, 199 cm, víceúrovňové, se sisalovými sloupky, béžová barva
1 934,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Gillette Mach 3 náhradní břity na holení 12 ks XXL
1 141,42 Kč
Prodejce: M_plus_L

Brita 1023120, 3 kusů, Brita, Kazeta
1 097,99 Kč
Prodejce: M_plus_L

Průhledný automatický deštník XXL, odolný proti větru a korozi, průhledný automatický deštník pro ženy a muže
363,97 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Elektrický zubní kartáček Oral-B Pro 1 s rukojetí v karibské modré barvě
498,16 Kč
Prodejce: esiteo

Versace Eros EDP 100 ml M
13 754,90 Kč/1l
1 375,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice Těstoviny 500g balení 12 ks
90,45 Kč/1kg
542,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
19 444,44 Kč/1l
1 750,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Estilo

Philips Norelco OneBlade OneBlade QP440/50 Náhradní břit 360, Břit, Philips, OneBlade Series
958,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Náplň do mopu Vileda UltraMax Power 2 v 1
262,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Hugo Boss Boss Woman EDP 90 ml W
7 377,78 Kč/1l
664,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Pâte Blend-a-med 3D White Lux Charcoal 10 x 75 ml
865,59 Kč/1l
649,19 Kč
Prodejce: LAVONIO

Plot z drátěného pletiva 1m x 25m velikost ok 19mm
67,49 Kč/1m
1 687,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EinsPreis

Kolo pro dívku 14 palců 3-5 let kolo s tréninkovými koly tlačné zařízení zvonek košík Heart Bike pudrově růžová
3 169,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Babyboutik

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Blend-a-med pasta 3D White Lux Charcoal 5x75ml
865,60 Kč/1l
324,60 Kč
Prodejce: LAVONIO

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tento článek již nebyl nikde k dispozici... pouze zde . Jsem tak vděčný
Super
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zubní pasta Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 oz (107 g)
1 402,43 Kč
Prodejce: Eurosmart-Solutions
14 024,30 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3D White Brilliance - 59g - Máta - Intenzivní bělení - Hloubkové čištění



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 229,90 Kč/1l

Fixodent | Krém na zubní náhrady - 3 × 68 G - Krém na zubní náhrady - Lepidlo na zubní náhrady



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 299,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
6 372,50 Kč/1l

Crest 3D White Brilliance Bělící Zubní Pasta Peppermint – Sada 3 kusů - 3x130g
1 169,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 999,97 Kč/1l

Bělící zubní pasta pro dospělé, obsahující 1400 ppm fluoru, Essenta Whitening Action, 75 ml
236,00 Kč
Prodejce: EDANTI
3 146,67 Kč/1l

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | Whitening Mint - 232g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
840,47 Kč/1kg

Crest | Bělící zubní pasta, skořicová zubní pasta, zubní pasta s fluorem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | skořice - 153g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
249,75 Kč
-15,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 339,90 Kč/1l

Crest | zubní pasta pro děti, zubní pasta pro děti, bílé zuby, proti zubnímu kazu, svěží dech | Dětský kaz - 130g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 169,90 Kč/1l

Advance White Arm & Hammer munttandpasta 170 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
-104,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
155,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 559,90 Kč/1l

Crest | Bělící zubní pasta, gelová zubní pasta, mátová pasta, zubní pasta s fluoridy, svěží dech, proti zubnímu kameni | Mátový gel - 161g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
454,99 Kč
-292,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 012,36 Kč/1l

Biomed Citrus Fresh Bio přírodní zubní pasta s citrusy (100g), 104495



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
103,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l

Crest | zubní pasta, zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, proti zubnímu kazu, na zubní kámen | Ochrana proti zubnímu kazu - 232g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
136,99 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Biomed Gum Health Bio přírodní zubní pasta na zanícené dásně (100g), 104491



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
979,90 Kč/1l

Zubní pasta s přírodním černým uhlím 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
99,99 Kč
-9,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l

Biomed Superwhite Bio přírodní bělící zubní pasta (100g), 104493



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
103,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
866 583,36 Kč/1kg

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, posilující zubní sklovinu, svěží dech, proti zubnímu kazu | Bělení zubního kamene - 161g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Crest | Zubní pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - máta - s fluoridem - bělící formule - bezlepková formule



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
389,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 999,92 Kč/1l

SPLAT PROFESSIONAL Sensitive Bioaktivní zubní pasta - Obnova skloviny, SP.White System, bez fluoridu, 100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Minze - Bělení a svěžest



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
370,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 709,90 Kč/1l

Crest | Osvěžující zubní pasta, na cesty, do letadla, mini pasta, svěží dech, proti zubnímu kazu | Ochrana proti zubnímu kazu - 24g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
45,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 916,25 Kč/1l