4,9



Na základě 8 hodnocení
Příchuť:
Pomeranč- Kola, Pomeranč
- Pomeranč
- Pomeranč, Broskev
- Pomeranč, Citron
- Pomeranč, Citron, Limetka
- Pomeranč, Kola
Objem:
0.88 l- 0.88 l
- 1.32 l
Sirup Sodastream Orange Xtreme Energy , 440 ml, 2 kusy
Jednorázové
341,30 Kč
387,84 Kč / 1l
plus 90,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
1h 55m 18s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sirup pro SodaStream Mojito 440mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
SodaStream 22702992, 440 mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

6x Syrop do SodaStream Xtreme Energy 440mlJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1924220490, Sirup pro výrobník sody, Černá, Zlato, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
476,68 Kč/1l
209,74 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Cola bez cukru, 440 ml, 3 kusyJednorázové
306,48 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Cola bez cukru + Rockstar Original Zero, 440 ml, 2 kusyJednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi, Pepsi Max Light, 7UP Free Zero Sugar, Mirinda, Lipton Ice Tea Peach Zero, Lipton Ice Tea Lemon 440ml, 6 ksJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 mlJednorázové
373,94 Kč/1kg
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

Sada sirupů Sodastream 8 příchutí 440ml Zero sugar plus nápoje BoleroJednorázové
273,05 Kč/1l
961,15 Kč
Prodejce: esiteo

Sada 8 sirupů Sodastream + sáček Bolero 6 kusůJednorázové
2 414,43 Kč/1l
1 062,35 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Isotonic Sirup 440ml, Dezertní sirup, Oranžová, Grep, 440 ml, Láhev, LáhevJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

6x sirup pro SodaStream Isotonic 440mlJednorázové
247,16 Kč/1l
652,49 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 14 kcal, 57 kJJednorázové
574,02 Kč/1l
252,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange + Rockstar Original Zero, 440 ml, 2 kusyJednorázové
416,59 Kč/1l
366,60 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Isotonic Mirinda , 440 ml, 2 kusyJednorázové
387,84 Kč/1l
341,30 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange 7 UP , 440 ml, 2 kusyJednorázové
373,47 Kč/1l
328,65 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange , 440 ml, 3 kusyJednorázové
306,48 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Mirinda, 440 ml, 3 kusyJednorázové
316,06 Kč/1l
417,20 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pepsi Mirinda 7UP Lipton , 440 ml, 6 kusůJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SIRUPY SODASTREAM
Koncentrát pro sycení sodovkou vám umožní vyrobit z 9 l nápoje. Sirup lze použít i k rozpuštění ve vodě, což zaručuje nefalšovanou chuť. Součástí balení jsou 2 sirupy:
- Pomeranč 440 ml
- Xtreme Energy 440 ml
Jak sirup připravit?
3 jednoduché kroky
- Napusťte čerstvou studenou vodu do přístroje SodaStream.
- Nakloňte láhev SodaStream pod mírným úhlem a do probublané vody přidejte několik kapek sirupu.
- Jemně lahví zatřepejte, aby se příchuť dobře promíchala, a ...osvěžte se bublinkami!
Koncentrovaný nápoj s pomerančovou příchutí.
Nápoj se sníženým obsahem energie. Obsahuje cukr a sladidla.
Ingredients: složení: cukr, voda, koncentrát pomerančové šťávy (9,1 %), kyselina (kyselina citronová), přírodní pomerančové aroma s dalšími přírodními příchutěmi, regulátor kyselosti (citronan trisodný), sladidla (cyklamát sodný, acesulfam K, aspartam***), stabilizátor (glycerolové estery kořenové pryskyřice), konzervant (sorban draselný), barvivo (beta-karoten), protipěnidlo (mono- a diglyceridy mastných kyselin). *** Obsahuje fenylalanin.
Výživová hodnota (ředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 66 kJ /16 kcal, ve 250 ml1 - 164 kJ /39 kcal, (% na 250 ml **) - (2 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - 3,8 g, v 250 ml1 - 9,4 g
- z toho cukry
ve 100 ml - 3,7 g, ve 250 ml1 - 9,3 g, (% na 250 ml **) - (10 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0,04 g, ve 250 ml1 - 0,1 g, (% na 250 ml **) - (2 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrnou dospělou osobu (8400 kJ/2000 kcal)1) 250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 36 porcí
Návod k přípravě: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a doplňte perlivou vodou.
Nejlepší konzumace před: viz víčko nebo spodní část balení
Koncentrovaný nápoj s příchutí Xtreme ENERGY
Složení: složení: cukr, voda, fruktóza, dextróza, kyselina (kyselina citronová), aroma, regulátor kyselosti (citronany sodné), barvivo (E150a), antioxidant (kyselina askorbová), kofein (0,18 %), sladidlo (sukralóza), sladidlo (acesulfam K), barvivo (E150d), vitamíny (B2, B3, B6), konzervant (sorban draselný).
Kofein: ano
Výživová hodnota (naředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 67 kJ /16 kcal, ve 250 ml1 - 166 kJ /40 kcal, (% na 250 ml **) - (2 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - 3,9 g, v 250 ml1 - 9,9 g
- z toho cukry
ve 100 ml - 3,9 g, ve 250 ml1 - 9,9 g, (% na 250 ml **) - (10 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0,03 g, ve 250 ml1 - 0,07 g, (% na 250 ml **) - < (1 %)
- Vitamin B2
ve 100 ml - 0,21 mg, ve 250 ml1 - 0,53 mg, (% na 250 ml **) - (37 %)
- Vitamin B3
ve 100 ml - 0,24 mg, ve 250 ml1 - 0,6 mg, (% na 250 ml **) - (37 %)
- Vitamin B6
ve 100 ml - 0,21 mg, ve 250 ml1 - 0,53 mg, (% na 250 ml **) - (37 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrnou dospělou osobu (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 35 porcí
Koncentrovaný energetický nápoj, nápoj se sníženým obsahem energie. Obsahuje cukr a sladidla
Návod k přípravě: Naplňte uzávěr koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a doplňte perlivou vodou. Nejlepší konzumace před: viz uzávěr nebo spodní část balení
- Příchuť
- Pomeranč
- Objem
- 0.88 l
- Seznam přísad
- Seznam přísad v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Deklarovaná nutriční hodnota v popisu
- Hmotnost
- 1140 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- Sodastream
- Výrobce
- Obsah balení
- 2
- Kód EAN
- 5905701104697
- Příchuť
- Pomeranč
- Objem
- 0.88 l
- Seznam přísad
- Seznam přísad v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Deklarovaná nutriční hodnota v popisu
- Hmotnost
- 1140 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- Sodastream
- Výrobce
- Obsah balení
- 2
- Kód EAN
- 5905701104697
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

6x Syrop do SodaStream Xtreme Energy 440mlJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1924220490, Sirup pro výrobník sody, Černá, Zlato, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
476,68 Kč/1l
209,74 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 14 kcal, 57 kJJednorázové
574,02 Kč/1l
252,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Classics Orange, Sirup pro výrobník sody, Oranžová, Pomeranč, 440 ml, 7 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Energy, Sirup pro výrobník sody, Modrá, 440 ml, 7 l, 1 kusů, LáhevJednorázové
306,16 Kč/1l
134,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

2x Syrop do SodaStream Xtreme Energy 440mlJednorázové
416,59 Kč/1l
366,60 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream nápojový sirup bez cukru s příchutí červených bobulí 440 ml (balení po 2 kusech)Jednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 2270303, 440 ml, CitrónJednorázové
502,68 Kč/1l
221,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 12 kcal, 52 kJJednorázové
548,09 Kč/1l
241,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sirup SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 3 kusyJednorázové
344,81 Kč/1l
455,15 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1024269490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Bílá, Žlutá, Bezový květ, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream DUO, Černá, Nerezová ocel, 155 mm, 280 mm, 440 mm, 365 mm, 190 mm
7 757,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

SodaStream Nápojový sirup bez cukru s příchutí růžového grapefruitu 440mlJednorázové
623,27 Kč/1kg
274,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

SodaStream 22702992, 440 mlJednorázové
338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Brandson Fan Heater 2000W, keramický ventilátor s dálkovým ovládáním, úsporný a tichý, ochrana proti přehřátí, automatické vypnutí, anti-tilt, 35° oscilace, bílá/černá
1 739,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Závěsová tyč stříbrná, výsuvná, délka 115–200 cm, stylová sada včetně příslušenství, 3 držáky, nerezová ocel, závěsová tyč s koncovkami
219,29 Kč
Prodejce: Bestlivings

SodaStream 1424227490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Šedá, Žlutá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
350,18 Kč/1l
154,08 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup pro SodaStream Mojito 440mlJednorázové
338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Multifunkční tiskárna pro mobilní telefony Bezdrátová termální tiskárna s 10 samolepicími papírovými rolemi 1 role termálního papíru Kompatibilní s iOS Android
779,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 10 kcal, 44 kJJednorázové
361,68 Kč/1l
159,14 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Cola bez cukru + Rockstar Original Zero, 440 ml, 2 kusyJednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorázové
501,46 Kč/1kg
251,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sirup SodaStream Classics Cola (pro výrobníky perlivé vody SodaStream), 440 mlJednorázové
306,66 Kč/1l
134,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 7UP, 7 Up, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 10 kcal, 44 kJJednorázové
542,34 Kč/1l
238,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 mlJednorázové
373,94 Kč/1kg
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 3 kJJednorázové
488,18 Kč/1l
214,80 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Isotonic Sirup 440ml, Dezertní sirup, Oranžová, Grep, 440 ml, Láhev, LáhevJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
88% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
88%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,32 l
Ohodnoceno dne 30. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,88 l
Ohodnoceno dne 30. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,88 l
Ohodnoceno dne 19. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,32 l
Ohodnoceno dne 24. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,32 l
Ohodnoceno dne 23. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,88 l
Ohodnoceno dne 12. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,32 l
Ohodnoceno dne 22. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,32 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l