Goldwell - Stylesign Texture Dry Spray Wax 150ml

674,44 Kč

674,44 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

pá 9. října
Podobné produkty
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 200 ml, Zvětšující objem, 1 kusů
Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 200 ml, Zvětšující objem, 1 kusů
1 784,65 Kč/1l
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 8
356,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 3x300ml
Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 3x300ml
622,14 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Lak na vlasy s jemnou fixací Moroccanoil Luminous Hair Spray Finish Medium, 75 ml
Lak na vlasy s jemnou fixací Moroccanoil Luminous Hair Spray Finish Medium, 75 ml
2 433,90 Kč/1kg
1 216,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Goldwell StyleSign Volume Root Boost Spray 200 ml
Goldwell StyleSign Volume Root Boost Spray 200 ml
2 274,65 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Goldwell StyleSign Dry Texture Spray 200 ml
Goldwell StyleSign Dry Texture Spray 200 ml
2 242,06 Kč/1kg
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 4
403,57 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Lak na vlasy se střední fixací Stylesign Hairspray (Working Hairspray), 300 ml
Lak na vlasy se střední fixací Stylesign Hairspray (Working Hairspray), 300 ml
1 378,27 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
413,48 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Professional Osis+ Session Extra Strong Hold Hairspray 300 ml
Schwarzkopf Professional Osis+ Session Extra Strong Hold Hairspray 300 ml
906,67 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 14
272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Londa Professional Layer Up Flexible Hold Spray 500 ml
Londa Professional Layer Up Flexible Hold Spray 500 ml
450,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
225,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
420,40 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 39
210,20 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Silhouette Super Hold Pumpspray Bardzo mocno utrwalający lakier, 200ml
Schwarzkopf Silhouette Super Hold Pumpspray Bardzo mocno utrwalający lakier, 200ml
1 235,00 Kč/1l
247,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro L´Oréal Professionnel Tecni.Art Pure Savage Panache pudrový sprej pro objem vlasů 250 ml
L´Oréal Professionnel Tecni.Art Pure Savage Panache pudrový sprej pro objem vlasů 250 ml
1 951,40 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
487,85 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
1 176,00 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 13
294,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Lak na vlasy pro silnou fixaci Stylesign Hairspray (Strong Hairspray), 500 ml
Lak na vlasy pro silnou fixaci Stylesign Hairspray (Strong Hairspray), 500 ml
1 031,48 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
515,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Tigi Spray do włosów z solą morską zwiększający objętość, 100ml
Tigi Spray do włosów z solą morską zwiększający objętość, 100ml
1 370 700,03 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
274,14 Kč
Prodejce: Tersorte
Obrázek produktu pro Matrix Builder Wax Spray vosk na vlasy pro definici a tvar 250 ml
Matrix Builder Wax Spray vosk na vlasy pro definici a tvar 250 ml
1 959 033,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
587,71 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Goldwell StyleSign Heat Styling Shaping & Finishing Spray 200 ml
Goldwell StyleSign Heat Styling Shaping & Finishing Spray 200 ml
2 054,65 Kč/1l
410,93 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Goldwell Salon Only Hair Lacquer Mega Hold 5 600 ml
Goldwell Salon Only Hair Lacquer Mega Hold 5 600 ml
601,70 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
361,02 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Professional Osis+ Texture Craft texturizační sprej pro objem a zpevnění vlasů 300 ml
Schwarzkopf Professional Osis+ Texture Craft texturizační sprej pro objem a zpevnění vlasů 300 ml
1 006,80 Kč/1l
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
302,04 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro Kevin Murphy - Bedroom Hair Flexible Texturing Hairspray 250ml
Kevin Murphy - Bedroom Hair Flexible Texturing Hairspray 250ml
4 091,88 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
1 022,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Got2B Nabłyszczający spray do wykończenia fryzury, 200ml
Got2B Nabłyszczający spray do wykończenia fryzury, 200ml
775 199,96 Kč/1kg
232,56 Kč
Prodejce: LAVONIO

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Suchý vosk na vlasy ve spreji je ideální pro kreativní a přesný dlouhotrvající styling. Velmi snadno se s ním pracuje, aplikace je snadná a cílená. Zaručuje okamžitého lesku a dokonalé, silné, ale flexibilní držení účesu. Vosk je všestranný, má lehkou texturu pro bezchybnou definici. Nastříkejte a upravte v jednom kroku.



Utvarujte účes bez námahy pomocí suchého vosku ve spreji Goldwell Stylesign Texture 150 ml:



• Poskytuje flexibilní fixaci a texturu pro rozcuchané účesy.
• Ultralehké složení pro přirozený pohyb a pružnost.
• Rychlá a snadná aplikace, ideální pro styling na cestách.



Goldwell StyleSign Suchý vosk ve spreji 150 ml

Všestranný jako vosk - snadno použitelný jako finální sprej

VÝHODY
" Okamžitý vysoký lesk s rozvolněnou texturou pro definici a silnou, ale pružnou fixací
" Univerzální jako vosk - snadné použití jako dokončovací sprej
" Ideální pro kreativní, ale precizní styling a dlouhotrvající povrchovou úpravu
" Sprej a styling v jednom kroku

IDEÁLNÍ PRO VŠECHNY TEXTURY VLASŮ

ZVÝRAZNĚNÍ NA OBALU
" Použití 50 % PCR hliníku
" Obal se sníženou hmotností - nižší spotřeba surovin
" Snížení množství plastu v uzávěru víčka

HLAVNÍ BODY UDRŽITELNOSTI
" Dermatologicky testováno
" Žádné složky živočišného původu
" Bez sulfátů
" Bez minerálních olejů
" Bez silikonů

TEXTURA
Nejrychlejší způsob, jak dodat jakémukoli účesu novou skvělou texturu - od hladké a lesklé po přilnavou a strukturovanou. Vytvořte dlouhotrvající vzhled s až 72hodinovou ochranou proti vlhkosti.

Jak používat:

  • Nastříkejte na suché vlasy.

Dimethylether, alkohol denát, voda/voda/voda, isopropylalkohol, kopolymer VP/VA, glycerin, hydrogenovaný ricinový olej PEG-40, triglycerid kaprylový/kaprový, extrakt z himanthalia elongata, vůně/parfém.



Goldwell StyleSign Texture Dry Spray Wax 150ml

Nástupce produktu Creative Texture Unlimitor 4

Pro všechny textury vlasů

Držení: 4/5

Lesk: 2/3

Okamžitý vysoký lesk s rozpuštěnou texturou pro definici a silné, ale pružné držení. Všestranný jako vosk - snadno použitelný jako závěrečný sprej. Ideální pro kreativní, ale precizní styling a dlouhotrvající účes. Sprej a styl v jednom.

Jak používat

Aplikujte na ručníkem vysušené nebo suché vlasy.


Složení:

Dimethylether, alkohol denát, voda/voda/voda, isopropylalkohol, kopolymer VP/VA, glycerin, hydrogenovaný ricinový olej PEG-40, triglycerid kaprylový/kaprový, výtažek z himanthalia elongata, vůně/Parfum.

  • Dermatologicky testováno
  • Bez složek živočišného původu
  • Bez sulfátů
  • Bez minerálních olejů
  • Snížená hmotnost balení - Snížené použití surovin


Okamžitý vysoký lesk s rozpuštěnou texturou pro definici a silnou, ale pružnou fixací. Univerzální jako vosk - snadno se nanáší jako dokončovací sprej.

- Držení 4 / lesk 2
- Ideální pro účesy typu "nastříkej a jdi"
- bez složek živočišného původu
- bez sulfátů
- bez minerálních olejů

[Použití]
Nastříkejte na suché vlasy.

Složení
Dimethylether, alkohol denát, isopropylalkohol, kopolymer VP/VA, oxid křemičitý, kaprylová/kaprylová kyselina.



Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Vosky na vlasy značky Goldwell z kolekce StyleSign byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml.

Goldwell - Stylesign Texture Dry Spray Wax 150ml Cosmetics. For women.

GW STS Suchý vosk ve spreji 150ml StyleSign Texture

Goldwell StyleSign Suchý vosk ve spreji 150 ml
Materiálové složení textilu
Žádné informace nejsou vyžadovány
Barva
Bílá
Hmotnost
1 kg
Objem
150 ml
Složení
Dimethyl EtherAlcohol denat.AquaIsopropyl AlcoholVP/VA CopolymerGlycerinPEG-40 Hydrogenated Castor OilCaprylic/Capric TriglycerideHimanthalia elongata extractFragrance
Výrobce
Northio
Obsah balení
balíček
Cílové skupiny
Unisex
Ženy
Kód EAN
4021609520313
Číslo produktu
56130

Materiálové složení textilu
Žádné informace nejsou vyžadovány
Barva
Bílá
Hmotnost
1 kg
Objem
150 ml
Složení
Dimethyl EtherAlcohol denat.AquaIsopropyl AlcoholVP/VA CopolymerGlycerinPEG-40 Hydrogenated Castor OilCaprylic/Capric TriglycerideHimanthalia elongata extractFragrance
Výrobce
Northio
Obsah balení
balíček
Cílové skupiny
Unisex
Ženy
Kód EAN
4021609520313
Číslo produktu
56130
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Goldwell StyleSign Dry Texture Spray 200 ml
Goldwell StyleSign Dry Texture Spray 200 ml
2 242,06 Kč/1kg
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 4
403,57 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro American Crew Fiber modelující guma pro silnou fixaci 85 g
American Crew Fiber modelující guma pro silnou fixaci 85 g
2 877,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
258,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Kevin Murphy - Full Again Thickening Lotion 150ml
Kevin Murphy - Full Again Thickening Lotion 150ml
5 619,53 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
842,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Obrázek produktu pro 7denní krabička na tablety
7denní krabička na tablety
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 195
340,57 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop
Obrázek produktu pro L´Oréal Professionnel Tecni.Art Pure Savage Panache pudrový sprej pro objem vlasů 250 ml
L´Oréal Professionnel Tecni.Art Pure Savage Panache pudrový sprej pro objem vlasů 250 ml
1 951,40 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
487,85 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro SucceBuy Umělý olivovník 1,5 m Faux Plant PE materiál Anti-Tip Protection Lifelike Green Fake Potted Tree Home Office Decor
SucceBuy Umělý olivovník 1,5 m Faux Plant PE materiál Anti-Tip Protection Lifelike Green Fake Potted Tree Home Office Decor
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 13
1 196,99 Kč
10% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro Pěnové tužidlo pro objem a kontrolu vlasů Stylesign Volume (Bodifying Control Mousse), 300 ml
Pěnové tužidlo pro objem a kontrolu vlasů Stylesign Volume (Bodifying Control Mousse), 300 ml
1 375,33 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
412,60 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
420,40 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 39
210,20 Kč
Prodejce: MANADA
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 200 ml, Zvětšující objem, 1 kusů
Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 200 ml, Zvětšující objem, 1 kusů
1 784,65 Kč/1l
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 8
356,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Silhouette Super Hold Pumpspray Bardzo mocno utrwalający lakier, 200ml
Schwarzkopf Silhouette Super Hold Pumpspray Bardzo mocno utrwalający lakier, 200ml
1 235,00 Kč/1l
247,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
1 176,00 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 13
294,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Tigi Spray do włosów z solą morską zwiększający objętość, 100ml
Tigi Spray do włosów z solą morską zwiększający objętość, 100ml
1 370 700,03 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
274,14 Kč
Prodejce: Tersorte
Obrázek produktu pro Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač  Špičkový výkon 4000W
Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 655
3 673,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Lak na vlasy pro extra silnou fixaci Stylesign Hairspray (Extra Strong Hairspray), 500 ml
Lak na vlasy pro extra silnou fixaci Stylesign Hairspray (Extra Strong Hairspray), 500 ml
1 123,62 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
515,74 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
531,93 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 13
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů
Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů
1 073,10 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 18
321,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Goldwell StyleSign Volume Root Boost Spray 200 ml
Goldwell StyleSign Volume Root Boost Spray 200 ml
2 274,65 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro NIKOS Sculpture, Pánské, 100 ml
NIKOS Sculpture, Pánské, 100 ml
8 281,90 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 266
828,19 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Goldwell - StyleSign Volume Bodifying Brilliance Mousse 300ml
Goldwell - StyleSign Volume Bodifying Brilliance Mousse 300ml
412,60 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
412,60 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Lak na vlasy pro silnou fixaci Stylesign Hairspray (Strong Hairspray), 500 ml
Lak na vlasy pro silnou fixaci Stylesign Hairspray (Strong Hairspray), 500 ml
1 031,48 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
515,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro 1.09 Sada venkovních LED svíček s časovačem - sada 3 LED svíček pro venkovní použití
1.09 Sada venkovních LED svíček s časovačem - sada 3 LED svíček pro venkovní použití
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 146
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends
Obrázek produktu pro Hliníkový slunečník 250 cm kloubový + klička - béžový - Tržní slunečník Slunečník s kličkou
Hliníkový slunečník 250 cm kloubový + klička - béžový - Tržní slunečník Slunečník s kličkou
2,7Průměrné hodnocení: 2,7 z 5Počet hodnocení: 11
962,27 Kč
Prodejce: Special-trends
Obrázek produktu pro Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml
Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml
461,93 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 12
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro 6 sklenic na koktejly, objem 480 ml, vhodné pro drinky typu "hurikán", koktejly a dlouhé nápoje
6 sklenic na koktejly, objem 480 ml, vhodné pro drinky typu "hurikán", koktejly a dlouhé nápoje
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 136
486,23 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH
Obrázek produktu pro Lacoste Pour Femme EDP 90 ml W
Lacoste Pour Femme EDP 90 ml W
12 211,11 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 365
1 099,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Professional Osis+ Upload wypełniający krem do włosów, 200ml
Schwarzkopf Professional Osis+ Upload wypełniający krem do włosów, 200ml
1 009 999,95 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
303,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Philips Series 3000 Ruční napařovač STH3000/20
Philips Series 3000 Ruční napařovač STH3000/20
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 380
961,00 Kč
Prodejce: Warehouse
Obrázek produktu pro Reisenthel carrybag, Koš na nákup, Vícebarevný, Hliník, Polyester, 22 l, 480 mm, 280 mm
Reisenthel carrybag, Koš na nákup, Vícebarevný, Hliník, Polyester, 22 l, 480 mm, 280 mm
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 297
1 224,31 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Professional Osis+ Session Extra Strong Hold Hairspray 300 ml
Schwarzkopf Professional Osis+ Session Extra Strong Hold Hairspray 300 ml
906,67 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 14
272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hodnocení zákazníků

Na základě 11 hodnocení
Ohodnoceno dne 21. dubna 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Skvělý produkt
Ohodnoceno dne 21. května 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Dobré pro vlasy
Ohodnoceno dne 17. května 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Vlasy vždy velmi dobře sedí
Ohodnoceno dne 2. července 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Vosk na vlasy ve spreji
Ohodnoceno dne 24. července 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. ledna 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. listopadu 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. července 2025 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 200 ml, Zvětšující objem, 1 kusů
Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 200 ml, Zvětšující objem, 1 kusů
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 8
356,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 784,65 Kč/1l
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy se silnou fixací 7x500ml
Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy se silnou fixací 7x500ml
1 861,93 Kč
-91,00 Kč
1 770,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
505,98 Kč/1l
Obrázek produktu pro Alterna Caviar Anti-Aging Professional Styling Rapid Repair Spray 125 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Professional Styling Rapid Repair Spray 125 ml
1 371,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
10 975,44 Kč/1l
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy se silnou fixací 6x500ml
Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy se silnou fixací 6x500ml
1 595,93 Kč
-77,00 Kč
1 518,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
506,31 Kč/1l
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 6x500ml
Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 6x500ml
1 476,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
492,31 Kč/1l
Obrázek produktu pro L´Oréal Professionnel Infinium Infinium Pure Strong lak na vlasy pro silnou fixaci 500 ml
L´Oréal Professionnel Infinium Infinium Pure Strong lak na vlasy pro silnou fixaci 500 ml
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
1 612,29 Kč
Prodejce: VogueVista
3 224,58 Kč/1l
Obrázek produktu pro Goldwell lak na vlasy 3 x 600 ml sada laků na vlasy s extra silnou fixací
Goldwell lak na vlasy 3 x 600 ml sada laků na vlasy s extra silnou fixací
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
608,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
338,29 Kč/1l
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 3x300ml
Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 3x300ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
622,14 Kč/1l
Obrázek produktu pro Goldwell StyleSign Volume Root Boost Spray 200 ml
Goldwell StyleSign Volume Root Boost Spray 200 ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 274,65 Kč/1l
Obrázek produktu pro Matrix High Amplify, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 250 ml, Zvětšující objem, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...
Matrix High Amplify, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 250 ml, Zvětšující objem, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 11
405,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 623,72 Kč/1l
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 2x500ml
Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 2x500ml
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
489,93 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lak na vlasy pro lesk Stylesign (Perfect Hold Magic Finish 3), 500 ml
Lak na vlasy pro lesk Stylesign (Perfect Hold Magic Finish 3), 500 ml
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 9
391,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
783,86 Kč/1l
Obrázek produktu pro Alfaparf Milano Semi Di Lino Style&Care Original Hairspray 500 ml
Alfaparf Milano Semi Di Lino Style&Care Original Hairspray 500 ml
496,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
993,86 Kč/1l
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x300ml
Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x300ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
370,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
618,22 Kč/1l
Obrázek produktu pro L´Oréal Professionnel Tecni.Art Fix Anti-Frizz lak na vlasy proti krepatění vlasů 250 ml
L´Oréal Professionnel Tecni.Art Fix Anti-Frizz lak na vlasy proti krepatění vlasů 250 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
371,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 484,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Montibello MONTIBELLO DECODE FINISH SPRAY FIJACIÓN FUERTE 400ml
Montibello MONTIBELLO DECODE FINISH SPRAY FIJACIÓN FUERTE 400ml
328,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
822,32 Kč/1l
Obrázek produktu pro Uppercut Deluxe Salt Spray 150 ml – Mořská Sůl Spray pro Muže | Objem a Texturovaný Efekt
Uppercut Deluxe Salt Spray 150 ml – Mořská Sůl Spray pro Muže | Objem a Texturovaný Efekt
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
442,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 212,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Flexibilní vlasový sprej Silhouette (Hairspray Flexible Hold), 750 ml
Flexibilní vlasový sprej Silhouette (Hairspray Flexible Hold), 750 ml
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
466,57 Kč/1l