4,5



Na základě 32 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Nasomatto Pardon Extrait de Parfum 30 ml M88 000,00 Kč/1l
2 640,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Mercedes-Benz Select Night EDP 100 ml M9 550,00 Kč/1l
955,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Carven Le Parfum EDP 100 ml W17 480,00 Kč/1l
1 748,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Mercedes-Benz Mercedes Benz Club Black toaletní voda pro muže, 100 ml13 298,50 Kč/1l
1 329,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Mercedes-Benz Triology Sea, Pánské, 60 ml, Tekutý parfém, Fialka, Mandarinka, Mořské řasy
10 866,67 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Mercedes-Benz Ultimate EDP 120 ml M
6 291,67 Kč/1l
755,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Mercedes-Benz AMG Black Thrill, Pánské, 100 ml, Tekutý parfém, Kůže, Šalvěj lékařská, Mandarinka
11 430,00 Kč/1l
1 143,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Mercedes-Benz Ultimate EDP 75 ml M
7 906,67 Kč/1l
593,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Mercedes-Benz AMG Silver Thrill, Pánské, 100 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Jantar, Pačuli
11 210,00 Kč/1l
1 121,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Mercedes-Benz The Move Live The Moment EDP 100 ml M
8 570,00 Kč/1l
857,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Mercedes Benz Mercedes Benz Woman parfémovaná voda pro ženy 60 ml
15 557,67 Kč/1l
933,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

French Avenue After Effect Extrait de Parfum 80 ml UNISEX
13 647,38 Kč/1l
1 091,79 Kč
Prodejce: Ramadan24_de

Mercedes-Benz Triology Land, Pánské, 60 ml, Tekutý parfém, Pačuli, Tonkové boby, Rosemary
9 500,00 Kč/1l
570,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Mercedes-Benz Ultimate EDP 40 ml M
14 025,00 Kč/1l
561,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Mercedes-Benz Woman In Red EDP 60 ml W
14 650,00 Kč/1l
879,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Mercedes-Benz Mercedes Benz Man Bright EDP 100 ml M
8 680,00 Kč/1l
868,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Mercedes-Benz Mercedes-Benz for Her Pop Edition EDP 60 ml W
16 805,33 Kč/1l
1 008,32 Kč
Prodejce: somnia24

Mercedes-Benz Woman in Red Woda perfumowana, 30 ml
24 375,33 Kč/1l
731,26 Kč
Prodejce: somnia24

Mercedes-Benz - Mercedes-Benz Woman - Pro ženy, 60 ml
18 051,00 Kč/1l
1 083,06 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Discovery - EDP, 100 ml
9 530,90 Kč/1l
953,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mercedes-Benz Sea je parfém pro muže z roku 2023, jehož autorkou je renomovaná parfumérka Anne Flipo. Tato elegantní květinově-dřevitě-pižmová vůně čerpá inspiraci z nekonečné svěžesti moře a moderní mužské elegance. V úvodu kompozice zazáří šťavnatá mandarinka, která vůni dodává energický, svěží a optimistický charakter. V srdci parfému se rozvíjí zelený list fialky doplněný jemnými květinovými tóny, které vytvářejí harmonickou rovnováhu mezi svěžestí a sofistikovaností. Tato kombinace propůjčuje vůni lehký, vzdušný a moderní charakter, díky němuž je ideální pro muže, kteří dávají přednost čistým a elegantním kompozicím. Základ tvoří výrazné dřevité tóny a zemité pačuli, které vůni dodávají hloubku, mužnost a dlouhotrvající stopu. Mercedes-Benz Sea je parfém vhodný pro každodenní nošení, zejména během jarních a letních měsíců, kdy jeho svěží a harmonická kompozice nejlépe vynikne. Nadčasový charakter této vůně podtrhne sebevědomí a styl moderního muže při každé příležitosti.
Parfémovaná voda Sea od značky Mercedes-Benz byla vytvořená výhradně pro muže. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně.
Parfémovaná voda Sea od značky Mercedes-Benz byla vytvořená výhradně pro muže. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně.
- Model
- Mercedes-Benz Sea
- Hmotnost
- 0.368 kg
- Typ vůně
- květinová, dřevitá, pižmová
- Objem
- 100 ml
- Složení
- ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, CITRONELLOL, COUMARIN, GERANIOL, CITRAL.
- Výrobce
- Mercedes-Benz
- Cílové skupiny
- Muži
- Kód EAN
- 3595471026866
- Číslo produktu
- MBASL104
- Model
- Mercedes-Benz Sea
- Hmotnost
- 0.368 kg
- Typ vůně
- květinová, dřevitá, pižmová
- Objem
- 100 ml
- Složení
- ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, CITRONELLOL, COUMARIN, GERANIOL, CITRAL.
- Výrobce
- Mercedes-Benz
- Cílové skupiny
- Muži
- Kód EAN
- 3595471026866
- Číslo produktu
- MBASL104
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Mercedes-Benz Mercedes-Benz Air EDP plnitelný 100 ml M
4 010,00 Kč/1l
401,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Mercedes-Benz Triology Sea, Pánské, 60 ml, Tekutý parfém, Fialka, Mandarinka, Mořské řasy
10 866,67 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Mercedes-Benz Land EDP plnitelný 100 ml M
13 327,00 Kč/1l
1 332,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

tepro Toronto Click Gril Tepro 1164
4 929,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Dálkové ovládání SAMSUNG BN59-01385B, TM2280E
1 072,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dse-one

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Bílá, Přímý, Přímý
2 678,27 Kč/1m
2 678,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Mercedes-Benz Woman 90 ml, Ženy, 90 ml, Blackcurrant leaf, Gardénie, Hruška, Jasmín, Pomerančový květ, Kašmírové dřevo, Pižmo, Santalové dřevo, Vanilka, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL...
15 010,33 Kč/1l
1 350,93 Kč
Prodejce: MANADA

Mercedes-Benz Select Night EDP 100 ml M
9 550,00 Kč/1l
955,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Mercedes-Benz Mercedes Benz Club Black toaletní voda pro muže, 100 ml
13 298,50 Kč/1l
1 329,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Mercedes-Benz Mercedes-Benz Club Black EDT 100 ml M
9 570,00 Kč/1l
957,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Qaa'ed EDP 100 ml UNISEX
4 937,30 Kč/1l
493,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Asad, Pánské, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Elektrické mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs Classics 23460-56, Keramický mechanismus, LED, Nerezová ocel
616,49 Kč
Prodejce: FANEO

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Damask rose,Jasmine
17 524,90 Kč/1l
1 752,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Einhell 4522200, Černá, Červená, 1,1 cm, 20 cm, 170 °C, 2 min, Baterie
3 313,48 Kč/1kg
960,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Nautica - Voyage EDT 100ml
3 790,00 Kč/1l
379,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Gisada Ambassador Men EDP 100 ml M
22 211,80 Kč/1l
2 221,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dino Bikes 164R-UN, Městské kolo, Děti, Ženy, Napřímený, 40,6 cm (16"), Ocel
5 095,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

Mercedes-Benz Le Parfum EDP 120 ml M
9 908,33 Kč/1l
1 189,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Clinique Happy For Men, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Alcohol denat., water\aqua\eau, fragrance (parfum), limonene, linalool, benzyl salicylate,...
8 026,30 Kč/1l
802,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

B.K.Licht BKL1021, Zarovnané, 2 žárovek, E14, 2700 K, IP20, Šedá, Bílá
1 149,95 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: BK-Licht

Mercedes-Benz Ultimate EDP 120 ml M
6 291,67 Kč/1l
755,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Venkovní výběh pro kočky Wiltec 280 x 187 x 187 cm, venkovní výběh pro kočky ze dřeva, venkovní výběh s různými úrovněmi, výběh pro kočky na zahradu, balkon
15 109,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Mercedes-Benz For Women Pop Edition, 90 ml
13 180,11 Kč/1l
1 186,21 Kč
Prodejce: PerfumTraders

vidaXL Párty stan skládací s bočnicemi antracitový 3x6 m
5 785,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Mercedes-Benz Floral Fantasy EDT 90 ml W
10 163,33 Kč/1l
914,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
14 244,53 Kč/1l
1 068,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

LED solární osvětlení se senzorem Solární lampa Solární světlo s detektorem pohybu Solární reflektor Reflektor s pohybovým čidlem IP65 108 LED Retoo
298,99 Kč
-107,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,69 Kč
Prodejce: Retoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%3% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
3%3% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
3%6% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
6%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičkový cenový výkon
Objem 0,1 l
Originální výrobek, nejlepší cena na netu, objednáno, dodáno -> spokojeni! Oba mé palce směřují nahoru.
Ohodnoceno dne 26. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý parfém za skvělou cenu
Objem 0,1 l
Skvělý parfém za skvělou cenu! Velmi rychlé dodání a super balení!
Ohodnoceno dne 25. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše nahoře
Objem 0,1 l
Jsem velmi spokojen, skvělá vůně, dlouhotrvající, rychlé dodání, rád znovu
Ohodnoceno dne 10. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá vůně za skvělou cenu
Objem 0,1 l
Výborný produkt. Vůně je sladce osvěžující a dlouho vydrží
Ohodnoceno dne 31. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Doplňková objednávka
Objem 0,1 l
Parfém se nám líbí natolik, že jsme si ho objednali znovu.
Ohodnoceno dne 13. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá cena - skvělá vůně
Objem 0,1 l
Skvělý výrobek za bezkonkurenční cenu.
Ohodnoceno dne 11. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Objem 0,1 l
Neuvěřitelně svěží vůně
Ohodnoceno dne 10. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je v pořádku
Objem 0,1 l
Všechno je v pořádku, opět s radostí.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kenzo Flower by Kenzo EDP plnitelný 100 ml W



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(112)Počet hodnocení: 112
1 267,00 Kč
-43,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 224,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
12 240,00 Kč/1l

Chloé Eau De Parfum, Ženy, 50 ml, Nedoplnitelná lahvička, Pivoňka, Magnoliová, Růže, Ambra, Cedr



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
1 506,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
30 120,00 Kč/1l

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(144)Počet hodnocení: 144
730,33 Kč
Prodejce: Serica
7 303,30 Kč/1l

Parfémovaná voda - KENZIE MARSHMALLOW DREAM - Volare, Objem: 100ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(16)Počet hodnocení: 16
572,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
5 725,00 Kč/1l

The Woods Collection Natural Royal Night EDP 100 ml UNISEX



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 034,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
10 340,00 Kč/1l

Lattafa Khamrah Dukhan, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, 1 kusů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(165)Počet hodnocení: 165
688,75 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
6 887,50 Kč/1l

Lattafa Atlas EDP 55 ml UNISEX



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(181)Počet hodnocení: 181
760,00 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
13 818,18 Kč/1l

Volare Vanilkové lusky 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
750,00 Kč
-25,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
725,00 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
7 250,00 Kč/1l

JFenzi La Furia Women Eau de Parfum 100 ml - Orientálně-květinová dámská vůně s vanilkou, pačuli a exotickou pitahájou



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
383,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 839,90 Kč/1l

Versace Crystal Noir Parfém 90 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(26)Počet hodnocení: 26
2 024,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
22 488,89 Kč/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Intenzivní parfémovaná voda ve spreji 80ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
3 137,75 Kč
Prodejce: Parfumart
39 221,88 Kč/1l

Armaf Odyssey Mandarin Sky EDP 100 ml M



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(129)Počet hodnocení: 129
688,75 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
6 887,50 Kč/1l

Verset Parfums Luz Adriana Parfm 15ml
170,56 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
11 370,67 Kč/1l

Nikos Sculpture Homme čistý parfém pro muže 100 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(52)Počet hodnocení: 52
978,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders
9 784,30 Kč/1l

Juliette Has a Gun Not a Perfume Parfémová voda ve spreji (7,5 ml)



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
615,54 Kč
Prodejce: PerfumTraders
76 942,50 Kč/1l

Parfémovaná voda - MOROCCAN DREAM - Volare, Objem: 100ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(131)Počet hodnocení: 131
600,00 Kč
-27,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
572,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
5 725,00 Kč/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Kardamom, Skořicová, Zázvor, 1 kusů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2413)Počet hodnocení: 2413
712,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
7 125,00 Kč/1l

Lattafa Yara Elixir EDP 100 ml W



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(66)Počet hodnocení: 66
617,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
6 175,00 Kč/1l

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bergamot, Levandule, Citrón, Mandarinka, Myrta, Oranžová, Rozmarýn, Jasmín, Neroli, Pomerančový květ, Ambra, Sléz pižmový



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
5 737,91 Kč
Prodejce: PerfumTraders
57 379,10 Kč/1l

7 Damen Eau de Parfum – parfém od Bulfresh, 50 ml
366,00 Kč
Prodejce: Inaris_International
7 320,00 Kč/1l