5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
KitKat 12573806 KitKat Schokolade Dessertsauce, 1,0 kg740,00 Kč/1kg
740,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Milram dezertní omáčka s vanilkovou příchutí bezlepková hotová omáčka 500ml139,34 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Roleski Hořčice 175 G150,00 Kč/1kg
27,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Čokoládová dezertní omáčka 200 g2 470,15 Kč/1l
494,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Schwartau Coffee Shop Topping s jemnou karamelovou příchutí 250ml
1 312,72 Kč/1l
328,18 Kč
Prodejce: somnia24

GymBeam ZERO SYRUP okolda - sirup bez cukru, poleva, bez tuku, ideln pro zjemnn pokrm a dezert, bez lepku, bez laktzy, vegetarinsk a vegansk
423,69 Kč/1l
135,58 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lotus 75696 Lotus Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg
385,94 Kč/1kg
385,94 Kč
Prodejce: VISO

Monin slaná karamelová omáčka 0,5 litru, karamelová omáčka
489,73 Kč/1l
342,81 Kč
Prodejce: somnia24

Culinaria Dezertní jahodová omáčka pro všechny druhy zmrzliny a dezertů 250ml
449,08 Kč/1l
112,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ALLNUTRITION Bezkalorický sirup (sladký) 500 ml čokoláda-cookie / Dochucovadla a sladidla / Chutný bezkalorický sirup na ochucení oblíbených jídel
487,94 Kč/1l
243,97 Kč
Prodejce: NutraBestBG

SCHWARTAU 3010471 SCHWARTAU Schokolade Dessertsauce, 760,0 ml
574,51 Kč/1l
436,63 Kč
Prodejce: somnia24

Omáčka na pečení 1,4 kg - Knorr
646,69 Kč/1l
1 122,81 Kč
-217,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
905,37 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Tymbark toffee sauce – univerzální přísada do dezertů 1 kg
241,25 Kč/1kg
260,55 Kč
Prodejce: Katomix

Roleski Smetanová omáčka k pokrmům 300 g
217 933,32 Kč/1kg
85,91 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
65,38 Kč
Prodejce: Katomix

Roleski Belgická omáčka k hranolkám 290 g
521,84 Kč/1kg
166,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Winiary boloňská omáčka 500 g
119,05 Kč/1kg
89,29 Kč
Prodejce: Katomix

Mexická pikantní salsa Fanex 1 kg
171,99 Kč/1kg
171,99 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu
Karamel Toffee toppingová omáčka k použití jako dezertní omáčka pro zmrzlinu, vafle a sladké pokrmy.
Omáčka je vhodná k zdobení a dochucení různých aplikací.
Díky krémové konzistenci lze omáčku rovnoměrně nanášet a snadno dávkovat.
Může být použita jak v soukromém prostředí, tak v gastronomii.
Highlights
Karamel-Toffee chuť
Vhodné pro zmrzlinu a dezerty
Použitelné pro vafle, palačinky a sladké pokrmy
Krémová konzistence pro snadné použití
Použití
Omáčku lze použít přímo k dekoraci nebo dochucení dezertů.
Před použitím dobře protřepat.
Podle požadované intenzity lze množství individuálně dávkovat.
Možnosti použití
Vhodné pro použití na zmrzlinové poháry a točenou zmrzlinu.
Použitelné pro vafle, palačinky a crêpes.
Vhodné k dochucení dezertů a sladkých pokrmů.
Použitelné také v zmrzlinárnách, kavárnách a gastronomických provozech.
Výhody
Jednoduché a čisté dávkování.
Univerzální použití pro různé aplikace.
Rovnoměrné nanášení díky krémové konzistenci.
Okamžitě připravené k použití bez další přípravy.
AI upozornění
Texty a obrázky mohou být zcela nebo částečně vytvořeny pomocí AI.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- 31 % slazeného kondenzovaného mléka (obsah tuku 8 %), cukr, glukózový sirup, voda, hydrogenovaný řepkový tuk, emulgátor (sójový lecitin), sůl, konzervační látka (sorban draselný), aromata.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 g Energie 1198 kJ / 283 kcal Tuky 4,1 g z toho nasycené mastné kyseliny 2,9 g Sacharidy 59 g z toho cukry 46 g Bílkoviny 2,6 g Sůl 0,18 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1100 g
- Potravinářský podnik
- Hopser Funfood
- Prodejní název
- Karamelová poleva
- Výrobce
- Hopser Funfood
- Kód EAN
- 5068649488646
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- 31 % slazeného kondenzovaného mléka (obsah tuku 8 %), cukr, glukózový sirup, voda, hydrogenovaný řepkový tuk, emulgátor (sójový lecitin), sůl, konzervační látka (sorban draselný), aromata.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 g Energie 1198 kJ / 283 kcal Tuky 4,1 g z toho nasycené mastné kyseliny 2,9 g Sacharidy 59 g z toho cukry 46 g Bílkoviny 2,6 g Sůl 0,18 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1100 g
- Potravinářský podnik
- Hopser Funfood
- Prodejní název
- Karamelová poleva
- Výrobce
- Hopser Funfood
- Kód EAN
- 5068649488646
K tomu se hodí také

Čokoládová toppingová omáčka 1 kg pro zmrzlinu dezerty vafle palačinky
167,17 Kč/1l
167,17 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Jahodová poleva 1 kg na zmrzlinu, dezerty, vafle a palačinky
150,90 Kč/1l
150,90 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

IceBär prášek na točenou zmrzlinu vanilka 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
290,48 Kč/1kg
290,48 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

IceBär prášek na točenou zmrzlinu jahoda 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
290,85 Kč/1l
290,85 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

IceBär prášek na točenou zmrzlinu čokoláda 1,25 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
432,99 Kč/1l
432,99 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

IceBär prášek na točenou zmrzlinu jahoda 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
290,85 Kč/1l
290,85 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

IceBär prášek na zmrzlinu se slaným karamelem, 1 kg, pro krémovou zmrzlinu v poměru 1:2,5
290,85 Kč/1l
290,85 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinuJednorázové
120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

IceBär prášek na točenou zmrzlinu pistácie slaná 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu
315,19 Kč/1l
315,19 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

BAZKO classic wafer cup | kornoutky na polosladkou zmrzlinu 7 cm / 6,6 cm | 340 kusů | křupavé kornoutky na měkkou zmrzlinu pro zmrzlinu, sorbet | veganské zboží
93,81 Kč/1kg
1 313,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bazko

De Beukelaer vaflový hrnek 16s
1 616,83 Kč/1kg
97,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VEVOR komerční stroj na nealkoholickou zmrzlinu, kapacita 21-31 l/h, volně stojící stroj na nealkoholickou zmrzlinu se 3 příchutěmi, 2 x 5,5 l nerezové lahve, LED panel, automatické předchlazení, pro restaurační bary
118 042,50 Kč
Prodejce: BlissShopping

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Mucola beamer screen elektrické promítací plátno včetně FFB domácí kino prezentační plátno 244x182 cm beamer roller screen kino plátno
4 997,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

sprchová hlavice 3v1 Premium Line s hadicí 150 cm
364,41 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
125,19 Kč/1l
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

DeBeukelaer Decor on DeBeukelaer Decor on Ice kornoutky na zmrzlinu 8ks 112g
539,02 Kč/1kg
60,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 75696 Lotus Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg
385,94 Kč/1kg
385,94 Kč
Prodejce: VISO

125 kusů ledové tříště lžíce brčka papírová brčka kompostovatelná plastová 200 MM X 8 MM lžíce ledová kávaJednorázové
737,84 Kč/1l
92,23 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Dr. Oetker 4880129000 Dr. Oetker Zuckerstreusel Dekor 130,0 g
92,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hermia Concept, BNMPOLYAS24-51217, úložné boxy, sada úložných boxů (24 kusů), antracit, plast, 10 x 10 x 24,5 cm
999,00 Kč
Prodejce: decoaltaa

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Unold 2in1-Slush und Softeismaschine Sofie 48956, 1400 l, Černá, LED, Černá, 435 mm, 226 mm
8 359,42 Kč
Prodejce: Shop-Mediarado

Jídelní set 5 dílů Flieks Seating Group, jídelní stůl se 4 židlemi, sada 4 čalouněných židlí Velvet, jídelní stůl obdélníkový, 117 cm, šedý
5 899,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

Philips 2200 series Series 2200 LatteGo EP2230/10 Plně automatický kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
10 140,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Parní čistič multifunkční 2000W Podlahový mop Čistič čalounění MalTec Ruční parní čistič s příslušenstvím Bílý
1 634,99 Kč
-345,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 289,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

Pokemon Shiny Treasure ex Booster Box Korean
6 027,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: collect-it-de
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zmrzlinová omáčka
Super rychlé dodání a velmi chutné.
Ohodnoceno dne 30. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BeyorganikTahini 300 g ze 100 %sezamu



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
227,40 Kč
-6,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
220,57 Kč
Prodejce: Exporgin
735,23 Kč/1kg

Tortilla Real Mexican Tortillas s Nixtamalem, vegan, bez GMO 500G & TABASCO Sweet & Spicy 256 ml
590,84 Kč
Prodejce: LaProve
738,55 Kč/1kg

Silphium Garum XXIII, Neuauflage einer antiken römischen Sauce, kombiniert mit mexikanischen Chilis und Pasilla Flor, 280 ml
457,96 Kč
Prodejce: LaProve
1 635,57 Kč/1l

Knorr pečený jus pasty obzvláště výrazná chuť pečeně 1400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 235,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
882,50 Kč/1kg

Lukull Hollandaise omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml balení po 6 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 140,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,16 Kč/1l

Silphium Garum X remake oblíbené salsy ze starého Říma 250ml
385,61 Kč
Prodejce: LaProve
1 542,44 Kč/1l

Hamker papriková omáčka po balkánsku pikantní, pikantní a rajčatová 10L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 053,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
105,38 Kč/1l

Pinata Cheddar Cheese Sauce krémová, pikantní, klasická 3000 g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
814,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
271,52 Kč/1kg

KitKat 12573806 KitKat Schokolade Dessertsauce, 1,0 kg
740,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
740,00 Kč/1kg

Tamari - silné 500 ml
276,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
552,00 Kč/1l

Lukull Holandská omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
189,87 Kč
-15,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
174,29 Kč
Prodejce: CasteloStore
174,29 Kč/1l

Maggi light omáčka ideální k zelenině a rybám 3 balení pro 3x 250ml 14 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
685,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 743,40 Kč/1l

Lukull Hollandaise omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml balení po 4 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
760,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,18 Kč/1l

Kari Madras v pastě, 283 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
97,41 Kč
Prodejce: CasteloStore
347,89 Kč/1kg

Lacroix Sauce Bernaise jemná omáčka k masu a rybám 150ml balení 5 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,99 Kč/1l

Homann pálivá pepřová omáčka s příchutí chilli a chutney 400ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(23)Počet hodnocení: 23
59,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
147,65 Kč/1l

Lacroix omáčka pepř smetana připravená k podávání ideální k masu 150ml balení po 5 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,99 Kč/1l

Lacroix Sauce a l Orange jemná pomerančová omáčka k masu 150ml balení po 5 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,99 Kč/1l

Tomato sauce Trinidad Scorpion, extremely hot, 340 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
191,18 Kč/1l

Roleski Tatarka 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
195,83 Kč/1kg