4,3



Na základě 116 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Arthro Pro10 998,84 Kč/1l
1 300,00 Kč
-158,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 141,68 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
Almased Vitalkost bez laktózy, 500 g prášku1 122,41 Kč/1kg
653,24 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
ESN Designer Whey Protein, 1000 g sáček1 823,53 Kč/1l
1 896,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Caralean1 221 999,94 Kč/1kg
611,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IncHealth-Inter

REAL PHARM OMEGA 3 Podpora zdraví srdce a kloubů EPA DHA 60 kapslí - 1 láhev
110,00 Kč/1kg
110,00 Kč
Prodejce: RealPharm

Essensey Collagen Forte 2400 mg- 120 kapsl
3 104,77 Kč/1kg
273,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

ProActice Omega 3 Vitamin E DHA 12& EPA 18% rybí olej 60 kapslí
559,55 Kč/1kg
111,91 Kč
Prodejce: RealPharm

Mutant Test 90 kapslí / Testo-stimulanty / Výborný testosteronový stimulant na bázi účinných rostlinných výtažků
8 563,33 Kč/1l
770,70 Kč
Prodejce: NutraBestBG

plantoCAPS ReToxan complex kapsle, 60 kapslí
10 675,81 Kč/1kg
790,01 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Ostrovit Kolagen + Witamina C (400 g) BI9106
2 875,00 Kč/1l
575,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Ostrovit Kolagen + Witamina C (400 g) 5903933902968
2 940,00 Kč/1l
588,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Ostrovit BI9081
1 207,65 Kč/1l
241,53 Kč
Prodejce: NutraBestBG

allcura AcerolaPulver, 80 g Pulver
2 379,53 Kč/1kg
254,61 Kč
Prodejce: apohealth

Ostrovit 5903933912561
1 448,80 Kč/1l
289,76 Kč
Prodejce: FIT1EU

Collango Kolagen Peptan Nature (315g), 50987
1 001,54 Kč/1kg
332,51 Kč
Prodejce: BioCare

Ostrovit biotin BI9092
668,50 Kč/1l
133,70 Kč
Prodejce: NutraBestBG

L-Glutamine 500g
791 829,96 Kč/1l
791,83 Kč
Prodejce: VISO

Ostrovit arginin BI9201
2 052,20 Kč/1l
410,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ostrovit glukosamin BI9180
1 366,10 Kč/1l
273,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Ostrovit vitamín c BI9172
2 612,45 Kč/1l
522,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
PROTEIN 80 je doplněk stravy ve formě prášku, který je určen jak profesionálním, tak amatérským sportovcům k doplnění jejich stravy směsí bílkovin a vitamínů.
Složení:
Návod k použití:
1 dávku produktu (30 g) smíchejte s 250 ml vody. Konzumujte až 3x denně. Nepřekračujte dávku 3 dávek (90 g) denně. Odměrka je součástí balení.
UPOZORNĚNÍ:
Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada (substitut) pestré stravy. Doplňky stravy by měly být uchovávány mimo dosah malých dětí. Produkt je určen pro dospělé a zdravé osoby. Výrobek není určen pro děti a kojící ženy. Je důležité dbát na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Vysoký obsah bílkovin, nevhodné pro osoby s onemocněním ledvin.
Nejlépe před konzumací a
Číslo šarže:
Na boku obalu.
Skladování:
Skladujte v suchu a chladu, chraňte před světlem.
Obsah balení:
700 g, 23 porcí.
- Seznam přísad
- 1
- Deklarovaná nutriční hodnota
- ProActive
- Hmotnost
- 700 g
- Potravinářský podnik
- ProActive
- Prodejní název
- ProActive CREME BRULE 700g
- Výrobce
- Sonstige
- Doporučená spotřeba
- ProActive
- Kód EAN
- 5902444715869
- Seznam přísad
- 1
- Deklarovaná nutriční hodnota
- ProActive
- Hmotnost
- 700 g
- Potravinářský podnik
- ProActive
- Prodejní název
- ProActive CREME BRULE 700g
- Výrobce
- Sonstige
- Doporučená spotřeba
- ProActive
- Kód EAN
- 5902444715869
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

WPC syrovátkový proteinový doplněk vitamin C B cake ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

WPC syrovátkový protein vitamíny C B E banán-jahoda ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

KARMELOVÝ PROTEIN BEZ CUKRU ProActive VITAMINS 700g
336,84 Kč/1kg
235,79 Kč
Prodejce: RealPharm

WPC syrovátkové proteinové výživové vitamíny arašídové máslo ProActive 700g
336,84 Kč/1kg
235,79 Kč
Prodejce: RealPharm

WPC syrovátkový proteinový doplněk vitamin C čokoláda ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

PROTEIN WPC 700g CITRULINE 300g CREATINE LABRATE TCM 300g ProActive
337,14 Kč/1l
236,00 Kč
Prodejce: RealPharm

Jahodový vanilkový WPC protein ProActive 700g
336,84 Kč/1kg
235,79 Kč
Prodejce: RealPharm

WPC syrovátkový proteinový doplněk VITAMIN C B vanilka ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny kokos ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny coffee latte ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

Protein ProActive Protein 80 RASPBERRY Raspberry 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

Syrovátkový protein WPC Proteinový doplněk VITAMINS borůvka ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

Activlab Pharma Biotyna FORTE 10 mg - Posílení vlasů, kůže a nehtů, 30 tablet, vysoká koncentrace, 5000% denní potřeby
1 961,00 Kč/1l
58,83 Kč
Prodejce: RealPharm

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

WPC syrovátkový proteinový doplněk VITAMINS slaný karamel ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

Vaječný proteinový izolát, bez laktózy, Proaktivní vaječný protein 500 g, vanilka
584,00 Kč/1kg
292,00 Kč
Prodejce: RealPharm

Senseo CSA240/30, Kávovar na kapsle, 0,9 l, Kávová kapsle, 1450 W, Béžová, Šedá
2 748,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Náhradní díl pro Apple iPhone 15 Pro – pevný OLED displej s dotykovou funkcí
3 054,87 Kč
Prodejce: Wigento

Dětské kolo od 6 let 20palcove Dětské kolo Dívčí kolo s 6 rychlostmi Simano Heart Bike pudrově růžová Sun Baby
6 017,99 Kč
-1 260,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 757,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Babyboutik

GymBeam ZERO SYRUP okolda - sirup bez cukru, poleva, bez tuku, ideln pro zjemnn pokrm a dezert, bez lepku, bez laktzy, vegetarinsk a vegansk
423,69 Kč/1l
135,58 Kč
Prodejce: LAVONIO

100% Whey Premium Kokos z czekoladą, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

BSN AMINO X™ 1010 g meloun / BCAA aminokyseliny / Šumivé aminokyseliny BCAA obohacené o alanin, taurin a arginin
1 596,04 Kč/1l
1 612,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Kreatin (Creatine) Alkaline - 150 kapslí I s kyselým pufrem I budování svalů I budování hmoty I nárůst síly I vysoká biologická dostupnost
3 236,73 Kč/1l
712,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

ADGO® Stojanový skládací sušák na prádlo XXL 3-stupňový Šedá
759,00 Kč
Prodejce: ADGOshop

Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies
516,99 Kč/1l
516,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Maison Alhambra Salvo Elixir parfémovaná voda pro muže 60 ml
11 479,17 Kč/1l
725,00 Kč
-36,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
688,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Protein ProActive Whey INSTANT 700g slaný karamel
378,60 Kč/1kg
265,02 Kč
Prodejce: RealPharm

Xucker horká čokoláda bez cukru s xylitolem 200g
948,75 Kč/1kg
189,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
66% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
66%16% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
16%10% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
10%4% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
4%4% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
4%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bezkonkurenční poměr cena/výkon
Hmotnost 2,25 kg
Chuť, kvalita i cena jsou zde prostě perfektní. Za tuto cenu získáte obrovské množství bílkovin včetně dalších vitamínů a minerálů. Prášek chutná mnohem lépe, než jsem čekal, dobře se rozpouští a i obal působí velmi kvalitním dojmem. Po dlouhém srovnávání různých produktů jsem zde našel ten nejlepší celkový balíček. Jednoznačně doporučuji ke koupi – určitě si ho objednám znovu!!
Ohodnoceno dne 31. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
V pořádku!
Hmotnost 2,25 kg
Proteinový prášek je za tu cenu naprosto v pořádku. Chuť není příliš výrazná, ale jak jsem už řekl, za tu cenu si ho koupím znovu. Dodání proběhlo také docela rychle!
Ohodnoceno dne 21. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ranní proteinový koncentrát, WPC 80, Protein 2,25 kg proteinový prášek
Hmotnost 2,25 kg
Velmi dobrá chuť, jsem spokojený, koupil bych si ho znovu. Mnohokrát děkuji a přeji hezký den
Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kokos...skvělá chuť
Hmotnost 2,25 kg
Velmi dobrý a cenově výhodný proteinový prášek, už jsem si ho několikrát objednal a dodání je velmi rychlé
Ohodnoceno dne 10. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Hmotnost 2,25 kg
Poměr cena/výkon je bezkonkurenční! Kvalita je také velmi dobrá. Vždycky se sem rád vracím!
Ohodnoceno dne 18. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičková kvalita..... Rychlé doručení. Určitě si zase objednám
Hmotnost 2,25 kg
Zboží odpovídá popisu.... Jsem ohromen chutí. Prášek se dobře rozpouští.
Ohodnoceno dne 11. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Hmotnost 0,7 kg
Potřebuji to na budování svalové hmoty – i v mém věku je to špičkový produkt za skvělou cenu ;)
Ohodnoceno dne 17. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
jak se dalo očekávat (vanilka-jahoda)
Hmotnost 2,25 kg
Chuťově sice trochu sladké, ale naprosto v pořádku, chutná to.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
943,00 Kč
Prodejce: apohealth
8 572,73 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 195,16 Kč
Prodejce: apohealth
32 301,62 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 496,64 Kč
Prodejce: apohealth
7 409,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,78 Kč
Prodejce: apohealth
15 444,48 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 190,04 Kč
Prodejce: apohealth
14 512,68 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Pure Encapsulations Magnesium Magnesiumglycinat kapsle, 180 ks.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 482,97 Kč
Prodejce: apohealth
6 865,60 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,76 Kč
Prodejce: apohealth
16 396,00 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 572,80 Kč
Prodejce: apohealth
8 885,88 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 484,68 Kč
Prodejce: apohealth
7 423,40 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 012,20 Kč
Prodejce: apohealth
9 961,39 Kč/1kg

Viacutan plus vet, 40 kapslí
386,18 Kč
Prodejce: apohealth
7 426,54 Kč/1kg

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
838,27 Kč
Prodejce: apohealth
1 507,68 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,83 Kč
Prodejce: apohealth
741,93 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,66 Kč
Prodejce: apohealth
691,21 Kč/1kg

Dekristolvit D3 2000 I.U. tablety na podporu imunitního systému, 90 tablet



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
308,07 Kč
Prodejce: apohealth
5 812,64 Kč/1kg

Efalex perorální tekutý roztok pro špatnou koncentraci a poruchy učení, 150 ml roztoku
544,12 Kč
Prodejce: apohealth
3 627,47 Kč/1l