5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ŠEDÁ (WURZELSTÄRKE)125 g - TERRASANA4 878,48 Kč/1kg
609,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Mandlová mouka 500g588,22 Kč/1kg
299,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mąka jaglana 1kg Brat.pl204,71 Kč/1kg
207,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
PLANETkukuřičná mouka 400g803,95 Kč/1kg
321,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

MAISMEHL 1 kg -PLANET
342,71 Kč/1kg
342,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Bio Hirsemehl 1kg
566,34 Kč/1kg
566,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Kukuřičná mouka 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Mouka - ovesná 350g
228,31 Kč/1kg
79,91 Kč
Prodejce: taleoo

Mouka čiroková hladká BEZLEPKOVÁ450 g PROBIO
131,11 Kč/1kg
59,00 Kč
Prodejce: Covitar

Caputo Fioreglut Pizza e Pane 1 kg italská bezlepková mouka
209 329,99 Kč/1kg
209,33 Kč
Prodejce: foodperium

Bezlepková manioková mouka 450 g
237,18 Kč/1kg
146,98 Kč
-40,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,73 Kč
Prodejce: taleoo

Farmer Brand tapioková mouka jako pojivo a alternativa pšenice 400g
219,52 Kč/1kg
87,81 Kč
Prodejce: LAVONIO

FARMER lepkavá rýžová mouka 400g Lepkavá rýžová mouka z lepkavé rýže
300,50 Kč/1kg
120,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Proso celozrnná mouka - bezlepková 1kg
195,54 Kč/1kg
195,54 Kč
Prodejce: taleoo

PĚT PROMĚN Bezlepková mandlová mouka 500g
402,06 Kč/1kg
201,03 Kč
Prodejce: Katomix

Küchenmeister pohanková mouka jemná a univerzální 500g
130,42 Kč/1kg
65,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimer strouhanka
85,36 Kč/1kg
85,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pohanková mouka 500g bezlepková BALVITEN
127,62 Kč/1kg
67,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Celozrnný špaldový suchar - neslazený 175g
892,40 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Tapioková mouka– 200 g
270,28 Kč/1kg
58,92 Kč
Prodejce: BioCare
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SLOŽENÍ
100 % proso
POPIS
Mouka pro osoby s bezlepkovou dietou.
Vyrobena z mletého zrna prosa, balená v praktickém obalu pro skladování po otevření.
VÝŽIVOVÉ HODNOTY VE 100 g
Energetická hodnota 357KCAL/1514KJ
Tuky 3,2
včetně nasycených tuků 0,5
Sacharidy 70
včetně cukru 0,5
Vláknina 1,9
Bílkoviny 11
Sůl 0
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Na suchém a chladném místě.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- 100 % proso
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- BIO PLANET S.A., WILKOWA WIEŚ 7, 05-084 LESZNO
- Prodejní název
- BEZLEPKOVÁ PROSNÁ MOUKA
- Výrobce
- NaturAvena
- Označení množství
- 500 g
- Kód EAN
- 5902367403805
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- 100 % proso
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- BIO PLANET S.A., WILKOWA WIEŚ 7, 05-084 LESZNO
- Prodejní název
- BEZLEPKOVÁ PROSNÁ MOUKA
- Výrobce
- NaturAvena
- Označení množství
- 500 g
- Kód EAN
- 5902367403805
K tomu se hodí také

Bio Hirsemehl 1kg
566,34 Kč/1kg
566,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

MAISMEHL 1 kg -PLANET
342,71 Kč/1kg
342,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Kukuřičná mouka 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Mouka - ovesná 350g
228,31 Kč/1kg
79,91 Kč
Prodejce: taleoo

Mąka jaglana 1kg Brat.pl
204,71 Kč/1kg
207,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Caputo Fioreglut Pizza e Pane 1 kg italská bezlepková mouka
209 329,99 Kč/1kg
209,33 Kč
Prodejce: foodperium

Bezlepková manioková mouka 450 g
237,18 Kč/1kg
146,98 Kč
-40,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,73 Kč
Prodejce: taleoo

Farmer Brand tapioková mouka jako pojivo a alternativa pšenice 400g
219,52 Kč/1kg
87,81 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mouka čiroková hladká BEZLEPKOVÁ450 g PROBIO
131,11 Kč/1kg
59,00 Kč
Prodejce: Covitar

Proso celozrnná mouka - bezlepková 1kg
195,54 Kč/1kg
195,54 Kč
Prodejce: taleoo

FARMER lepkavá rýžová mouka 400g Lepkavá rýžová mouka z lepkavé rýže
300,50 Kč/1kg
120,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küchenmeister pohanková mouka jemná a univerzální 500g
130,42 Kč/1kg
65,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mouka ječná celozrnná jemně mletá1 kg PROBIO
84,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: Covitar

Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
64,16 Kč/1kg
64,16 Kč
Prodejce: Katomix

Mouka - kokosová 250g
358,00 Kč/1kg
89,50 Kč
Prodejce: taleoo

CELOZRNNÁ RÝŽOVÁ MOUKA, BEZ LEPKU 500 g - NATURAVENA
656,76 Kč/1kg
328,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Pšeničná mouka typ 405
24,54 Kč/1kg
122,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PĚT PROMĚN Bezlepková mandlová mouka 500g
402,06 Kč/1kg
201,03 Kč
Prodejce: Katomix

PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g
1 102,02 Kč/1kg
440,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
76,99 Kč
Prodejce: foodperium

Andechskozí mléko 3% - h-mléko 1 litr
102,40 Kč/1l
102,40 Kč
Prodejce: taleoo

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
49,60 Kč/1kg
52,08 Kč
Prodejce: foodperium

Khanum máslo ghí 500 g
480,66 Kč/1l
240,33 Kč
Prodejce: CasteloStore

Lněná mouka 1kg Brat.pl
215,68 Kč/1kg
219,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
46,08 Kč/1kg
246,44 Kč
-12,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
234,08 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Nuvola 5 kg italská mouka na pizzu typu 0
71,61 Kč/1kg
358,06 Kč
Prodejce: foodperium

Müllers Mühle cizrnová mouka na vaření, pečení a zjemnění 400g
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lupinová mouka 330g
354,76 Kč/1kg
120,97 Kč
-3,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
117,07 Kč
Prodejce: taleoo

HIRSEMEHL 1 kg -PLANET
360,43 Kč/1kg
360,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
51,12 Kč/1kg

TTCarp tuňáková moučka 1 kg
509,05 Kč
Prodejce: SuperMerchant
509,05 Kč/1kg

Celozrnná ovesná mouka 1 kg, přírodní, 100 % jemně mletá ovesná mouka, na pečení, vaření, snídani
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

Světlá mouka z pšenice typu 700 „Naturalnie Zdrowe“ 1000 g
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

Celozrnná mouka ze špaldy typu 2000, 1 kg
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
486,65 Kč/1kg

2 balení mouky Pillsbury Chakki Atta, každé po 5 kg, minimální trvanlivost do 04.05.2026, číslo položky #1
319,87 Kč
Prodejce: CasteloStore
63,97 Kč/1kg

ŠEDÁ (WURZELSTÄRKE)125 g - TERRASANA
609,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
4 878,48 Kč/1kg

BEZLEPKOVÁ UNIVERZÁLNÍ SMĚS MOUK 200 g – CELIKO
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
416,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
408,20 Kč/1kg

PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
405,68 Kč
Prodejce: SuperMerchant
405,68 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora 405
1 151,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
46,06 Kč/1kg

BÍLÁ PŠENIČNÁ MOUKA, BEZ LEPKU, 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
406,57 Kč
Prodejce: superbrandshop
813,14 Kč/1kg

Mandlová mouka 1 kg
485,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
475,53 Kč/1kg

PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
218,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
214,70 Kč/1kg

LUXUS-DINKELMEHL TYP 5501 kg - PROBIO
267,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 349,88 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
68,14 Kč/1kg

PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
440,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 102,02 Kč/1kg

HIRSEMEHL BEZ LEPKU 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
346,84 Kč
Prodejce: superbrandshop
693,68 Kč/1kg

HIRSEMEHL 1 kg -PLANET
360,43 Kč
Prodejce: superbrandshop
360,43 Kč/1kg

PLANET Špaldová mouka typ 5501kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
416,53 Kč/1kg