3,5



Na základě 2 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Lierac Phytolastil gel The Gel Stretch Mark Prevention 400 ml
5%sleva
Poukaz je aktivovaný
Pouze do 10. října
Poukaz je aktivovanýPouze do 10. října
Slevu poskytuje Pharmacygreek
Slevu poskytuje Pharmacygreek
548,29 Kč
1 442,87 Kč / 1l
plus 115,00 Kč za dopravu
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5% poukaz




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 15% poukaz
![Obrázek produktu pro AZELAIC [PEEL] retexturising lotion 100 ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/986466a6b871dfaab38cca518e333cc8.webp)






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5







4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3





4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(13)Počet hodnocení: 13

Další informace o reklamě
Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml814,00 Kč/1l
407,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Tónovací krém Mary Kay TimeWise Targeted-Action 236 ml4 253,64 Kč/1l
1 050,65 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Další informace o reklamě
Bepanthol Derma Regenerační tělové mléko, 400 ml Lotion1 407,50 Kč/1kg
669,97 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Uriage DS Regulating Foaming Gel 150 ml2 306,67 Kč/1l
346,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Masážní gel proti striím Phytolastil (The Gel - Stretch Marks Prevention), 200 ml
2 531,10 Kč/1l
506,22 Kč
Prodejce: somnia24

Lierac Body Sculpt zpevňující péče na dekolt a poprsí The Firming Bust Gel 75 ml
577 149,97 Kč/1kg
577,15 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Lierac Body Sculpt gel The Cryoactive Concentrate 150 ml
4 600,00 Kč/1l
690,00 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Hydratační krém proti striím Rilastil Smagliature Stretch Marks, 200 ml
1 482 319,93 Kč/1l
1 482,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe
![Obrázek produktu pro AZELAIC [PEEL] retexturising lotion 100 ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/986466a6b871dfaab38cca518e333cc8.webp)
AZELAIC [PEEL] retexturising lotion 100 ml
8 699,70 Kč/1l
869,97 Kč
Prodejce: somnia24

BAKUCHIOL ANTI-AGING Zpevňující Kö rperö l 100 ml
7 249,00 Kč/1l
724,90 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Eucerin Ph5 Lotion Sensitive Skin s pumpikou 400 ml
484 369,98 Kč/1l
484,37 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Dexeryl pečující mléko 200 ml
1 741,90 Kč/1l
348,38 Kč
Prodejce: apohealth

EXCIPIAL 2 U Hydrolotio Emulsion, 500 ml Lotion
1 278,77 Kč/1kg
708,44 Kč
Prodejce: apohealth

Isdin Ureadin Lotion10 Intensive Hydratation 200ml
2 630,35 Kč/1l
526,07 Kč
Prodejce: somnia24

Dexeryl, Krem emolientowy, 500 g
604,68 Kč
-186,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
417,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Allergika Lipolotio urea 10% 200 ml
1 850,97 Kč/1kg
475,70 Kč
Prodejce: apohealth

Bioderma Cicabio Lotion Spray 40 ml
8 650,00 Kč/1l
346,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Clinique Clarifying Lotion Clarifiante 3 400 ml
1 800,00 Kč/1l
720,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kruterhof gel proti celulitid 250 ml
1 818,60 Kč/1l
454,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Speciálně vytvořený gel pro prevenci vzniku strií způsobených pubertou, těhotenstvím nebo změnami hmotnosti. Zaměřuje se na problematické oblasti, jako jsou břicho, prsa, stehna a hýždě. Je vhodný pro všechny typy pokožky, včetně citlivé. Je kompatibilní s těhotenstvím díky svému šetrnému složení, které je z 97 % přírodního původu.
Chtěli byste mít doma kosmetickou řadu s vysoce kvalitními produkty? Pak si nenechte ujít tělový krém Lierac PHYTOLASTIL 400 ml Gel proti vráskám!
- Art:
- Kosmetika
- Gel
- Parapharmacy
- Vlastnosti: - zkrášluje a zkrášluje pokožku:
- Nelepivý
- Veganský
- Přírodní složky
- Vlastnosti:
- Antioxidant
- Změkčovač tkanin
- Proti oděru
- Pohlaví: Unisex
- Texturace: gelová
- Doporučené použití: Pro všechny typy pleti
- Objem: 400 ml
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Lierac se řadí pod tělové krémy a byl vytvořen speciálně pro ženy. Toto balení obsahuje 400 ml vámi vybraného produktu. Péče o tělo je zase o krok jednodušší!
Lierac Gel Lierac Phytolastil Gel 400ml nyní v Beauty Plaza.
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- AQUA / VODA / EAU. PROPANEDIOL. SACHARID. TROMETHAMINE. VÝTAŽEK Z LISTŮ ALCHEMILKY VULGARIS. BENZOAN SODNÝ. EXTRAKT Z LISTŮ/STONKŮ BŘEČŤANU (HEDERA HELIX). SALICYLÁT SODNÝ. EQUISETUM ARVENSE EXTRAKT. GLUTAMÁT DIACETÁT TETRASODNÝ. KYSELINA CITROVÁ. HYDROXID SODNÝ. 60A
- Výrobce
- LIERAC
- Kód EAN
- 3701436917609
- Číslo produktu
- 2043366
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- AQUA / VODA / EAU. PROPANEDIOL. SACHARID. TROMETHAMINE. VÝTAŽEK Z LISTŮ ALCHEMILKY VULGARIS. BENZOAN SODNÝ. EXTRAKT Z LISTŮ/STONKŮ BŘEČŤANU (HEDERA HELIX). SALICYLÁT SODNÝ. EQUISETUM ARVENSE EXTRAKT. GLUTAMÁT DIACETÁT TETRASODNÝ. KYSELINA CITROVÁ. HYDROXID SODNÝ. 60A
- Výrobce
- LIERAC
- Kód EAN
- 3701436917609
- Číslo produktu
- 2043366
K tomu se hodí také

Lierac Phytolastil koncentrát The Concentrate Stretch Marks Correction 100 ml
573 629,97 Kč/1kg
573,63 Kč
Prodejce: somnia24

170CM Bluetooth selfie tyč se stativem a 2 doplňkovými světly pro iPhone 17/16/15/14/13/12/11 série /Samsung S25/S24/S23/S22/S21/S20 série Android mobilní telefony stativy
605,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NeUe_Dawn_GmbH

Suchý tělový olej Atoderm 2v1 Oil (Dry Body Oil) 150 ml
469 999,98 Kč/1l
470,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Materinský olej proti striím Mustela Maternité 105 ml
4 930,00 Kč/1l
517,65 Kč
Prodejce: somnia24

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml
814,00 Kč/1l
407,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
1 056,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Masážní gel proti striím Phytolastil (The Gel - Stretch Marks Prevention), 200 ml
2 531,10 Kč/1l
506,22 Kč
Prodejce: somnia24

Lionelo Bianka 3v1 Kočárek, autosedačka, skládací, cestovní systém Opěrka zad nastavitelná 360o Čalounění kol, stříška XXL-černá
7 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Feminol 2 - Kompletní Přípravek pro Těhotné ženy, 56 tablet + 56 kapslí
7 494,80 Kč/1l
749,48 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Lionelo Aurora 3v1 - společné spaní, kolébka, volně stojící postýlka - s matrací, s přenosnou postýlkou, plynulé nastavení výšky - do 9 kg - béžová barva
6 408,31 Kč
Prodejce: Dragtek-com

moovkee Dětská vanička se stojanem 80 cm šedá skládací s teploměrem, polštářem do vany a drenážním systémem Dětská vanička pro novorozence se stojanem
1 819,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Amzteam-pro

Dětská postýlka 120x60 cm se zásuvkou a matrací - dětská postýlka Dětská postel dřevo bílá borovice, přestavitelná na juniorskou postel
4 599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Loveforsleep

Lierac Body Sculpt zpevňující péče na dekolt a poprsí The Firming Bust Gel 75 ml
577 149,97 Kč/1kg
577,15 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Skládací přenosná postýlka Overnight šedá
1 702,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Dětská postýlka Kinderkraft JOY 2 3 v 1 s příslušenstvím - Skládací - Dětská a cestovní postýlka - 2 úrovně - Včetně mobilu, přebalovací podložky a organizéru - Béžová barva
2 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kinderkraft

TULANO Cover 40 | Zábrana na postel 200 cm Zábrana na dětskou postýlku | Skládací | Vhodné pro matraci o výšce 10-28 cm | 18 nastavitelných výšek Boční kapsa
1 079,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

iGlobal Dětská postýlka 2 v 1 s matrací Výškově nastavitelná, přestavitelná na postel pro mladší děti Zásuvka pod postelí bílá 120x60 cm
6 250,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Alinco

LIONELO Pascal dětské hopsadlo a lehátko s funkcí vibrace - Šedá
1 379,99 Kč
-150,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 229,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Bioderma - Pigmentbio Cenný krém na tělo pro citlivé oblasti s rozjasňujícím účinkem 75 ml
625,15 Kč/1kg
625,15 Kč
Prodejce: apohealth

Dětská ohrádka Ohrádka 150 x 150 cm Centrum aktivit s protiskluzovou základnou, prodyšné síťované bezpečnostní hřiště, šedá barva
1 033,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Magictop

Lierac Body Sculpt zpevňující tělový krém The Morpho-Reshaping Cream 200 ml
3 201,95 Kč/1l
640,39 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Prodlužovací postýlka Moby-Systém LUNA 3v1 - šedá
2 458,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HyperMotion

moovkee Skládací dětská vanička 80 cm šedá s teploměrem a polštářem – Bezpečná dětská vanička pro novorozence
970,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Amzteam-pro

EISL Sprchový nástavec na WC, WC sedátko s bidetovou vložkou, Po Shower & Soft Close, bílé provedení
2 098,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

ZEE BAMBI Kašmír přístavná postýlka pro miminko 120x60 cm s kolečky, výškově nastavitelná dětská postýlka k posteli, 3 úrovně
3 434,71 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: ZeebraKindermobel

Kuchyňská baterie Homelody se 2 typy proudů, kuchyňská baterie výsuvná, dřezová baterie, nerezová kuchyňská baterie se sprchou, směšovací baterie
1 169,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Philips Optimal White HX6068/12 Standardní hlavice sonického kartáčku, 8 kusů, Bílá
2 043,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
818,57 Kč/1kg
188,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%50% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
50%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nespokojenost
Výrobek bohužel nesplňuje moje očekávání. I přes používání výrobku se poškrábe. Škoda, mohl by se hodit.
Ohodnoceno dne 18. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 269,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 346,35 Kč/1l

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 155,78 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 778,90 Kč/1l

Zpevňující tělové mléko Nuxuriance Ultra (The Firming Body Milk) 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
747,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 869,57 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
738,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 462,67 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 730,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 237,20 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
646,12 Kč
Prodejce: apohealth
6 461,20 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
19 485,67 Kč/1kg

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

Zpevňující noční krém Dreamy Overnight Toning Whip 100 ml
413,62 Kč
Prodejce: NIKCORP
4 136,20 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

Incia Ochranné tělové mléko (100 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 037,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 790,63 Kč/1l

IDC Institute Aloe Vera Zklidňující a Hydratační Gel - 270ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
481,44 Kč/1l