5,0



Na základě 6 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev5 275,00 Kč/1l
1 055,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Rabanne Olympéa, Pleťová voda, Ženy, Vyhlazující, Univerzální, 200 ml, Láhev3 295,00 Kč/1l
659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Hugo Boss Boss Alive BL 200 ml W2 280,00 Kč/1l
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Sisley Izia, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Vyživující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 150 ml, Tuba10 746,07 Kč/1l
1 611,91 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Dior Miss Dior, hydratační tělové mléko s růžovým voskem, řada Miss Dior Rose
9 227,94 Kč/1l
1 614,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Dior Hypnotic Poison Silky Body Lotion 200 ml
8 084,70 Kč/1l
1 616,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Burberry Goddess, Pleťová voda, Ženy, 200 ml, Láhev, Levandule, Vanilka, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Parfum/Fragrance, Propylene Glycol,...
6 202,15 Kč/1l
1 240,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Aveda 18084885017, Tělové mléko, Ženy, Hydratační, Univerzální pleť, 500 ml, Pumpovacíc lahvička
2 905,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

L'Occitane Rose, Mléko, Ženy, Hydratující, Vyživující, Osvěžující, Univerzální pleť, 250 ml, Láhev
3 481,32 Kč/1l
870,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Clarins Body-Smoothing Moisture Milk, Mléko, Unisex, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, Univerzální pleť, 400 ml, Pumpovacíc lahvička
1 236,92 Kč/1l
494,77 Kč
Prodejce: NutraBestBG

L'Occitane Verveine, Tělové mléko, Ženy, Hydratační, Univerzální pleť, 250 ml, Láhev
2 532,96 Kč/1l
633,24 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L'Occitane Almond Milk Veil, Tělové mléko, Unisex, Zpevňující, Hydratující, Vyživující, Vyhlazující, Změkčující, Univerzální pleť, 240 ml, Mandlový olej
3 619,17 Kč/1l
868,60 Kč
Prodejce: VISO

AHAVA 86215065, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Změkčující, Zklidňující, Univerzální pleť, 250 ml, Pumpovacíc lahvička
1 910,72 Kč/1l
477,68 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Hydratační tělové mléko Basil Lemon (Body Milk) 200 ml
2 506,90 Kč/1l
501,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Christian Dior Dioressence, tělové mléko, 90 ml
23 924,22 Kč/1l
2 153,18 Kč
Prodejce: Rareparfum

Aveda 18084885000, Obličejové mléko, Ženy, 150 ml, Univerzální pleť, Hydratační, Hydratující, Osvěžující, Pumpovacíc lahvička
10 797,93 Kč/1l
1 619,69 Kč
Prodejce: somnia24

Vyživující tělové mléko Vinotherapist (Hyaluronic Nourishing Body Lotion), 200 ml
2 235,00 Kč/1kg
447,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Clarins Hydratační tělové mléko, 100 ml
4 401,20 Kč/1l
440,12 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kneippovo zpevňující tělové mléko Rose Petals 200 ml
806,15 Kč/1l
161,23 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Tělové mléko vyhlazující Ceramides (Smoothing Body Lotion) 400 ml
535,65 Kč/1l
214,26 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Model:
- Mléko
- Vhodné pro:
- Ženy
- Efekt péče o pleť:
- Hydratační
- Vhodné pro typy kůže:
- Univerzální pleť
- Objem:
- 200 ml
- Typ dávkovače:
- Pumpovacíc lahvička
- Parfémováno:
- Ano
- Složení:
- #19017 AQUA (WATER) - ALCOHOL - GLYCERIN - CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE - DICAPRYLYL ETHER - PARFUM (FRAGRANCE) - C10-18 TRIGLYCERIDES - THEOBROMA GRANDIFLORUM SEED BUTTER - STEARETH-21 - 1,2-HEXANEDIOL - CELLULOSE - PENTYLENE GLYCOL - STEARETH-2 - CETYL ALCOHOL - STEARYL ALCOHOL - ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER - SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE - CHLORPHENESIN - CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) - HYDROXYCITRONELLAL - JASMINUM OFFICINALE (JASMINE) FLOWER WAX - HEXYL CINNAMAL - TRIETHYL CITRATE - SODIUM HYDROXIDE - CITRONELLOL - LIMONENE - ALPHA-ISOMETHYL IONONE - PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE - LINALOOL - GERANIOL - CINNAMYL ALCOHOL - TOCOPHEROL - CITRAL
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
J'adore Les Adorables je řada denní péče o pleť v duchu značky J'adore, která je určena pro zkrášlující péči. Tělové mléko z této kolekce obsahuje 92 %* přírodních složek a je obohaceno o výtažek z jasmínu. Po aplikaci je pokožka hydratovaná a zjemněná květinovými tóny J'adore. Lahvička tohoto hydratačního tělového mléka je inspirována perlou J'adore a má dávkovací systém, který usnadňuje dávkování správného množství přípravku.
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- VODA, ALKOHOL, GLYCERIN, TRIGLYCERIDY KAPRYLOVÉ/LAUROVÉ, DICAPRYLYL ÉTHER, PARFÉM (VŮNĚ), TRIGLYCERIDY C10-18, OLEJ Z SEMEN THEOBROMA GRANDIFLORUM, STEARETH-21, 1,2-HEXANEDIOL, CELULÓZA, PENTYLENE GLYCOL, STEARETH-2, CETYL ALKOHOL, STEARYL ALKOHOL, AKRYLÁTY/C10-30 ALKYL AKRYLÁT KOPOLIMER, SYNTHETICKÝ FLUORFOLOGOPIT, CHLORFENESIN, CI 77891 (TITANOVÝ DIOXID), HYDROXYCITRONELLAL, VOSK Z KVĚTŮ JASMINUM OFFICINALE, HEXYL CINNAMAL, TRIETHYL CITRATE, HYDROXID SODNÝ, CITRONELLOL, LIMONEN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, LINALOOL, GERANIOL, CINNAMYL ALCOHOL, TOKOFEROL, CITRAL, ČÍSLO 19017
- Výrobce
- Kód EAN
- 3348901640084
- Číslo produktu
- 099700193
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- VODA, ALKOHOL, GLYCERIN, TRIGLYCERIDY KAPRYLOVÉ/LAUROVÉ, DICAPRYLYL ÉTHER, PARFÉM (VŮNĚ), TRIGLYCERIDY C10-18, OLEJ Z SEMEN THEOBROMA GRANDIFLORUM, STEARETH-21, 1,2-HEXANEDIOL, CELULÓZA, PENTYLENE GLYCOL, STEARETH-2, CETYL ALKOHOL, STEARYL ALKOHOL, AKRYLÁTY/C10-30 ALKYL AKRYLÁT KOPOLIMER, SYNTHETICKÝ FLUORFOLOGOPIT, CHLORFENESIN, CI 77891 (TITANOVÝ DIOXID), HYDROXYCITRONELLAL, VOSK Z KVĚTŮ JASMINUM OFFICINALE, HEXYL CINNAMAL, TRIETHYL CITRATE, HYDROXID SODNÝ, CITRONELLOL, LIMONEN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, LINALOOL, GERANIOL, CINNAMYL ALCOHOL, TOKOFEROL, CITRAL, ČÍSLO 19017
- Výrobce
- Kód EAN
- 3348901640084
- Číslo produktu
- 099700193
K tomu se hodí také

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Damask rose,Jasmine
17 524,90 Kč/1l
1 752,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
12 891,33 Kč/1l
966,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Gucci Rush Woda toaletowa, 75ml
15 377,73 Kč/1l
1 153,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Hugo Boss Boss Alive BL 200 ml W
2 280,00 Kč/1l
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tělové mléko Versace Crystal Emerald (200 ml)
6 331,35 Kč/1l
1 266,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders

LEGO Harry Potter Turnaj tří kouzelníků: Černé jezero, Sada na stavění, 8 rok/roky, Plast, 349 kusů, 575 g
1 649,00 Kč
Prodejce: Capi-cap

Dior J’adore Les Adorables Shower Gel, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť
7 652,95 Kč/1l
1 530,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
908,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

WMF Philadelphia 1166009999, 3,26 kg, 385 mm, 485 mm, 55 mm
3 764,21 Kč
Prodejce: koestner-shop-de

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
23 722,11 Kč/1l
2 134,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Flexot® F-2045 Příruční zavazadlo velikost M barva růžová
849,43 Kč
Prodejce: mdmw-shop24

Fleau Beauty kulma – PRO edice – Multistyler – Vysoušeč vlasů – Kulmofén – Stylingový kartáč – Fénový kartáč – 6 v 1 set – Bílá
2 150,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fleaugoods

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Edp Spray 100ml
22 257,60 Kč/1l
2 225,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Prasátko Peppa 10 palců 20 cm Dívka nad schody Růžová/modrá
2 648,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

COIL dětské chodítko 4 v 1, naučná hračka, hudební hračka, dětské chodítko pro děti, dětské chodítko se světlem a hudbou, koloběžka, hrací stolek, výškově nastavitelné, od 12 měsíců, růžová barva
1 014,06 Kč
Prodejce: Seleo

Coppenrath máslové sušenky bez cukru 200g
361,70 Kč/1kg
72,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Povlečení AVELINE, CRAZY LOVE, 200 x 200 cm černé
749,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Medik8 crystal retina 6
72 144,67 Kč/1l
2 164,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Stojací zrcadlo, 30,5 x 113 cm - šedé
999,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Dior Miss Dior, hydratační tělové mléko s růžovým voskem, řada Miss Dior Rose
9 227,94 Kč/1l
1 614,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Dior Sauvage - Mužská parfémovaná voda, 60ml
22 946,33 Kč/1l
1 450,00 Kč
-73,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 376,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Dětské kolo od 6 let 20palcove Dětské kolo Dívčí kolo s 6 rychlostmi Simano Heart Bike pudrově růžová Sun Baby
6 017,99 Kč
-1 260,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 757,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Babyboutik

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
10 182,67 Kč/1l
763,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Velký krémový plyšový medvěd 100 cm - XL
670,00 Kč
-60,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
610,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Dior J'adore, Ženy, 50 ml, Nedoplnitelná lahvička, Ylang-ylang, Ylang-ylang, Růže
32 588,20 Kč/1l
1 629,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
jednoduše dokonalý dárek
když přišel k mým narozeninám, nadšení bylo odpovídající. Vždycky ho ráda koupím, protože vím, že vykouzlí úsměv na tváři nějaké úžasné ženě.
Ohodnoceno dne 30. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Děkuji mnohokrát
Velmi rychle a v dobrém stavu. Také velmi pěkně voní. Mnohokrát děkuji
Ohodnoceno dne 13. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super vůně.
Jedno z nejlepších tělových mlék, které jsem měla.
Ohodnoceno dne 20. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 274,12 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 370,60 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
740,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 467,93 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 744,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 263,33 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
646,12 Kč
Prodejce: apohealth
6 461,20 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
1 169 139,94 Kč/1l

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

Zpevňující noční krém Dreamy Overnight Toning Whip 100 ml
404,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
4 049,90 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

Incia Ochranné tělové mléko (100 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 041,54 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 805,13 Kč/1l